andreaS
05.04.05,09:02
Monička: vsak je hned v prvom prispevku :) cize prva strana

idem aj ja vyskusat, potom napisem vysledok
Velettka
05.04.05,07:02
Mám ju odskúšanú, dva týždne 7 kilo dolu ...... potom dva týždne a 8 kilov hore :o)))))))))) Ale na ocistenie organizmu je výborná, človek sa hneď cíti lepšie
babenko1
05.04.05,07:02
Ahojte bambulky,

čítam a nestačím sa čudovať! A aká je to tá diéta od JESS? Aj ja chcem!!!!
V máji idem do Nemecka na svadbu, tak nech niečo so sebou urobím, možno sa niekto nachytá.
Ak je tá diéta v diskusii napíšte na ktorej strane, je toho tak veľa, že sa mi nechce listovať.
Díky, díky!tá dietá je hned v prvom príspevku :-) stačí sa pozrieť do prílohy :-)
jess
05.04.05,08:48
Mám ju odskúšanú, dva týždne 7 kilo dolu ...... potom dva týždne a 8 kilov hore :o)))))))))) Ale na ocistenie organizmu je výborná, človek sa hneď cíti lepšieVelettka, no to sa čudujem :eek:. Neviem ako ostatné baby, ale ja nemám ani kilo naspäť ! Je fakt, že už nechrúmem po 18,tej hodine žiadne keksíčky ani arašidky, chrumky, tyčinky iba ak tak ovocie. A keď som hladná, aj voda je dobrá, na čas zasýti, no a potom idem buvať :D

Aj by sa mi zišla teraz znova, ale som lenivá trošku cvičiť, alebo, že by to bolo jarnou únavou :D:D:D
maja
05.04.05,09:03
Včera v som počula krásnu vetu.
Mám pretekárske nohavice-preteká mi z nich brucho!

Valettka mám tiež kamarátku, ktorá po diéte ide späť na svoju váhu. Myslím si, že tie kg naviac čo máme, máme z toho že ŽERIEME ( čo Cica?). Pre mňa je táto diéta len naštartovaním na menší "príjem jedla". Nemôžme sa po diéte vrátiť k pôvodnému a myslieť si že váha sa nezmení.
Velettka
05.04.05,09:06
Mne je to jasné, ale dá sa ked sa manžel vedľa Vás napcháva dobrotkami? :) Ale nie, rozožratá som po tej hladovke. Ale väčšine ľudí okolo mňa to pomohlo a držia sa na tej váhe, kam padli ...

Inak ja ju držím opakovane, takže dá sa to :-) A nahovorila som aj manžela ... potom sa chudne omnoho lepšie :-)
maja
05.04.05,10:14
A keď musíš variť dobroty, lebo rodinka hocičo nespapá. A vety " to dnes nebudeme mať niečo dobré a nezdravé ?" A tak ďalej....
To sa nám chudne, čo???
Armola
05.04.05,12:34
Ahoj.. tak delená strava je taká, že naozaj za ten prvý mesiac schudneš.. ale neboj.. postupne budeš chudnúť, len nie s takým veľkým váhovým efektom, ako za ten prvý mesiac. Ak budeš popritom cvičiť, určite budeš cítiť, ako ti je všetko voľné. Ale pri tvojej váhe sa čudujem, že chceš ešte schudnúť, ved to sa potom budeš úplne strácať :-) Zaujímavé, že pri kalanetike ťa boleli kolená??? ved tam vôôôbec nezaťažuješ žiadne klby ani nič podobné, ale svaly. Jedine tie cviky, kde sa kľačí, ti môžu robiť problémy. Tak tie by som necvičila.
Babenko dakujem za podoru! Po tom ako mi vaha isla pomali dole som uz delenu vobec neporusovala a este k tomu uz po 6-ej nejem - co mi asi najviac pomaha. S kalanetikou to bolo tak (uz som na to prisla), ze hned po prvy krat co som precvicila celu videokazetu som mala tieto problemi s kolenom a po tyzdni uz je vsetko ok. Nic ma neboli. Problem bol asi v tom, ze predtym som dost dlho necvicila a moje svaly a klby dostali mierny sok. No a dalsia vec je ta,ze na prvy krat to clovek urcite nerobi 100%ne dobre. Snazis sa tie zenske napodobnit a dolezite veci ti potom unikaju. Takze uz ten problem nemam a je to super relax. Odporucam kazdemu.
Teraz som dost smutna, lebo zase mam chripku (tento rok uz 2x) a nemozem cvicit http://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif. Musim sa rychlo uzdraviet, aby som mohla pokracovat.
Este k tej mojej vahe. Ja mam taku postavu, kebyze mam aj tych 45kg tak nevizerala by som na to. Su typy postav ktore mozu mat aj 45kg ale posobia na takych 50kg. Definovala by som to tak, ze akurat!http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
babenko1
05.04.05,12:44
Armolka.. tak som rada, že ťa už nič nebolí, ked cvičíš :-) A akú to máš výšku? To si nespomínala...
Muška
05.04.05,16:00
Keďže si dám v piatok v Pravda kafe tú vynikajúci horúcu čokoládu so šlahačkou, tak túto hororovú tému do piatku nebudem navštevovať.:D :D :D
babenko1
05.04.05,16:11
Ale no... Muška jenom zlatá... občas možno vybehnúť z tej dietky...a potom v nej pokračovať dalej :-)
bepo
05.04.05,17:18
Muška-si super ;) .Nielenže ju nedržíš,ale ešte aj odmietaš o nej čítať.Nááááááádhera.Tú čokoládu máš u mňa
Muška
05.04.05,17:26
Peťko, beriem Ťa za slovo. Cmuk;)
Armola
06.04.05,06:24
Armolka.. tak som rada, že ťa už nič nebolí, ked cvičíš :-) A akú to máš výšku? To si nespomínala...
Vysku mam asi tak 162-163cm. Ku kilam je to akurat ale ja hlavne musim spevnit moje drahe SVALSTVO!!!http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif Az potom to bude uno tutti!
Zuzka
06.04.05,06:47
Armola, Ty chceš mať váhu 48 kg pri Tvojej výške? Veď si štíhla !!! Hádam by Ti stačilo iba cvičiť, aby si si spevnila postavu, ale nemusíš sa obmedzovať v jedle.

Dievčatá, a prečo za každú cenu sa chcete podobať tým vychrtlým hladujúcim modelkám!!!
Armola
07.04.05,09:23
Armola, Ty chceš mať váhu 48 kg pri Tvojej výške? Veď si štíhla !!! Hádam by Ti stačilo iba cvičiť, aby si si spevnila postavu, ale nemusíš sa obmedzovať v jedle.

Dievčatá, a prečo za každú cenu sa chcete podobať tým vychrtlým hladujúcim modelkám!!!
Zuzi, ja doslova nemozem ani vidiet tie vychdute akoze "krasky", ktore sa nesu ako 5 korunacka do banky. Ver mi,, keby si ma poznala nepovedala by si, ze mam tolko kil. Strasne vela spravy stavanie tela. V tom mas, ale uplnu pravdu, ze ja potrebujem hlavne spevnit. Nerobim brutalnu dietu, vlastne delena je dobra aj na zdravie, pre tych, ktory maju problemi so zaludkom (a to som aj ja). Vobec mi nechybaju k masu zemiaky a pod. A najhlavnejsie z celeho je asi to, ze sa citim velmi DOBRE!!! http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
bepo
12.04.05,09:49
Tak ako ste dopadli s diétou?Podľa mňa by úplne stačilo opísať jedálny lístok v nemocnici a žiadna diéta ani nie je treba.
Shaman
12.04.05,10:33
Alebo myslite viac na pracu - ako ja.
Za dva posledne marcove tyzdne som schudol 5 kg. Hehehe
A teraz mam dilemu, ze ci je to dobre alebo zle :-)
AltaKE
14.04.05,06:52
Myslieť na prácu?? .. to nezaberáá.. :-)))
hmm.. ja by som v "tvojom" prípade dilemu nemalaa.. ja by som privítala aj viac kilečiek doluu.. :-))) a bolo by to len a len dobree.. ;-))))
maja
15.04.05,06:46
Ahojte, chudnutia chtivé spolobojovnice!!!
Včera som skončila s diétou od Jess, po dvoch týždňoch mám dole 3kg. Čakala som viac, bolo to síce bez pohybu, ale držala som sa "jedálneho lístka" poctivo. Teraz chcem (pokiaľ mi to moja chrbtica dovolí) začať cvičiť a snažiť sa nežrať.
ALDA
16.04.05,06:21
Neviete o diete na schudnutie aspom 40 kg? Také akože "nežer",nie.Ja ani toľko nežerem,ale za mlada som závodne športovala,prišli deti......a koniec!
Že toho pohybu mám málo,je pravda.Pri počítači sa necvičí,pri hrncoch taktiež
nie a to upratovanie už iba opatrne s oddychovaním!!!
V nemocnici som vyhrala stávku s lekárom.Povedal,že musím schudnúť aspom 10kg/pri tých problémoch aké som mala.A ja som neschudla ani o to,čo mi vybrali!!!
A vnúčatá sú ku mne tiež zhoviehavé-babička pomaličky,lebo Ťa budú bolieť
nôžky.Majú 4 roky.
Muška
16.04.05,09:33
Alduška, najlepšia diéta:)
Krahule, veľa smiechu, super priatelia, pohoda /vlastne PORADA/, pečené prasiatko:cool:
Vlastne to je diéta za krajší život.
Dúfam, že sa mi zadarí a zajtra sa prihlásim aj ja na túto SUPER DIÉTU.:)
ALDA
17.04.05,19:49
Alduška, najlepšia diéta:)
Krahule, veľa smiechu, super priatelia, pohoda /vlastne PORADA/, pečené prasiatko:cool:
Vlastne to je diéta za krajší život.
Dúfam, že sa mi zadarí a zajtra sa prihlásim aj ja na túto SUPER DIÉTU.:)

Ak by to vyšlo,bola by som rada.Som prihlásená!!A máš úplnú pravdu!
Zuzanka123
26.05.05,08:10
Ahojte, celkom ma zaujala táto téma. Je tu veľa príspevkov, poviem pravdu, že som všetky neprešla, čas tlačí. Ale aj tak som zvedavá, či tu niekto nemá skúsenosti s chudnutím podľa pani Sipeky? Ja som už prečítala ovidve jej knihy, teoreticky by som to ovládala, páči sa mi, že zakazuje všetky diéty, lebo ja som nikdy žiadnu nevydržala. Ale akosi sa mi nepodarilo jej stravovací program zaviesť do svojej praxe. Viete niečo o tom? :)
KON-EKON
27.05.05,11:51
Čítala som jej prvú knihu a leží medzi ostatnými. rozprávala som sa s jednou paňou, ktorá na sebe skúšala chudnutie a povedala mi, že veľa vecí z tej knihy nezaberá, ale dačo je tam dobré. Poradila mi toto:
1.Používať často postoj v podrepe., t.j. rovný chrbát, hlava hore, ale nohy v miernom podrepe, tzn. namáhame si nohy, brucho, svaly chrbtice. Pri každej práci keď stojíme počnúc umývaním ráno takto stáť.
2.Hneď ráno 2 dcl vody + citrón, potom na raňajky káva, ovocie - ale len jeden druh dačoho, doobedu ak sme hladní mrkvu, ovsenné vločky
3. Pitný režim - dodržiavať s citrónom.
4. Obed - 4 hodiny po raňajkách (to je to do Sipeky)- nešpeicfikovala jedlo, veľa zeleniny a ovocia len povedala nech tam leží.
5.Poobede pitný režim s citrónom
6. Večera ovsenné vločky vo vode namočené na to gramko
7. Večer 1000 krokov. Má zmerané kam je to 1000 krokov- vraj ku kostolu u nej doma. Máme si zmerať kde to je a každý večer asi o 18-tej vybehnúť na chvíľu- chôdzou prosím na vzduch. Evidentne to fungovalo.
Ja som zatiaľ nezačala, skúšam len 5-ich Tibeťanov aj to je drina. Som krvná skupina B a to sú ľudia čo neradi behajú, čo je mi vlasné. Chôdzu áno ale beh ma ničí.A ako píše Sipeky, máme si vyhradiť miesto na cvičenie a vyblázniť sa, to je veľká pravda, ale to miesto je niekedy problém, nuž a keď prídem vyšťavená domov chýba mi niekto, kto by mi povedal : moja zlatá a skákať a hýbať sa nebude? Hybný faktor sa nezapína sám. Je to len a len o našej pevnej vôli a o chcení. A to som si pred chvíľkou dala 2 kúsky dezertu.Pritom som XXL.
AntekaK
27.05.05,12:02
Ja som tiež čítala knihu, ale neviem či som to zle pochopila alebo prehliadla v knihe, mne sa tak zdá, že na raňajky môžeme papať na čo máme chuť, nie? Veď mne sa tak zdá, že tam ide o to, aby sa dodržiavali tie 4hodinové intervaly.
KON-EKON
27.05.05,12:08
To čom uvádzala nie je od Sipeky, ale od pani, ktorá si upravila Sipeky.Preto tie raňajky vyzerajú inak po prepracovaní. Priateľka bola s tým 4-ho. rozvrhom spokojná, ja viem, že nám každému spľuje inak. Nemusí to fungovať každému. Ja jedávam ráno ryžu natural namočenú večer do vody 3 pol. lyžice. Ráno ju uvarím len v čistej vode a zjem. Celé doobedu niesom hladná. Len pitný režim držím. Cítim sa lepšie. Potom obedujem a používam to, čo píše Sipeky, skúšam mať menej na tanieri. Ale keď mám svoje dni, musí byť celá dávka.Nakrájané jablká len tak pohodené na tanieriku sú lepšie ako keksík a šalát je bingo. Len ho nemá kto robiť. Zdravím.
Janka6685
01.07.05,15:05
Ahojte.

Asi mi nebudete veriť, ale prečítala som si celú túto tému a bola super. Jednak som sa zasmiala, ako dokážete opisovať všetky tie veci ohľadom postavy a potom som sa všeličomu priučila.

Začala som si kupovať nesýtené minerálky, lebo som počula, že treba piť nesladené, ak chcem schudnúť. Ale ako mám piť minerálky a zároveň jesť ovocie a napr. paradajky. Potom presedím celý deň na WC. Neviete náhodou, čo robiť, ak ma bolí brucho pri konzumácii ovocia s vodou? Asi sa nedá nič poradiť, čo? Mne stačí ak si ráno dám pohár vody a až večer zjem ovocie a celú noc ma hrozne bolí brucho. To nemám namysli, že nejem nič okrem vody a ovocia, to len pre vysvetlenie, že ak sa napijem vody potom ovocie a zeleninu môžem až na druhý deň a v ten deň žiadnu vodu. A zas celý deň piť nesladené čaje sa nedá, lebo ak idem napr. večer na korčule, nevezmem si zo sebou čaj, ale fľašu minerálky. Ako mám prosím vás kombinovať pitný režim s konzumáciou ovocia a zeleniny?
babenko1
04.07.05,18:27
Janka.. tak to je trošku problém.. ja som ho tiež mala.. ale nejak to samé od seba prešlo... asi by si mala medzitým nejaké škroby popapkať...bud nejaký knaeckebrot, alebo tie pilinové chleby... vločky...a taaak
Johanka
05.07.05,05:07
Ahojte.

Asi mi nebudete veriť, ale prečítala som si celú túto tému a bola super. Jednak som sa zasmiala, ako dokážete opisovať všetky tie veci ohľadom postavy a potom som sa všeličomu priučila.

Začala som si kupovať nesýtené minerálky, lebo som počula, že treba piť nesladené, ak chcem schudnúť. Ale ako mám piť minerálky a zároveň jesť ovocie a napr. paradajky. Potom presedím celý deň na WC. Neviete náhodou, čo robiť, ak ma bolí brucho pri konzumácii ovocia s vodou? Asi sa nedá nič poradiť, čo? Mne stačí ak si ráno dám pohár vody a až večer zjem ovocie a celú noc ma hrozne bolí brucho. To nemám namysli, že nejem nič okrem vody a ovocia, to len pre vysvetlenie, že ak sa napijem vody potom ovocie a zeleninu môžem až na druhý deň a v ten deň žiadnu vodu. A zas celý deň piť nesladené čaje sa nedá, lebo ak idem napr. večer na korčule, nevezmem si zo sebou čaj, ale fľašu minerálky. Ako mám prosím vás kombinovať pitný režim s konzumáciou ovocia a zeleniny?Janka, z toho čo píšeš si myslím, že tvoj tráviaci trak nie je v poriadku. Ovocie je to najjednoduchšie , čo môžu črevá bez námahy spracovať. A ak tie tvoje s tým majú problém, tak problém nie je v ovocí. Ešte taká pripomienka: ovocie sa má jesť samé, medzi inými jedlami. Najväčšia stravovacia chyba je , keď zješ ovocie po jedle. To Ti potom "leží" na predtým zjedeným jedlom, kým ho žalúdok nespracuje a pomaly , ale isto kvasí.
bepo
05.07.05,08:08
Ešte taká pripomienka: ovocie sa má jesť samé, medzi inými jedlami. Najväčšia stravovacia chyba je , keď zješ ovocie po jedle. To Ti potom "leží" na predtým zjedeným jedlom, kým ho žalúdok nespracuje a pomaly , ale isto kvasí.Kvasené ovocie-mi zišiel na um jeden prírodopisný dokument kde slony a opice chodili na nahnité ovocie,to im v žalúdku skvasilo a potom mali celkom dobre vyťaté ;) Vidieť spadnúť ožratého slona je sila :D
Janka6685
05.07.05,18:41
Kvasené ovocie-mi zišiel na um jeden prírodopisný dokument kde slony a opice chodili na nahnité ovocie,to im v žalúdku skvasilo a potom mali celkom dobre vyťaté ;) Vidieť spadnúť ožratého slona je sila :D
:D :D :D :D ...
Janka6685
05.07.05,18:46
Babenko 1, Johanka: Asi máte pravdu, že mám ťažkosti s trávením. Asi by som mala zájsť k lekárke. Ale asi sa dám na tie "pilinové chleby", lebo mi celkom chutia. Môžu byť aj poliate čokoládou? Myslím čo sa týka toho, že by som nerada ďalej priberala. Odkedy som začala brať isté tabletky, tak som riadne pribrala. Ale snúbencovi sa páčim... len sebe akosi nie...
henika
22.07.05,06:08
ahojte...nema niekto nahodou nejaku zarucenu dietu na rychle schudnutie?:D
Bubika
22.07.05,08:11
ahojte...nema niekto nahodou nejaku zarucenu dietu na rychle schudnutie?:D

o dietach je tu toho popisaneho dost, ale skus jednoducho vynechat plnotucne syry v akejkolvek podobe, tiez salamiky ci parky - inym slovom masove vyrobky, nejest bravcove a nahradit ho kuracim a rybami (ale len raz za den), ziadne kolace a sladkosti a tiez minimum bieleho peciva.....pritom vela pit - aspon 2 litre za den, pricom kava, caj a mineralky sa medzi tekutiny v tomto pripade nerataju. Najlepsie jej cista voda (pripadne kupovana bez bubliniek) a obcas zriedena 100% ovocna stava (nie prilis casto, obsahuje cukry).....popritom obcas to svoje telo zober na nejaku vychadzku a co najviac casu trav s priatelmi, aby si nemyslela na jedlo. Lepsie je jest viac krat za den a v malych davkach, ako sa naraz nahltat vela...... takze na zaver, len silnu volu a vela uspechov
Bubika
22.07.05,08:16
Este by som dodala, ze ak ti celozrnne pecivo prilis nechuti, tak mozes napr. na ranajky den stary rozok s tenkou vrstvou rastlinneho masla a medom. Iste nie je vhodne zjest tych rozkov 5. Taktiez cestoviny su fajn, len pozor na prilohy k nim. Vyborne su s tvarohom a vysmazenou cibulkou - na slano. Na sladko by som na chvilu vynechala........ To kuracie maso-najlepsie prsia vysmazit na teflonovej panvici bez cohokolvek podtym a tiez nadtym....netreba ani solit, ma to vybornu chut......a ovocia a zeleniny tiez tak akurat, pretoze vela ovocia obsahuje i vela cukru a teda energie.......zase zelenina obsahuje latky, ktore v tele zadrziavaju vodu a nemusela by si to chudnutie na vahe vobec poznat..........
bepo
22.07.05,09:41
.....pritom vela pit - aspon 2 litre za den, pricom kava, caj a mineralky sa medzi tekutiny v tomto pripade nerataju. Najlepsie jej cista voda (pripadne kupovana bez bubliniek) a obcas zriedena 100% ovocna stava (nie prilis casto, obsahuje cukryJa by som čaj aj minerálky počítal do denného príjmu ale len keď sú nesladené tak majú význam pri diéte.
Bubika
22.07.05,09:47
Ja by som čaj aj minerálky počítal do denného príjmu ale len keď sú nesladené tak majú význam pri diéte.
bepo..........ty si ich tam kludne rataj ............ my si nebudeme ;) (caj, kava odvodnuju ...... mineralky obsahuju uhlicitany a napis hypotonicka = mocopudna...to je na odvodnenie, nie na schudnutie zivej vahy)

PS: obcas nadobudam pocit, ze ma prenasledujes (alebo vsetkych ??? :D )
anto
22.07.05,09:58
Milé dámy, ako to môžete byť také kostnané, však ten Váš si nemá potom ani čo chytiť, a tie Vaše kosti ho potom budú tlačiť. ............

Nie je pravda, že čím kostnatejšie, tým krajšie..
Johanka
22.07.05,10:02
Ja pijem vodu s citrónovou šťavou alebo čisté ovocné alebo zeleninové šťavy.
Bubika
22.07.05,10:03
Milé dámy, ako to môžete byť také kostnané, však ten Váš si nemá potom ani čo chytiť, a tie Vaše kosti ho potom budú tlačiť. ............

Nie je pravda, že čím kostnatejšie, tým krajšie..
Mily anto......predpokladam, ze damy, ktore sa tu dozaduju "receptu" na rychle schudnutie (hlavne pred dovolenkou), nemaju problem s trciacimi kostami, ale s niecim celkom inym.
A ja sama isto kostnata nie som, myslim, ze je toho dost, za co ma mozno chytit :D (ak ak nahodou nie, tak aspon za slovo)
Bubika
22.07.05,10:05
Ja pijem vodu s citrónovou šťavou alebo čisté ovocné alebo zeleninové šťavy.
ano, voda s citronovou stavou je fajn (stiepi tuky).....a dievcence, hlavne sa hybte....pustite si napriklad radio a trosku pritom nicte kalorie
účtovník 007
22.07.05,10:22
Minule som v rádiu počula k téme chudnutie peknú poznámku:

"Milé dámy, nezabúdajte, že to čo chcete zhodiť za 3 dni pred dovolenkou, ste si potichúčku nazbierali za 10 rokov. Tak teraz pekne 10 rokov potichúčku zhadzovať!"

Asi spadol z oblakov, veď my chceme ísť na dovolenku teraz a nie o 10 rokov.:D
Bubika
22.07.05,10:37
.............
Asi spadol z oblakov, veď my chceme ísť na dovolenku teraz a nie o 10 rokov.:D
na dovolenku chceme ist aj teraz aj o 10 rokov ...........
henika
22.07.05,12:46
noo, ja zas kostnata nie som a ani nebudem:D , stale je za co chytit...ale take 3 - 4 kilecka by bodlo zhodit, nech sa citim lepsie;) ..a s tym pitim mam problemy..mne staci pol litra za den a v tom uz mam aj kavu:rolleyes:
Veron
25.07.05,12:11
Ahoj,precitala som si prispevok o delenej strave,tiez ju robim uz vyse pol roka a mam dole 8 kil,tiez hruskovita postava.A pri tom ju obcas porusim.Celkovo sa citim ovela lepsie ako pred tym,no uvidim,ako dlho este vydrzim.
bepo
27.07.05,17:22
bepo..........ty si ich tam kludne rataj ............ my si nebudeme ;) (caj, kava odvodnuju ...... mineralky obsahuju uhlicitany a napis hypotonicka = mocopudna...to je na odvodnenie, nie na schudnutie zivej vahy)

PS: obcas nadobudam pocit, ze ma prenasledujes (alebo vsetkych ??? :D )Nie všetky majú nápis hypotonická.A dá sa to riediť,vtedy už nie je hypotonická.To závisí od množstva minerálov na liter.A aj ovocné šťavy sa riedia z toho dôvodu že sú z koncentrátu a pre telo je pohár koncentrátu dosť veľká šupa.
K PS.Ako si ma odhalila?Aj nové slnečné okuliare som si zaobstaral a dokonca som po roku zháňania dostal kúpiť šiltovku so šiltom dozadu :D
Bubika
27.07.05,17:41
K PS.Ako si ma odhalila?Aj nové slnečné okuliare som si zaobstaral a dokonca som po roku zháňania dostal kúpiť šiltovku so šiltom dozadu :D
:D mam take iste slnkoocky a silt z tej istej predajne:D
Jara
04.08.05,05:49
Milé poraďačky,
tejto téme sa už dosť dlho nevenovala pozornosť tak neviem či sa Vám podarilo pochudnúť do plaviek, ale chcem Vám ponúknuť diétu, ktorá je viackrát odskúšaná na viacerých babach. V robote sme ju držali desiati. Urobili sme si na stenu tabuľku s menami a počiatočnou váhou a každý deň ráno sme všetky stúpali na váhu a zapisovali stav. Naozaj, kto drží presne ako je v diéte, tak schudne denne 1 kg. Aspoň u nás sme ju držali s takým výsledkom, že väčšina skončila po 4-5 dňoch, ale dve vydržali 10 dní. Boli to síce také boubelky okolo 120 kg, ale naozaj obidve schudli po 10 kg. V priebehu 2-3 mesiacov sa dosť "rozožrali" nie rozpapkali a nabrali späť takých 5 kg, ale aj tak ostalo tých 5.

Ja som vydržala 5 dní /potom zvíťazil vypražaný syr/ a schudla som tak 4,5 kg.

Diéta je dosť prísna, pretože nemožno meniť raňajky s večerou alebo zjesť niečo iné ako je v postupe, pretože výsledok by sa neprejavil. Je totiž založená na postupnom spaľovaní tukov a na zmene metabolizmu. To je myslím dosť podstatné, že to nieje taká diéta pri ktorej sa len odplaví tekutina z tela a tuky ostávajú a je to efekt na pár dní... /Tak to je napríklad pri tukožrutskej polievke/. No naozaj ani jednu kyslú uhorku naviac nemožno...

Dobrá je ešte v tom, že po konzultácii s lekárom sme boli ubezpečené, že v organizme si ničím nepoškodíme, práve naopak, schválil nám ju, nakoľko dobre prečistí organizmus a nasmeruje ho na lepšie spaľovanie. Je to taká dobrá očista. Dokonca povedal, že je vhodná pre srdciarov, ktorí majú problém schudnúť.

Odporúča sa denne 3C-vit. 3-B-komplexy. Keď je možné používať saunu. Okrem toho sa môže 2 dl vody, alebo 1 citrón alebo 1 grapefruit. Denný spánok 8-12 hod, Prechádzky na čerstvom vzduchu a telocvik. Diéta je založená na postupnom spaľovaní tukov, ktoré ostanú dlhodobo pochované. Už tak tretí deň som cítila silné rozpaľovanie v tvári, čiže naozaj je taká ako opisujem a je dobre ak držia aspoň dve babenky, lebo tie potraviny, či mlieko či sardinky je po polovičke, tak je to lepšie deliť. No a aj lepšie ak sa navzájom delia o pocity.

Diéta sa volá: Diéta Dr. Jegorova:

1.deň: R: 1/2 l mlieka
D: káva /bez cukru a smotany!/
O: 5 dkg šunky
Ol: káva
V: prvý deň bez a preto šup rýchlo do postele

2.deň: R: 1 dl mlieka a 1 banán
D: káva
O: 1 dl mlieka a 1 banán
Ol: káva
V: 1 dl mlieka a 1 banán

3.deň: R: 6 dkg sardiniek /bez oleja a chleba/
D: káva
O: 10 dkg tresky /bez chleba/
Ol: káva
V: 10 dkg udenáča /bez chleba/ No v tento deň už nebudete ani cítiť nejaký hlad ale ten smäd je neuveriteľný, takže sa hodí grape alebo citrón.


4.deň: R: 1/2 l mlieka /tak dobre padne po tyzh rybach/ aj keď mlieko nemusíte
D: káva
O: 1 jogurt biely /môže byť aj smotanový nemusí nízkotučný/
Ol: káva
V: 10 dkg šľahaného tvarohu /príprava 10 dkg tvaroh a 1 dl mlieka/

5.deň: R: 2 vajíčka na tvrdo /žltok iba z jedného/
D: káva
O: jemná praženica z 2 vajec a 5 dkg masla
Ol: káva
V: 2 vajka na tvrdo /žltok iba z jedného/

6.deň: R: 10 dkg diétne párky
D: káva
O: 10 dkg chudé varené hov. mäso
Ol: kíva
V: 10 dkg chudé varené hov. mäso

7.deň: R: 10 dkg sliv. kompót DIA
D: káva
O: 10 dkg hroznový komp. DIA
Ol: káva
V: 10 dkg jablkový kompót DIA

8. deň: R: 10 dkg strúhanej mrkvy
D: káva
O: 10 dkg dusenej zeleniny na masle
Ol: káva
V: 10 dkg strúhanej mrkvy

9.deň: R: 1/3 lit. šľahanej smotany
D: káva
O: 1/3 lit. šľahanej smotany
Ol: káva
V: 1/3 lit. šľahanej smotany

10.deň: R: 5 dkg strúhaných jabĺk
D: káva
O: 10 dkg DIA jabĺkový kompót
Ol: káva
V: 2 pečené jabĺka.

Takže veľa úspechov ak sa podujmete na túto diétu, je zaručená, ale naozaj pre tvrdohlavé a silné povahy, ktoré nezobnú nič pomimo. Je dobre mať načistený grep a citrónik na tanierku a keď je kríza tak to ďobnúť.
Bubika
04.08.05,06:03
..........
Takže veľa úspechov ak sa podujmete na túto diétu, je zaručená, ale naozaj pre tvrdohlavé a silné povahy, ktoré nezobnú nič pomimo. Je dobre mať načistený grep a citrónik na tanierku a keď je kríza tak to ďobnúť.
uuuuuuuha, to ozaj pre mna nebude....stale musim totiz do niecoho dobat. Snad keby som bola cely den niekde mimo domu a tiez, keby som mala "par" by to bolo lepsie. Najviac sa mi paci strava 2. dna .... mlieko+banan .... mlieko+banan ...take mozem.... no prajem vsetkym pevne nervy

ale kladiem si otazku (hlavne teraz v lete) .... tie 2 dl vody su spravne? to je za cely den? nie je to malo? alebo pri kazdom jedle 2 dl?
Jara
04.08.05,06:07
Bubika aj mňa to napadlo že je to málo, ale takáto diéta iste nieje vhodná na takéto horúčavy, ale ochladzuje sa...
Bubika
04.08.05,06:10
Bubika aj mňa to napadlo že je to málo, ale takáto diéta iste nieje vhodná na takéto horúčavy, ale ochladzuje sa...
to je pravda ......... dnes veru nechodime v kratkych :O).... a myslis si, ze na zmenu metabolizmu stacia napriklad 3 dni? ... mne by stacili 3 kg dole .... po 10 dnoch by mi uz vselico hrkotalo :D
Zuzka
04.08.05,06:10
...hmmm a čo jojo efekt po skončení diéty? :eek:
Bubika
04.08.05,06:12
:D tusim sme sa rozdietovali.....co uz, ked tie kilecka sa tak lahko lepia a papat lubime....:D
Jara
04.08.05,06:19
Bubika veď to že aj 3-4 dni stačia aby sa lepšie dýchalo. No a aj keď sa trebars to kilečko vráti aj tak zaručujem, že sa lepšie dýcha po ich absolvovaní, zrazu je človek ako lastovička a ani ťažko na žalúdku a aj zohnúť sa je lepšie. Bože ako dobre je tým chlapom na tom svete, že sa nemusia tak trápiť a aj tak ich ľúbime...
Bubika
04.08.05,06:21
Citam si to uz niekolky krat a mam este otazky ..... ten vit C ma byt 100vka, 200vka, 500vka? a B? .... sunka moze byt aj bravcova? ...treska s majonezou? ..... len stale nerozumiem tej vode....voda predsa pomaha metabolizmu :confused:
Bubika
04.08.05,06:24
a ta sauna.........mne z toho predsa len vychadza odvodnenie (kava - mocopudna, ziadna voda.... ani potraviny obsahujuce vodu ... ) az dehydratacia


.....tym sa ta Jara nechcem dotknut, len uvazujem "nahlas"
Jara
04.08.05,06:42
Citam si to uz niekolky krat a mam este otazky ..... ten vit C ma byt 100vka, 200vka, 500vka? a B? .... sunka moze byt aj bravcova? ...treska s majonezou? ..... len stale nerozumiem tej vode....voda predsa pomaha metabolizmu :confused:
Vidím, že ťa to ozaj chytilo, takže ten C- denná dávka viac isto nie, šunka chudá tzv. pražská, treska áno s majonézou. No a tá voda... Vieš naozaj sme to držali tak bez vody lebo práve o to ide, aby sa organizmus nezbavoval len vody ale tu ide o tuk a práve tu je nejaký taký zvláštný súvis že musíš ísť presne podľa tohto postupu a nevymeniť raňajky s večerou, lebo to navzájom do seba zapadá a postupne tvorí tú reťaz pri ktorej sa to deje... Ak ťa to tak chytlo daj si 3-4 dni na próbu a uvidíš ako budeš cítiť to pálenie v tvári, že to ozaj tuky a to bolo vidieť aj na kolegynkach čo majú 40 kilo "aj s posteľou"...

No fakt sme to držali všetky babeny... Bola aj sranda ráno pri tom vážení a každá sa zobuvala a jój či nemá hrubú podprdu alebo gate. Zblížilo nás to... :D
Bubika
04.08.05,06:49
Vidím, že ťa to ozaj chytilo, takže ten C- denná dávka viac isto nie, šunka chudá tzv. pražská, treska áno s majonézou. No a tá voda... Vieš naozaj sme to držali tak bez vody lebo práve o to ide, aby sa organizmus nezbavoval len vody ale tu ide o tuk a práve tu je nejaký taký zvláštný súvis že musíš ísť presne podľa tohto postupu a nevymeniť raňajky s večerou, lebo to navzájom do seba zapadá a postupne tvorí tú reťaz pri ktorej sa to deje... Ak ťa to tak chytlo daj si 3-4 dni na próbu a uvidíš ako budeš cítiť to pálenie v tvári, že to ozaj tuky a to bolo vidieť aj na kolegynkach čo majú 40 kilo "aj s posteľou"...

No fakt sme to držali všetky babeny... Bola aj sranda ráno pri tom vážení a každá sa zobuvala a jój či nemá hrubú podprdu alebo gate. Zblížilo nás to... :D
no chytilo ... vies, kazde kilecko minus je fajn, i ked nie som ani tlsta. Ak vsak schudnem v tvari, tak to bude des :eek: . Vyskusam, uvidim, i ked kavu nepijem ... a po mlieku mam hrozne susaky.... a je to mile, ze ste sa tak zblizili v praci .... my sme len 2 a moja kolegyna skor potrebuje pribrat ako schudnut :O)

a dakujem za odpovede
lela1809
04.08.05,07:30
naozaj nie je ziadny jojo efekt??ja mam taky isty tip postavy...to drzis dietu 2tyzdne potom jes co chces...potom zase dietu?? alebo ako tomu mam rozumiet??
Jara
04.08.05,07:38
Ja držím diétu len keď sa psychicky pripravím, že ju idem držať a zvyknem v nedeľu a vydržím bohužiaľ len do soboty al. nedele. No snažím sa neprejedať. Lenže čo keď je to tak, že niekto priberá aj keď "len vonia jedlo"...
Veď ja nejedávam žiadne sladkosti, nepijem sladké vody, kávu nesladím. Doprajem si síce vypražaný rezeň aj keď len občas, väčšinou kuracie na prírodný spôsob a občas si
dám aj syr s hranolkami a tatarkou. No ale keď to niekedy cítim až v hlave že ho musím mať... Dietku držím ak cítim že sa mi ťažko zapína do nohavíc, alebo sa s problémami zohýnam. Zdravotné problémy mi nedovoľujú aktívny pohyb okrem kalanetiky nemôžem ani bycikel, tak musím občas tu dietu...
Johanka
04.08.05,07:42
Baby, to je totálny odvodňovák. Nemám nič proti diétam, ale toto by nemal skúšať nikto s dlhodobo nízkym krvným tlakom !
lela1809
04.08.05,07:46
ja so presla na delenu stravu...najskor len ocistny den...pisali ze zhodim 2kg..blbost...a teraz druhy tyzden delena strava a popri tom chodim cvicit alebo behat tak 3x tyzdenne...ale sa mi nezda ze chudnem...je pravda ze cez sacharidovy den si dam keks alebo kolac...neviem dokedy ma to bude bavit...a to cvicim od juna:((
lela1809
04.08.05,07:56
ak sa mozem spytat ...nemate niekto skusenosti s delenou stravou?? ja mam knizku od janky horeckej:oddelena strava do vrecka...

neviete nazvy dalsich??
alebo recepty..ak pracujete co jete v praci?(nemam moznost stravovania sa v praci..nejake dobre napady velmi pomozu)
rosemary
04.08.05,08:10
Ja som držala delenú stravu pred ôsmimi rokmi, podľa Lenky Kořínkovej, za rok a pol som schudla 22 kíl. Je to super,super,super. Lenže keď vydala tretiu knihu, kde pripustila kombinovanie aj v priebehu dňa, začala som špekulovať a váhu mám naspäť aj s úrokami. Minulý rok som sa pokúšala Šipeky, má to niečo do seba, ale ja som poctivo pribrala, lebo som jedla /každé štyri hodiny/ viacej ako predtým. Takže po nejakom polroku som toho nechala.Za dvadsať rokov všelijakých osvedčených krátkodobých aj dlhodobých diet, prípravkov , cvičítok a myostimulátorov mám tak zničený metabolizmus, že dva biele jogurty s nejakým ovocím za celý deň počas troch mesiacov mi aspoň udržalo ručičku váhy namieste, lebo inak by som si už musela dať rozšíriť dvere.
Jara
04.08.05,09:05
Baby, to je totálny odvodňovák. Nemám nič proti diétam, ale toto by nemal skúšať nikto s dlhodobo nízkym krvným tlakom !
Johanka, ja som to skúšala a mám nízky tlak a bolo mi celkom dobre. Prvý deň ťažko lebo myslíš na diétu, druhý lepšie a tretí som ani hladná nebola. Inak tiež pijem denne okolo 3 litre tekutiny mimo kávy, ale nekvacla som asi je to taká súhra. Po tých rybách ale by som vypila asi aj súd vody, ale utíšil to grape.
Janka6685
04.08.05,09:09
Ahojte.

Viete, ja si myslím, že je veľmi ťažké doporučiť niekomu diétu, lebo každá sme iná. Mne napr. pomohlo, že som začala jesť pravidelne, v menších dávkach častejšie. Predtým som jedla raz do dňa, väčšinou večer pred spaním. Váha mi nešla zanič dole a chvalabohu ani hore. Teraz, čo som začala jesť v menších dávkach častejšie (tri krát denne), som schudla asi za mesiac 4 kilá a pomaly to ide dolu. Je to síce pomalé, ale ja nechcem schudnúť naraz a potom nadávať, že sa mi to dvakrát vrátilo. Začala som sa napchávať suchármi, celozrnnými chlebmi, zeleninovými šalátmi. Tieto veci jem dvakrát denne a raz si dám to, čo je navarené pre domácnosť a hlavne pijem veľa minerálok s nízkym obsahom minerálov. Môj snúbenec to zas robí naopak. Pred troma rokmi sa mu podarilo schudnúť 15 kg tak, že jedol len večer a dosť veľké dávky. Ale chlapi sú nejakí inakší...

Ešte jedna rada z vlastnej skúsenosti: ak tu niektoré z vás berú antikoncepčné tabletky a zdá sa im, že ani za svet nevedia schudnúť, tak ako prvé treba vymeniť tabletky. Fakt, ja som brala jedny, ktoré mi zastavili váhu na rovnakej úrovni a nešla ani hore ani dole, či boli vianoce (keď som sa napchávala) alebo bežné dni (keď som jedla pomenej a aj som cvičila). Po tom, čo som ich vymenila, váha sa pohla smerom dolu. Super...

Všetkým držím palce, aby vám vaše plány, či už s chudnutím alebo priberaním vyšli a hlavne, aby ste sa cítili fajn.
Jara
04.08.05,09:26
Janka úplne s Tebou súhlasím a myslím, že naozaj takáto diéta je najlepšia ak ješ 3x na deň v malých dávkach. Lenže to platí tak do 35 a po tej 40-tke je to už veľmi ťažko. Akosi sa lepí všetko aj keď neješ. Úplne ináč spaľuje, pridruží sa klimaktérium a proste máme mi problémy baby... Veď ja som len preto písala, že to sme boli aj 20-ročné aj 50-ročné a aj 40 kg aj 120 kg čo sme v práci držali spoločne. Preto som videla že tak to učinkovalo na všetky.
Janka6685
04.08.05,09:32
Janka úplne s Tebou súhlasím a myslím, že naozaj takáto diéta je najlepšia ak ješ 3x na deň v malých dávkach. Lenže to platí tak do 35 a po tej 40-tke je to už veľmi ťažko. Akosi sa lepí všetko aj keď neješ. Úplne ináč spaľuje, pridruží sa klimaktérium a proste máme mi problémy baby... Veď ja som len preto písala, že to sme boli aj 20-ročné aj 50-ročné a aj 40 kg aj 120 kg čo sme v práci držali spoločne. Preto som videla že tak to učinkovalo na všetky.
Však potom, keď budem mať po tej 40-tke, tak potom sa určite ozvem a budem prosiť o pomoc, ako zhodiť kilá, to som si istá. Aj keď mám 20, tak viem, že to nebude večne. Teraz sa mi chce aspoň cvičiť ale keď už teraz mám dosť veľký problém s bolesťou chrbta, tak nechcem vedieť, čo bude, až budem staršia. To sa mi už vôbec nebude chcieť ani cvičiť a možno ani vstať s postele a budem len priberať a priberať...........joooooooooooj, ani pomyslieť.....Že to tak nebude???:eek:
Jara
04.08.05,09:46
Jani, rada by som Ti napísala, že nie...
Ak budeš robiť čo robíš, tak aspoň sa snaž viac plávať ak ti to čas dovolí. Inak dopadneš ako ja... Nerada o tom hovorím, ale stále som sa hnala za prácou a peniazmi a robila deň noc nad papierami a počítačom a teraz je už neskoro niečo robiť pre zdravie lebo je fuč... Stále som si vravela teraz musím zarobiť študuje dcéra gymko potom študovala vyšku a potom syn a tak stále niečo treba... Až je neskoro a už mi lekár len hovorí: šetriť... nenamáhať...
Janka6685
04.08.05,09:54
Jani, rada by som Ti napísala, že nie...
Ak budeš robiť čo robíš, tak aspoň sa snaž viac plávať ak ti to čas dovolí. Inak dopadneš ako ja... Nerada o tom hovorím, ale stále som sa hnala za prácou a peniazmi a robila deň noc nad papierami a počítačom a teraz je už neskoro niečo robiť pre zdravie lebo je fuč... Stále som si vravela teraz musím zarobiť študuje dcéra gymko potom študovala vyšku a potom syn a tak stále niečo treba... Až je neskoro a už mi lekár len hovorí: šetriť... nenamáhať...
No veviem, či nedopadnem rovnako. Už v 19-tnástich som sa stala SZČO. Od 3/2005 robím snúbencovi účtovníctvo, mzdy, sekretárku, asistentku,....proste všetko. Vkuse sedím za počítačom a nad papiermi. Zatial toho nie je z vášho pohľadu veľa, ale začala som príliš skoro a ak to takto pôjde ďalej, tak si budem musieť dávať veľký pozor na zdravie. Ale uvedomujem si toto všetko, preto sa snažím bicyklovať, korčulovať a už dve letá sme namiesto pri vode boli na dovolenke v Tatrách. Takže sa snažím hýbať sa popri tom sedení za stolom.

Neviem, ale asi je nejaká divná doba, lebo mamka mi vždy hovorí, že ona si nespomína, žeby ju v mojom veku bolela hlava alebo chrbát. Asi mám viac starostí, ako mala ona vtedy. No nič, treba sa prispôsobiť situácii a myslieť pri tom na svoje zdravie.
Bubika
11.08.05,10:02
.... podarilo pochudnúť do plaviek, ale chcem Vám ponúknuť diétu, ktorá je viackrát odskúšaná na viacerých babach. V robote sme ju držali desiati. ....
chystam sa na dovolenku :O) .... a vcera som mala akysi prejedacny den (ani spln nebol :eek: ) a tak som sa dnes podujala (kym je trocha pod mrakom) vyskusat dietu od Jary ...

zatial mam v sebe 1/2 l mlieka, kavu ( toto bol asi najtazsi usek, nakolko kavu ja nerad) a sunku ... caka ma dalsia kava :eek: .... moje pocity ... len ciky a ciky ... cize odvodnovak. S tym smädom to nie je az take zle... obcas si liznem citrona (ako srnky v zime sol :D ) .... myslim, ze do rana kilo iste ubudne, len som zvedava ci aj zajtra ... aj pozajtra ... najviac sa tesim asi na ten vysmazany syr :rolleyes:
tonkat
11.08.05,10:38
Ja som dnes na štvrtom dni tejto diétky. Najhorší bol ten prvý deň, ale vydržala som. Kilečka idú dole podľa plánu, možno o trošinku menej, ale ja som si zaradila do diéty aj pitný režim, lebo sa mi ozvali staré problémy ľadvinkové. Pijem asi 1 l tekutiny - čaje nesladené a vodu. Cítim sa fajn, nemám pocit hladu, len večer, keď navarím večeru, tak musím újsť z kuchyne, kým sa moji najedia. Ale dnes som už obliekla sukňu, čo som nemala na sebe asi 10 rokov. Tak to je u mňa úspech.
Bubika
11.08.05,10:50
Ja som dnes na štvrtom dni tejto diétky. Najhorší bol ten prvý deň, ale vydržala som. Kilečka idú dole podľa plánu, možno o trošinku menej, ale ja som si zaradila do diéty aj pitný režim, lebo sa mi ozvali staré problémy ľadvinkové. Pijem asi 1 l tekutiny - čaje nesladené a vodu. Cítim sa fajn, nemám pocit hladu, len večer, keď navarím večeru, tak musím újsť z kuchyne, kým sa moji najedia. Ale dnes som už obliekla sukňu, čo som nemala na sebe asi 10 rokov. Tak to je u mňa úspech.
tak to ti prajem pevne nervy tonkat .... mne postacia aj zo 2-3 kilecka. Tiez uchlipkavam pritom vodicku, lebo by som to nevydrzala (obycajne vypijem tak 2 litre a to by ma cely den bolela hlava). Dnesny den je zatial v pohode (uvidim vecer) ... tesim sa na zajtrajsie banany ... akurat neviem ako sa vysporiadam s rybacim dnom :eek: ....

tesim sa spolu s tebou http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Bubika
11.08.05,17:51
tak dievcence ... som sa vazila uz teraz (vecer) a kilecko je fuc ... ale ....hlad, hlad ... asi pojdem radsej spat a tesit sa na zajtrajsie banany....

mam vsak pocit, ze som "odburala" len kopu vody ...
Bubika
12.08.05,04:18
ubytok vahy po prvom dni : 2 kg (asi som divna) .... ale so spankom to bolo zle ... spala som cca 5 hodin ... do pol noci mi nedal spat hlad a asi aj kava sa na tom podpisala ... a rano pred piatou len hlad, hlad a smad (jazyk som nemohla odlepit z podnebia a to som pila aj v noci).... a prvy pocit po otvoreni oci bol, ze ma prevalcoval rychlik. Teraz je to uz lepsie, dala som si ten vytuzeny banan (mixla som ho s mliekom).....

Ak to pojde takto dalej, tak zajtra uz budem ten vyprazany syr :D .
Ale ako to bude s udrzanim vahy ???? Uvidime.....nemam chut tuto dietu este niekedy opakovat.
Ajuška
12.08.05,06:57
....nepreháňaj to s tým chudnutím. Kým stihnem kolaudáciu sa úplne stratíš.

P. S. .....pozdravujem ten rýchlik... čo Ťa prevalcoval
Bubika
12.08.05,07:02
....nepreháňaj to s tým chudnutím. Kým stihnem kolaudáciu sa úplne stratíš.

P. S. .....pozdravujem ten rýchlik... čo Ťa prevalcoval

:eek: ...zase si ma odhalila
xena77
12.08.05,15:08
Baby, ze vas to bavi stale chudnut....ved predsa nie je dolezite, ako clovek vyzera, ale aky je, ake ma srdiecko...a ak aj mate par kileciek navyse, no a co ked? Vzdy predsa mate pri sebe niekoho, kto vas lubi prave taku aka ste. Tak sa na to vykaslite, zoberte priatela na prechadzku a kludne si dajte zmrzlinu. Urcite to bude prijemnejsie pre vasu mysel ako sa suzovat tym, co jest a co nie a ..aj tak to v konecnom dosledku bude prd platne...:-) Tak, hor sa von a bavte sa, robte na co mate chut a jedzte na co mate chut..ved zivot je kratky:-) Vsetkym pekny vikend zelam
Bubika
12.08.05,15:11
....ved predsa nie je dolezite, ako clovek vyzera, ale aky je, ake ma srdiecko...a ak aj mate par kileciek navyse, no a co ked? Vzdy predsa mate pri sebe niekoho, kto vas lubi prave taku aka ste. Tak sa na to vykaslite, zoberte priatela na prechadzku a kludne si dajte zmrzlinu. Urcite to bude prijemnejsie pre vasu mysel ako sa suzovat tym, co jest a co nie a ..aj tak to v konecnom dosledku bude prd platne...:-) Tak, hor sa von a bavte sa, robte na co mate chut a jedzte na co mate chut..ved zivot je kratky:-) Vsetkym pekny vikend zelam
Huraaaaaaa sa na vyprazany syr :D ........... ale az zajtra:o
xena77
12.08.05,15:23
Huraaaaaaa sa na vyprazany syr :D ........... ale az zajtra:o
tiez by som si dala:-) no zatial mi postacila fajnova domaca klobaska:-) mnami, mnami....
Janka6685
12.08.05,15:36
tiez by som si dala:-) no zatial mi postacila fajnova domaca klobaska:-) mnami, mnami....
Ja som si tiež dala niečo mimo diéty. Svokrovci boli na hubách a svokor urobil na večeru praženicu s hubami. Len dúfam, že neboli otrávené:eek: .
xena77
12.08.05,15:41
Ja som si tiež dala niečo mimo diéty. Svokrovci boli na hubách a svokor urobil na večeru praženicu s hubami. Len dúfam, že neboli otrávené:eek: .
Mnam, hubovu prazenicu mam velmi rada. Najma tu od mojho ocka...:-) a pokial tu prazenicu, jedol aj svokor, tak urcite huby neboli otravene. A ked ta tu najblizsich par dni neuvidime, tak.................som sa mylila...:-)
Janka6685
14.08.05,07:50
Mnam, hubovu prazenicu mam velmi rada. Najma tu od mojho ocka...:-) a pokial tu prazenicu, jedol aj svokor, tak urcite huby neboli otravene. A ked ta tu najblizsich par dni neuvidime, tak.................som sa mylila...:-)
:D
Som tu, žijem. Takže všetko ja v poriadku. Ale nabudúce asi odolám, lebo keď som sa potom postavila na váhu, ručička sa posunula smerom doprava:eek: .
xena77
14.08.05,18:17
:D
Som tu, žijem. Takže všetko ja v poriadku. Ale nabudúce asi odolám, lebo keď som sa potom postavila na váhu, ručička sa posunula smerom doprava:eek: .
tak to som rada...:-) huby teda neboli otravene:-) Ze odolas nabuduce.Uz ta vidim. Len co zacitis tu vonu z kuchyne, urcite sa ti to nepodari...Vsak potom treba sadnut na bicykel a ist trosku von:-)
Katarína STR
15.08.05,05:32
No holky dnes som sa pustila aj ja do diéty. Lenže ja asi moc nevydržím bez tekutín. Ja som naučená piť denne tak 3 litre caju, minerálky alebo dzúsu. Už teraz ma suší, pomóóc. Držte mi palce prosíííím.
Asi skočím do obchodu kúpiť ten citrón či grep.
Katarína STR
15.08.05,06:30
Inak holky kávu môžem aj nescu, či musím obyčajnú.
ANNA
15.08.05,08:05
Tak čo Bubika po víkende?
Ja som sa dala na túto dietu deň po tebe a moje postrehy. Dodržiavam svedomite. Vážim sa ráno, len čo vstanem s postele. Zaviedla som si denník kde píšem kg.1 deň v pohode úbytok 1,4 kg ( ešte, že mám digitálnu váhu ), 2 deň - tak toto mi chutilo, robila som si koktail. úbytok 0,5 kg ( málo, to asi preto, že mi tak chutilo, 3 deň tak to bol des, ráno sardinky bez chleba, to som zvládla len polovičnú porciu a v živote nechcem vidieť sardinky, večera to iste a prvý deň čo mi chýbala voda, úbytok 0,6 kg no a dnes to mlieko padlo veľmi dobre. Zatiaľ fajn a nechystám sa prerušiť.
Držím všetkým kto skúšajú túto dietu palce.
Bubika
15.08.05,08:39
Tak čo Bubika po víkende? .....
.... :O) ... znicila ma treska ... ako som pisala, prvy den ubytok 2 kg, druhy 0,5 kg ... treti den som pekne zacala so sardinkami ... na obed tresku ... a chytila ma z nej taka kyselina, ze som sa na celu dietu vybodkovala ... Nemozem povedat, ze teraz jem vsetko, snazila som sa najmä ovocie ... ale 1,5 kg je spät ... to znamena ... staci sa normalne napit a sme skoro tam, kde sme zacali...

Vela stastia dievcence ... ved ak schudnete 10 kg, tak Vam hadam 7 zostane :D
bepo
15.08.05,08:43
To je dobrý záver-napila som sa a všetko je naspäť :D

Nemali by ste toľko preháňať-poznám Bubiku aj Katku a ste v pohode
Bubika
15.08.05,08:45
Nemali by ste toľko preháňať-poznám Bubiku aj Katku a ste v pohode
som stale taka krasna, aku ma poznas :D .... ty prenasledovatel
ANNA
15.08.05,08:47
To je dobrý záver-napila som sa a všetko je naspäť :DAle veď ona to zase vyciká.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif a bude mať zase to kilečko dole.
Bubika
15.08.05,08:50
Ale veď ona to zase vyciká.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif a bude mať zase to kilečko dole.
..... presne to mam v umysle .... ciki ciki
Katarína STR
15.08.05,08:50
No holky ja neviem neviem. Skúsim, ale asi moc nevydržím bez tekutín.
Bubika
15.08.05,08:52
No holky ja neviem neviem. Skúsim, ale asi moc nevydržím bez tekutín.
ja som pila aj tekutiny ... myslim, ze tak liter .... ale pre mna to bolo aj tak cele divne, pretoze za beznych okolnosti kavu vobec nepijem
Katarína STR
15.08.05,08:54
To je dobrý záver-napila som sa a všetko je naspäť :D

Nemali by ste toľko preháňať-poznám Bubiku aj Katku a ste v pohode
Myslel si tým mňa ??
Ak áno, tak zo srdca ďakujem. ;)
Ale ja som stále ešte neschudla po malom, takže som sa rozhodla, že to už konečne musím dokázať, aby som sa vošla do mojich vecí. :D
Katarína STR
15.08.05,08:57
ja som pila aj tekutiny ... myslim, ze tak liter .... ale pre mna to bolo aj tak cele divne, pretoze za beznych okolnosti kavu vobec nepijemAni ja vôbec nepijem kávu. A ak si dám, tak to musí byť nesca s cukrom a smotankou, alebo viedenská kávička.
No tá káva bude aj pre mňa trápenie.:(
Bubika
15.08.05,08:59
Ani ja vôbec nepijem kávu. A ak si dám, tak to musí byť nesca s cukrom a smotankou, alebo viedenská kávička.
No tá káva bude aj pre mňa trápenie.:(
neboj, da sa to prezit ... pila som nescu ... asi dost riedku :O) ... ale na druhy den sa mi tocila hlava
ANNA
15.08.05,09:39
Ja pijem nescu ale druhý deň sa mi chcelo len spať. Dnes mám 4 deň a práve obedujem jogurt. Ale už to nie je také hrozné a zapnem sa do nohavíc. A to mi akosi dodáva silu.
Katarína STR
15.08.05,09:47
ANNA koľko si celkovo zhodila ?
ANNA
15.08.05,09:53
Vážim sa každé ráno v rovnaký čas, rovnako oblečená a po 3 dňoch 2,5 kg. ALe nemám 120 kg. Pri väščej váhe ide viac kg dole. Ale mňa zatiaľ tešia aj tieto kilečká. Uvidím koľko to vydržím, zatiaľ necítim potrebu skončiť, dnes ešte tvaroh a zajtra vajíčka a to sa dá.

Už som jednu dietu skúšala, myslím, že tú Plankovu, zo začiatku išla váha dole a potom hore tak som s ňou skončila. Uvidím ako teraz.
ANNA
15.08.05,09:56
Priklám jeden súbor na zistenie nadváhy. A možno zistíte, že chudnúť netreba. (Prečo to nie je môj prípad?) :mee:
Katarína STR
15.08.05,09:58
Pekne si zhodila.
No ja som zvedavá, hneď dnes ráno som sa odvážila a tiež sa budem pekne každé ránko vážiť a zapisovať.
Katarína STR
15.08.05,10:00
No mne napísalo, že mám normálnu váhu, ale ja si to nemyslím.
Bubika
15.08.05,10:10
Priklám jeden súbor na zistenie nadváhy. A možno zistíte, že chudnúť netreba. (Prečo to nie je môj prípad?) :mee:
a tak som zistila, ze ak priberiem 11 kil, mam stale normalnu vahu :eek: ... ale moje nohavice si to asi mysliet nebudu ....

huraaaaaaaa idem jest, jest, jest, jest a este raz jest
Katarína STR
15.08.05,10:11
hehe, no ja už nemôžem pribrať, lebo by som mala nadváhu, ja som tak na hranici

ale keby som zhodila 12 kíl, tak mi to už píše, že mám podváhu
Bubika
15.08.05,10:16
hehe, no ja už nemôžem pribrať, lebo by som mala nadváhu, ja som tak na hranici

ale keby som zhodila 12 kíl, tak mi to už píše, že mám podváhu
chcete sa zasmiat? Ja ked schudnem to kilo, ktore sa mi vratilo spat, tak budem mat podvahu ....:eek:
Katarína STR
15.08.05,10:18
no tak potom už nechudni :p
Bubika
15.08.05,10:36
no tak potom už nechudni :p
ale ked si to nohavice vyziadali ?!?! ... a plavky ani nehovorim ... no ale nemam pocit, ze som z tych podvyzivenych ... co ty na to bepo?
xena77
15.08.05,10:56
Priklám jeden súbor na zistenie nadváhy. A možno zistíte, že chudnúť netreba. (Prečo to nie je môj prípad?) :mee:
jeeej baby, subor ktory prilozila ANNA je skvelyyy:-) som v piatom mesiaci tehotenstva a aj napriek tomu mi vysla podvaha..:-) som sa pobavila celkom...Tak sa toho asi moc nedrzte:-) xixixixix
Katarína STR
15.08.05,10:59
No ja sa ani nedžím, lebo mi vychádza, že mám normálnu váhu a pri tom to nie je pravda.:D Ale poteší to. :p
xena77
15.08.05,11:04
No ja sa ani nedžím, lebo mi vychádza, že mám normálnu váhu a pri tom to nie je pravda.:D Ale poteší to. :p
a zas na druhej strane, kazda jedna zena, i ked vyzera dobre, si mysli, ze ma nadvahu...:-) to by zeny neboli, keby stale nevymyslali s dietami:-)
ANNA
15.08.05,11:54
Môj muž mi raz povedal: Máš o 20 kg viac ako keď som si ťa bral.
No a ja mu na to: Tak ma reklamuj.
A keď sa to zopakovalo viac krát tak z ničoho nič ešte doložil:
No ale veď si po záručnej dobe.
V tej chvíli som nevedela čo tej koťuhe mám povedaťhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Aj keď sme v tej chvíli srandovali vždy mi to chodí po rozume a preto chudnem. No povedzte čo nespravím pre jedného chlapa.
xena77
15.08.05,12:29
Môj muž mi raz povedal: Máš o 20 kg viac ako keď som si ťa bral.
No a ja mu na to: Tak ma reklamuj.
A keď sa to zopakovalo viac krát tak z ničoho nič ešte doložil:
No ale veď si po záručnej dobe.
V tej chvíli som nevedela čo tej koťuhe mám povedaťhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Aj keď sme v tej chvíli srandovali vždy mi to chodí po rozume a preto chudnem. No povedzte čo nespravím pre jedného chlapa.
mala si mu povedat, ze nie si sama, ktora je po zarucnej dobe...predpokladam, ze on je po zaruke dlhsie ako ty...:-) to znie ale blbo,ale ja ssom sa bavila, ked som to citala...:-)...a on nema brusko vacsie ako pred svadbou? xixixi...a nemas ty uz nejake to dietatko vynosene?...hmmm, ked sa to tak vezme, preco by sme my mali chudnut..kvoli jednemu chlapovi:-))))) ked im nevadi ich vacsie brusko, preco by im malo vadit nase?
pekny den ti prajem...
bepo
15.08.05,13:39
Téma Diéta / všeobecne/ je pre ženy dosť ošemetná a už som sa vyjadril ale myslím že to bude čoraz ťažšie byť úplne štíhly a nie normálne štíhly- všetok dobytok sa krmí hormónami a vitamínmy a tie prechádzajú do ľudí.Ak by chcel mať človek super postavu tak by to musel robiť ako fitnesky-šialená diéta a sústavné cvičenie k tomu.Len to vyžaduje veľmi veľa času
durisovad
15.08.05,14:00
Mile damy, nebojte sa najest. Moja babicka hovorievala: zena bez brucha ako hrniec bez ucha.
kukučka
15.08.05,15:32
Téma Diéta / všeobecne/ je pre ženy dosť ošemetná a už som sa vyjadril ale myslím že to bude čoraz ťažšie byť úplne štíhly a nie normálne štíhly- všetok dobytok sa krmí hormónami a vitamínmy a tie prechádzajú do ľudí.Ak by chcel mať človek super postavu tak by to musel robiť ako fitnesky-šialená diéta a sústavné cvičenie k tomu.Len to vyžaduje veľmi veľa času
okrem času aj takú menšiu " bulímijku " :D :D :D :D
Katarína STR
16.08.05,06:05
Moja tabuľka chudnutia - postupne ju budem doplňať : /hehe, ak vydržím/

1 deň = 1,10 kg dole = celkovo dole spolu = 1,10 kg
2 deň =
Bionda
16.08.05,06:16
Súhlas s Bepom a nielen to ak chcete byť štíhle.... znamená to nikdy sa nenajesť ničoho čo vám chutí a tiež ak jete tak len obmedzene... myslím si že je prirodzené, aby človek jedol, ale s rozumom... menej ale často a jasné, že pestrú stravu...
Katarína STR
16.08.05,06:22
Sa ti povie, keď ty máš dobrú postavičku
Katarína STR
16.08.05,06:38
ANNA ako pokračuje tvoja dieta ??
Katarína STR
16.08.05,06:46
Velettka
16.08.05,06:47
Heeej ľudiaaaa, potrebujem schudnúť do soboty zo 4 kila, ako rýchlo a najúčinnejšie to urobiť? Poraďte :-)) Okrem rady : "NEŽER!" , beriem všetky :-))))))))))))
Katarína STR
16.08.05,06:50
skús dietku od Jarky je uvedená v príspevku č. 299
Velettka
16.08.05,06:53
Jeeežiš, šak zomrem od hladu, a s toho mlieka a banánu nepreháňa? Bo chodím do práce a neviem, čo by povedal zamestnávateľ, keby som 1/2 prac.doby presedela mimo kancelárie :-)))))))) Ale dík za tip
Bionda
16.08.05,06:57
Katka mala som o 17cm v páse viac ako mám teraz! bola som ako napučaná fazuľa... bez formy:D:D
Cm som dala dole pomaly a vôbec sa to nevracia... jedla som málo a často...ale raňajky.. biely jogurt, deiata jeden banán obed 150g kur. prs a 50g. ryže a pod. prvý týždeň som bola hladná ako lev.... ale vydržala som a dokonca aj z bokov sa to dalo dole v cm cca 5-7 .... a stehná detto!
Katarína STR
16.08.05,06:58
Však 4 dni vydržís, či nie ? Neboj nepreháňa.
Inak je dobrá aj dietka od jess - príspevok č. 1
Katarína STR
16.08.05,07:08
Katka mala som o 17cm v páse viac ako mám teraz! bola som ako napučaná fazuľa... bez formy:D:D
Cm som dala dole pomaly a vôbec sa to nevracia... jedla som málo a často...ale raňajky.. biely jogurt, deiata jeden banán obed 150g kur. prs a 50g. ryže a pod. prvý týždeň som bola hladná ako lev.... ale vydržala som a dokonca aj z bokov sa to dalo dole v cm cca 5-7 .... a stehná detto!
tak to je super
ale poznáš nás holky všetko chceme hneď
Katarína STR
16.08.05,07:17
Ale ak vydržím túto dietku, tak sa pokusím papať menej a častejšie ako ty, aby sa mi to zas nevrátilo späť a všetka moja námaha by bola zbytočná.
SERVIS
16.08.05,07:38
A čo mám robiť ja, mám danú chudú postavu /vek 37/, ruky - nohy tenké, brucho veľké - typ hajzlový pavúk. Ale už asi vekom sa mi nedarí udržať si ploché /aspoň trochu/ brucho. Pomôže cvičenie - sklapačky- čo myslíte? Ale nechce sa mi. A neviem čo so synom - 8rokov=21 kg - čo zje, nič na na ňom nezostane zavesené. Už som s ním trochu aj behala po lekároch, všade ma ubezpečili - radšej chudý ako tlstý. Ale keď sa vyzlečie - smiešny pohľad. Nevie niekto poradiť čím ho kŕmiť?
Ďakujem.
Bionda
16.08.05,07:47
Katka systém je vlastne , aby sa žalúdok stiahol a nebol roztiahnutý ako vak, lebo sa vraví, že malé deti majú ešte ten záklap čo im vyšle signál... dosť... nám je ľúto ten posledný zemiačik nechať na tanieri a je to! jeden zemiačik, ešte tri kúsky mäska(hádam to nevyhodíme:D) a je to záklap vymizne a mi sa zaguľaťujeme.... a preto je systém taký, že častejšie ale menej.. keď si na to žalúdok zvykne... stiahne sa a začne spaľovať aj vytvorené zásoby.
Katarína STR
16.08.05,08:04
pokúsim sa
Vlastas
16.08.05,08:49
Môj muž mi raz povedal: Máš o 20 kg viac ako keď som si ťa bral.
No a ja mu na to: Tak ma reklamuj.
A keď sa to zopakovalo viac krát tak z ničoho nič ešte doložil:
No ale veď si po záručnej dobe.
V tej chvíli som nevedela čo tej koťuhe mám povedaťhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Aj keď sme v tej chvíli srandovali vždy mi to chodí po rozume a preto chudnem. No povedzte čo nespravím pre jedného chlapa.
:D :D :D Veľmi som sa pobavila. Toto totižto poznám. Mňa chce manžel reklamovať už dávno, ale môj otec /jeho svokor/ ho uzemnil, že takú opotrebovanú a toľko rokov po záruke, si ma musí už len nechať / a čo mu iné zostáva/. Reklamácia u nás sa však nevzťahuje na váhu /aj keď prírastok váhový je očividný/ ale na mnohovravnosť a poriadkumilovnosť. A čo sa týka tej váhy, nemôže mi vyčítať nič lebo on pribral viac ako ja za tým 20 rokov spoločného života a on nerodil ani raz a ja 4x, a pri každom pôrode mi zostalo cca 5 kíl.
Teraz ako som začala viac cvičiť, pravidelne jesť /v malých množstvách/ a veľa piť 3-4l vody denne som za 2 mesiace schudla 7 kg.Nejem však už po 15.00 hod. v núdzi nejaké ovocie a minerálku. Teraz sa môj muž obzerá po svojom bruchu a rozkazuje mu, aby už toľko nerástol, ale klobásky sa vzdať o 19.00 hod. nechce, ale tenis hráva so mnou a ide ma uštvať.
- určite však vyskúšam aj diétu Dr.Jegorova,lebo je jednoduchá, netreba zvlášť vyvárať.
- a ešte k reklamácii - nemajú prebratie potvrdené písomne, takže nič nezmôžu. Pozdravujem všetky,ktoré práve cez prázdniny a dovolenky chudnú.
:eek: :eek: :eek:
Janka6685
16.08.05,09:31
A čo mám robiť ja, mám danú chudú postavu /vek 37/, ruky - nohy tenké, brucho veľké - typ hajzlový pavúk. Ale už asi vekom sa mi nedarí udržať si ploché /aspoň trochu/ brucho. Pomôže cvičenie - sklapačky- čo myslíte? Ale nechce sa mi. A neviem čo so synom - 8rokov=21 kg - čo zje, nič na na ňom nezostane zavesené. Už som s ním trochu aj behala po lekároch, všade ma ubezpečili - radšej chudý ako tlstý. Ale keď sa vyzlečie - smiešny pohľad. Nevie niekto poradiť čím ho kŕmiť?
Ďakujem.
Moji bratia na čele s ockom sú tiež takí, že dačo medzi duchom a dážďovkou a ja s maminou priberieme, aj keď sa pozrieme na jedlo. Ale podľa tých výpočtov, čo sú tu mi vyšlo, že mám normálnu váhu a ešte môžem priberať...nejako sa mi to nezdá. No ale, ako tu už bolo spomenuté, baby nikdy nebudú spokojné.
ANNA
16.08.05,10:49
Katka, tak dnes mám vajíčkový deň. Zaujímavé je, že nie som hladná, ale hlad mám v presne stanovenú hodinu jedenia. Dnešný úbytok 0,5 kg, čo je celkom 3 kg. Už sa teším zajtra mäsko.
Na mojich kilách sa podpísali moje 2 detičky. Každé mi dalo 20 kg. A po tom druhom som s pôrodnice prišla ťažšia ako keď som tam išla. A pritom so v tehotenstve pribrala 10 kg. Ale čím je človek starší, tým sa kilečká ťažšie zhadzujú.
Katarína STR
16.08.05,10:51
A kurnik ide na mňa hlad.
Katarína STR
16.08.05,10:52
Katka, tak dnes mám vajíčkový deň. Zaujímavé je, že nie som hladná, ale hlad mám v presne stanovenú hodinu jedenia. Dnešný úbytok 0,5 kg, čo je celkom 3 kg. Už sa teším zajtra mäsko.
Na mojich kilách sa podpísali moje 2 detičky. Každá mi dalo 20 kg. A po tom druhom som s pôrodnice prišla ťažšia ako keď som tam išla. A pritom so v tehotenstve pribrala 10 kg. Ale čím je človek starší, tým sa kilečká tažšie zhadzujú.
Držím palčeky.
Katarína STR
16.08.05,10:54
Ja som pribrala ako tehotná 25 kíl. Niečo zišlo samo, niečo sa podarilo mne, ale nejako mám stále 10 kíl navyše. Kurnik musia ísť dole.
Katarína STR
17.08.05,03:29
Moja tabuľka chudnutia - postupne ju budem doplňať : /hehe, ak vydržím/

1 deň = 1,10 kg dole = celkovo dole spolu = 1,10 kg
2 deň = 0,90 kg dole = celkovo dole spolu = 2,00 kg
3 deň =
ANNA
17.08.05,05:16
Tak to gratulujem tebe to ide rýchlejšie ako mňe. A dnes keď som sa postavila na váhu úbytok 0,1 a to myslím vážne. A pritom dodržujem aj to pitie. Tak ma to dopálilo, že dnes s tým končím. Ale jedno je pravda na raňajky mi stačí malá miskka musli. Tebe prajem nech sa ti darí vytrvať.
Katarína STR
17.08.05,05:30
Ďakujem ti pekne.
Lenže ja s tým asi tiež moc dlho nevydržím, lebo idem umrieť od smädu. Ja vypijem denne tak 3 až 4 L tekutín a teraz som normálne dehydrovaná. Toto nie je dieta pre mňa. Ja hlad vydržím tak 10 dní a potom sa už do niečoho pustím. Ale z tohto smädu sa mi normálne točí hlava. Napijem sa síce trocha, ale pre mňa je to kvapka v mori.
Ja potrebujem litre tekutín.
Katarína STR
17.08.05,06:00
No myslím, že dnes sa pustím aj do tekutín a uvidíme koľko zhodím, ak nič, tak je to potom zle. Lebo by to bol len totálny odvodňovák.
bepo
17.08.05,09:40
Pochybujem že sa dá normálne zhodiť viac ako 0,1 kg tuku za deň,to ostatné je voda.Ale čo som si všimol tak problém je veľkosť porcií-štíhli po 1 rožku odfukujú ako sa prejedli a niekomu je aj 4 málo.To platí pre normálne pracujúcich,nie športovcov a manuálne pracujúcich.

PS. Bubika,stále ťa vidím :D
Katarína STR
17.08.05,09:55
Peťo máš pravdu, toto nie je dobrá dieta. Je to fakt poriadny odvodňovák, skoro som odpadla od smädu. Hlavne keď som naučená toľko piť. :D Samozrejme nealkoholické nápoje.:D
Dnes som začala popri tejto diete aj dosť piť, tak potom vám dam vedieť koľko som zhodila a či vlastne vôbec. Ak nie, tak kašlem na dietu.
Budem sa radšej zdravo stravovať a kúpila som si nový krosový bicykel, tak lietam na ňom a verím, že za krátko sa objavia výsledky.
Katarína STR
18.08.05,04:04
Moja tabuľka chudnutia - postupne ju budem doplňať : /hehe, ak vydržím/

1 deň = 1,10 kg dole = celkovo dole spolu = 1,10 kg
2 deň = 0,90 kg dole = celkovo dole spolu = 2,00 kg
3 deň = 0,10 kg dole = celkovo dole spolu = 2,10 kg /nomálny pitný režim 3-4 L denne/
4 deň = dnes končím s dietou, lebo je to len odvodňovák
5 deň = ....uvidíme zajtra /piatok/ či sa mi niečo nevráti po štvrtku späť na váhe
Janka Gánovská
18.08.05,07:33
To je naozaj drsná diéta, ani sa nebudem pokúšať, lebo by som nezvládla cez deň nič nepiť, aj ja som zvyknutá na 2-3 l tekutín. Ja som pred pár rokmi začala chodiť s jednou firmou na ozdravno-redukčný pobyt. Ja chodím začiatkom februára, lebo Vianoce sú kritické a treba to čo najskôr dať dole. Keďže mám chorú štíznu žľazu, ide mi to veľmi pomaly. Tam sa mi za týždeň podarí schudnúť tak 2 kg, naštartujem sa a potom doma obyčajne zhodím ešte 5 kg a potom celý rok bojujem, aby som to nenabrala späť a išla opäť o rok s nejakými kilami " k dobru". Po troch rokoch sa mi podarilo dosiahnuť uspokojivý výsledok, ale potom som mala nejaké rodinné problémy, jeden rok som vynechala a nemala som síl na boj s kilami a tak to všetko naskákalo späť. Tak som tento rok začala znova. Podstata na pobyte je jesť málo, stále sme v pohybe, popri tom máme aj nejaké procedúry, takže si aj za ten týždeň oddýchnem. Ja stále bojujem s kilami a je to otrasné, ale keby sa človek nezaprel, tak bude vyzerať hrozne. Na tých pobytoch si človek aj dodá sebavedomia, lebo proti 120 kg dámam si pripadá štíhly.
Katarína STR
19.08.05,04:00
Moja tabuľka chudnutia - postupne ju budem doplňať : /hehe, ak vydržím/

1 deň = 1,10 kg dole = celkovo dole spolu = 1,10 kg
2 deň = 0,90 kg dole = celkovo dole spolu = 2,00 kg
3 deň = 0,10 kg dole = celkovo dole spolu = 2,10 kg /nomálny pitný režim 3-4 L denne/
4 deň = dnes končím s dietou, lebo je to len odvodňovák
5 deň = ....uvidíme zajtra /piatok/ či sa mi niečo nevráti po štvrtku späť na váhe.....
5 deň = 1,00 kg hore = celkovo dole spolu = 1,10 kg......

Záver : už žiadná takáto dieta.
xena77
19.08.05,08:14
zenske, ze vas to bavi takto sa nicit....:-)
učtovníčka
03.09.05,22:31
Ahoj, ja som sa pokúšala začať s touto sietou a vzdala som to po prvom chode,lebo keď som do seba naliala to mlieko tak sa mi celé doobedie sprepáčením grgalo s chuťou krabice v ktorej bolo kúpené. Asi by to chcelo mať doma kravu Milku lebo tie biele vody čo predávajú asi viac škodia ako pomáhajú. A bolo po diete, tak mi treba.čau
Janka6685
04.09.05,11:27
Ahoj, ja som sa pokúšala začať s touto sietou a vzdala som to po prvom chode,lebo keď som do seba naliala to mlieko tak sa mi celé doobedie sprepáčením grgalo s chuťou krabice v ktorej bolo kúpené. Asi by to chcelo mať doma kravu Milku lebo tie biele vody čo predávajú asi viac škodia ako pomáhajú. A bolo po diete, tak mi treba.čau
Tie nízkotučné mlieka chutia ako biela voda. Na jednej strane, plnotučné sú chuťovo lepšie, ale na druhej strane, aká je to dieta s plnotučným mliekom...
Jano11
22.09.05,10:16
Neviete poraďaci poradiť nejakú dietu na zvýšený cholesterol? Myslím vhodné
a nevhodné potraviny. Len preboha nepíšte že žiadny alkohol...
Janka6685
22.09.05,10:25
Neviete poraďaci poradiť nejakú dietu na zvýšený cholesterol? Myslím vhodné
a nevhodné potraviny. Len preboha nepíšte že žiadny alkohol...
Prečo? Toho by si sa nevzdal?:D
Jano11
22.09.05,10:32
Dobrého vínka úplne nie, ale ja som myslel skôr tie potraviny.
PS: Som nefajčiar..., to viem že veľmi na cholesterol /aj iné / škodí.
tonkat
22.09.05,11:13
Neviete poraďaci poradiť nejakú dietu na zvýšený cholesterol? Myslím vhodné
a nevhodné potraviny. Len preboha nepíšte že žiadny alkohol...
To by som uvítala aj aj, lebo syn (17) má dlhodobo zvýšený cholesterol a pritom žiadne mastné jedlá neznáša.
mary17
23.09.05,06:20
Skuste pit caje Pu-erh a Lapacho, najma ten prvy je tukozrutsky, ale ma osobitu zemitu chut. Za pokus to stoji.
KEJKA
23.09.05,06:22
Skuste pit caje Pu-erh a Lapacho, najma ten prvy je tukozrutsky, ale ma osobitu zemitu chut. Za pokus to stoji.ja som ho zháňala v lekárni, nemali. Kde inde?
Eva99
23.09.05,07:21
ja som ho zháňala v lekárni, nemali. Kde inde?
Pu-erh čaj mávajú aj v tescu. :)
pyton
23.09.05,07:48
tukožrútsky :)), vraj aj červené víno je také "tukožrútske"http://galeriesmajliku.webzdarma.cz/043.piti.symbol/015.gif
Eva99
23.09.05,07:54
tukožrútsky :)), vraj aj červené víno je také "tukožrútske"http://galeriesmajliku.webzdarma.cz/043.piti.symbol/015.gif
??? červené ??? To som ešte nepočula. Iba biele... Ale na druhej strane, akýkoľvek alkohol viaže tuky...
učtovníčka
26.09.05,08:01
Neviete poraďaci poradiť nejakú dietu na zvýšený cholesterol? Myslím vhodné
a nevhodné potraviny. Len preboha nepíšte že žiadny alkohol... Klasika, to čo ti najviac chutilo doteraz je zakázané a čo ti nechutilo je dovolené.
Vyradiť tmavé mäso /hovädzie a bravčové/ produkty z neho ako salámy, slanina,oškvarky... Konzumovať chudé biele mäso, zeleninu,ovocie, sójové produkty vo všetkých podobách, olivový olej. Je to dlhodobejšia záležitosť na úpravu tak isto ako sa to nestalo zo dňa na deň že sa hladina zvýšila. Na pomoc môžu prísť vhodné doplnky výživy.
Nechcem robiť reklamu tak len na SS. Mám s tým dobré praktické skúsenosti.
bendži
26.09.05,08:10
ja som ho zháňala v lekárni, nemali. Kde inde?
sypaný Pu-ehr kúpiš aj v Tescu alebo v každej čajovni, kvalitnejší je ale lisovaný, obdĺžniky alebo i iné tvary.. opäť treba hľadať v čajovniach, takýto ale už nie každá čajovňa má
laura87
04.10.05,13:21
Tak s tymto uplne suhlasim...ked chcete schudnut, sport a hlavne spravna zivotosprava typu DELENA STRAVA - ma to plusy, ako ze sa zbavite problemov s travenim a pod....
len jedna namietka k tomu pecivu...nemali by ste ho az tak zatracovat...kazda potravina, bez ohladu na to ci je kaloricka alebo obsahuje latky, ktore telo potrebuje.... a nase chutove bunky tiez...konkretne chleba- dolezite pre stavbu zubov, mlieko na kosti + svaly...-rozumne navrhnuty system stravovania je naozaj delena strava...
učtovníčka
05.10.05,06:22
Chcem sa spýtať na Vaše skúsenosti s delenou stravou. Je lepšie celý deň mať jednostrannú stravu, alebo to striedať po hodinách napr. po 4 hod.?
Ja keď viem že niečo namôžem jesť tak ma to tak deptá že sa neviem sústrediť na robotu. Je to skôr asi práca pre psychiatra, ale myslím si že to hodinové delenie by mi asi v mojom prípade vyhovovalo viacej. Prosím poradiť skúsených "deličov".
jana
08.10.05,16:28
Ahoj, ale ti závidím, ja stále priberám. Načo preboha chceš pribrať?!
Tana74
11.10.05,07:13
Skuste pit caje Pu-erh a Lapacho, najma ten prvy je tukozrutsky, ale ma osobitu zemitu chut. Za pokus to stoji.
Aj môjmu bratovi teraz zistili, že má zvýšený cholesterol. Je to športovec a stravuje sa fakt veľmi zdravo. Týchto čajov pije na litre, tak neviem. Zvýšený cholesterol je aj dedičná záležitosť a je to aj o psychike.
encik
12.10.05,10:48
prosím Ťa napíš z čoho sa tá diéta skladá. Píšeš, že jesť jablká a veľa piť. Ale spomenula si tam aj špenát a dusenú zeleninu. Čo teda všetko vlastne môžeš zjesť? Mám chápať tak, že kávy piť hodne a bez cukru?
Vikinka17
06.03.07,06:41
B A B Y !!!! - prosím!!!! prepošli te mi tú diétu, ja POTREBUJEM schudnúť a nedarí sa mi, nakoľko mám sedavú prácu a po práci zase len doma. Nemôžem si odbehnúť zacvičiť-mám 6-ročnú dcéru a ja ju nemám komu dať na tú chvíľu............... Ď A K U J É M !!!!!!!!! :) ;)
Janka6685
06.03.07,07:39
B A B Y !!!! - prosím!!!! prepošli te mi tú diétu, ja POTREBUJEM schudnúť a nedarí sa mi, nakoľko mám sedavú prácu a po práci zase len doma. Nemôžem si odbehnúť zacvičiť-mám 6-ročnú dcéru a ja ju nemám komu dať na tú chvíľu............... Ď A K U J É M !!!!!!!!! :) ;)

Akú diétu myslíš? Lebo pôvodná je stále v prílohe v prvom príspevku:)
Vikinka17
06.03.07,09:36
myslíš tým doc.Planku? ...ak áno tak si SUPEER, ďakujem :D
Vikinka17
06.03.07,09:42
..........ešte k tej diéte....: musí sa jesť to predpísané mäso, alebo sa môže nahradiť sójovým? alebo aj niečím iným.........skôr asi nie, pretože ide skôr o doplnenie bielkovín........áno ?????:confused:
Maňuša
07.03.07,19:32
Chcela by som sa opýtať aké je to vajíčko " na hniličku " ?
Nika
07.03.07,20:45
Chcela by som sa opýtať aké je to vajíčko " na hniličku " ?

Ani na tvrdo ani na mäkko..... niečo medzi
Maňuša
08.03.07,06:42
Ďakujem veľmi pekne,príjemný deň.
Melnick
09.03.07,15:56
jess a si si istá, že sa k nám neprihováraš už z onoho sveta? Po takej diéte?! To sa dá prežiť?!!! A pomohlo ti to čosi aj na tvar postavy? Eifelovka to je moje! Hore M-ko, dolu XXL :D :D :D

Janka, neviem čo s tebou robili a ako ti chutí, mne tak pred sto rokmi v detstve akosi tiež nechutilo jesť, rodičov div že na národný výbor nevolali že zanedbávajú moju výživu :p tak im ktorýsi pán doktor poradil, aby mi začali dávať pivné kvasinky (myslím že sa to volá Pangamin - tabletky). Nuž a odvtedy som jesť ešte neprestala :D (ale priberať som začala i tak až tak okolo tej 30-ky, pekne, pomaly, kontinuálne, nezastaviteľne, stále, furt, dokolečka.... :D )
Aby ste vedeli,ako sa v tomto období nudím ,oživujem príspevok dva roky starý,ale dobrý. Pobavila som sa . Diéty to je moje.:D :D :D
Melnick
09.03.07,16:04
No zabudla som napísať: ja ich držím a susedka chudne.:D :D :D
Maňuša
09.03.07,16:39
Aby si v tom nebola sama,tak pridávam: pred mesiacom som si kúpila ekliptical,reku spevním si svalstvo,celé telo mám v pohybe... a možno aj schudnem.Cvičila som ráno 10 min.,popoludní / po mesiaci som sa dopracovala / 35 min.,kombinovala som to s vychádzkami do blízkeho lesa a primeranou stravou.Dnes som sa konečne odvážila a ... pribrala som 2 kg... a je mi z toho nanič.Kto mi poradí kde som urobila chybu ? Podotýkam som po 50-tke ....Od pondelka si pridám aj spomínanú diétu.Má niekto podobnú skúsennosť ?
liduska
09.03.07,16:42
Nikde si neurobila chybu , to sa ti iba tuk premenil na svalstvo a svalstvo je ťažšie ako tuk. Takže dobrá práca.
Nika
09.03.07,16:44
Aby si v tom nebola sama,tak pridávam: pred mesiacom som si kúpila ekliptical,reku spevním si svalstvo,celé telo mám v pohybe... a možno aj schudnem.Cvičila som ráno 10 min.,popoludní / po mesiaci som sa dopracovala / 35 min.,kombinovala som to s vychádzkami do blízkeho lesa a s primeranou stravou.Dnes som sa konečne odvážila a ... pribrala som 2 kg... a je mi z toho nanič.Kto mi poradí kde som urobila chybu ? Podotýkam som po 50-tke ....


A čo oblečenie? Neymenila sa ti postava? Skús sa pomerať. Keď cvičíš tak sa ti ubúda tuk a spevňujú sa svaly. A tie sú ťažšie ako tuk.
Maňuša
09.03.07,16:44
Tak to si ma veľmi,veľmi,veľmi potešila! A čo ďalej ?
Melnick
09.03.07,16:45
Pokračovať v premene tuku na svalstvo.:) :D
liduska
09.03.07,16:46
Pokračovať.
Maňuša
09.03.07,16:46
Oblečenie to isté, žiadne zníženie obvodov,dokonca si myslím,že stehnám v hornej časti pribudol cm.
Maňuša
09.03.07,16:47
A myslíte,že sa to zmení,že sa mi upraví postava a začnem chudnúť ?
liduska
09.03.07,16:48
Pribudol cm - ale aký ? Svalnaný a nie tukový.
Maňuša
09.03.07,16:51
takže až tomu dobre rozumiem,malo by sa to upraviť a mala by som postupne schudnúť ?
Janka6685
09.03.07,17:04
My ženy sme proste také, že chceme všetko odrazu, ale to nejde. Mesiac cvičenia nemôže priniesť očakávané zlepšenie. Potrebuje to čas a ako už bolo spomínané, tak zo začiatku človek trocha priberie, lebo sa tuk premieňa na svaly. Preto odporúčam nevážiť sa istý čas, aby vás váha nedeprimovala. Ono sa to potom upraví. Niekedy dokonca váha ani nie je podstatná, ale skôr to, ako vyzerá postava.

....toto do mňa hučí môj priateľ a ja si to snažím vtĺcť do hlavy, :D:D:D lebo mi tiež vadí, že to ide pomaly a váha sa buď neposúva, alebo sa posúva smerom nahor:mad:

Ja na tom prístroji cvičím každý druhý deň hodinu a dni medzi tým robím brušáky a tak, tiež hodinu....dúfam, že do leta to bude vidieť....aspoň trochu:o
Maňuša
09.03.07,17:07
klobúk dole,kým ja sa dopracujem k hodine... a ako dlho už cvičíš na stroji?..ja to iba kombinujem s vychádzkami do lesa,na rušáky nemám chuť a ani na iné cviky,preto som sa rozhodla pre túto formu a čo strava ?
Melnick
09.03.07,17:08
Oblečenie to isté, žiadne zníženie obvodov,dokonca si myslím,že stehnám v hornej časti pribudol cm.
Je možné,že postava sa formuje.
Maňuša
09.03.07,17:16
Dúfam,že sa tak bude formovať,že bude cíteľne menší objem pása,bokov.Budem teda pokračovať ďalej a po mesiaci sa opäť odvážim.Pre mňa váha je tiež dôležitá,lebo keď prekročím svoju váhu nad 59 kg.cítim to na nohách,mám ich veľmi unavené a tiež sa celkovo cítim unavená.
Melnick
09.03.07,17:27
Daj potom vedieť,ako to pokračuje.:)
Janka6685
09.03.07,17:42
klobúk dole,kým ja sa dopracujem k hodine... a ako dlho už cvičíš na stroji?..ja to iba kombinujem s vychádzkami do lesa,na rušáky nemám chuť a ani na iné cviky,preto som sa rozhodla pre túto formu a čo strava ?


K hodine som sa dopracovala tak, že pri tom pozerám telku....samozrejme niečo pre mňa zaujímavé. To odporúčam, je to fakt dobrý spôsob ako nemyslieť na to, že musím cvičiť a ani nepozerám tak často na hodinky, že kedy skončím. Odkedy to mám doma cvičím minimálne pol hodinu a maximálne hodinu. Stroj sme kúpili niekedy v októbri. To som ale cvičila tak, že dva týždne v kuse každý deň a potom ma to prestalo baviť....to sa pár krát zopakovalo, tak som si vymyslela systém, že každý druhý deň stroj a každý prvý brušáky, zhyby, fitlopta,...Takto ma to drží od troch kráľov.

Švagrinka tá cvičila týždeň po desať minút a bola celá hotová, že prečo nechudne:D. Už sa toho stroja ide zbaviť:rolleyes:. Priateľ cvičí hodinu a pol. Mne potom začnú trpnúť nohy, takže aj tak dlhšie nemôžem.

Zatiaľ na mne nie je nič vidieť a ani váha nejde dole (teda maximálne to kilo dva, ale to by po vianociach išlo aj tak). Jedine zadok mi spevnel. Ale treba tomu nechať čas a ono sa to pohne.

Takže držím palce...hlavné je nevzdávať sa http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Maňuša
10.03.07,07:13
Ozvem sa o mesiac,dúfam,že s dobrými výsledkami.
Maňuša
10.03.07,07:17
Ja tiež som prišla na systém,že pozerám na tv,lebo ináč ten čas ubieha veľmi pomaly.Aj mne keď som dlhšie začnú trpnúť chodidlá,hlavne prsty.Ešte by som sa Ťa chcela opýtať,je tam to koliesko zrejme na záťaž,máš ho ako nasteavené ? Ja som si ho dala uprostred a tak to mám vždy.Nemá mi kto poradiť,do telocvične mám pár km.Ďakujem.
jamila
11.03.07,12:54
prosím,čítam tieto stránky a neviem prísť na to o akej diete sa tu hovorí??????? vážne ma to zaujíma.
DanielaSL
11.03.07,13:01
Asi si si nevšimla na boku je prilepená....

tu som ti ju skopírovala:

ZA DVA TÝŽDNE 8 KÍL DOLE !!!!!!!!!!!!!!!

Vyskúšali ste pôst ? Potom ste iste schudli. Škoda sa za odriekanie neodmeniť trvalejším efektom. A či ste o redukcii hmotnosti pred jarnou sezónou iba uvažovali ? Diéta nemeckého vedca Maxa Planka je účinná a overená !

Ak máte rada šunku, steaky, vajíčka a navyše ste milovníčkou kávy, potom vás táto diéta nielen zbaví nadbytočných kíl, ale umožní vám dožičiť si vaše obľúbené jedlá. Neobmedzená konzumácia niektorých potravín vás zbaví zvyčajného stresu pri diéte – strachu z hladu ! Kofeín povzbudzuje metabolizmus a pre „nízkotlakárov“ znamená aj zvýšenú energiu.

1.deň

Raňajky : čierna káva bez mlieka a bez cukru v akomkoľvek množstve,
tenký krajec ražného chleba, jedno vajce na hniličku
Obed : dve vajcia na tvrdo, dusený špenát so štipkou soli v neobmedzenom množstve
Večera : veľký grilovaný steak , hovädzí alebo kurací, hlávkový šalát, ovocie podľa
vlastného výberu

2.deň

Raňajky : káva a celozrnné pečivo s lyžičkou masla
Obed : dve vajíčka na hniličku, kapustový alebo rajčinový šalát bez obmedzenia
Večera : bravčová alebo hydinová šunka – koľko zvládnete

3.deň

Raňajky : Káva, celozrnné pečivo a lyžička medu
Obed : grilovaný steak, hlávkový šalát, ovocie podľa voľby
Večera : šunka, strúhaná mrkva s citrónom

4.deň

Raňajky : ovocie, nízkotučný jogurt, káva
Obed : varené vajce, dusená mrkva s hráškom, ľubovoľné množstvo syra ementál
Večera : dusené kuracie prsia, hlávkový šalát

5.deň

Raňajky : káva, malý krajec ražného chleba, lyžička nízkotučného tvarohu
Obed : dusená ryba, rajčinový šalát
Večera : dve miešané vajíčka, 10dkg šunky

6.deň

Raňajky : ovocný šalát, káva
Obed : grilované kurča, kapustový šalát
Večera : dve natvrdo uvarené vajcia, dusený špenát

7.deň

Raňajky : pohár 100% zeleninovej alebo ovocnej šťavy, nízkotučný jogurt s lyžičkou
ovsených vločiek
Obed : kurací steak s ananásom, káva
Večera : šunka a prírodný netučný syr v ľubovoľnom množstve, rajčina

8. až 14.deň

opakujte menu z predošlého týždňa



Ako to dokážete ?

- dodržiavajte výdatný pitný režim. Okrem kávy dopĺňajte tekutiny bylinkovými nesladenými čajmi, nesýtenými minerálkami, prípadne čistou vodou
- nezamieňajte hovädzie a hydinové mäso za bravčové ani chudú šunku za varené údené!
- Môže sa stať, že na začiatku diéty budete pociťovať nervozitu! Nepodľahnite a vydržte! Rozptýľte sa prechádzkami, venujte sa záľubám.
- Už na začiatku diéty si spravte radosť a kúpte si atraktívny svetrík alebo sukňu, či nohavice, ktoré sa vám vidia ešte priúzke. Po týždni sa do nich vmestíte a po ďalších siedmich dňoch to bude ten pravý odev pre krásnu a štíhlu ženu!
Janka6685
12.03.07,08:52
Ja tiež som prišla na systém,že pozerám na tv,lebo ináč ten čas ubieha veľmi pomaly.Aj mne keď som dlhšie začnú trpnúť chodidlá,hlavne prsty.Ešte by som sa Ťa chcela opýtať,je tam to koliesko zrejme na záťaž,máš ho ako nasteavené ? Ja som si ho dala uprostred a tak to mám vždy.Nemá mi kto poradiť,do telocvične mám pár km.Ďakujem.

No s tým kolieskom je to tak....na to si už určite prišla aj sama.....že jednotka je najslabšia záťaž a najväčšie číslo (ja mám osmičku) je najťažšia záťaž. Ak sa chceme zbavovať tuku a nie len naberať na svaloch, tak by sme mali začať od jednotky. A to preto, lebo pri najľahšej záťaži "točíme" najrýchlejšie...teda sa viac spotíme......a spaľujeme rýchlejšie kalórie. Ak by sme hneď začali na najťažšej záťaži, tak by sme viac spevňovali nohy...teda naberali svaly. Preto odporúčam začať na jednotke a pomaly, ak už nám je záťaž priveľmi slabá, sa prepracovali k vyšším číslam.

Ale to je len môj osobný názor....neviem, čo by na to povedal tréner z fitka.

Ešte je dobré pripevniť si na stroj stojan na fľašku s vodou a priebežne dopĺňať tekutiny.

Btw, k tomu tŕpnutiu....najskôr som si myslela, že cvičím v zlej obuvi, ale vyskúšala som aj lacné botasky aj značkové a nepomohlo.....tak ja neviem.
jamila
12.03.07,18:16
Ďakujem, na internete som nováčik a ešte sa len učím.
Janka6685
12.03.07,19:07
Ďakujem, na internete som nováčik a ešte sa len učím.

mimotemy Navštevuj často poradu. Tu sa človek naučí všetko: účtovníctvo, mzdy, variť, korčuľovať, cvičiť a hlavne pracovať s počítačom a internetom...;)
Katka19
12.03.07,19:12
vyskušaj to zabera,ja sice pravidelne cvičím,a chodím na kolieskové korčule,ale ked som pripojila k tomu aj tuto dietu ak sa tak da nazvať,lebo sa hadam nasýtiš viac ako z normalneho jedla,tak som za 4 dni schudla 2 kilo a este sa mi stiahol aj žaludok takže jem menej a citim sa lepšie,este v nej teraz pokračujem,takže začni stojí zato :-))))))))))
Maňuša
13.03.07,06:34
Ďakujem za podporu Katka 19. Prajem príjemný deň.
smoulinka85
22.03.07,13:52
Ahojte musim sa vam pochvaliť ešte v decembri som mala okolo 88 - 90 kg a teraz mám 72 kg. A ako som to zvládla, vylúčila som bielu múku, sladkosti, mlieko, salámy, kuracie mäso, mastné a údeniny, kávu, cukor a soľ a išlo to tak rýchlo. A jem celý deň - ale grahamové rožky, chudú šunku, netučný syr, a pijem Pu-erh čaj a 2 l vody denne;)
suzuka
22.03.07,21:32
Btw, k tomu tŕpnutiu....najskôr som si myslela, že cvičím v zlej obuvi, ale vyskúšala som aj lacné botasky aj značkové a nepomohlo.....tak ja neviem.

S trpnutim chodidla mam aj ja zlu skusenost (po dvadsiatich minutach som si vobec necitila palce na nohach). Spytala som sa na to trenera. Vraj je to preto, lebo mam zle umiestnenu jednu nohu a zatazujem ju celou vahou mojho tela. Poradil mi, aby som mala obidve chodidla presne v strede, vtedy je vaha rozlozena rovnomerne. Odkedy si na to davam pozor, tak nemam problemy. Len sa musim naozaj sledovat, lebo noha mi sklzne dopredu velmi rychlo.
renatka.zem
23.03.07,05:16
Ahojte musim sa vam pochvaliť ešte v decembri som mala okolo 88 - 90 kg a teraz mám 72 kg. A ako som to zvládla, vylúčila som bielu múku, sladkosti, mlieko, salámy, kuracie mäso, mastné a údeniny, kávu, cukor a soľ a išlo to tak rýchlo. A jem celý deň - ale grahamové rožky, chudú šunku, netučný syr, a pijem Pu-erh čaj a 2 l vody denne;)
Gratulujem a v dobrom závidím, daj mi trochu tej tvojej pevnej vôle vydržať, lebo ja sa snažím chvílu, potom mi to rupne a zase papkám a papkám, pohybu mám málo a je to. Ako si to zvládala? Mala si nejakú silnú motiváciu?
ICQ 391-529-757
DanielaSL
23.03.07,07:12
vyskušaj to zabera,ja sice pravidelne cvičím,a chodím na kolieskové korčule,ale ked som pripojila k tomu aj tuto dietu ak sa tak da nazvať,lebo sa hadam nasýtiš viac ako z normalneho jedla,tak som za 4 dni schudla 2 kilo a este sa mi stiahol aj žaludok takže jem menej a citim sa lepšie,este v nej teraz pokračujem,takže začni stojí zato :-))))))))))

Tie vajcia v nej ješ tak, ako tam je napísané? Na môj vkus je ich tam priveľa......
VERONIKA6
23.03.07,07:16
Ahojte musim sa vam pochvaliť ešte v decembri som mala okolo 88 - 90 kg a teraz mám 72 kg. A ako som to zvládla, vylúčila som bielu múku, sladkosti, mlieko, salámy, kuracie mäso, mastné a údeniny, kávu, cukor a soľ a išlo to tak rýchlo. A jem celý deň - ale grahamové rožky, chudú šunku, netučný syr, a pijem Pu-erh čaj a 2 l vody denne;)
Čo je to za čaj a kde ho dostať kúpiť, ešte som to nepočula.
renatka.zem
23.03.07,07:45
čaj Pu-erh je dostať myslím, že v každej čajovni a špecializovanej predajni na čaje. Je to druh čierneho čaju a volá sa tiež požierač tukov. Tiež ho pijem, má chrakteristickú zemitú chuť, treba si na to zvyknúť, ale ja ho pijem v pohode bez cukru a akýchkoľvek prísad. Dostať ho aj ako zmesi s nejakými príchuťami, ak by si chcela.
Dobrú chuť
Janka6685
23.03.07,08:03
S trpnutim chodidla mam aj ja zlu skusenost (po dvadsiatich minutach som si vobec necitila palce na nohach). Spytala som sa na to trenera. Vraj je to preto, lebo mam zle umiestnenu jednu nohu a zatazujem ju celou vahou mojho tela. Poradil mi, aby som mala obidve chodidla presne v strede, vtedy je vaha rozlozena rovnomerne. Odkedy si na to davam pozor, tak nemam problemy. Len sa musim naozaj sledovat, lebo noha mi sklzne dopredu velmi rychlo.

Ďakujem veľmi pekne. Skúsim si to odsledovať a uvidím. :)
ZDENIELA
23.05.07,07:07
Dnes som sa rozhodla pridať sa k Vám - k diéte od Jess v prvom príspevku, len mi nie je jasné :confused: , dodržiavali ste presne stanovený čas raňajok, obeda a večere???
A ešte jedna vec, čo sú to vajíčka na hniličku? To je vajíčko varené na mäkko :confused: :confused: :confused: ?
Ďakujem a držím sebe aj vám na ceste ku kráse všetky prstíky čo mám. :D
kaja29
29.05.07,13:53
Ja by som tiež rada vyskúšala diétu od Jess, avšak ani mne nie je jasné aké sú to tie vajíčka na hniličku...:rolleyes:.
Tak verím, že nám (teda mne aj ZDENIELE) niekto tie vajíčka objasní, aby sme mohli byť krásne a štíhle čo najskôr...:D:D:D
mamiatko
29.05.07,19:22
Vajíčka na hniličku sú varené medz i/ už viem prečo niekto neodpísal skôr /, proste varené na tvrdo je veľa a na mäkko málo - žĺtok už netečie, ale nie je ešte tvrdý.
kaja29
30.05.07,04:28
ĎAKUJEEEM!!!!

Tak a môžem ísť na to, ale zrejme začnem až od nového týždňa:---
ZDENIELA
31.05.07,11:30
Ja už mám prvý týždeň za sebou a som v pohode. Vždy som bola odporcom akýchkoľvek diét, vždy som si myslela, že človek sa pri nich trápi hladom a funguje len na vode a grepoch alebo tak...:D
Teraz som sa na diétu dala, lebo ma nahovoril manžel, nie preto, žeby sa nemohol na mňa už pozerať (aspoň dúfam ;) ), ale preto, lebo on diétu potreboval ešte asi nutnejšie ako ja ( tu by sa hodil neaký obézny smajlík)
Tak máme prvý týždeň za sebou a verím, že je veľká výhoda, že sme na to dvaja. :cool: :cool:
Manžel po prvom týždni aj našiel odvahu a odvážil sa a čuduj sa svete :eek: :eek: :eek: - 4 kg dole. Ja naberiem odvahu až po ukončení diéty. Ale je to na mne už vidieť, okolie je ohúrené a ja som spokojná a brutálne krásna a hlavne, nikdy som neverila, že sa dá zdravo a chutne variť a človeka to dokáže aj zasýtiť. :D :D :D :D :D :D :D
liduska
31.05.07,11:37
Ja už mám prvý týždeň za sebou a som v pohode. Vždy som bola odporcom akýchkoľvek diét, vždy som si myslela, že človek sa pri nich trápi hladom a funguje len na vode a grepoch alebo tak...:D
Teraz som sa na diétu dala, lebo ma nahovoril manžel, nie preto, žeby sa nemohol na mňa už pozerať (aspoň dúfam ;) ), ale preto, lebo on diétu potreboval ešte asi nutnejšie ako ja ( tu by sa hodil neaký obézny smajlík)
Tak máme prvý týždeň za sebou a verím, že je veľká výhoda, že sme na to dvaja. :cool: :cool:
Manžel po prvom týždni aj našiel odvahu a odvážil sa a čuduj sa svete :eek: :eek: :eek: - 4 kg dole. Ja naberiem odvahu až po ukončení diéty. Ale je to na mne už vidieť, okolie je ohúrené a ja som spokojná a brutálne krásna a hlavne, nikdy som neverila, že sa dá zdravo a chutne variť a človeka to dokáže aj zasýtiť. :D :D :D :D :D :D :D
Zdeniela , chceš povedať že po jednom týždni tvoje okolie postrehlo na tebe zmenu hmotnosti?
ZDENIELA
31.05.07,11:54
Áno, ale pridala som k tomu i mierne pohybu. Ale fakt len mierne, pretože s mojou krivou chrbticou mi tých športov moc neostáva. Aj do nohavic sa ide ľahšie, aj obtiahnuté tričko už nie je pre mňa niečo na tisíce svetelných rokov vzdialené. :--- V robote ma obzerajú a prirovnávajú skoro každý deň, ja verím tomu, že to nie sú lichôtky, keďže mám mužský kolektív. :D :D :D Ale vážne, je to vidieť aj sa cítim oveľa lepšie. :)
Nech sa darí všetkým aspoň tak ako mne.
alaya1
08.04.11,07:41
Ako dlho sa tato dieta moze drzat v kuse?