jess
07.02.05,08:16
Milé baby ! Ponúkam Vám diétu, ktorú som vyskúšala sama na sebe.Za rok - mínus 10 kíl.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif Žiaľ,zdedila som hlúpu hruškovitú postavu - typ Eifelovky - hore nič a na zadku a stehnách horor. Dotiahla som to aj vďaka hormonálnej antikoncepcii na úspešných 69 kg (toľko som mala v deň pôrodu mojej dcéry - pôvodná váha 54kg !) To ale nehovorím, že ju držím celý rok ! Držala som ju (na 95% t.j. že som zamenila špenáthttp://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif za dusenú zeleninu) za 3 mesiace 2x. Počas nej som cvičila kalanetiku asi 1 hodinu denne podľa videokazety v kľude - bohovský psychický oddych s max.účinkom, žiadne behanie,skákanie na aerobiku ... bŕŕŕ ... popritom 3-4 x do týždňa á 20 minút na stacionárnom bicykli. A chôdza pešo v rezkom tempe tak, aby sa človek zapotil - ani to som moc nepreháňala. Dobré je, keď si napíšete tabuľku - miery - prsia, pás, boky a obvod stehna,váha a sem tam sa zmeriate. V diéte píšu, že za 2 týždne zhodíte 8 kíl.... ja som po prvej len 4 kilá, ale aj po skončení diéty som išla s váhou dolu, pričom som sa stravovala už normálne. Po druhej diéte som prišla o ďalšie 2 kg a tie 4 kilá odišli "samé". Inak, najväčší šok som mala z kávy bez cukru. Pri mojom sladení 2 lyžičkami to bol naozaj VEĽKÝ ŠOK ! Ale prekonala som sa a doteraz nesladím.
Zásady diéty sú :
- veľa pitia
- ak si hladná jedz jablká
- a aj po skončení diéty večer po 18-tej už okrem ovocia NIČ !!!


Veľa zdaru a poteším sa, ak mi niektorá z Vás napíše, že tiež schudla.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
ajacik
07.02.05,07:37
musím len povedať, že tá kalanetika je fakt super vec. človek sa cíti ako znovuzrodený.
a neprejavil sa u teba tzv. jojo efekt??
janaGT
07.02.05,07:40
ja by som skôr potrebovala recept ako trošku pribrať. Pred asi tak 2 rokmi mi doktor dával aj injekcie že aby som trošku pribrala a nič. A ja som sa vtedy vytešovala, že aspoň budem mať novú garderóbu. Takže nič z toho nebolo.
jess
07.02.05,07:44
absolútne ! kolíšem síce +0,5 až 1kg, ale to je predsa v norme, podľa toho či si sa už vykak ...http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif , alebo nie .... a môžem Ti povedať na vianoce som fakt "žrala - veď predsa tie koláče, kačky,husy a lokše nenecháš pokaziť !!!... to by bola škoda ! " a muž mi hovorí," že počkaj, to na váhe ešte len príde - nežer !" A som čumela, že nie !
jess
07.02.05,07:52
A ešte Vám poviem, že všetci, čo ma poznajú, tak čumia a pýtajú sa ma , či nebodaj nie som voľáko chorá-zdravotne, a dávajú ma všade za príklad. So športom nie som bohvie aký kamarát, ale po tej kalanetike som sa fakt cítila veľmi dobre ... cvičíš doma, nikto na teba nečumí, nikde nemusíš ísť ... len treba byť doma sama a mať kľud, napr. skúšala som toto cvičiť pri mojich detičkách 5 a 8 rokov - nulové cvičenie , to malé sa smialo a to druhé mudrovalo, že ony robia brušáky inak. A dobré je pri tej kalanetike, keď si dáš pred seba veľké hodiny so sekundovou ručičkou, vtedy vidíš ako Ti odsýpa čas, že .... ešte trošku, ešte sekundu vydržím. Začínaš s výdržou 10 sek a pridávaš po ďalších 5 sekúnd a ani sa nenazdáš a tých 30-40sekúnd vydržíš hravo. A baby, aj z brucha ide dolu.
Bubika
07.02.05,09:55
ale, čo ak som za život vypila 2 kávy dokopy? Funguje to aj bez nej?
Žofka
07.02.05,09:56
Ten špenát musí byť? Nedá sa to zameniť za nejakú surovú zeleninu? Neznášam špenát a vôbec nemusím varenú zeleninu.
jess
07.02.05,10:02
Ten špenát musí byť? Nedá sa to zameniť za nejakú surovú zeleninu? Neznášam špenát a vôbec nemusím varenú zeleninu.Ja som skúsila špenát .... ďakujem ... nemusím, potom som ho zamenila za dusenú zeleninu, lešie povedané hodila som do mikrovlnky za hrsť mrazenej tej namixovanej - kukurica,mrkva, hrášok, paprika a bolo ... funguje to aj bez špenátu !
jess
07.02.05,10:04
ale, čo ak som za život vypila 2 kávy dokopy? Funguje to aj bez nej?toto neviem, ale myslím, že je dôležité NESLADIŤ ! takže by podľa mňa mohol byť aj čaj.
luebchenko
07.02.05,10:07
jess a si si istá, že sa k nám neprihováraš už z onoho sveta? Po takej diéte?! To sa dá prežiť?!!! A pomohlo ti to čosi aj na tvar postavy? Eifelovka to je moje! Hore M-ko, dolu XXL :D :D :D

Janka, neviem čo s tebou robili a ako ti chutí, mne tak pred sto rokmi v detstve akosi tiež nechutilo jesť, rodičov div že na národný výbor nevolali že zanedbávajú moju výživu :p tak im ktorýsi pán doktor poradil, aby mi začali dávať pivné kvasinky (myslím že sa to volá Pangamin - tabletky). Nuž a odvtedy som jesť ešte neprestala :D (ale priberať som začala i tak až tak okolo tej 30-ky, pekne, pomaly, kontinuálne, nezastaviteľne, stále, furt, dokolečka.... :D )
Alexandra Molnárová
07.02.05,10:14
ja by som skôr potrebovala recept ako trošku pribrať. Pred asi tak 2 rokmi mi doktor dával aj injekcie že aby som trošku pribrala a nič. A ja som sa vtedy vytešovala, že aspoň budem mať novú garderóbu. Takže nič z toho nebolo.


Ja som mala tiež ten podvýživený problém a pomohlo mi fitness - veľa opakovačiek s malými činkami - pribrala som 7 kíl za pol roka.
Aneta
07.02.05,10:15
Mala som podobnu dietu je velmi tazka na zaludok / maso, vajcia/ po dvoch tyzdnoch som schudla ale nie z tej diety ale z toho ze som nemohla jedlo ani vidiet.
Osvedcil sa mi nasledovny recept
1 den ziadne jedlo, vela tekutin / kava, caj, mineralky/
2 den ovocie + vela tekutin
3, 4, 5, 6, 7 den velmi lahke stravovanie, v zmysle delenej stravy vela tekutin po 17 hod. nejest.
Samozrejme kazdy druhy den cvicit 30-45 minut na rozhybanie a posilnenie svalstva.
Za tyzden je ubytok vahy cca 2-2,5 kg a v pohode sa da opakovat bez zdravotnych komplikacii.
Prijemne chudnutie praje
Aneta
jess
07.02.05,10:31
jess a si si istá, že sa k nám neprihováraš už z onoho sveta? Po takej diéte?! To sa dá prežiť?!!! A pomohlo ti to čosi aj na tvar postavy? Eifelovka to je moje! Hore M-ko, dolu XXL :D :D :D

.... :D )..... vo všetkých obvodoch 5cm, to sa týka aj brucha, žiaľ aj pŕs, stehien, v bokoch som mala 112cm stehno 64 teraz 59 .... všetky gate,čo som nosila pred rokom na mne plávajú, rifle som musela odložiť na "horšie" časy, ale už som si kúpila menšie, lebo som už nemala čo na seba.A čo sa týka mojej eifelovky ... hore 38 a dolu 44 predtým, keď som si chcela kúpiť rifle a pýtala som si číslo 33-34, tak mi povedali, že také sa nevyrába ! Aj tak ak som naďabila na oné číslo, všetko mi to na páse lietalo a cez boky ledva prešlo. A keď mi dali na pás, tak som ich obliekla len po kolená a dosť !http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
ANNA
07.02.05,12:56
S tým priberaním a chudnutím to aj tak asi nikdy nepochopím. Keď som bola malá bola som veľmi chudá a preto som bola aj na liečení. Keď som mala 20 rokov pri výške 172 cm som mala 49 kg. Po prvom dieťati mi zostalo 10 kg a po druhom ďalších 10. A teraz si ma predstavte ako vyzerám. Neviem si nájsť čas na cvičenie. Rotoped mám v obývačke, aby som sa donútila cvičiť. Už uvažujem, že ho strčím do pivnice. Bude to dobrý vešiak na haraburdy. A ja neziem len to čo by mohlo zjesť mňa. Dokonca aj ten špenát.
A neznášam z duše obchody, kde mi predavačka len čo otvorím dvere povie, že na mňa nič nemajú.
S21
07.02.05,13:30
ja by som skôr potrebovala recept ako trošku pribrať. Pred asi tak 2 rokmi mi doktor dával aj injekcie že aby som trošku pribrala a nič. A ja som sa vtedy vytešovala, že aspoň budem mať novú garderóbu. Takže nič z toho nebolo.

Jana GT som s Tebou. Aj ja potrebujem pribrat, a dost. Uz ma nebavi, ze kazdy do mna sprta, ze vyzeram ako tintitko. No ale ja sa fakt snazim, len to akosi nejde. Vela ludi si mysli, ze mozem byt nejaka cerstva osemnastka, a ked vysvitne moj vek,a ze uz mam 1 porod za sebou, tak mi nikto neveri. No pred porodom som mala 158 - 45 kg. Teraz mam 42. A nieco take ako jedenie aj o polnoci je u mna normalne. Jem sice male porcie, ale velmi casto. V kuse musim nieco jest. A oravsku slaninu zboznujem. Takze, ak ma niekto nejaky osvedceny recept ako pribrat, rychlo sem snim.
luebchenko
07.02.05,13:40
..... vo všetkých obvodoch 5cm, to sa týka aj brucha, žiaľ aj pŕs, stehien, v bokoch som mala 112cm stehno 64 teraz 59 .... všetky gate,čo som nosila pred rokom na mne plávajú, rifle som musela odložiť na "horšie" časy, ale už som si kúpila menšie, lebo som už nemala čo na seba.A čo sa týka mojej eifelovky ... hore 38 a dolu 44 predtým, keď som si chcela kúpiť rifle a pýtala som si číslo 33-34, tak mi povedali, že také sa nevyrába ! Aj tak ak som naďabila na oné číslo, všetko mi to na páse lietalo a cez boky ledva prešlo. A keď mi dali na pás, tak som ich obliekla len po kolená a dosť !http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
sestra moja rodná :D :D :D z duše a zo zrkadla ako by si sa mi prihovárala! A ja som ešte aj taká hruštička húževnatá :D, najprv bedrové kosti (už značne obalené ochrannou tukovou vrstvou :D) podtom fuga a potom zadkostehná :D Priliehavé veci sú podľa mňa zlomyseľnosťou módnych návrhárov a keď predsa len neodolám, tak jedine so sťahovacími gačkami minimálne o 3 čísla menšími :D
gabri
07.02.05,14:29
ja by som skôr potrebovala recept ako trošku pribrať. Pred asi tak 2 rokmi mi doktor dával aj injekcie že aby som trošku pribrala a nič. A ja som sa vtedy vytešovala, že aspoň budem mať novú garderóbu. Takže nič z toho nebolo.
Ja som mala pred par rokmi tiež tvoj problém-ako pribrať, po 2 deťoch, 35 ročná som mala pri vyške 164 47kg-hrôza! Pomohol mi herbalife-skutočne-pribrala som po ňom prvých neskutočných 5 kíl a to som si držala bez problémov zopár rokov, teraz je to trošku viac, ale nevadí.
jess
07.02.05,15:05
sestra moja rodná :D :D :D z duše a zo zrkadla ako by si sa mi prihovárala! A ja som ešte aj taká hruštička húževnatá :D, najprv bedrové kosti (už značne obalené ochrannou tukovou vrstvou :D) podtom fuga a potom zadkostehná :D Priliehavé veci sú podľa mňa zlomyseľnosťou módnych návrhárov a keď predsa len neodolám, tak jedine so sťahovacími gačkami minimálne o 3 čísla menšími :DNajradšej mám moje deťušky , keď ma tľapkajú po riťke "to je pekná riťuška!","maminka ty si taká peknučká, len riťku máš trošku veľkú !"....že mám taktné detičky .... slušne vychované http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif a chalani na vyške mi vravievali "chodievaj radšej po rukách, nech sa ti to presype nahor, potom budeš akurát !"
rage1
07.02.05,15:29
Ja mam s vahou problem asi uplne odjakziva. Uz ako mala som bola take male zlate buclate dievcatko - ako vsetci (zlomyselne) tvrdili. Pred troma rokmi sa mi podarilo nechcene pribrat pri vyske 165 cm na 75 kg. To som mala 19 rokov.Bola to hroza - citila som sa uplne ako obrovska bublina. Tak som nasadila delenu stravu a nemozne sa stalo zrazu moznym. Za polrok sa mi podarilo schudnut 15 kg. Pravdaze popri diete som vytrvalo cvicila - tri krat do tyzdna taibo a dva krat plavanie a z velkosti 42 sa mi podarilo schudnut na 38.Citila som sa uplne ako vymenena bytost. Najlepsie vsak je, ak vas podporuju aj ostatni. Mna najviac podporil moj najdrahsi priatel.Priznavam - zadku som sa dodnes este poriadne nezbavila - mam takisto postavu hrusticky, ale to, ze mozem zrazu nosit oblecenie, na ktore som sa pred tym len pozerala tupo do vykladu, je pre mna ovela vacsi uspech ako postava vyziabnutej modelky. Navyse si myslim, ze take shudnutie prida tak boubelke ovela viac sebavedomia. PRETO BABY, JAR SA BLIZI, TAKZE SUP SUP DO TELOCVICNE A UVIDITE TIE ZAZRAKY. Ja som hlavne zistila, ze najlepsie je, ak sa postupne zbavite peciva- teda takmer uplne. Kedze nastupuje jaro aj ja uz travim kazdy den cvicenim a uz teraz sa tesim na leto, ako sa budem moct predviest v plavkach!DRZIM VAM PALCE BUCHTICKY! A ak sa vam aj nahodou nepodari schudnut - nic to!Ved niekde som citala, ze bucky su opat v mode!
jess
07.02.05,15:49
Rage1, ja som bola trošku menšia buchtička od teba ... pri 164cm 69kg, teraz mám 59kg ! Ale baby, fakt to bez trošky cvičenia nejde, pojedla som aj tablety na chudnutie a nešlo to ... škoda peňazí, tá troška pohybu nezaškodí a budete sa cítiť oveľa lepšie a sviežejšie ... fakt aj človek trocha omladne !
luebchenko
07.02.05,15:54
:D pre mňa je demotiváciou k akémukoľvek cvičeniu a inej formy samotýrania sa moja výška. Pri 181 cm sa tie nedostatky akosi opticky (zatiaľ) mažú, do kancelárskeho kresla sa zatiaľ zmestím :D tak načo? !!!
jess
07.02.05,16:01
bepo
07.02.05,18:24
Základom je strava-je neskutočné že tabuľku čokolady zjedenú za 2 min treba spalovať vyše hodinu intenzívnym tréningom.Každý pondelok ráno na Markíze dávajú nejakého týpka z obezitologickej poradne a dnes tam bol graf že 65 % závisí od stravy a len 25 % od pohybu.
babenko1
07.02.05,18:28
Jaj.. bepo.. teraz si mi brnkol na strunu. A čo taká čokoládka pri diéte.. ja by som bez nej nemohla byť.. by som umrela asi, keby som si nemohla dať aspoň kúštik...
vladan
08.02.05,05:12
babenko, ja som raz držala čokoládovú diétu! ... len som to niekde čítala, že aj od jednotvárnej stravy sa môže schudnúť ... tak som sa tešila, že konečne si môžem dopriať čokolády koľko chcem :D ... vydržalo mi to asi jeden týždeň, ale čuduj sa svete schudla som asi 2 kg ... ale potom som nechcela vidieť nič čokoládové asi dva týždne :D
Katarína STR
08.02.05,05:25
No jess ja od dnes skúšam tú tvoju dietu. Ja mám momentálne 165 cm a 65 kg.
Potrebujem sa dostať na moju váhu, ktorú som mala pred pár rokmi a to je 55.
Ja dúfam, že to vydržím.
Keď som ostala tehotná, pribrala som celkovo 25 kg. No ľudia nafukutá bublina.
Pri výške 165 cm mať váhu 90 kg žiadná sranda. Nezávidím holkám s väčšou nadváhou. Je to drina nosiť to stále zo sebou.
Uf, do ničoho som sa nezmestila. Hrozné.
Ja dúfam, že za tieto 2 týždne zhodím.
Držte mi palce!!!!!!!
Katarína STR
08.02.05,05:26
Teda, myslím, že 65kg, idem sa odvážiť.
Dúfam, že som cez sviatky moc nepribrala.
Katarína STR
08.02.05,05:29
No veru, do kelu mám na váhe 68 kg. Hroznéééééé.
Ale mám rifle a hrubý svetrík a to som už niečo zbodla.
Uf nevadí.
Ideme na to.
Katarína STR
08.02.05,06:09
Máš moju podporu. Vždy som obdivovala ľudí, ktorí sa dokázali obmedziť v strave a prinútiť seba a svoje telo cvičiť. Ja som všežravec a veľký lenivec... Drž sa a vydrž! :)

Ďakujem. Budem sa snažiť zo všetkých síl. A za veľkej podpory tu prítomných dievčat sa mi bude držať tá dietka ešte lepšie.
babenko1
08.02.05,06:10
babenko, ja som raz držala čokoládovú diétu! ... len som to niekde čítala, že aj od jednotvárnej stravy sa môže schudnúť ... tak som sa tešila, že konečne si môžem dopriať čokolády koľko chcem :D ... vydržalo mi to asi jeden týždeň, ale čuduj sa svete schudla som asi 2 kg ... ale potom som nechcela vidieť nič čokoládové asi dva týždne :Dviem o tej diéte... ked som tancovala, tak sme si ju tiež dali s babami.. a môžem ti povedať, že odvtedy, ked si dám nalačno čokoládu.. straaašne ma bolí hlava...takže už také dietky neskúšam... to si radšej dám delenú stravu... a pár kg je dole... a k tomu ešte plávanie... a cindy crawford.. a je to super.. .ešte ked mi dieťa skáče po bruchu, ked cvičim :-)
Katarína STR
08.02.05,09:50
Bóže pijem o dušu bilinkový čaj a stále behám z toho na WC.
Inak tie vajíčka, ktoré som mala na základe tej diétky na obed, tu v práci pekne rozvoniavali.
jess
08.02.05,09:54
Paula
08.02.05,09:59
Niekde vyššie uvedené jabĺčko (len jedno!, nie kilo) namiesto večere som otestovala v 18-tich. Prvý týždeň som sa budila s príšerným hladom, lebo ono veru dobre podporí trávenie. Zaručene rýchlo mi odišli kilá.
Moja najnovšia diéta bola krutá z psychického pohľadu. Pred rokom som sa vzdala svojho milovaného chleba :( (nejem ovšem ani pečivo,lebo má blízko k chlebu) a tiež mi zaručene rýchlo odišli kilá :) .
Katarína STR
08.02.05,10:06
To som aj ja počula.
1. Zbaviť sa zbytočného cukrenia čaju, kávy a vôbec sladkostí.
2. Potom vymeniť biele pečivo a chlieb za tmavé a celozrnné.
3. Piť veľa tekutín. /nie sladených a sítených/
4. Trochu toho pohybu.

A tiež idú kilá dolu.
Paula
08.02.05,10:45
S tekutinami je to u mňa veľmi mizerné (a nezdravé), v živote som nemala pocit smädu, poznám veľa mne podobných. P.S: Chlieba som sa vzdala vo všetkých variáciách, bez ohľadu na "fajtu".
jess
08.02.05,10:54
To som aj ja počula.
1. Zbaviť sa zbytočného cukrenia čaju, kávy a vôbec sladkostí.
2. Potom vymeniť biele pečivo a chlieb za tmavé a celozrnné.
3. Piť veľa tekutín. /nie sladených a sítených/
4. Trochu toho pohybu.

A tiež idú kilá dolu.Katka, toto sú presne tie zásady, ktoré treba dodržiavať. Ako píše Paula, tiež mám problém dodržiavať pitný režim, okrem 2 káv a polievky do mňa tiež nič tekuté nejde. Neviem pochopiť môjho muža ako môže do seba liať toľko minerálky. Ja ani v lete nemám pocit smadu, fakt do do mňa nechce ísť.
Katarína STR
08.02.05,11:11
jess :

Ja s pitím problém nemám. Ja za celý deň v práci vypijem tak cca 3 kapučína - 3 decové jedno. To máš spolu taký necelý liter.
Potom tak 3 čaje cca 5 pol litra jeden. To máš spolu 1,5 litra.
Dokopy je to cca 2,5 až 3 litre v práci. Potom ešte niečo doma. :)

Cez leto si kupujem aj ovocné 100% šťavy do práce.

Pred 3 dňami nám nešla voda v práci a ja som za celý deň nevypila nič.
Tak stráááááášne ma bolela hlava z nedostatku tekutín, že som sa skoro zblázdnila. :confused:
Doma som potom vypila liter čaju naraz. :D
Takže ja som bez tekutín hotová. Ja mám na stole v práci stále niečo. Buď ten spomínaný čaj, alebo kapučíno, minerálku alebo džús a stále uchlipkávam.

Ale potom aj to WC stále navštevujem. :p
jess
08.02.05,11:24
Katarína STR
08.02.05,11:38
Kati, to máš dobrý splav http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif

žé ??

Ževraj to je na niečo dobré. Vraj ma pekne prečisti.
Evaman
08.02.05,14:30
Bóže a ja som ešte stále v robote a keďže aj ja som tiež jedna z tých čo môžu zjesť na tony hocičo a nepriberú, kúkám do skrinky, čo by som zjedla.No a teraz ma to napadlo, idem si zobrať z chladničky laskonku. Celkom som na ňu zabudla. Ráno som mala punčový rez ale laskonky mám radšej...
bepo
08.02.05,18:11
Káva je močopudná takže ju do celkového denného príjmu nerátaj.
M0NIKA
08.02.05,19:30
Ahojte kočky!

Táto debata ma veľmi zaujala, hoci ja sa rátam k tým, čo svoje kilá úspešne schovávajú za výšku :) 176cm/66kg. Keď som chodila cvičiť, prvé išli dolu prsia a to mi teda nie je veľmi treba :-(
Potrebovala by som sa zbaviť skôr pneumatiky... Snažím sa robiť brušáky a nepapať toľko sladkostí, ale nemám na to vôľu. Teraz som začala chodiť na brušné tance, tak som zvedavá čo to so mnou urobí.

Ale ešte pridám skúsenosť mojej kolegyne: pri uzávierke tiež potrebovala stále niečo mlsať - hrozienka, corn-flakesy a pod.... Potom s hrôzou usúdila, že je čas niečo so svojou postavou podniknúť, tak sa dala na diétu podľa ... (môžem menovať????) tety Edity. Dávala si pozor na jedlo a hlavne pravidelnosť a ak sa zadarilo sem-tam niečo odcvičila. Neviem, či išla dolu s váhou, ale zjavne sa jej začala meniť postava - samozrejme k lepšiemu.
Smola bola iba v tom, že nevydržala dlhšie :(
M0NIKA
08.02.05,19:31
Káva je močopudná takže ju do celkového denného príjmu nerátaj.
A okrem toho aj dehydruje, pozor na kávu!
Katarína STR
09.02.05,04:37
Ja kávu nepijem, len to kapučíno. Ale obsahuje dosť cukru, takže počas tejto 2týždňovej diéty ho nebudem piť vôbec.

Kávu - nesku si dám len raz za mesiac.

Nebudem sa vážiť celé 2 týždene a potom Vám poviem, koľko som zhodila.

Ahojte
Bubika
09.02.05,06:31
Káva je močopudná takže ju do celkového denného príjmu nerátaj.
Aj káva aj niektoré druhy čaju. Dokonca som kdesi čítala, že ani minerálne vody sa nerátajú...... vraj by sa mala piť len čistá voda a bylinkové čaje
Bubika
09.02.05,06:36
Aj káva aj niektoré druhy čaju. Dokonca som kdesi čítala, že ani minerálne vody sa nerátajú...... vraj by sa mala piť len čistá voda a bylinkové čaje
Ale napadlo ma, že polievky sa rátajú. Moja kolegyňa raz držala nejakú polievkovú diétu. Jedla ju na raňajky, obed, večeru ....... horúcu, teplú, studenú - tuším týždeň, aj schudla (aj jej z toho patrične šibkalo:o ). Sa mi vidí, že som ju aj v nejakých receptoch videla. Takže ak by mal niekto záujem.
Skladala sa z rôznych druhov zeleniny - od koreňovej, cez listovú až po neviem čo. Idem to pohladať, aby som Vás potešila.

A kolegyňa kolegyne držala ryžovú ......... no to bolo čosi :O)

Všetkým s pevnými nervami prajem veľa úspechu ....
jess
09.02.05,06:45
Ja kávu nepijem, len to kapučíno. Ale obsahuje dosť cukru, takže počas tejto 2týždňovej diéty ho nebudem piť vôbec.

Kávu - nesku si dám len raz za mesiac.

Nebudem sa vážiť celé 2 týždene a potom Vám poviem, koľko som zhodila.

AhojteKati, veru odváž sa až po tých 2 týždňoch. To ťa potom poteší, prvý týždeň to nemá význam. Ale trošku sa aj hýb,lebo bez toho to nejde. Ja som kávu pila iba 2x denne, žiadne litre.
Bubika
09.02.05,07:20
Našla som celkom inú, ale plniacu účel.
evelien
09.02.05,07:20
Ahojte baby, ja mám zasa odskúšanú starú dobrú oddelenú stravu. Nikdy som nemala postavu ako modelka, skôr som ten typ ženy, ktorú by si chlapi z praveku určite vybrali za matku svojich potomkov. Pred rokom a pol som vážila 80 kg a aj keď som robila čokoľvek, stiahla som to max. na 78 kg. Skúsila som oddelenú stravu. A tak minulý rok som som vyhodila z jedálnička chlieb a začala s oddelenou stravou. Sladkostí a takého vyprážaného syra alebo šnitzla som sa vzdať nedokázala, ale to vôbec nevadilo. Teraz, už aj keď 100% nedodržiavam túto oddelenú stravu, mám 65 kg. Pre niekoho možno veľa, ale pre mňa je to super.
jess
09.02.05,07:25
Pred rokom a pol som vážila 80 kg a aj keď som robila čokoľvek, stiahla som to max. na 78 kg. Teraz, už aj keď 100% nedodržiavam túto oddelenú stravu, mám 65 kg. Pre niekoho možno veľa, ale pre mňa je to super.Však to je supééééér z 80 na 65kg. Gratulujem !http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
evelien
09.02.05,07:27
jess - vďaka (Chcela som tu hodiť smajlíka, ale nikdy sa mi to nedá, vždy mi to vyhodí iba link. ako to robiš?)
luebchenko
09.02.05,07:44
jess - vďaka (Chcela som tu hodiť smajlíka, ale nikdy sa mi to nedá, vždy mi to vyhodí iba link. ako to robiš?):D (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#):D:confused: (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#):confused::o (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#):o:) (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#):):mad: (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#):mad::p (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#):p;) (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#);):( (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#):(:rolleyes: (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#):rolleyes::cool: (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#):cool::eek: (http://www.porada.sk/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=0&forumid=0#):eek:


Táto tabuľka je ukrytá v archíve šuťáku pod smejkami - stačí keď do textu napíšeš tie písmenká za zvoleným smajlíkom. Keď odpoveď odošleš, už tam nebudú znaky ale smejovia :p
No to som to dohnojila! Keď som písala, videla som tabuľku a po poslaní sú len smejovia!!! Asi budeš musieť ísť do toho archívu šuťáku a kým sa ich nenaučíš tak sa tam vždy mrkni. :D
jess
09.02.05,08:00
luebchenko, nestraš, také hieroglify mi prišli do e-mailu, že som sa zľakla, že sa nám PORADA pokazila :eek::eek::eek:
mamina
09.02.05,08:08
ahojte,zaujímavá téma brnkla presne na moju strunu- veľmi rada vyskúšam tú dietu ,pri mojej výške 179cm.a váhe 101 kilo ,ma to motivuje, aj ked je pravda že som vyskúšala všeličo, ale u mňa funguje úžasne jojo efekt, najťažšie je donútiť sa cvičiť,ked je pás 112 cm. a nohy majú každá jedna snád 100 kilo.
ale idem na to !
Katarína STR
09.02.05,08:45
jess :

koľko si ty zhodila pri tejto diete za 2 týždne ?
Katarína STR
09.02.05,08:58
Dnes mám jedén problém, večer mám papať šunku /mňam/ ale dnes je prísny pôst.
Takže si asi večer dám len jedno jabĺčko. Hmm
luebchenko
09.02.05,09:05
Vyzná sa niekto v tých kJ a kcal a podobných pre mňa španielskych číslach? Práve som v dobrej viere, že od toho určite nepriberiem zošrotila vrecko takej tej "morskej peny" pod názvom Snella štíhla línia cereálie - s inulínom a škoricou, a teraz tu čítam že :energ.hodnota 1607 kJ nie je to nejak moc? :eek:
jess
09.02.05,09:08
jess :

koľko si ty zhodila pri tejto diete za 2 týždne ?Kati, po týždni 2 kg, po dvoch týždňoch 4,5kg a po tých dvoch týždňoch diéty som sa začala stravovať normálne a išli ďalšie 2 kilá dolu a potom tie ďalšie kilá išli dolu, keď som si dala opäť túto diétku s cvičením o 2 mesiace, ale už iba s takým biednym, ale som začala chodiť do školky pre syna rezkým tempom a tak mi to stačilo. Takto pred rokom som mala 69kg a teraz mám 59 kg pri 164cm. Kalanetikou som sa zamerala hlavne na boky, zadok a trochu brucho a poviem ti z toho zadku a stehien mi riadny kus odpadolhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif... od tej diéty po 18,00 hod. nejem žiadne chrumky, oriešky a pod. iba ak tak ovocie... a môžem ti povedať, že na olovrant si dám veru aj rožtek so sraninkou /výrok môjho 6-r.syna/ rozumej slaninkou http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
jess
09.02.05,09:10
Dnes mám jedén problém, večer mám papať šunku /mňam/ ale dnes je prísny pôst.
Takže si asi večer dám len jedno jabĺčko. Hmmprdaj na pôst a daj si kľudne šunku, však pokiaľ si nedáš niečo údené /to nesmiéééš!/, tak to stejne okolo mäsa len išlo http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Alexandra Molnárová
09.02.05,09:20
Vyzná sa niekto v tých kJ a kcal a podobných pre mňa španielskych číslach? Práve som v dobrej viere, že od toho určite nepriberiem zošrotila vrecko takej tej "morskej peny" pod názvom Snella štíhla línia cereálie - s inulínom a škoricou, a teraz tu čítam že :energ.hodnota 1607 kJ nie je to nejak moc? :eek:

Ja som sa naučila sledovať zloženia jedál odkedy má môj syn nízku hladinu cukru a poviem Vám, že polovicu z tzv. "zdravej výživy" by som nedala ani svojmu psovi! Väčšina z nich je len energetické nič. A ževraj sa z toho nepriberá!
luebchenko
09.02.05,09:24
Ja som sa naučila sledovať zloženia jedál odkedy má môj syn nízku hladinu cukru a poviem Vám, že polovicu z tzv. "zdravej výživy" by som nedala ani svojmu psovi! Väčšina z nich je len energetické nič. A ževraj sa z toho nepriberá!
Tak už som domotaná dokonale! Čo je to energetické nič? Mačkopes? Je to energetické čiže priberavé, alebo nič čiže konzumovateľné na kilá? :D
Alexandra Molnárová
09.02.05,09:26
Priberavé, priberavé!!!
luebchenko
09.02.05,09:28
Tak,tak Sáška. No a nedaj si prerastenú oravskú "sraninku" s čerstvým, skoro teplým chlebíkom. Že?
oli ty sa vôbec nebojíš, že takýmito provokáciami človeka ku krajnosti vytočíš?:D Čo keď v amoku inšpiráciu naberiem z toho obrázku čo si tu naposledy prilepila a zmyslov zbavená, s vidinou sraninky tvoje auto hadicou nepríčetne polievať budem?!! Veď ten tvoj horeuvedený text by mi ako poľahčujúcu okolnosť všetky najvyššie súdy uznali!!! Nech žijú jahody so šľahačkou, večná sláva im!!!
Katarína STR
09.02.05,09:30
prdaj na pôst a daj si kľudne šunku, však pokiaľ si nedáš niečo údené /to nesmiéééš!/, tak to stejne okolo mäsa len išlo http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif


no máš pravdu, však umriem od hladu :D
Ale inak ja som už aj držala také diéty - hladovka - 2 suché rožky za deň + káva a to je všetko. Za týždeň som mala dolu presne 3 kg.

Takže o hľade vydržím. Ako tehotná som pribrala 25 kg.
Takto som zhodila, keď som mala 84 kg. Teda pred pôrodom 90kg ,
6kg zmizlo počas pôrodu :D zvyšok ostal ako nemožná hmota prilepenána mne :mad:

Takže som po roku, keď to samo nešlo dole začala skoro hladovku.
Chudla som z 86 kg na 65 kg. Uffff

Ale cez sviatky som teraz zase pribrala 3 kg. :D

Takže mám blbých 68 kg.
Musím to zhodiť, bóže mám taký kopec pekných vecí ale nemôžem to nosiť.
luebchenko
09.02.05,09:30
Priberavé, priberavé!!!
Saška a to mi až včuľ povieš, keď je vrecko v bruchu?! :D To koľko dní by som teraz viac jesť nemala? 1607kJ je 1607 kJ! Nemá niekto diétu, ktorá by povoľovala 1607kJ aspom 3x denne? :p
Yvvetta
09.02.05,09:32
A čo chudnutie podľa Edity SIPEKYovej ?

Neskúšali ste ?
Katarína STR
09.02.05,09:33
A čo chudnutie podľa Edity SIPEKYovej ?

Neskúšali ste ?

Hej skúšala, a pribrala som za posledné 2 mesiace 3 kg. :D
luebchenko
09.02.05,09:33
Musím to zhodiť, bóže mám taký kopec pekných vecí ale nemôžem to nosiť.
Katka, čo sa trápiš, už sú určite z módy :D Kam sa vlastne podeje koža, keď človek tak moc schudne? Ja sa zatiaľ len kontinuálne rozrastám, takže s tým nemám (a ako tak na svoju pevnú vôľu pozerám ani mať nebudem :D) skúsenosti :p
Katarína STR
09.02.05,09:35
Ono treba aj pohyb a potom sa aj tá koža nejako sťahuje, pokiaľ je elastická.
luebchenko
09.02.05,09:38
Ono treba aj pohyb a potom sa aj tá koža nejako sťahuje, pokiaľ je elastická.
no kto si toto vymyslel, musel byť hodne zlomyseľný človák!!! ešte aj sa hýbať! Stačí prstami po klávesnici? :D Niekto tu spomínal že pohyb je len 25% úspechu, hlavná je strava :p Ale veď občas aj hlavou pokrútim, či ku chladničke zbehnem...:D
jess
09.02.05,09:41
Katka, šipeky diétu nepoznám, poznám ju len z relácie SOS "NEŽER !!!"http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif... teraz "žerem" hranolky s rybými prstami, bo "SAMO" nenavaril a pri mojej bolesti hlavy a hrdla sa mi akurát nič nechce variť narýchlo a toto dúm dal a rýchlo "sa" spravilo http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif.... Katka prepáč ... mňam,mňam ... keď sa vyliečim, budem Ťa nasledovať ... pá
Katarína STR
09.02.05,09:41
no kto si toto vymyslel, musel byť hodne zlomyseľný človák!!! ešte aj sa hýbať! Stačí prstami po klávesnici? :D Niekto tu spomínal že pohyb je len 25% úspechu, hlavná je strava :p Ale veď občas aj hlavou pokrútim, či ku chladničke zbehnem...:D

Úplne s tebou súhlasím. ;)

Ja sa pri mojom 3ročnom synovi nabehám, ojojóóóóój
Takže o pohyb nie je núdza.
On totož neposedí ani 5 minút.
Všade musím s ních chodiť, ešte aj pre hračky z jednej izby do druhej.
Uff
Katarína STR
09.02.05,09:44
Diéta Šipeky, ževraj spočíva v hlave.
Zjec to, na čo máš chuť ale s rozumom.
ALe ževraj sa má dosť cvičiť a každý deň !!
Pri tejto diéte je vraj normálne, že na začiatku priberieš.
Ale, že potom to ide pekne dolu.

Héééééj, zjec na čo máš chuť - na všetko !! ALe ja už nechem pribrať ani kilo. Už mám dosť.
luebchenko
09.02.05,10:28
Podľa mňa, síce nedietujúcej, na každého zaberá čosi inšie. Iste pohyb je dôležitý, ale skutočne to chce, si to usporiadať najprv v hlave. Je totiž dokázané, že keď niečo robíš doslova nasilu dostaví sa opačný efekt. Keď budeš nasilu týrať svoje telo cvičením (bóžinku čo to je?) a s odporom hltať nejakú ryžu natural(tá je celkom dobrá) tak to pôjde veľmi ťažko. Ja by som si musela nalaďovať moje zmýšľanie najmenej štvrťstoročie, aby som dospela k názoru, že mi to prospeje.
ééé´m´m´m´m´m diétna milena, ééé´m´m´m´m´m jahody so šľahačkou sú nízkokalorické ovocie, ééé´m´m´m´m´m milka sahne creme 0% cukrov, 0% tukov, ééé´m´m´m´m´m vedecky bola dokázaná redukčná vlastnosť mastného vyprážaného bravčového rezňa s opekanými zemiačkami, ééé´m´m´m´m´m denne štyri horalky a budete štíhly ééé´m´m´m´m´m

:D oli takto akosi si mám upratať v hlave? :p
luebchenko
09.02.05,10:33
Ja sa pri mojom 3ročnom synovi nabehám, ojojóóóóój
Takže o pohyb nie je núdza.
On totož neposedí ani 5 minút.
Všade musím s ních chodiť, ešte aj pre hračky z jednej izby do druhej.
Uff
a čo my, čo nám takéto diétne pomôcky dávno povyrástli a po hračky chodia už len s priateľkami do sexšopov a určite bez mamy?!!! :D
Alexandra Molnárová
09.02.05,11:01
a čo my, čo nám takéto diétne pomôcky dávno povyrástli a po hračky chodia už len s priateľkami do sexšopov a určite bez mamy?!!! :D

Jednoduché! Nech Ti vyrobia oni diétnu pomôcku :D :D :D
luebchenko
09.02.05,11:18
Jednoduché! Nech Ti vyrobia oni diétnu pomôcku :D :D :D
:eek: musím uznať, trefné :D a z diétneho hľadiska 100% spoľahlivé, lebo oni by zrejme chodili do školy a ja by som doma s diétnou pomôckou chudla :D :D :D Ale veď ja to ešte nejakú tú chvíľku s tou nadváhou vydržím:D
bepo
10.02.05,10:34
vajcia-keď je niekto večer hladný nech si uvarí 10-15 vajec natvrdo,žĺtka vyhodí a zje bielka.Je to čistá bielkovina bez tukov a cukrov a zasýti.
vladan
10.02.05,10:39
vajcia-keď je niekto večer hladný nech si uvarí 10-15 vajec natvrdo,žĺtka vyhodí a zje bielka.Je to čistá bielkovina bez tukov a cukrov a zasýti.
bepo, a náhodou nedvíha konzumácia vajec cholesterol, hm? :D ... a čo s tými žĺtkami ha? ... vieš aké je dnes jedno vajko drahé? ... bóžinku, že vraj "vyhodiť" :eek::eek::eek:
ANNA
10.02.05,10:49
bepo, takáto diéta by sa dala držať možno tri dni a potom by ti vajcia liezli aj z uší.
gabri
10.02.05,10:58
Ola, moja svokra má 80, denne raňajkuje pečenú slaninku (tú neprerastanú-mňa len jej vôňa zabíja) a je zdravá ako buk, s pohyblivosťou 20km za hodinu a vytrvalosťou asi nekonečnou :). Tak ja neviem-asi je to v tom spaľovaní.Hoci aj keď vidím ju, aj tak si zato dávam pozor čo zjem.
ANNA
10.02.05,11:08
Ja som raz skúšala jesť dietu ovocnú. A keďže banány zasýtia najviac jedla som banány tri dni v kuse denne asi 5, čo som bola hladná. Odvtedy nemôžem banány ani vidieť. A skúšala som aj diétu s kapustovou polievkou. Uvarila sa polievka asi v 5 l hrnci s kapusta, cibuľa, paprika. Každý deň sa jej mohlo zjesť kto koľko zvláda. Prvý deň pohoda aj mi chutila. Druhý v pohode. Ale na ďalšie dni hrôza, nevydržala som ani týždeň. A to je tak so všetkým jednotvárnym. Treba obmieňať.
Nika
10.02.05,11:39
Súhhlasím s Olou. Treba jesť čo sa nám žiada. Inak sa len stresujeme. A nemáme dosť stresu z okolia? Mám síce nadváhu, ale kašlem na to. Pravidelne chodím na preventívne prehliadky a lekárka mi vždy povie, že mám výsledky ako 20ročná(mám 45)
gabri
10.02.05,11:49
He-he, teraz som si spomenula, ako som si raz robila očistu lymfy- aspoň 3 dni len a len šťavu z haldy grepov,citronov a pomarančov. Prvý deň super,druhý už som to nevládala prehĺtať a v tretí deň som vyžrala obsah chladničky a bolo po očiste (hoci chladničku som mohla umyť)
bepo
10.02.05,12:11
vladan-cholesterol je v žĺtkach,preto sa vyhadzujú.Bielok môžeš zjesť koľko vládzeš-čistá bielkovina bez tuku a cukru!!!
Niekde dostať kúpiť aj len bielka,nie celé vajcia.
Anna-to vydržíš jesť niekoľko mesiacov,nie dní.Bielko nemá extra nepríjemnú chuť-aj chleba ješ niekoľko desaťročí a stále chutí.
Gabri-treba dať pozor na obzvlášť vytrvalých a zdravých jedincov-Churchill cez vojnu pil,fajčil cigary a mal taký stres že len ten sám osebe by zabil väčšinu z nás-a dožil sa vyše 80 r.
gabri
10.02.05,12:36
Už si nespomínam, ale pred časom bol taký boom že krvné skupiny a stravovanie, niekto ma dokonca dokopal na taku prednášku a tam práve vyslovene varovali pred takým náporom bielkovín do organizmu. Okrem toho, asi niet nad vyváženú stravu-kde-tu aj nejaký prehrešok (ja pred chvíľkou oriešková čokoláda,len také fukoty)
Katarína STR
10.02.05,12:39
Nespománaj mi tu oriekovú čokoládu, lebo mi ide strašne na chuť.
Už tretí deň držím tu diétu uvedenú v prvom príspevku.
A okrem toho dnes mi zubárka robila 3 zuby, takže som dnes okrem raňajom ešte nič nejedla.
Daniela
10.02.05,13:16
Dievčatá, krásne sa tu bavíte na vlastný účet. Je to super. Ale ...... poďme radšej na tie recepty, tie sa aspon čítať dajú, keď nie jesť. Čo vy nato???
gabri
10.02.05,13:16
Ty zasa nespomínaj toho zubára, lebo mi nejde vôbec na chuť....
ANNA
10.02.05,14:24
Katka, priznám sa aj ja, že ju skúšam a tretí deň sa mi darí. Založila som si v PC súbor s názvom recepty. A sťahujem tam zaujímavé recepty. A ako prvé mám uložené dieta a aby to bolo zoradené podľa abecedy tak sa začína AAAdieta. Len sa mi akosi nechce veriť že aj schudnem. No uvidím koľko vydržím
jess
10.02.05,17:17
Anna, Katka, držím Vám obom palce, aby ste pomocou tejto diéty schudli a omladli. Ináč, nevymyslela som si ju ja, ona bola v časopise Šarm minulý rok a bola to prvá diéta, ktorá mi zložením stravy vyhovovala ( až na ten špenát ).Treba si veriť a aj cvičiť a ono sa to podarí.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif

Katka, ja keď som bola hladná dala som si kľudne aj banán.
Lydia1
10.02.05,18:15
dievcata-netrapte sa dietami!!! Su na svete dolezitejsie veci,ako su nase prebytocne kila!!Pred rokom som sxudla 20kg...uz mam 15 naspat..hore:XXL,dolu:L!! No a co! Clovek iba srdcom dobre vidi.To,co je naozaj dolezite,je pre oko neviditelne!!!Dolezite je:rano sa zobudit a vidiet svietit slnko!Vidiet stastnu svoju rodinu,svoje deti!!

Prajem Vam vestko dobre!!!
učty
10.02.05,20:34
:) Na obranu vajec! Keď bola moja dcéra bábätko sotva ročné / dnes je z nej už veľká koza / po poobedňajšom spánku ostal vankúš pod jej hlavou úplne mokrý - dodnes mi je záhadou že sa potila len na hlave. Moja mama pýtala radu od veľmi obľúbeného doktora /Zajačik by povedal, že rodinného/ a keď som mu za tú radu po úspešnej liečbe ďakovala, povedal mi že to má od starých doktorov, ktorí nepoznali umelé vitamíny. . .Ste zvedavé? Obyčajné žĺtko s cukrom! Hovorím to mamičkám, keď vidím bábätká s ekzémom atď a v ruke nejaké éčka - upeč mu radšej koláč! A keď ma semtam - od obžerstva či od stresu? - neposlúcha môj žalúdok, taktiež vždy zaberie žĺtko dokonca aj v noci trebárs ako riedka praženica.
A to ani nespomínam ako na Vianoce mojej rodine aj všetkým návštevám chutil môj vaječný koňak, Ozaj neviete prečo ho robím "lem" na Vianoce? Aj keď jedna slečinka zjačala a odtiahlu ruku jak popálená vraj "salmonelóza!!!"
Ale kedže bola až hen z Vídňe tak som ju nepretiahla lopatou na sneh Veľmi si ctím našu slovenskú reku pohosťinnosť veď : Hosť do domu Boh do domu .... jeho!!! A vraj prečo ešte nemám hotové DP ! Veselú myseľ!
Katarína STR
11.02.05,05:06
Katka, priznám sa aj ja, že ju skúšam a tretí deň sa mi darí. Založila som si v PC súbor s názvom recepty. A sťahujem tam zaujímavé recepty. A ako prvé mám uložené dieta a aby to bolo zoradené podľa abecedy tak sa začína AAAdieta. Len sa mi akosi nechce veriť že aj schudnem. No uvidím koľko vydržím


Ja ju dnes držím 4 deň a tiež mi to ide. Musím sa priznať, že to nedodržiavam na 100%.
Napríklad nejem ten špenát.
Inak snažím sa jesť pomaly a dosť zapíjať nesladeným čajom.
Mám aj lepšiu náladu. Lebo si hovorím, že zhodím konečne.


Inak táto diéta aj mne vyhovuje. Lebo mám rada šunku , vajíčka a aj jogurty a aj chlieb a hlavne ten ementáááááál, ktorý mám dnes na obed. Mňam.

Možno sa mi to len zdá, ale dnes na štvrtý deň sa cítim oveľa ľahšia.
Koľko som zhodila naozaj neviem, ale mám pocit, že som dnes obliekla rifle trošku pohodlnejšie ako pred týždňom.

Držím aj tebe palce.

Rozmýšľam, že túto diétu budem dodržiavať "skoro" presne celé 2 týždne a potom druhé 2 týždne sa budem k nej aspoň približovať.
A odvážim sa až po mesiaci.
To bude paráda :)
Katarína STR
11.02.05,05:10
Podľa mojho názoru, by sa tomu nemalo hovoriť diéta, ale správna výživa.
Lebo sa nepapá cukor, hlavne sa veľa pije, a papá celozrnný chlieb. Zároveň nám nebudú chýbať bielkoviny.
Myslím si, že pri takejto strave určite schudnem.
Baby ja síce nepijem, ale keď schudnem, tak sa ......
Jara
11.02.05,06:53
Najlepšia diéta je bodová, čo vidíš, zbodneš...
Katarína STR
11.02.05,08:35
Najlepšia diéta je bodová, čo vidíš, zbodneš...

To je dobré, to poznám. :)
ANNA
11.02.05,09:03
Ani ju až tak veľmi nedodržavam. So špenátom sa nekamarátim, Ale šunku, ementál mňam, mňam. Píjem len nesladený čaj bilinkový - na chudnutie. Len sa neviem prinútiť viac piť. Ja piť vôbec nemusím. Mne stačia 2 kávy denne. Teraz sa nútim Zatiaľ je to tak 1,5 l. Len verím že to bude aj viac. Pri monitore mám stále 0,5 l šálku s čajom.
A oprášila som stac.bicykel. Denne zatiaľ 15 min, pri tepe 140 ale zajtra to plánujem zvýšiť.
jess
11.02.05,09:16
Anka, úplne Ti stačí tých 15-20minút a myslím, že aj menším tempom, ale tak aby si sa trošička spotila. Radšej to ale moc nepreháňaj, lebo ja som si takto presilila kolenné väzy a poviem Ti nieje to sranda. Ale už som netrpezlivá baby, že koľko schudnetehttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif .Chudnem v mysli s Vami, lebo ja som teraz chorá, ale chystám sa aj ja z tej riťky zase trošku ubrať. Pozriem sa na Vás ako pokračujete o týždeň, lebo teraz idem na prázdniny s deťmi het a tam neni net http://www.porada.sk/images/icons/icon11.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon11.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon11.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon11.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon11.gif, jáááj neviem ako ten týždeň bez netu vydržím
jess
21.02.05,07:43
Katka, Anka, tak ako ste schudli ? Boli to aspoň tie 4 kilá ?
Katarína STR
21.02.05,09:15
Katka, Anka, tak ako ste schudli ? Boli to aspoň tie 4 kilá ?

Neviem, lebo sa ešte nechcem vážiť.
Ale pár dní som to nedržala dôsledne, lebo som bola chorá.
Ale dnes zase natvrdo držím.

Chcem sa odvážiť až tak za 2 týždne.

Ale musím povedať, že po tom prvom týždni som sa naozaj cítila lepšie.

Ahoj
babenko1
21.02.05,18:53
Chcela som sa aj ja opýtať, ako vám ide chudnutie.. už mám aj ja tú dietu vylepenú na kachličkách v kuchyni...a muž sa mi posmieva, že či to už aj držím, xixi... stále si dávam socialistický záväzok, že zajtra...a tak dokola... ale zajtra to bude už naozaj :-) tak potom napíšem aj ja svoje poznatky :-) predsa len, zachvíľu príde sukničková sezóna a s tými špekmi pobehovať, no hrôôôza ...xixiii
Nika
21.02.05,19:02
Dajú sa tie vajíčka nahradiť niečím iným? Veď mňa takáto diéta zabije. Možno by som to ale mala skúsiť. Raz sa mi podarilo zhodiť 15 kg po žlčníkovom záchvate a udržala som si váhu asi 7 rokov. Potom som začala jesť zasa všetko, lebo už mi bolo dobre, a zase som pribrala.
babenko1
21.02.05,19:06
Hmm... to ti neviem poriadiť... ved nemusíš papkať stále vajíčka, ako je tam napísané.. môžeš ich aj vynechať, a dať si niečo, čo je v iný deň....
jeso
21.02.05,19:51
obdivujem niekoho, kto vie držať dietu a vydržať do konca...
ja to vždy poruším! asi nemám výdrž!
babenko1
21.02.05,19:54
nerob si z toho nič, ved aj ja.. hlavne tie moje sladkosti...xixi...a ked idú tie správne dni, to ani nehovoriac :-)
jeso
21.02.05,19:56
nerob si z toho nič, ved aj ja.. hlavne tie moje sladkosti...xixi...a ked idú tie správne dni, to ani nehovoriac :-)
tie správne dni u mna sú vždy k 25. v mesiaci, ked podávam DPH priznanie...
aspon sa mám na čo vyhovoriť
babenko1
21.02.05,20:00
hihiiiii.... aspoň viež, že už sú :-)
jeso
21.02.05,20:03
no bolo by lepšie, keby sme boli štvrťročný platcovia DPH ...
babenko1
21.02.05,20:05
joooj.. to by nám bolo... také by som brala :-)
jeso
21.02.05,20:15
môžeme skúsiť navrhnúť šéfom, aby znížili obrat firmy... snívajte s nami
babenko1
21.02.05,21:12
hih... to sa dá asi ťažko zariadiť :-) jedine, žeby neboli takí workoholici :-)
Katarína STR
24.02.05,12:33
No mne sa zatiaľ darí vydržať. Tento týždeň som znova začala túto dietku.
Uf je to štvrtý deň a cítim sa fajn.

Potom Vám napíšem koľko sa mi poradilo zhodiť. Ale toho pohybu teraz moc nemám, takže som zvedavá ako to išlo.

Ahojky
S21
25.02.05,05:31
Ahojte, niekde na začiatku tejto témy som písala, že ja by som potrebovala pribrať. No a tak som sa rozhodla, že proste priberiem. Takže oznamujem prvý úspech za dva týždne 2 kilá. To je u mňa fakt veľký úspech, totiž už som nepribrala 5 rokov ani pol kila, ale teraz sa fakt snažím.
Ešte také 4 a budem celkom spokojná. Takže do leta by to mohlo vyjsť, aby nechodili len plavky, ale aj ja. No uvidíme.

Všetkým držím palce pri tom chudnutí.
Katarína STR
25.02.05,06:04
Ahojte, niekde na začiatku tejto témy som písala, že ja by som potrebovala pribrať. No a tak som sa rozhodla, že proste priberiem. Takže oznamujem prvý úspech za dva týždne 2 kilá. To je u mňa fakt veľký úspech, totiž už som nepribrala 5 rokov ani pol kila, ale teraz sa fakt snažím.
Ešte také 4 a budem celkom spokojná. Takže do leta by to mohlo vyjsť, aby nechodili len plavky, ale aj ja. No uvidíme.

Všetkým držím palce pri tom chudnutí.


SUPER!

Takže si navzájom budeme držať palce, ale každý opačne. :D
To nemá chybu.

Ak ti nejaké to kilečko chýba, ja ti rada darujem, nechceš ? ;)

Ja som cez sviatky pribrala 4 kilá !! Hrozné.

A ja zase do leta chcem schudnúť 10 kíl, takže nejaké tie palčeky čo mi budeš držať mi určite len prospejú. :p

Nechem sa vážiť aspoň mesiac. Potom to bude lepšie ukazovať na váhe. ;)


Ahojky
babenko1
25.02.05,06:15
Katka... tiež potrebujem zhodiť 10 kg.... tak dúfam, že pri tej super diéte sa mi to podarí.. zatiaľ som nemala odvahu postaviť sa na váhu, ale za týždeň to vyskúšam :-) a dúfam, že tam bude konečne menej ako naposledy,xixi
Iveta
25.02.05,07:16
Ja prikladám tiež jednu diétu. Je trochu drastickejšia ako od JESS, ale je založená na tom, že sa papká 5x denne v pravidelnom čase menšie množstvá a potom nemáš vôbec hlad. Držala dom ju minulý rok pred letom a bolo dole 7 kg. Diéta nie je asi pre toho, kto nemá rád mlieko, pretože prvý deň sa pije iba mlieko. Pozrite si to, skúste - držím palce.
Katarína STR
25.02.05,08:01
Ja prikladám tiež jednu diétu. Je trochu drastickejšia ako od JESS, ale je založená na tom, že sa papká 5x denne v pravidelnom čase menšie množstvá a potom nemáš vôbec hlad. Držala dom ju minulý rok pred letom a bolo dole 7 kg. Diéta nie je asi pre toho, kto nemá rád mlieko, pretože prvý deň sa pije iba mlieko. Pozrite si to, skúste - držím palce.


Iveta :

Vyskúšam aj tvoju diétu. Mliečko mám rada.
Tento týždeň dobehnem diétku od JESS a v pondelok začnem s tvojou.

Baby stavme sa, že za tieto 3 týždne ma nikto nespozná. Na to sa teším najviac. A hlavne sa teším na to, ako budú vyvaľovať oči susedky, keď si dám mini sukničku. Lebo oni vedia len ohovárať a myslia si, že chodia najlepšie oblečené. Hej to sa im chodí, keď majú 48 a 52 kíl. Ale počkajte baby nezdarené, toto leto budem chodiť hore nosom ja.
No, ale nie, ja som neni namyslená, nemám byť načo, že ? Ale budem mať aspoň zo seba lepší pocit.

Uff, keby ste vedeli ako mi škvŕka v žalúdku.
Katarína STR
25.02.05,08:06
IVETA:

Vytlačila som si tvoju diétku, ale píšeš, že sa papá 5 x denne.

Ale kukám na 7.deň a tam je to len 3x. Má to tak byť ? Alebo je tam chybička krásy.
Iveta
25.02.05,08:21
Je to O.K.
7. deň sa papká iba 3x, ale hladné nebudete. Najlepšie na tom je, že sa papká pravidelne menšie množstvá a aspoň ja som potom nebola hladná (pretože vydržím nejesť aj celý deň - len kávičkujem a pijem vody - a potom by som večer zjedla aj „makové klince”. Ak k tomu pridáte trochu pohybu (tak pol hodinku na stacionárnom bicykli - ak máte, alebo nejakú kalanetiku na problematické partie - zadok, brucho a pod.) ... úspech určite zaručený!
Držím palce.
Katarína STR
25.02.05,08:42
IVETA :

Ja dokážem tiež nejesť celý deň, ale keď prídem domov s malým, tak mu musím chystať papať a to mi ide vždy na chuť. Mňam.

Pre mňa je dieétka od JESS a od teba SUPER, lebo sa papajú všetky veci, ktoré ľúbim a ešte pri tom aj zhodím kilečká.

Ja som ako tehotná pribrala 25 kíl. 6 kíl zmizlo počas pôrodu. 19 kíl ostalo ako nemožná hmota na mne. Do pľaču. 9 kíl zišlo dole samo asi cca za 1 rok.

A potom to zostalo stáť a na mne zostalo neuveriteľných 10 kíl nalepených ako kliešť a nie a nie s nimi dole.

Asi po roku som sa odhodlala na diétku. Za týždeň som zhodila 3 kilá. Za celý deň som zjedla : ráno 2 suché rožky a to je všetko. Potom už iba celý deň nesladený čaj.

Po týždni som začala papať, ale opatrne. Nesladila som nič, nejedla som nič sladké a jedla som len po troške. Za tento druhý týždeň som pribrala naspäť cca 0,5 kila.
Tretí týždeň som už začala jesť normálne a nepribrala som nič.

Na štvrtý týždeň som znova začala s diétkou.

A takto som zhodila tých 10 kíl. Takže pre mňa nie je ťažké vydržať hlad.

Ale už nechcem držať takúto, doslova hladovku. Nie je to zdravé.

Preto som sa rozhodla držať diétu od JESS, ktorá mi svojím zložením vyhovuje.
Potom prejdem na tú tvoju.

Drž palčeky.

Ahoj
Katarína STR
25.02.05,08:55
Inak takéto drastické diéty nie sú dobré na zdravie. Ja som mala nedávno, cca 4 roky dozadu, DLHÉ, HUSTÉ VLASY , TMAVO HNEDÉ asi do pol chrbta. Keď som si ich natočila vydržalo mi to asi 3 dni.
Počas tehotenstva a po pôrode mi veľmi začali padať a hlavne aj po tej hladovke. Musela som sa dať ostrihať.

Ale nie úplne nakrátko, len tak po plecia. Začala som mať problémy s tým, ako ich učesať. Každé ráno som ich kulmovala a to im moc nepomohlo. A ešte do toho aj tá diéta hladovka. Veľmi mi začali padať a výrazne sa mi zriedili.

Tak som sa rozhodla radikálne zmeniť vlasy. Dala som sa cca pre 4 týždňami úplne nakrátko ostrihať a dala som si aj melír. Aj keď som ten melír chcela len tak veľmi máličko, kaderníčka to trošku prehnala a hold z kaderníctva som vychádzala skoro blondíka.
PANE BOŽE - to boli moje prvé slová, keď som sa videla v zrkadle.

Je pravda, že tým melírom mi dosť stvrdli vlasy a teda nemá problém s ich úpravou. Keď si ich zčešem do čela a vzadu rozstrapaním, držia perfektne celý deň. Keď ich všetky vyčešem dozadu držia ešte lepšie.

Vôbec sa nekulmujem a netrávim hodinu pred zrkadlom, a nenariekam aké mám blbé vlasy. možno im tento krátky strih a aj to, že sa už nekulmujem pomôže. Ale priznám sa je mi veľmi ľúto za tými dlhými a hustými vláskami.
Týmto chcem, len upozorniť všetkých, ktorí sa rozhodli na diéty a hlavne na tie MOC drastické, že treba rátať aj s problémami.
U mňa si to odniesli krásne dlhé a husté vlasy. Aj keď pomohlo tomu aj tehotenstvo.
S21
25.02.05,09:03
Teraz ma tak napadlo. Môj manžel pracuje sezónne, takže zimné mesiace trávi doma, samozrejme potom priberá. No predminulý rok to bolo strašne veľa, až sám sa zľakol. A keď sa blížil termín nástupu, tak si uvedomil ( robí výškové práce z lana), že sa nebude vládať na tom lane vytiahnuť. Tak začal chudnúť. Úplne vážne si stúpil do svedomia. Prvý deň pil len sladený čaj a asi liter mlieka, keď bol hladný, tak pil čaj, druhý deň detto a na tretí jedol úplne normálne. No dosť drastické, ale pomohlo. Za 3 týždne 16 kg. A naspäť nepribral, lebo už začali pracovať. To bolo pred dvoma rokmi, odvtedy v zime priberie len nejaké tie 2 -3 kilá, ale tie ľahko zhodí, keď sa začne sezóna.
Takže u nás doma to vyzerá tak, že chlop si musídávať pozor, a ja sa môžem prejedať. Zvykli sme si robiť srandu, že čo ja zjem sa nalepí na neho. :D
Katarína STR
25.02.05,09:07
Teraz ma tak napadlo. Môj manžel pracuje sezónne, takže zimné mesiace trávi doma, samozrejme potom priberá. No predminulý rok to bolo strašne veľa, až sám sa zľakol. A keď sa blížil termín nástupu, tak si uvedomil ( robí výškové práce z lana), že sa nebude vládať na tom lane vytiahnuť. Tak začal chudnúť. Úplne vážne si stúpil do svedomia. Prvý deň pil len sladený čaj a asi liter mlieka, keď bol hladný, tak pil čaj, druhý deň detto a na tretí jedol úplne normálne. No dosť drastické, ale pomohlo. Za 3 týždne 16 kg. A naspäť nepribral, lebo už začali pracovať. To bolo pred dvoma rokmi, odvtedy v zime priberie len nejaké tie 2 -3 kilá, ale tie ľahko zhodí, keď sa začne sezóna.
Takže u nás doma to vyzerá tak, že chlop si musídávať pozor, a ja sa môžem prejedať. Zvykli sme si robiť srandu, že čo ja zjem sa nalepí na neho. :D

Počkaj, to akože dva dni nejedol nič len pil čaj a mlieko a na tretí deň jedol všetko a takto stále dookola ? A za 3 týždne zhodil 16 kíl ?
To je za týždeň viac ako 5 kil.
To fakt ?
S21
25.02.05,09:46
Presne tak, dva dni nič, len čaj a mlieko, na tretí normálna strava. Bolo to drastické, ale čas ho súril. Chvalabohu, žiadne iné vedľajšie účinky sa nedostavili. Mlieko kvôli tomu, aby telo nezačalo odbúrávať bielkoviny, ale nech si sadne na tuky. Aspoň tak nám bolo vysvetlené, že keď je diéta bielkoviny musia byť. Ten čaj mal normálne sladený, nijako extra navyše. Ale odvtedy už nič také neskúša, radšej si dáva pozor. Aj keď ešte nejakých pár kíl by mohol shodiť. :D
rosemary
25.02.05,10:30
Gabika, úplne si mi vyrazila dych, lebo ja dokážem nejesť aj celý deň
GABRIELA
25.02.05,11:50
No dievčence a chlapci, tak takto si moje brucho už dlho nezacvičilo a aj slzné kanáliky sa mi prečistili pri čítaní že až- no nasmiala som sa , priznám sa. Nie z tlstoty, ani chudosti , z problémov ktorí nás trápia , ale z toho ako to viete krásne opísať. To sa mi páči. Ja mám hroznú naváhu, a preto sa pozerám posledný polrok do zrkadla už len v kúpeľni- tam sa vidím len od krku nahor- preistotu. Držala som delenú stravu -je to asi 8 rokov dozadu a musím priznať že som sa cítila super a po 3 mesiacoch by ma už nikto nikdy nedonútil zjesť rožok so šunkou( no a ten milujem). Schudla som 15 kíl ale hlavne som sa cítila aj nabitá energiu. Určite som nehladovala. No ale otehotnela, doktor zakázali delenú stravu- vôbec som nepriberala na váhe- brucho mi však statočne rástlo. A v nemocnici ma rýchlo od delenej stravy odučili. Dcéra sa mi narodila 4 kg. Asi jedla všetko čo som jej dala , lebo po pôrode som mala super váhu. Z nemocnice som išla v rifliach, ktoré mi boli ešte voľné. Len po pôrode som jedla ako predtým a keďže sme neboli dve tak to na mne zostávalo a zostalo.
Som presvedčená že diéta je v hlave, musíme chudnúť pre seba a nie pre okolie a rodinu inak to ide tak 2 týždne a dosť. Ja sa k tomu odhodlávam , 100 krát som od pôrodu začala 100 skončila, no dúfam že sa raz vo mne niečo zlomí, nájdem v hlave to -šťuk- a snáď sa vrátim k delenej strave.
Všetkým držím palce , aj sebe .
Pekný deň.
Nika
25.02.05,16:15
Ahojte, niekde na začiatku tejto témy som písala, že ja by som potrebovala pribrať. No a tak som sa rozhodla, že proste priberiem. Takže oznamujem prvý úspech za dva týždne 2 kilá. To je u mňa fakt veľký úspech, totiž už som nepribrala 5 rokov ani pol kila, ale teraz sa fakt snažím.
Ešte také 4 a budem celkom spokojná. Takže do leta by to mohlo vyjsť, aby nechodili len plavky, ale aj ja. No uvidíme.

Všetkým držím palce pri tom chudnutí.Gabika ako sa ti to prosím ťa podarilo. Ja to teda potrebujem schudnúť, ale moja dcéra je taká chudá, že sa na to nemôžem ani pozerať. Mala normálnu postavu, ale po pôrode veľmi schudla.
babenko1
26.02.05,18:39
Gabika ako sa ti to prosím ťa podarilo. Ja to teda potrebujem schudnúť, ale moja dcéra je taká chudá, že sa na to nemôžem ani pozerať. Mala normálnu postavu, ale po pôrode veľmi schudla.Neboj sa, ked prestane kojiť, priberie. :-)
Nika
26.02.05,18:42
Vnučka už má 4 roky.:)
babenko1
26.02.05,18:52
Tak mama musí mať menej stresov :-))
Katarína STR
28.02.05,05:30
No holky, držala som diétku od JESS presne týždeň.
Je pravda, že s tým pohybom to bolo trošku horšie, ale idem sa odvážiť.

Napíšem Vám za minútku, koľko som za tento týždeň zhodila.
Chcela som sa odvážiť až tak za 2 týždne, ale nedá mi to.

Skáčem na váhu ....
Katarína STR
28.02.05,05:37
HOLKY, ;)

MÁM DOLE PRESNE 3 KILÁ !!!! :) :p :)


SUPER !!! :)


POKRAČUJEM AJ TENTO TÝŽDEŇ !!! ;) :)


;)
S21
28.02.05,05:55
Gabika ako sa ti to prosím ťa podarilo. Ja to teda potrebujem schudnúť, ale moja dcéra je taká chudá, že sa na to nemôžem ani pozerať. Mala normálnu postavu, ale po pôrode veľmi schudla.

No ja som v prvom rade prestala fajčiť, a teraz, keď mám chut si zapáliť tak radšej niečo zjem. A snažím sa normálne jesť po celý deň, predtým veľakrát bolo, že som nejedla raňajky, ani desiatu, obed len niečo rýchle, a potom, keď som došla domov po robote, tak som sa nevedela dojesť, a niekdy som jedla ešte aj o 11 večer, ale aj tak som nepriberala. Aj teraz jem, keď ma to pochytí, ale bez raňajok z domu neodídem, a keď dorazím do rooty, musím si hneď dať jogurt, lebo umieram hladom. A snažím sa aj obedovať. Takže trochu som zmenila návyky, to je všetko. Zatiaľ sa darí, uvidíme do kedy.
Držím dcére palce, viem aké to je, keď človek nie a nie pribrať.
jess
28.02.05,05:59
HOLKY, ;)

MÁM DOLE PRESNE 3 KILÁ !!!! :) :p :)

;)
Kati SUPÉÉÉÉÉÉÉR ! GRATULUJEMhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
S21
28.02.05,06:09
Kati aj ja sa pripájam k Jess. Takže o týždeň sa odvážime znova, čo ty nato? Terajší stav: ty 3 dole, ja 2 hore. Uvidíme čo pak dál. Snáď nám to vydrží. :)
Katarína STR
28.02.05,06:12
Kati SUPÉÉÉÉÉÉÉR ! GRATULUJEMhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif


Ďakujem, ani nevieš akú má dnes dobrú náladu. Som rada. Hneď sa mi chce pracovať. :)

Od dnes idem skúsiť /kôli zmene/ diétku od ..........už som zabudla jej meno, musím kuknúť vyššie.
Je to taká mliečna.

Aj ja tebe JESS ďakujem za túto diétku vďaka ktorej sa mi poradilo zhodiť za týždeň 3 kilá a ani som nemusela hladovať. :)
Fakt super.

Ahojky


Už to viem, je to od IVETY, príspevok č. 117.
Katarína STR
28.02.05,06:14
Kati aj ja sa pripájam k Jess. Takže o týždeň sa odvážime znova, čo ty nato? Terajší stav: ty 3 dole, ja 2 hore. Uvidíme čo pak dál. Snáď nám to vydrží. :)



Áno, presne za týždeň sa vážime znova. Ja dúfam, že budem mať znova 3 kilečká dole. Lebo sa posnažím aj toho pohybu trošku pridať.

Držme si navzájom palčeky.


Ahoj
ANNA
28.02.05,13:18
Ja som schudla len 2 kg a to som aj cvičila. Mne sa to zdá trochu málo ale pokračujem a asi nebudem až toľko žrať.
Katarína STR
01.03.05,04:44
Ja som schudla len 2 kg a to som aj cvičila. Mne sa to zdá trochu málo ale pokračujem a asi nebudem až toľko žrať.

ANNA aj ty si držala diétku od JESS ?

Je pravda, že ja som moc necvičila. No vlastne... ja som necvičila vôbec.
Snažila som sa jesť trošku menej, nie plný tanier. A denne som vypila cca 3 l nesladeného čaju.
2x sa stalo, že som ani nemala čas obedovať a teda som len večerala.
Večer, keď som bola hladná papala som mandarinky a jeden banán.

Špenát som vôbec nejedla. A na miesto bifteku som mala grilované stehno, také menšie.

Takže aj ja som bola dosť prekvapená, že mám dole 3 kilá. Ale inak cítim to aj na rifliach, že ich lepšie oblečiem.

Dnes držím druhý deň diétku od IVETY. Takú mliečnu. Dúfam, že sa mi znova podarí zhodiť a aspoň tie ňou písané 2 roky nepriberiem.

Uvidíme.
henika
01.03.05,14:56
...chcem sa spytat, nevadilo by, keby som nejedla vsetko?...napr.hovadzinu...proste by som len jedla len 3x?....aj tak to moze byt?...myslim na tu mliecnu dietu...
Katarína STR
02.03.05,05:25
No ja neviem, ja ju dnes držím 3tí deň a namiesto hovädzinky som si dala, ako je uvedené v zátvorke, radšej dusené morčacie mäsko.

Ak ale nebude uvedené v zátvorke nič. Asi to radšej dodržím.

V pondelok sa potom odvážim a hodím to se na pľac. Držte palčeky. Aj ja držím vám, ktorí sa sanžíte zhodiť kilečká.

papá
Bubika
02.03.05,05:55
Ako to tu tak už pár dní čítam, tak si začínam vstupovať do svedomia a dnes mám prvý "mliečny" deň. Alebo prvý polliter v sebe (mlieka). Nepotrebujem schudnúť 7 kíl, ale také 3 by ma veľmi potešili. S tým mliekom budem mať dnes veľký problém, lebo od kedy som prestala kojiť (to sú 3 roky) som mlieko pila asi raz za mesiac. Nejako sa mi ho nežiadalo. Pri tejto príležitosti dúfam, že to bude fungovať i v prípade, že to nebude z mojej strany 100 percentné, plánujem za deň vypiť max 2 litre mlieka a nie 2,5. To viem už teraz, že nie je v mojich reálnych silách a pravdepodobne budem mať problém aj s tými 2L.

K tomu diétnemu mäsku mám pre Vás jeden tip (možno ste to už niekedy skúšali): skúste si osmažiť kuracie prsia na sucho - len tak na teflonovej panvici, neosolené, bez oleja. Najlepšie také vcelku, ako rezeň alebo ich môžete pozdĺžne prekrojiť na tenší plátok. Je to veľmi chutné (aspoň mne to chutilo). Trošku ich môžete predtým jemnúčko naklepať a osmahnúť chvíločku z jednej strany a potom z tej druhej, papať teplučké, mňam mňam. Prajem nám všetkým veľa síl do diétneho dňa a tiež dobrú chuť a veľa kíl dole :O)
henika
02.03.05,12:25
[QUOTE=jess]Milé baby ! Ponúkam Vám diétu, ktorú som vyskúšala sama na sebe.Za rok - mínus 10 kíl.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif Žiaľ,zdedila som hlúpu hruškovitú postavu - typ Eifelovky - hore nič a na zadku a stehnách horor. Dotiahla som to aj vďaka hormonálnej antikoncepcii na úspešných 69 kg (toľko som mala v deň pôrodu mojej dcéry - pôvodná váha 54kg !) To ale nehovorím, že ju držím celý rok ! Držala som ju (na 95% t.j. že som zamenila špenáthttp://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif za dusenú zeleninu) za 3 mesiace 2x. Počas nej som cvičila kalanetiku asi 1 hodinu denne podľa videokazety v kľude - bohovský psychický oddych s max.účinkom, žiadne behanie,skákanie na aerobiku ... bŕŕŕ ... popritom 3-4 x do týždňa á 20 minút na stacionárnom bicykli. A chôdza pešo v rezkom tempe tak, aby sa človek zapotil - ani to som moc nepreháňala. Dobré je, keď si napíšete tabuľku - miery - prsia, pás, boky a obvod stehna,váha a sem tam sa zmeriate. V diéte píšu, že za 2 týždne zhodíte 8 kíl.... ja som po prvej len 4 kilá, ale aj po skončení diéty som išla s váhou dolu, pričom som sa stravovala už normálne. Po druhej diéte som prišla o ďalšie 2 kg a tie 4 kilá odišli "samé". Inak, najväčší šok som mala z kávy bez cukru. Pri mojom sladení 2 lyžičkami to bol naozaj VEĽKÝ ŠOK ! Ale prekonala som sa a doteraz nesladím.
Zásady diéty sú :
- veľa pitia
- ak si hladná jedz jablká
- a aj po skončení diéty večer po 18-tej už okrem ovocia NIČ !!!

....chcem sa spytat, bude to fungovat aj ked nebudem jest to maso...a nebudem cvicit?
jess
02.03.05,12:40
no, neviem, ja som predtým necvičila, ale jedla som spaľovače tukov - výsledok ?? peniažky ta šli dolu vodou a kilá ostali. Ak necvičíš aspoň 20 min. 3x do týždňa, tak podľa mňa nie, lebo nemáš žiadny výdaj energie, ale možno to na niekoho zaberá. Záleží od metabolizmu toho ktorého človeka. Skús uvidíš. To mäso je tam asi kvoli zdroju bielkovín. Ja som jedla len kuracie. A čo? Ty si vegetarián ? Ak hej, tak by si nemala mať naše problémy :D :D :D.
M0NIKA
02.03.05,19:46
A treba skúsiť cvičiť (aspoň trošku :D ) ráno - po zobudení, lebo telo spaľovalo cez noc večeru a ráno spaľuje tuky ;).
evuša
02.03.05,19:59
Prosím, nesmejte sa, ale neviete niekto naopak, ako pribrať? Môj manžel mi tvrdí, že keď sa vyzlečiem, akoby som odišla. Vraj som bola ako žena len dvakrát. Aj to krátko. Márne moje snahy nabrať nejaké to kilečko aj keď žeriem toľko, že možno ani jedna z vás. Zvyčajne sa nažeriem tak, že mi je zle a musím si rozopínať nohavice, lebo ma tlačia. Ale je to len krátkodobé. Stačí troška stresu na kilá sú fuč. V každom časopise máte zaručené recepty na schudnutie ale nikde nie na nabratie slaninky. Každá moja známa, čo je trošku bacuľka mi núka svoje kilá, ale žiadna nedá. Poradíte mi?
bepo
03.03.05,05:02
evuša-neverím.Stále platí jednoduchá rovnica-príjem energie mínus výdaj energie.Ak je výsledok kladný,priberáš.Ak záporný,chudneš.Pri strese väčšina ľudí obmedzia príjem-menej jedia.Takže ak začneš viac jesť pri strese,zaručene pribereš.Jedine že by si mala nejakú poruchu a extra rýchlo spalovala.
Katarína STR
03.03.05,06:09
Holky, ja som dnes taká hladná. Zatiaľ som spapala dnes len jeden pribináčik.

Ale musím vydržať, dnes je to už štvrtý deň.

Uff.
jess
03.03.05,06:13
Ja by som toľko mlieka nemohla piť - mlieko strašne zahlieňuje ! A ja mám s tým problém, stále len odŕham.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Iveta
03.03.05,06:56
Holky, ja som dnes taká hladná. Zatiaľ som spapala dnes len jeden pribináčik.

Ale musím vydržať, dnes je to už štvrtý deň.

Uff.
Katarínka, držím ti palce. Je to asi prvá kríza, ale treba vydržať.
Inak som počula (hovoril to jeden tréner z fitneska mojej kamoške), že aj nealkoholické pivo obsahuje niečo, čo pomáha spaľovať tuky. Ja som minulé leto vypila kvantum takéhoto piva hlavne od smädu (dobre vychladené, mňam...), keď sme chodievali každý víkend k vode a tam bolo strašné obžerstvo (guláše, griľovačka, ryby a pod.) a to som si samozrejme nenechala ujsť. Po takomto jedení sa priam vychladené pivčo žiadalo, takže možno niečo na tom bude.
Dávam na zváženie...
Katarína STR
03.03.05,07:08
Do pondelka neni tak ďaleko, dúfam, že to vydržím. Ono to je ťažké, lebo celkovo držím diétku už 11stý deň.

To by v tom bol ...aby som to nedokázala, no nie ?

Je fakt, že sa cítim ľahšia. Uvidíme v pondelok ráno o pol siedmej som v práci a hneď sa pobežim odvážiť a hodím to sem.

Včera som bola v Bratislave a celú cestu som sa snažila piť kôli diétke, ale bola som rada, keď som zaparkovala hneď pred MC Donaldom a ledva som dobehla na WC. :D Uff ten pitný režim, keď je človek ďaleko od WC

Ahojky
S21
03.03.05,10:30
Katka, to bude teraz fakt ťažké vydržať, keď si tu dráždime chuťové poháriky tými fajnými šúľancami. No ja ich môžem jesť, haha, no a vôbec nie som škodoradostná :D
S21
03.03.05,10:33
Evuša, aj ja sa snažím pribrať, za posledné 2 týždne 2 kilá. No celkom slušný výkon, nato, že som za posledných 5 rokov nepribrala ani gram. Ale tento týždeň to asi pôjde dole, ale vážiť sa budeme až v pondelok. Totiž Katarína STR zhadzuje kilá a ja priberám. Uvidíme, komu to pôjde lepšie.
Katarína STR
03.03.05,10:38
No ja mám za prvý týždeň dole presne 3 kilá. :)
Za tento druhý dúfam, že tiež aspoň 3 kilá. ;)

Presne za 25 minút idem papať zeleninku.
Nič moc, ale aj to sa musí, že ? :D

Teším sa na ovocie a na salámku. Mňam

Papa
Anonymka
03.03.05,10:48
Prečítala som si Vaše príspevky a som vážne rada, že nie som jediná, kto má problémy s postavou. Aj ja som hruštička (bohužiaľ) :o , a už som skúšala všelijaké prípravky. Objednala som si aj ten sirup od jednej firmy, ale nepomohlo to v takom množstve, v akom malo. Schudla som ale nie 10 kíl, iba 3. Vlastne som to nevidela na váhe, ale na svojej postave. Zrazu som mala ploché bruško, tenšie stehná a aj tvár a dlane. No neviem, od tej doby som nepribrala. Ale nie som spokojná, lebo ide na nás jar, leto (keď si svoju "sexi" postavičku nemôžem zakryť veľkým dlhým a hrubým kabátom. Mám 161 cm a 60 kíl. Chcela by som sa dostať späť k 50-55 kg ale neviem, či to nejako zvládnem. Kedysi som vážila 52 kg (ale vtedy som ešte nebola takto obdarená prírodou - čo sa týka mojich "predností" ;) )

Snažím sa čo najviac piť (hlavne vodu), už som začala aj cvičiť - tancovať, tak trochu. Chcela by som však vyskúšať tú DELENÚ STRAVU, ktorú ste aj spomenuli, ale neviem, ako nato. To je mi jasné, že mäso s mäsom a bezmesité iba s bezmesitým kombinovať. Nemáte niekto rozpísané na dni, čo papať a nejaké receptíky????? :)

:)
Katarína STR
03.03.05,11:07
No moja zlatá to máš o niečo menej ako ja. :rolleyes:

Keď som začala držať diétu od JESS mala som 68 kg pri mojej výške 165 cm. :eek:
Po prvom týždni už mám len 65 kg. :rolleyes:
Blíži sa pomaličky koniec aj tochto týždňa a ja dúfam, že budem mať 62 kg. ;)
Moja diéta končí ešte po dodržaní tretieho týždňa, kedy dúfam, že budem mať 59 kg. :)

Jasné, že by som mala ešte menej, ale myslím, že 3 týždne diéty už stačia.
Uvidím, možno ma to chytí a budem ju držať ešte další týždeň. :D
jess
03.03.05,11:15
Kati, ale ja som nezhodila 10 kíl za 2 týždne :eek::eek::eek: , to by bol šok pre organizmus ! Ja som to zhodila za asi rok. Po prvom týždni som mala dolu 4 kilá, po druhom ďalšie 2 kg ....
Katarína STR
03.03.05,11:17
Ja viem, že nie.

Ja som zhodila prvý týždeň len 3 kilá pomocou tvojej diéty.

A tento a budúci týždeň držím diétu od IVETY - mliečnú a dúfam, že sa mi podarí zase zhodiť tento týždeň aspoň tie 3 kilá a ten budúci týždeň uvidíme.
henika
03.03.05,14:19
..zienky, skusala uz niektora z vas fit loptu?...pomaha to?
evuša
03.03.05,14:51
Fakt mi to nemusíte veriť, ale mám 46 rokov, 178 cm výšku v váhu 60 kg. Takmer ideálne pre takú osemnástku. Moja váha sa nezmenila od 15 rokov. Manžel mi vraví že keby som pribrala, vyzerala by som ako žena. Skutočne mám taký metabolizmus, že akýkoľvek pohyb a stres mi začne enormne spaľovať tuky. Na mojich rebierkach by ste si aj čardáš zahrali. A pod zadkom musím mať podušku aby ma kosti neboleli. Na niekoho sa aj voda nalepí. Na mňa by sa slaninka nalepila asi len s kanagonom.
babenko1
03.03.05,14:58
evuša... ako ti závidím.. také by som potrebovala aj ja... pri mojej výške 165cm mám 63-64 kg...a vôôôbec sa mi to nepáči...
ajacik
03.03.05,15:10
Ivetka: a v tej mliečnej diete môže piť aj kyslé mlieko?
babenko1
03.03.05,15:24
ajacik.. je to tam priamo zahrnuté :-)
DIÉTA – 13-dňový cyklus



Úbytok váhy je 7-8 kg.
Konzumuje sa 5x denne – o 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 hod.


1. deň: 5x denne ½ l mlieka

2. deň: 7.00 – 1 termix (miláčik alebo jogurt)
10.00 – 15 dkg tvarohu
13.00 – 15 dkg hovädzieho mäsa (príp. filé, morčacie alebo kuracie prsia)
16.00 – 15 dkg zeleniny
19.00 – 2 varené vajíčka a 2 dcl nesladený čaj

3. deň: 7.00 – 10 dkg ovocia
10.00 – 10 dkg zeleniny
13.00 – 10 dkg salámy
16.00 – ¼ l mlieka
19.00 – 15 dkg hovädzieho mäsa

4. deň: 7.00 – 1 termix (miláčik alebo jogurt)
10.00 – ¼ l mlieka
13.00 – 10 dkg zeleniny
16.00 – 10 dkg ovocia
19.00 – 10 dkg salámy a ¼ l čaju

5. deň: 7.00 – 2 varené vajíčka
10.00 – 10 dkg zeleniny
13.00 – 10 dkg ovocia
16.00 – 15 dkg tvarohu
19.00 – ¼ l mlieka

6. deň: 7.00 – 10 dkg šunky
10.00 – 10 dkg ovocia
13.00 – 10 dkg tvarohu
16.00 – 10 dkg hovädzieho mäsa
19.00 – ¼ l kyslého mlieka

7. deň: 7.00 – 2 varené vajíčka
13.00 – 10 dkg hovädzieho mäsa
19.00 – ¼ l mlieka

8. deň: 7.00 – 20 dkg ovocia
10.00 – 20 dkg zeleniny
13.00 – 1 varená mrkva
16.00 – 20 dkg ovocia
19.00 – 20 dkg zeleniny

9. až 13. deň sa opakuje od začiatku


14. deň sa môže jesť už všetko, pretože sa zmenil metabolizmus. Dva roky sa nepriberá na hmotnosti.

Denne treba vypiť 2 l tekutín – vody alebo santovky. Môže sa piť nesladená káva – započítava sa do 2 l tekutín.
ajacik
03.03.05,17:38
dakujem.
a co znamená to: 5x denne ½ ??
bepo
03.03.05,17:43
Evuša-však sú aj ženy čo majú 40kg.Napíš čo jedávaš keď chudneš a podľa toho sa zistí či len neješ alebo rýchlo spaľuješ.
Muška
03.03.05,18:19
No a ja som si dnes kúpila čaj "lietajúca lastovička" za 290,- Sk, vraj ho pila cisárovna. Len neviem čo znamená "lietajúca", dúfam, že nebudem musieť lietať na tú onú najmenšiu miestnosť v byte. Ale zase aj to bude možno dostatočný pohyb. Je to na 2 týždne, tak dám vedieť.
Držte sa:)
evuša
03.03.05,18:31
Čo jedávam keď chudnem? Mám bodovú diétu. Zbodnem, čo vidím. Najčastejšie navštevované miesto u mňa doma je vždy chladnička. A hlavne denne žeriem spravidla od 17.00 do 24.00. V kuse žujem a keď som správne prežratá, idem spať. Ale ku cti mi slúži, že raňajky - to je káva, obed - to je káva. No a večera? To čo som napísala. Čiže - mala by som byť ako sud. Ale som - ako manžel tvrdí - ako presypaný miešok cementu.
Katarína STR
04.03.05,05:20
dakujem.
a co znamená to: 5x denne ½ ??
DIÉTA – 13-dňový cyklus



Úbytok váhy je 7-8 kg.
Konzumuje sa 5x denne – o 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 hod.


1. deň:
5x denne 1/2 l mlieka

2. deň: 7.00 – 1 termix (miláčik alebo jogurt)
10.00 – 15 dkg tvarohu
13.00 – 15 dkg hovädzieho mäsa (príp. filé, morčacie alebo kuracie prsia)
16.00 – 15 dkg zeleniny
19.00 – 2 varené vajíčka a 2 dcl nesladený čaj

3. deň:
7.00 – 10 dkg ovocia
10.00 – 10 dkg zeleniny
13.00 – 10 dkg salámy
16.00 – 1/4 l mlieka
19.00 – 15 dkg hovädzieho mäsa

4. deň:
7.00 – 1 termix (miláčik alebo jogurt)
10.00 – 1/4 l mlieka
13.00 – 10 dkg zeleniny
16.00 – 10 dkg ovocia
19.00 – 10 dkg salámy a ¼ l čaju

5. deň:
7.00 – 2 varené vajíčka
10.00 – 10 dkg zeleniny
13.00 – 10 dkg ovocia
16.00 – 15 dkg tvarohu
19.00 – 1/4 l mlieka

6. deň:
7.00 – 10 dkg šunky
10.00 – 10 dkg ovocia
13.00 – 10 dkg tvarohu
16.00 – 10 dkg hovädzieho mäsa
19.00 – 1/4 l kyslého mlieka

7. deň:
7.00 – 2 varené vajíčka
13.00 – 10 dkg hovädzieho mäsa
19.00 – 1/4 l mlieka

8. deň: 7.00 – 20 dkg ovocia
10.00 – 20 dkg zeleniny
13.00 – 1 varená mrkva
16.00 – 20 dkg ovocia
19.00 – 20 dkg zeleniny

9. až 13. deň sa opakuje od začiatku


14. deň sa môže jesť už všetko, pretože sa zmenil metabolizmus. Dva roky sa nepriberá na hmotnosti.

Denne treba vypiť 2 l tekutín – vody alebo santovky. Môže sa piť nesladená káva – započítava sa do 2 l tekutín.
Katarína STR
04.03.05,05:25
Ja som dnes na 5tom dni. Práve som spapala 2 vajíčka.
Na tejto diéte je u mňa najhorší tvaroch. Lebo už po dvoch lyžičkách mi samotný nejde dole krkom. Bŕŕŕŕ
Evaman
04.03.05,08:57
Evuša, sledujem túto debatu a musím tiež povedať, že v Tvojom poslednom príspevku si opísala presne mňa. Ja mám totižto rovnaký problém ako Ty. Neviem pribrať ani za nič na svete. A tiež sa my zdá, že je to tým mojím metabolizmom. Ja aj keď sa úplne prejem, o pol hodiny mám pocit ako by som ani nič nejedla.No neviem kde "to všetko" ide.. A pri strese ani nehovorím.. A najhoršie je , že ja si na seba neviem nič kúpiť! Mám pás 62 cm a kúpiť niečo v obchode? Kdeže.. To vždy musím snoriť po obchodoch kde majú nejakú veľkosť XS aby som to na seba obliekla lebo ináč sa vo všetkom utopím.. Takže stále skúšam nejaké nové "diéty na pribratie" . Ak by ste niekto náhodou vedel ako na to , prosím poreďte mi.
ajacik
04.03.05,09:08
ja som sa dala na tú mliečnu.
dnes som začala tak mi držte palčeky
Katarína STR
04.03.05,09:50
ja som sa dala na tú mliečnu.
dnes som začala tak mi držte palčeky


Držím ti strašne moc palčeky.
Ja ju dnes držím 5tí deň a musím povedať, že sa to dá v pohode vydržať.

Ahoj
ajacik
04.03.05,09:58
tak si držíme palčeky navzájom.
a potom si porovnáme výsledok, dobre?
:p
Katarína STR
04.03.05,10:28
tak si držíme palčeky navzájom.
a potom si porovnáme výsledok, dobre?
:p


Jasné. :)

Neviem či bude mať na túto diétu vplyv to, že držím diétu už 2hý týždeň. /aby som nezhodila menej ako ten prvý týždeň :D ./

Prvý týždeň som držala diétu od JESS a schudla som 3 kilá. Tento týždeň je druhý, čo držím diétu, ale pondelkom som začala diétu od IVETY. Ja dúfam, že budú tiež aspoň 3 kilá dole. Dúfam :D
Snažím sa to dodržiavať na 100%.

Ahojky
bepo
04.03.05,11:08
Evuša a Evaman- skôr mám pocit že menej jete a sladké vôbec.Evuša- ak vynecháš 2/3 jedla-raňajky a obed- jasné že nepribereš.
Evaman
04.03.05,12:16
Bepo, keby si tak videl koľko ja zjem sladkého. Niekto má problém dať si kúsoček čokoládky a ja?? ja môžem zjesť aj celú študentskú pečať a nič.. A obedy máme v práci, každý deň teplé jedlo na obed a večer sa poriadne najem. Tie raňajky do mňa akosi nejdú len čaj a káva ale zas obed už máme o 11.00. A vôbec nemám napr. problém sa najesť aj v noci ak prídem neskoro domov. Veď bez toho by som ani zaspať nevedela, keby som sa nenajedla lebo by som mala zlý pocit , že som nevečerala a v brušku by mi celú noc cigáni, pardón rómovia hrali.. A kolegyňa sa mi smeje, že živím nejakého "cudzopasníka" čo zajedá so mnou dokopy. Najnovšie som si kúpila taký rozpustný nápoj do mlieka , neviem si spomenúť teraz ako sa to volá v potrebách pre kulturistov. Odporučil mi to predavač , že je to na zvýšenie hmotnosti. Obsahuje to všetky potrebné minerály a proteíny..
A keď som chodila na posilňovací aerobic, dievčatá sa mi stále smiali, že by som cvičiť nemala lebo po hodine zo mňa neostane nič..
luebchenko
04.03.05,12:40
evi a to sa chváliš či sťažuješ :p ? Koľko máš rokov? Ja som do takej 30-ky tiež "zožrala" všetko čo nezožralo mňa, denná norma boli zo 2-3 čokolády minimálne .... boli časy boli :D potom som sa pri výške 181 cm vyšplhala z popôrodných 63 na 70, pomaly pomaličky na 75, 80 ...- no a dnes sa radšej ani nevážim a jediným kritériom spokojnosti či nespokojnosti je fakt, či sa zapnem do gatí ľahko alebo len pomocou rôznych sťahovacích nástrojov a trikov :D :D :D
babenko1
04.03.05,12:47
Katarína.. skús si dať namiesto toto tvarohu taký cottage....
Katarína STR
04.03.05,12:49
Katarína.. skús si dať namiesto toto tvarohu taký cottage....


Vyskúšam. Lebo ten samotný tvaroch mi nejde dole krkom.

Ahoj
babenko1
04.03.05,13:31
Vyskúšam. Lebo ten samotný tvaroch mi nejde dole krkom.

AhojVýborný je s bylinkami...ale aj samotný bez všetkého...
evuša
04.03.05,15:05
Ani sa nechválim, ani nesťažujem, len žiadam niekoho o radu, či nevie, ako mám nalepiť na svoje telo trošičku slaninky. Vek na to mám - 46 rokov si zaslúži trošku vankúšikov. A skutočne aj keď nejedávam cez deň, večeriam 5 - 6 hodín v kuse. Papkám, dokedy vládzem, potom krátka pauza a pokračujem ďalej. Sladkosti milujem a zákusky doma žeriem už len ja. Rodine sa pri pohľade na zákusky už dvíha žalúdok. Musím povedať, že som skúšala už jesť aj celý deň ale malo to len taký efekt, že sa mi strašne chce spať, keď sa riadne nafutrujem, a potom kto bude pracovať? Celodenné jedlo mám ale pravidelne sobotu a nedeľu. Ani nechcite vedieť, ako mi je zle, keď celý deň jem, spím, jem, spím. To je moja práca počas sobôt a nedieľ. Ale aj tak si myslím, že všetko je v nás. Máloktorá z nás je spokojná s tým, ako vyzerá. A pritom neberieme vôbec do úvahy dedičné faktory. Myslím, že je to v tom. Osobne nikdy nikoho neodsudzujem, ako vyzerá. A aj tak si myslím že by bolo dobré, aby sme si všetky vlastne uvedomili, že sme krásne také, aké sme. A svet bude krásny tiež. No a načo meniť niečo čo je krásne? Veď je to nezmysel.
bepo
05.03.05,04:05
Evuša+Evaman- chodte pre McDonald robiť reklamu,ak ani tam nepriberete aspoň zarobíte ťažké prachy a hamburgeroví týpkovia sa potešia že ich strava nie je až taká nezdravá :D
Beata
05.03.05,05:42
Evuša, pekne si to napísala. Normálne si mi urobila náladu na dnešný deň... ďakujem:).
henika
05.03.05,10:57
Ahojte baby, ja mám zasa odskúšanú starú dobrú oddelenú stravu. Nikdy som nemala postavu ako modelka, skôr som ten typ ženy, ktorú by si chlapi z praveku určite vybrali za matku svojich potomkov. Pred rokom a pol som vážila 80 kg a aj keď som robila čokoľvek, stiahla som to max. na 78 kg. Skúsila som oddelenú stravu. A tak minulý rok som som vyhodila z jedálnička chlieb a začala s oddelenou stravou. Sladkostí a takého vyprážaného syra alebo šnitzla som sa vzdať nedokázala, ale to vôbec nevadilo. Teraz, už aj keď 100% nedodržiavam túto oddelenú stravu, mám 65 kg. Pre niekoho možno veľa, ale pre mňa je to super.


..pri akej vyske mas vahu 65?...a ako dlho si drzala to stravovanie?...lebo ja som tiez schudla z 80kg na 65kg, ale nejako sa mi to este nepozdava a este nejake to kilecko by mohlo zist dole:-)
Katarína STR
07.03.05,05:32
No holky, rozhodla som sa, že sa dnes ešte neodvážim.

Odvážim sa až keď skončím diétu. A to bude v sobotu. Hneď v pondelok ráno sa odvážim a dám vedieť, ako na mňa zabrala mliečná diéta.

Musím sa priznať mala som také nutkanie, že sa odvážim, ale radšej nie, vydržím ešte týždeň.

Ale už mi z tých diét šibe. Dnes začím tretí týždeň a keď skončí, končím aj ja s diétou.

Začnem si radšej dávať pozor čo jem.

Včera bol pre mňa najhorší deň, bola som strašne hladná. Jedlo sa len 3x za deň.
Večer som myslela, že už umriem od hladu. Uff A to ešte k tomu nepridalo ani to, že sme včera mali pečenú morku a svokra upiekla KREMEŠE, ktoré mimochodom veľmi ľúbi.
Odolala som. Ale ledva ledva.

Holky držte mi palce až to ešte tento týždeň vydržím.

Ahojte
Bubika
07.03.05,06:42
Držím palce Katarína. Ja som začala s mliečnym dňom - vypila som prvý deň 2 litre mlieka a večer som sa z chuti najedla ......... a tým moja diéta hneď aj skončila. Radšej začnem znova cvičiť, lebo jedlo, to je moje a veľmi ťažko sa ho vzdávam.

Takže tým, čo majú na diéty pevné nervy prajem veľa ďalších síl a krásny deň....
Katarína STR
07.03.05,08:46
Ďakujem ti pekne Bubika. Neboj ja tiež už ledva ledva odolávam.
Ale už mi veľa do konca nezostáva a to ma povzbudzuje.
Už len do soboty a končím s diétou.

Už je toho na mňa priveľa. Dnes začínam tretí týždeň. Skončím ho a končím aj s diétami.

Ahojky a dík
Bubika
07.03.05,08:54
Ďakujem ti pekne Bubika. Neboj ja tiež už ledva ledva odolávam.
Ale už mi veľa do konca nezostáva a to ma povzbudzuje.
Už len do soboty a končím s diétou.

Už je toho na mňa priveľa. Dnes začínam tretí týždeň. Skončím ho a končím aj s diétami.

Ahojky a dík
Za máličko, viem si živo predstaviť, čo prežívaš. Neznášam pocit hladu a najmä nie v noci, keď by som chcela spať, ale hudci chcú v bruchu hrať :O). Počkám na leto... a potom. Minulý rok sa mi podarilo pár kilečiek schudnúť - jedla som veľa rajčín. Inak som sa stravovala normálne, snáď po tej 18 tej som už nejedla nič. A zišlo to zo mňa akoby samo. Ale takéto diéty - ala mlieko sú pre mňa drastické, najmä preto, že mám neustále pocit hladu.
Tak ešte raz, pevné nervy Katka, veď už len do soboty. Vyber si z toho to pozitívne a to ti pomôže prekonať to. A nič sa nestane, ak si dáš kúsok niečoho sladkého, ak si to telo žiada, pretože hneď z toho nepriberieš....
Katarína STR
07.03.05,10:03
Joj už aby bola nedeľa. Už aj mám zoznam čo všetko zjem. Júúúúj
Mám nachystanú aj knihu pomazánok. Mňam
eumenidys
07.03.05,19:13
Caute holky,
citam tu vase prispevky uz asi hodinu a dobre sa zabavam. Fakt sranda, ale ked sa tak na seba pozeram v zrkadle tiez by som so sebou nieco mala robit. Este pred rokom aj pol som mohla doslova zrat co predo mnou neutieklo a mojich krasnych 52 kg pri 170 cm sa ani nehlo smerom hore. Ale prestala som fajcit, ze idem zit zdravo a nech sa paci za 2 mesiace +10 kg. Skoro ma vystrelo, a teraz sa pomalicky blizim k 70 a mozem sa aj na hlavu postavit a nie a nie schudnut. Asi mam zlu vahu alebo co. Zajtra idem kupit novu a ak sa potvrdi, ze vaha je v poriadku len moja zelatinka na pupku, zadku a stehnach je realitka asi fakt pomoze uz len nejaka dietka a trosku pohybu. Uz som si aj zostavila nejaky ten jedalnicek, dufam ze sa osvedci. Ak ano hodim ho sem. Drzte palce....
Katarína STR
08.03.05,07:42
No ja neviem IVETA, ale nemám pocit, že by som zhodila pomocou tej mliečnej diéty 7-8 kíl. Stačilo by aj 6 kg. Ale neviem neviem.

Dnes ju držím už 9tí deň a odvážim sa až tú diétu skončím.
Určite som niečo zhodila, lebo sú mi rifle voľné a začali mi aj trošku padať, ale 7-8kíl to určite nebude.

Možno to bude aj tým, že som držala pred touto mliečnou ešte jednu diétu. Možno tá tvoja mliečna musí pokračovať po normálnej strave. Uvidíme.

IVETA, ty si túto mliečnú diétu držala? Alebo niekto, koho poznáš ? Koľko v skutočnosti zhodili ?

Ahoj
henika
08.03.05,17:34
to som zvedava, ze kolko zislo...ja ju drzim len druhy den..som zvedava, ci vydrzim:)
Katarína STR
09.03.05,04:48
Moja štatistika.

Dnes je to už 10tí deň mliečnej diéty a 17tí deň celkovej diéty, ktorú držím.

Uff, už aby bola sobota.

Potom Vám napíšem, koľko som zhodila z tej mliečnej diéty a koľko celkovo.

Ahojte
Iveta
09.03.05,10:04
No ja neviem IVETA, ale nemám pocit, že by som zhodila pomocou tej mliečnej diéty 7-8 kíl. Stačilo by aj 6 kg. Ale neviem neviem.

Dnes ju držím už 9tí deň a odvážim sa až tú diétu skončím.
Určite som niečo zhodila, lebo sú mi rifle voľné a začali mi aj trošku padať, ale 7-8kíl to určite nebude.

Možno to bude aj tým, že som držala pred touto mliečnou ešte jednu diétu. Možno tá tvoja mliečna musí pokračovať po normálnej strave. Uvidíme.

IVETA, ty si túto mliečnú diétu držala? Alebo niekto, koho poznáš ? Koľko v skutočnosti zhodili ?

Ahoj
Katarínka, ako som už napísala - ja som zhodila z tejto diéty 7 kg, ale som pritom aj bicyklovala asi 4-5 dní v týždni. Hodinku doma (to je asi 10 km), ale vonku som prešla aj 20 km. Takže určite k tomu treba aj trochu pohybu.

Držím palčeky.
Katarína STR
09.03.05,10:13
no ten pohyb fakt nemám taký ako si mala ty, takže asi zhodím menej, ale neva, každé kilo dole z tela je super, aspoň pre mňa.

Dííík ahoj
Armola
09.03.05,10:50
Ahojte!

Chcem nieco dodat k tej mliecnej. Ked je to ta, kde sa 1. den pije iba mlieko, tak nie konkretne ja ale moja kamaratka s nou ma skusenosti. Ja som ju drzala 1 den, ale nejako ma to nechytilo.

Ona schudla asi 5 kil za 2 tyzdne, ale po nejakom case sa jej to vratilo. Takze bola z toho dost sklamana. teraz drzime spolu delenu uz vyse mesiaca a kila nam postupne ubudaju. Nechcem vychvalovat delenu stravu, ale pocula som, ze po nej sa nepribera. Jaj! a nemyslite si, ze po skonceni mliecnej diety sa zacala prepchavat. To nie a predsa.

Ale kazdopadne drzim palce kazdej z vas. Myslim si, ze dieta vpliva na kazdeho inak, takze vsetko do toho. DO LETA MUSIME BYT SEXIIIII http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Katarína STR
09.03.05,10:57
Presne tak Armola, fajkt je to pravda, že každá jedna diéta vplýva na každého človeka inak.
Ja si osobne nemyslím, žeby som nejako moc zhodila s touto mliečnou diétou.

Ale každé kilo dole je fajn.

Ja tiež nie som za takého drastické diéty, ale ako začiatok je to dobré.
Potom začnem, ale len čiastočne s tou oddelenou stravou.

Lebo s tou oddelenou stravou síce pekne schudneš, ale ide to pomaly.

Preto som sa rozhodla zhodiť to, čo mi na mne najviac vadilo a znepríjemňovalo mi život pri obliekaní a potom nech už to ide aj pomaly.

Raz som vydržala oddelenú stratu dodržiavať presne mesiac a zhodila som bez cvičenia presne 5 kíl.

Ahojky

Držím všetkým palce
Armola
09.03.05,12:06
Presne tak Armola, fajkt je to pravda, že každá jedna diéta vplýva na každého človeka inak.
Ja si osobne nemyslím, žeby som nejako moc zhodila s touto mliečnou diétou.

Ale každé kilo dole je fajn.

Ja tiež nie som za takého drastické diéty, ale ako začiatok je to dobré.
Potom začnem, ale len čiastočne s tou oddelenou stravou.

Lebo s tou oddelenou stravou síce pekne schudneš, ale ide to pomaly.

Preto som sa rozhodla zhodiť to, čo mi na mne najviac vadilo a znepríjemňovalo mi život pri obliekaní a potom nech už to ide aj pomaly.

Raz som vydržala oddelenú stratu dodržiavať presne mesiac a zhodila som bez cvičenia presne 5 kíl.

Ahojky

Držím všetkým palce
Ja som radsej za menej drasticke, kde sa mozem barskedy najest a tolko kolko JA chcem. To je pre mna velmi dolezite. Lebo ked som obmedzovana, tak som nervozna a uz to nie je ono. Potom myslim stale iba na jedlo.

Ten mesiac co uz robim oddelenu stravu tak rychlo presiel, ze az.
Ja som si povedala do leta to zvladnem. Mala som 54kg (pred 3 týzdnami) a teraz mam 51kg. Mozno, ze to vyznie tak, ze co ja vlastne chcem chudnut pri mojej vyske 163cm je to ako tak akurat. Ale baby poviem vam, ze aj pri takomto pomere baba nemusi vzdy dobre vyzerat.
Z toho dovodu, ze mam siroke boky sa mi vsetko komplikuje. Trosku priberiem a uz mam zadok ako dvojita skrina http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif. Citim sa vyborne a este k tomu som aj prestala fajcit!!http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif Teraz sa aspon nemusim bat, ze by som priprabala po prestati fajcenia nejako brutalne, lebo popri tom drzim dietu.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif

Drzim palce.
rosemary
09.03.05,12:21
Armola, ja som držala delenú stravu pred šiestimi rokmi asi rok a pol, schudla som 22 kg, nádhera, ale na celozrnný rožok som sa nevedela už ani pozrieť, tak som pomaly začala kombinovať až som si vykombinovala všetko späť aj s úrokami. Od minulého roka som skúšala poctivo stravovanie podľa Sipeky, žiadny výsledok. Vlastne áno + 2 kg. Nechcela som povoliť, ale nie som najmladšia a pri mojej váhe trpia klby, chrptica a bárzčo inšie, tak načo mám ešte čakať. Keď sa tu objavil link na delenú stravu, oprášila som knihy a začala znovu, po týždni - 1 kg. Takže to naozaj funguje. No a stým fajčením skúšam prestávať už niekoľko rokov, a vždy bol veľký strašiak v tom, že keď prestanem tak sa už naozaj neunesiem.
brm
09.03.05,12:38
rosemary, aj ty brutus?aj ty si zbehla od edit? ani ty nemáš výdrž pevnú voľu čas chuť ochotu vhodné okolie tak ako ja?
Armola
09.03.05,12:41
Armola, ja som držala delenú stravu pred šiestimi rokmi asi rok a pol, schudla som 22 kg, nádhera, ale na celozrnný rožok som sa nevedela už ani pozrieť, tak som pomaly začala kombinovať až som si vykombinovala všetko späť aj s úrokami. Od minulého roka som skúšala poctivo stravovanie podľa Sipeky, žiadny výsledok. Vlastne áno + 2 kg. Nechcela som povoliť, ale nie som najmladšia a pri mojej váhe trpia klby, chrptica a bárzčo inšie, tak načo mám ešte čakať. Keď sa tu objavil link na delenú stravu, oprášila som knihy a začala znovu, po týždni - 1 kg. Takže to naozaj funguje. No a stým fajčením skúšam prestávať už niekoľko rokov, a vždy bol veľký strašiak v tom, že keď prestanem tak sa už naozaj neunesiem.
Gratulujem k odhodlanost a k vytrvacnosti! Vzdy som tvrdila, ze dieta nie je len pre pekny vzhlad ale aj pre zdravie. Budem ti velmi drzat palce aby ti to vyslo. Fakt zo sdca.
Nie je lepsie pocut pozitivne ohlasy na delenu stravu aspon aj mna to inspiruje, ze fakt to pomaha a nie su to len keci.
A k tomu fajceniu tolko, ze ani ja este nie som nejaka hviezda. Drzim to vyse tyzdna ale tentokrat to chcem dotiahnut az do konca!!!http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Armola
09.03.05,12:43
Baby ked uz sme pri tom zostihlovani. POdla vas kalanetika je dobra vec? Mam problemi s kolenom a tak nejaky aerobic a pod. neprichadza do uvahy. Ak ma niekto nejake skusenosti s nou prosim napiste.http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
Katarína STR
09.03.05,12:46
Armola : ja som kedysi chodila na kalanetiku a musím povedať, že to bolo super. Pri aerobiku skáčeš ako ... Vtedy som aj pekne schudla a bola som ohybnejšia.

Ahoj
Armola
09.03.05,12:52
Armola : ja som kedysi chodila na kalanetiku a musím povedať, že to bolo super. Pri aerobiku skáčeš ako ... Vtedy som aj pekne schudla a bola som ohybnejšia.

Ahoj
Ja rozmyslam, ze by som cvicila doma na videokazetu. Neviem, ci je dobre napr. cvicit kazdy den kalanetiku?
Neviete nahodou ci na videokazetach nie je nejake zhrnutie cvikov cca na 30 min?
rosemary
09.03.05,12:54
To Karkulka : vôbec som nezdrhla, chodím na chat pravidelne, je tam fanta babinec, ale nejako mi to vôbec nefunguje, tak skúšam inde a vlastnoručne overené.
To Armola: kalanetika je pre mňa dosť náročná, skúšala som už aj jogu, ale teraz sa pohrávam s tai-či. Vieš ale čo, ja som strašný prípad, všetko ma drží chvílu, iba moja rodina sa ma drží ako kliešť stále a dlho. xixi
Katarína STR
09.03.05,12:56
Ja som mala kedysi požičanú video kazetu od kamošky - bola od zmámej modelky Sindy Crafford .

Bože asi som jej skomolila meno.

To bola perfektná kazeta.
rosemary
09.03.05,13:00
To bola tá, čo cvičila na streche? Tak to som nezvládla.
Armola
09.03.05,13:02
Ja som mala kedysi požičanú video kazetu od kamošky - bola od zmámej modelky Sindy Crafford .

Bože asi som jej skomolila meno.

To bola perfektná kazeta.
Tu kazetu poznam!!! Aj ja som este velmi davno cvicila na to aj s maminouhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif. Boli tam cviky aj na hodinu a na zaver tam boli cviky na cca 20 min. Ale neviem ci by som to zvladla s mojim kolenom. Najhorsie na celom je to,ze potrebovala by som si precvicit a spevnit hlavne zadok a boky a pri tom nemozem cupiet a robiet vseliake drepyhttp://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif
Iveta
09.03.05,13:17
Pre všetkých chudnutiachtivých Poraďákov – článok z Národnej obrody dňa 26.2.2005

Milovaním k dokonalej postave
Keď sa muž snaží partnerke rozopnúť podprsenku zubami, spáli 87 kalórií

Máte problémy s váhou? Vytvárajú sa vám na tele tukové vankúšiky?
Pri myšlienke na behanie v sychravom zimnom počasí sa vám robia zimomriavky?
Pokojne zostaňte spolu so svojím partnerom vo vyhriatej posteli! Podľa talianskeho experta na zdravú výživu Bruna Fabbriho je totiž práve milovanie ideálnou cestou k vysnívanej postave. Zistil, že pri sexe sa spaľuje oveľa viac kalórií, ako sa doteraz predpokladalo...
- pri 15 minútach orálneho sexu spálite toľko kalórií, koľko ich je v jednom pohári vína
- keď sa muž snaží partnerke rozopnúť podprsenku zubami, spáli 87 kalórií
- rozopínanie podprsenky dvoma rukami spáli
8 kalórií, jednou rukou
18 kalórií
- rozopnutie korzetu stojí partnera 85 kalórií
- pri 12- až 15-minútovom pohlavnom styku sa spáli až 400 kalórií, teda približne toľko, koľko by sa vám podarilo zlikvidovať počas polhodiny behu
- 26 minút sexu zničí kalórie zodpovedajúce polovici stredne veľkej pizze
- keby ste sa vydržali vášnivo bozkávať 53 minút, mohli by ste si následne s pokojným svedomím dopriať jeden hamburger alebo malé vrecko hranolčekov
- počas 15-minútovej masáže partnerovho chrbta spálite 60 kalórií
- pri orgazme sa spotrebuje 800 kalórií - toľko, ako pri behu na 1 500 metrov


Lekári zistili, že pri sexe sa zvyšuje spotreba energie a telo spaľuje kalórie takmer s dvojnásobnou rýchlosťou. Zamilovaní ľudia môžu takto za týždeň schudnúť až päť kilogramov.
Profesor Tim Murell z univerzity v Adelaide tvrdí, že pri hladkaní prsných bradaviek nielenže dochádza k odbúravaniu kalórií, ale navyše organizmus vo zvýšenej miere produkuje protirakovinové hormóny oxytocín a vasopresín.
Sex je podľa neho rovnako zdravý ako 30 minút joggingu alebo 20 minút bicyklovania.

Prajeme vám príjemné chudnutie!
ajacik
09.03.05,16:35
Armola, k tej kalanetike: ja mám operované obe kolená a ešte jedna operácia kolena ma čaká. Takže ako píšeš, žiaden aerobik, ani skákanie ani nič také.
takže som začala s kalanetikou. Je to super.
Neviem, či pre začiatok je dobrá ta videokazeta. Ja som to skúšala podľa knihy a absolútne ma to nebavilo. Nemala som výdrž, tak som to hned zabalila.
Stačí ak si nájdeš niekde kde cvičia kalanetiku, párkrát tám zájdeš a garantujem ti, že potom to vzládneš aj sama.

držím ti palčeky.
Katarína STR
10.03.05,04:54
No holky, ja dnes končím s diétou. Už je toho na mňa priveľa. Držala som ju presne 17 dní a zhodila som celkovo 5 kíl.

Včera mi bolo celkom blbo a začala sa mi točiť hlava. Cítila som, že už je toho dosť.
Musím si dať nejaký čas pauzu a potom sa do niečoho ešte pustím. Ale priznám sa, že pridám aj toho pohybu viac.

Je fajn cítiť sa o 5 kíl ľahšia a potrebovala by som minimálne ešte ďalších 5 kíl dôle, ale hneď to asi nepôjde.

Ďakujem Vám všetkým, že ste mi držali palčeky.

Aj za tento úspech som vďačná.

Ahojte
petra:-)
10.03.05,05:05
Katarínka, gratulujem!
Držať dietu v období závierok a podávania DP je podľa mňa skutočne hrdinský čin.
Ja už tretí týždeň v kuse niečo žujem, hlavne sa napchávam čokoládou (2-3 za deň), takže tých tvojích 5 kíl asi pristálo na mne :D :D :D
Si fakt dobrá, ja by som teraz dietu nevedela dodržať.
Katarína STR
10.03.05,05:08
Ďakujem ti pekne.

Veď práve v čase uzávierky tiež vždy mám poruke nejakú čokoládu a hlavne oriešky a sušené ovocie. Tentokrát som to oželela. Ale už to telo asi nezvláda.
17 dní mu stačilo.
Musím si dať pauzu a potom začnem asi znova, ale s diétou od JESS. Tá mi asi lepšie vyhovuje.

Ahojky


PS : mimochodom, nechceš ešte 5 kíl ? :D
jess
10.03.05,06:06
Katka, gratulujem Ti k úspešne zhodeným 5-im kilám. Máš pravdu, na telo je už 17 dní veľa. Teraz sa začni stravovať normálne, ale v menším dávkach a po tej 18-tej už nič nejedz, okrem ovocia. Tvoje telo sa musí dostať do normálu. Ak sa nebudeš prejedať aj pohybu trošku pridáš, určite ti tie kilá nenaskočia naspäť. Ani mne nenaskočili, naopak ešte aj ďalšie dni po diéte išli 2 kilá dolu akoby zotrvačnosťou.

Prajem Ti pevné zdravie a dobrú náladu z "novej" ľahšej váhy.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif



Ahoj.
Armola
10.03.05,06:30
Armola, k tej kalanetike: ja mám operované obe kolená a ešte jedna operácia kolena ma čaká. Takže ako píšeš, žiaden aerobik, ani skákanie ani nič také.
takže som začala s kalanetikou. Je to super.
Neviem, či pre začiatok je dobrá ta videokazeta. Ja som to skúšala podľa knihy a absolútne ma to nebavilo. Nemala som výdrž, tak som to hned zabalila.
Stačí ak si nájdeš niekde kde cvičia kalanetiku, párkrát tám zájdeš a garantujem ti, že potom to vzládneš aj sama.

držím ti palčeky.
Ajacik, dakujem! Dobre sa asi az vtedy budem citit, ked si aj trosku zacvicim. Kazdy tu pise, ze vtedy tie kila idu este rychlejsie.

Drzim ti aj ja palce pri dalsej operacii. Dufam, ze dopadne dobre. Pokusim sa najst nieco, kde sa cvici kalanetika a pojdem sa pozriet.

Pekny den, pa pa.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Katarína STR
10.03.05,10:16
Ďakujem ti JESS.

Ak ti mám povedať pravdu, už včera večer som si povedala, cítim sa zle idem niečo zjesť. Ale na nič mi nešla chuť. Zrazu som normálne nebola hladná. Tak som zjedla jeden babán a bola som plná.

Dnes som si povedala, pôjdem do obchodu a kúpim si mekučný rožtek a spapám ho s maslom a zapijem čajom. Hold nejako som neni hladná, zatial som zjedla len 2 hrušky.
Asi sa mi stiahol žalúdok. A pretože som neni hladná a jem málo, tak asi fakt ešte pôjde nejaké to kilo dole samo.

Ďakujem vám pekne všetkým, že ste mi držali palce. Mne zatiaš stačí tých 5 kíl úplne.

Je pravda, že mám rovnomernú postavu. Ja keď priberiem, ako som pribrala v tehotenstve 25 kíl, tak všade od hlavy až po päty. Fakt. Aj prsty som mala hrubé. Nemám nikde nepomer. Rovnako rozložené kilá na cele telo.

Ale teraz keď som zhodila tých 5 kíl, normálne mi trčia rebrá, ale zadok tým pádom moc vykuká. Brucho mám ploché ako doska. Len ten zadok teraz sa zdá byť veľký oproti pásu a bruchu. Fakt mi trčia rebrá.

Lebo moje kilá nikdy neodpovedali tvaru postavy na pohľad. Vždy si každý myslel, že mám oveľa menej kíl ako v skutočnosti vážim. Lebo ja som už dávno makala v posilovni a preto mám trošku väčšie svaly na rukách a tiež na tele. A svaly sú ťažšie ako tuk.

Ale aj tak potrebujem ešte aspoň 5 kíl dole.

Ďakujem

ahojte
Anonymka
10.03.05,11:22
Ahojte. Znovu sa pripájam. Zatiaľ som tú delenú stravu neskúšala, ale som sa rozhodla, že niečo robiť musím. Keďže som taká malá hruštička (niečo podobné ako J.LO :) ), a celý deň len sedím, rozhodla som sa, že budem cvičiť, iba tak doma - pre radosť, a začnem s tancom) Faktom je, že odkedy pravidelne každý deň tancujem a hýbem sa, neviem, či som zhodila vôbec niečo (lebo nemám váhu), ale cítim sa oveľa lepšie, a aj bruško mám také peknučké (vidno aj moje rebrá), zadoček sa postupne zmenšuje a aj stehná. Budem v tom vytrvalo pokračovať - budem sa snažiť čoraz dlší čas vydržať. Sladkosti si dám už len občas, nepapám až tak veľa - tak primerane by som povedala, a hlavné je, že PIJEM VEĽA VODY (nie vodky :D ). Uvidím, aký bude ďalší výsledok. Ale je mi fajn a nekrúti sa mi ani hlava.

Katarína - gratulujem ti.;)
Katarína STR
10.03.05,11:26
ďakujem ti Anonymka.

Mňa veľmi baví tanec. Už dávnejšie som chodila na spoločenské tance, ale dnes na to neni času. A fakt, že som bola oveľa ohybnejšia ako dnes, keď celý deň tvrdnem v práci za počítačom a doma niekedy tiež.

Hold pohyb je pohyb.

Asi aj ja začnem tancovať. A budeme štííííííííhle.

Ahojky
S21
10.03.05,11:31
Ahojte dievčatá, no ja som sa odvážila v pondelok, či pribudlo nejaké to kilo, a NIŠT. Ale aspoň tie dve, ktoré sa na mňa nalepili nezmizli. Už to je niečo, lebo terza, keď je obdobie stresov, tak sa menej papá, tak som myslela, že aj tých úbphých pár kíl zišlo, ale nie, oni ostali. tak som celá vytešená, a jem a jem a jem, a večer o desiatej tzase jem, a mangel sa furt pýta, kde to do mnňa ide, a že už nemám toľko žrať(pardón za výraz) krajšie sa to nedá povedať. No takže budem nadalej pokračovať v tomto úsilí, ešte 3 kilá a budem celkom spokojná. Držím všetkým palce.
Katarína STR
10.03.05,11:35
S21

držím ti palce, mne sa podarilo schudnúť 5 kíl a dúfam, že tebe sa podarí pribrať 5 kíl a bude to OK.

Ahojky
Anonymka
10.03.05,12:08
Katarína STR,

keď si chceš aj ty zatancovať, skús nejaké moderné tance. Vyskakovať a také niečo. A samozrejme na brušné svaly a na boky je dobrý aj brušný tanec - tak sa tomu hovorí??? :confused:
Nika
10.03.05,17:02
Ja vás teda s tým chudnutím obdivujem. Ja hladná nemôžem byť. Po polhodine dostanem takú migrénu, že ani lieky mi nezaberú. A okrem toho mi dosť chutí (za každých okolností). Veľa toho síce nezjem a ani nie som na jedlo náročná,ale jesť mi chutí vždy. A ešte k tomu aj dobre spím. Ale neznášam zrkadlá :D
henika
11.03.05,16:39
..jess, chcela by som sa spytat, tam, kde nie je napisane mnozstvo jedla..to sa moze jest neobmedzene?:-)
jess
11.03.05,20:09
..jess, chcela by som sa spytat, tam, kde nie je napisane mnozstvo jedla..to sa moze jest neobmedzene?:-)v diéte písali, že neobmedzene, ale poviem Ti, ja som nejaké kvantá nezjedla, jednoducho to do mňa nešlo. Napr. šunka - zjedla som max 4 kolečká a mala som dosť. Po diéte som sa stravovala normálne, ale s mierou a fakt ti poviem, od vtedy je rok a ja mám o tých 10 kíl menej a žiadny JOJO efekt nenastal.

Držím všetkým palce , je to super pocit, keď Vám ľudia povedia ako dobre vyzeráte !
henika
12.03.05,11:49
jess... dakujem za odpoved...teraz dokoncim mliecnu a potom mozno skusim aj tu tvoju...este otazka...za ake obdobie si zhodila tych 10 kil?...az rok to trvalo? :confused:
jess
14.03.05,06:58
No, ja si držím tých 10 kíl mínus už rok, ani kilo späť a to môžem povedať, že jem všetko za radom, ale s mierou a po 18-tej už len ovocie..... a priznám sa, že som cvičila iba pri tej diéte na zadok, stehná a brucho a teraz už pol roka absolútne nič.....á veru by sa zišlo, ale až po dokončení daňových priznaní. :D

Niekde som to tu už písala, že po prvej diéte som zhodila tuším 6 kíl a potom som ešte raz držala tú diétu o 1 1/2 mesiaca, ale len "přiměžene" asi týždeň a aj som veru menej cvičila a tým pádom aj menej zhodila, ale dokopy to bolo tých 10 kíl. Takže vlastne by sa dalo povedať, že na 2x.
henika
14.03.05,15:13
..dakujem jess ..mozno sa este odhodlam na nejaku dietu, lebo uz z tejto mliecnej mi zacina...skackat pred ocami...a to ju drzim len osmy den...
Katarína STR
16.03.05,05:42
..dakujem jess ..mozno sa este odhodlam na nejaku dietu, lebo uz z tejto mliecnej mi zacina...skackat pred ocami...a to ju drzim len osmy den...

No henika, ako ti ide mliečná diéta. Ja som ju vydržala presne 10 dní a koniec.
Už mi z nej tiež šibalo.

Koľko si zhodila ?
henika
16.03.05,14:24
no kati, drzala som ju 7 dni...na osmy som sa odvazila a bolo o 2 kilecka menej...ale v pondelok som s nou prastila, lebo mi zostalo zle...a este aj dnes ma boli zaludok...asi fakt sa neoplati takto drasticky tryznit:-)....ved uz aj okolie si klepkalo po cele , ze mi preskakuje:-(..takze, nacas ziadna dieta....
Katarína STR
17.03.05,05:05
no kati, drzala som ju 7 dni...na osmy som sa odvazila a bolo o 2 kilecka menej...ale v pondelok som s nou prastila, lebo mi zostalo zle...a este aj dnes ma boli zaludok...asi fakt sa neoplati takto drasticky tryznit:-)....ved uz aj okolie si klepkalo po cele , ze mi preskakuje:-(..takze, nacas ziadna dieta....

No vidíš, ja som ju držala presne 10 dní a tiež som z nej zhodila 2 kilá. A tiež mi začalo byť z nej už zle a točila sa mi hlava.

Zato z diéty JESS som za týždeň zhodila 3 kilá a vôbec mi nebolo zle. Asi ju znova začnem, ale dám si ešte aspoň týždeň či 2 pauzu.

Inak dnes som si konečne obliekla v pohode svoje obľúbené čierné elegantné nohavice, /o 5 kíl ľahšia/ a je to super pocit. A k tomu obtiahnuté čierné tričko, ktoré som si predtým nemohla dať, lebo mi vyseli troku šunky na žalúdku. A hold aj kárované modro zelené sako mi už nieje úzke.

Bóže aký to je dobrý pocit, zase sa normálne obliecť.

Ale ešte 5 kíl dole a naprší mi do nosa :D
Ale nieeeeeee.

Ahojky
jess
17.03.05,05:50
baby, ste supééér ! Teším sa s Vami a aj Vám závidím. Ja som tento rok dáka lenivá, ale snáď sa to po 31.marci zlepší. Tiež chcem absolvovať ešte 5 kíl dolu.
Katarína STR
17.03.05,05:55
baby, ste supééér ! Teším sa s Vami a aj Vám závidím. Ja som tento rok dáka lenivá, ale snáď sa to po 31.marci zlepší. Tiež chcem absolvovať ešte 5 kíl dolu.

Aj ty si super, že si sem dala diétu, ktorá mi perfektne vyhovuje a bez hladovky a tríznenia som schudla za týždeň 3 kilečká.

No asi od pondelka začnem znova. Kým má človek chuť, treba začať hneď. Neskôr by to bolo zase ... od pondelka... od ďalšieho pondelka.... :D

Za chvíľu /dúfam/ začne byť pekne teplo, zhodia sa kabátiky a potom tie naše zadočky vykuknú na svet boží a potom čo :p

Treba začať už teraz.

Papá
Katarína STR
17.03.05,05:58
Baby, keď budem mať 55 kíl môžme si dať stretnutie. :)
No, ale to ešte chvíľočku potrvá....To by som musela zhodiť ešte.....rátam....8 kíl......Uffff
Zuzka
17.03.05,06:02
Katka, ale keby sme sa mali stretať iba keď budeme ako prútiky, tak sa nás stretne veľmi málo :D:D:D, No držím Ti palce, ide Ti to pekne, ..... a už ma to začína škrieť, že by som aj ja mohla kdesi nechať tých mojich zopár prebytočných kíl, musím si vstúpiť do svedomia.
jess
17.03.05,06:03
To chcem aj ja dosiahnuť - tých 55kg. Ale mínus 5 na zadku, stehnách a bruchu, lebo hore už nemám ČO zhodiť !:D :D :D ...ešteže existujú push up podprdy:D
Katarína STR
17.03.05,06:11
To chcem aj ja dosiahnuť - tých 55kg. Ale mínus 5 na zadku, stehnách a bruchu, lebo hore už nemám ČO zhodiť !:D :D :D ...ešteže existujú push up podprdy:D

No ja nemám až taký problém, lebo ja mám rovnomernú postavu, ale ten zadoček je troškú väčší ako by mal byť. :D

Ale viete ako sa na takom zadočku dobre sedí???? Nič ma netlačí. :p
rosemary
17.03.05,09:43
Kati, aj ja mám rovnomernú postavu:rovnomerne zagulatenú.
Kašli na mňa, to zo mňa hovorí iba bledá závisť, inak klobúk dolu
henika
17.03.05,18:38
[QUOTE=Katarína STR]No vidíš, ja som ju držala presne 10 dní a tiež som z nej zhodila 2 kilá. A tiež mi začalo byť z nej už zle a točila sa mi hlava.

Zato z diéty JESS som za týždeň zhodila 3 kilá a vôbec mi nebolo zle. Asi ju znova začnem, ale dám si ešte aspoň týždeň či 2 pauzu.


to si fakt za ten tyzden zhodila 3 kilecka?...a jedla si neobmedzen mnozstvo toho jedla, kde to nie je udane?....normalne mam chut zacat, len teraz , ked ide velka noc , asi z toho nic nebude..mam dosahany zaludok z tej mliecnej..ta mi fakt vobec nesadla...a co...mala som 80 a teraz tych 65 kileckov nie je az tak hroznych :D :D :D
Katarína STR
18.03.05,05:17
HENIKA

fakt som chudla 3 kilá za týždeň, len som si občas doma poskákala, inak žiaden veľký pohyb. Večer /po 17.00 hod/ som už nepapala, zato som veľmi veľmi veľa pila. Samozrejme všetko nesladené.

Ja mám teraz 63 kíl ale chcem menej chcem mať do leta 55 kíl. Snívajte s nami :D

Uvidíme.
henika
18.03.05,16:32
HENIKA

fakt som chudla 3 kilá za týždeň, len som si občas doma poskákala, inak žiaden veľký pohyb. Večer /po 17.00 hod/ som už nepapala, zato som veľmi veľmi veľa pila. Samozrejme všetko nesladené.

Ja mám teraz 63 kíl ale chcem menej chcem mať do leta 55 kíl. Snívajte s nami :D

Uvidíme.

..takze kati, mali by sme nieco podniknut, ked prides na nejaku super dietu, tak daj vediet, snad by mi to islo lepsie, keby som mala oporu :D :D :D
Luna
22.03.05,07:15
Ja držím dietu od Jess za 1 týždeň 4 kg!!!. Najväščí problém bolo piť kávu bez cukru,Keď som hladná dám si žúvačku.Snažím sa držať presne diety,ale nedarí sa mi jem ešte menej ako je tam napísané.Včera som mala iba raňajky tak ako je napísané,na večeru som si dala kúsok šunky a udusenú zeleninu.Pijem veľa čaju na redukciu hmotnosti.Necvičím,nie je kedy teraz.Mne koniec diety vychádza na sviatky a to neviem ako dopadne,čakám náštevu,musím piecť. Tak to je môj postreh. Ozvem sa po sviatkoch.
Katarína STR
22.03.05,07:27
henica :

No ja po sviatkoch začnem znova diétu od JESS.
Kúpila som si perfektné rifle, sú dosť úzke, takže dúfam, že sa mi podarí zhodiť aspoň tie 3 kilečká a potom ešte trošku a budú mi super.

Neboj zvládneme to. To by bolo, aby sme nezhodili do leta tie šunky.
Potom budeme chodiť hore nosom také štíhle. :D

Držím ti palce.

Ahojky
Armola
22.03.05,11:17
Ahojte!
Citam si tu vase super schudnutia. Fakt velmi vam GRATULUJEM a drzim palce.
Ja som menej stastna. Dovod: Robim delenu uz asi 3 mesiac a zatial som schudla 3-4 kila. No nie je to bohvie co, ked vy schudnete za tyzden 5!!!
Asi je to z toho dovodu, ze niekedy ju porusujem. Asi by som to nemala vsak?! Tie 4 kila isli dole dost rychlo ale teraz akokeby som sa zastavila. Mala som 54 a teraz mam 50/51. Chcem to dat dole max na tych 48kg. Myslite si, ze moze za to to porusenie? Alebo trpezlivost ruze prinasa? POznam takych, ktory sem tam to porusili a vaha isla aj tak dole.
Minuly tyzden sa ku mne konecne dostala videokazeta KALANETIKY. Zatial som cvicila len raz. Oddnes sa do toho pustim. len sa bojim kvoli mojim bolavym kolenam (uz pri prvom som mala bolesti).
Ak ma niekto skusenosti s porusovanim delenej tak mi napiste. Viem, ze sa to nepatri tak mi to odpustitehttp://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
henika
22.03.05,17:05
henica :

No ja po sviatkoch začnem znova diétu od JESS.
Kúpila som si perfektné rifle, sú dosť úzke, takže dúfam, že sa mi podarí zhodiť aspoň tie 3 kilečká a potom ešte trošku a budú mi super.

Neboj zvládneme to. To by bolo, aby sme nezhodili do leta tie šunky.
Potom budeme chodiť hore nosom také štíhle. :D

Držím ti palce.

Ahojky

..tak fajn..skusim este aj jeden tyzden..som fakt zvedava, co to pojde dole :D
maja
04.04.05,10:58
Moje milé dievčatá,
1.4. som začala držať diétu od JESS. Dúfam, že je taká účinná ako píšete. Dnes začínam aj s trochou cvičenia. Chcem to vydržať, ale víkend, keď som musela variť rodine, bol krutý.
Tak doschudnutia priatelia !!!
henika
04.04.05,13:33
..daj prosim ta potom vediet, ako si dopadla,,ja som to chcela tiez uz zacat, ale crevna chripka ma predbehla :D
Zuzka
04.04.05,14:22
Moje milé dievčatá,
1.4. som začala držať diétu od JESS. Dúfam, že je taká účinná ako píšete. Dnes začínam aj s trochou cvičenia. Chcem to vydržať, ale víkend, keď som musela variť rodine, bol krutý.
Tak doschudnutia priatelia !!!

Majka, bacha, aby to nebolo do bezvedomia :p
babenko1
04.04.05,16:38
Ahojte!
Citam si tu vase super schudnutia. Fakt velmi vam GRATULUJEM a drzim palce.
Ja som menej stastna. Dovod: Robim delenu uz asi 3 mesiac a zatial som schudla 3-4 kila. No nie je to bohvie co, ked vy schudnete za tyzden 5!!!
Asi je to z toho dovodu, ze niekedy ju porusujem. Asi by som to nemala vsak?! Tie 4 kila isli dole dost rychlo ale teraz akokeby som sa zastavila. Mala som 54 a teraz mam 50/51. Chcem to dat dole max na tych 48kg. Myslite si, ze moze za to to porusenie? Alebo trpezlivost ruze prinasa? POznam takych, ktory sem tam to porusili a vaha isla aj tak dole.
Minuly tyzden sa ku mne konecne dostala videokazeta KALANETIKY. Zatial som cvicila len raz. Oddnes sa do toho pustim. len sa bojim kvoli mojim bolavym kolenam (uz pri prvom som mala bolesti).
Ak ma niekto skusenosti s porusovanim delenej tak mi napiste. Viem, ze sa to nepatri tak mi to odpustitehttp://www.porada.sk/images/icons/icon12.gifAhoj.. tak delená strava je taká, že naozaj za ten prvý mesiac schudneš.. ale neboj.. postupne budeš chudnúť, len nie s takým veľkým váhovým efektom, ako za ten prvý mesiac. Ak budeš popritom cvičiť, určite budeš cítiť, ako ti je všetko voľné. Ale pri tvojej váhe sa čudujem, že chceš ešte schudnúť, ved to sa potom budeš úplne strácať :-) Zaujímavé, že pri kalanetike ťa boleli kolená??? ved tam vôôôbec nezaťažuješ žiadne klby ani nič podobné, ale svaly. Jedine tie cviky, kde sa kľačí, ti môžu robiť problémy. Tak tie by som necvičila.
Monička
05.04.05,07:01
Ahojte bambulky,

čítam a nestačím sa čudovať! A aká je to tá diéta od JESS? Aj ja chcem!!!!
V máji idem do Nemecka na svadbu, tak nech niečo so sebou urobím, možno sa niekto nachytá.
Ak je tá diéta v diskusii napíšte na ktorej strane, je toho tak veľa, že sa mi nechce listovať.
Díky, díky!