kitky
13.06.07,21:49
príspevok som zrušila. pre istotu.
M3G
13.06.07,19:51
príspevok som zrušila. pre istotu. ;)

Aká je cena za veštenie, keď chcem aby mi vyveštila iba samé dobré veci? ;)
kitky
13.06.07,20:03
hehe neboj sa :--- . je fakt dobra. ja velmi nie som na taketo veci ale ved vies ze sa v zivote vyskytnu veci ktore je dobre odkonzultovat s niekym kto je nad vecou a moze ta doviest k inemu pohladu na vec.
ja mam z nej velmi dobry pocit, mne pomohla.a ked si priplatis tak ta mozno aj pohladka. :--- samozrejme po telefone.
Danila
14.06.07,05:31
niekto tu hladal vešticu . tak davam kontakt na odskusanu.
vola sa Gabika, na hodinu berie 300.- sk prevodom na ucet a bavite sa po telefone, cize nemusite k nej cestovat.
ak niekto potrebuje v niecom poradit , je naozaj dobra.
jej cislo je 0905288343.
ke budete volat tak povedzte, ze kontakt vam dala Katka z Trnavy.Takže Gabike-veštici za hodinu 300.- Sk a za hodinový telefonát:confused: Sk.-. To je celkom chytrá dievčina. Ach jáááááááj.
kitky
14.06.07,15:56
poznam aj take co beru 1000.-sk na hodinu a musis cestovat.
nemyslim si ze 300.-sk je az tak strasne vela .tato suma je orientacna kedze nie vzdy sa vyuzije cely cas. je to na dohode s nou.
ale povazovala som za ferove napisat kolko berie, skor nez sa niekto rozhodne jej zavolat.
a ci je to vela alebo malo to zalezi len a len od toho nakolko takato sluzba splni svoj ucel. a to by som uz nechala na ludi ktori sa rozhodnu zavolat.
Danila
14.06.07,16:41
poznam aj take co beru 1000.-sk na hodinu a musis cestovat.
nemyslim si ze 300.-sk je az tak strasne vela .tato suma je orientacna kedze nie vzdy sa vyuzije cely cas. je to na dohode s nou.
ale povazovala som za ferove napisat kolko berie, skor nez sa niekto rozhodne jej zavolat.
a ci je to vela alebo malo to zalezi len a len od toho nakolko takato sluzba splni svoj ucel. a to by som uz nechala na ludi ktori sa rozhodnu zavolat.No veď ja nič, však si videla, že som pochválila dievčinu. :)
Zita5
14.06.07,16:43
Gabika 300 ,- a čo účet za telefón......nuž asi do zbláznenia , nie ?;)
Danila
14.06.07,16:59
Gabika 300 ,- a čo účet za telefón......nuž asi do zbláznenia , nie ?;)Zitka, keďže aj blbosť je vraj dar boží, tak ja som bola tiež obdarovaná. Ešte viac zvedavá. A za tie bláboly som cvakla 2700.- Sk v trvaní 10 minút. Nebolo to síce dozbláznenia, ale zreteľný signál nutnej sebareflexie. Kto chce kam.....:)
kitky
14.06.07,17:01
telefon? kazdy ma nejake vikendove volania zdarma alebo domaci telefon s nejakym extra balikom. Nedala som ten kontakt sem aby sa nad nim spekulovalo dievcence, ale aby niekomu kto to potrebuje pomohol.
tak snad pomoze.
Melnick
14.06.07,17:02
Zitka, keďže aj blbosť je vraj dar boží, tak ja som bola tiež obdarovaná. Ešte viac zvedavá. A za tie bláboly som cvakla 2700.- Sk v trvaní 10 minút. Nebolo to síce dozbláznenia, ale zreteľný signál nutnej sebareflexie. Kto chce kam.....:)

Danilka,dúfam,že si sa dozvedela: raz budete babkou....:)
Zita5
14.06.07,17:03
Zitka, keďže aj blbosť je vraj dar boží, tak ja som bola tiež obdarovaná. Ešte viac zvedavá. A za tie bláboly som cvakla 2700.- Sk v trvaní 10 minút. Nebolo to síce dozbláznenia, ale zreteľný signál nutnej sebareflexie. Kto chce kam.....:)


Danilka to isté som zaplatila aj ja za moju blbosť ...za 2500 Sk som si vypočula v telefóne peknú hudbu , ktorá mi spríjemňovala moje čakanie na poradie k veštici v jednej nemenovanej TV ....a keď prišla faktúra , skoro bol rozvod po taliansky ...manžel bol veľmi "ne- spokojný" s mojim dobrým úmyslom ;) :)

P.S.Ešte doplním - vôbec som sa nedostala na rad .......čiže to bola suma len za čakanie za doprovodu hudby .
Zita5
14.06.07,17:04
telefon? kazdy ma nejake vikendove volania zdarma alebo domaci telefon s nejakym extra balikom. Nedala som ten kontakt sem aby sa nad nim spekulovalo dievcence, ale aby niekomu kto to potrebuje pomohol.
tak snad pomoze.

kitky neber tie naše debaty v zlom , ale nikdy nehovor nikdy .....ja by som sa skôr toho držala .;)
cloe
14.06.07,17:15
Mám sesternicu, ktorá je úplne posadnutá vešticami, horoskopmi, numerológiami a pod. Ja som teda ešte u veštice nebola ale keď mám povedať pravdu, že by teraz prišla za mnou, tak by som si asi dala vyveštiť. Problém alebo šťastie je v tom, že som večne niečim zanepráznená než aby som sa zaoberala s týmito blbosťami. Ale občas to asi každému tak trochu preskočí:D . Tiež som raz kedysi dávnejšie zavolala na nejakú podobnú linku a dopadla som podobne ako predchodkyne. /Čo sa týka toho účtu za tel.:eek: /.ˇ Ále, sranda musí byť, no nie?:)
Monika Kováčová
14.06.07,17:25
mimotemy pani Gabika súhlasila so zverejnením jej telefónneho čísla??? :eek: :eek: :eek:
Ak nie, môže sa stať, že zajtra sa naň už nikto nedovolá, že áno...:rolleyes:
kitky
14.06.07,18:02
nedovolila by som si niekoho cislo zverejnit bez jeho suhlasu. ty ano?:---
Danila
15.06.07,04:38
telefon? kazdy ma nejake vikendove volania zdarma alebo domaci telefon s nejakym extra balikom. Nedala som ten kontakt sem aby sa nad nim spekulovalo dievcence, ale aby niekomu kto to potrebuje pomohol.
tak snad pomoze.Že si sem dala kontakt na vešticu je len a len Tvoj problém. Aj keď si o takejto reklame na tejto poriadne obsadenej stránke myslím svoje. Veštica sa určite neurazí. A či sa k Tvojej téme účastníci Porady vyjadria, je len a len ich problém. Aspoň si môžeš urobiť aj bezplatný prieskum trhu. :)
kitky
15.06.07,11:40
Danila teraz celkom nechapem k comu si sa znovu vyjadrovala. Ale chapem, ze je nepochopitelne aby niekto zverejnenim nejakej sluzby nic nesledoval, nemal z toho ziadne profity a nerobil si prieskum.
Bola poskytnuta informacia a kazdy si ju spracuje po svojom.
Ak ju zle zaradime , je to na nas.
Nechcela som nikoho iritovat a preto radsej poziadam admina aby ju zmazal.
Bodka.:rolleyes:
martaO
15.06.07,11:51
No, poznám pár ľudí, ktorí sa venujú podobným veciam a verte či nie roky chodia do školy pekne sa učia. Jedna kočka z Martina veštila aj p. prezidentovi, venuje sa umeniu, vydala knihu básní a chodia za ňou lekári a kopa iných ľudí.Zarazilo ma akoby mi videla do žalúdka. Je to sranda, ale kúpila som si karty pani Lenormand, veštila Napoleonovi. Taktiež mi kamoška dala anjelské karty. Neberiem to príliš vážne. Ale viete, ak vie niekto niekoho pozitívne naladiť tak nech sa to nevolá trebárs psyhológ ale pre mňa osobne môže byť aj veštica- záleží od odbornosti. :o Stretla som sa tu niekoľkokrát s pekným pokusom zhovadiť názor niekoho, vytrvalo útočia, nie sú schopní debaty, čakajú len na to aby dotyčný kapituloval. Rozmýšľam čoho sa boja???
wagner
20.06.07,17:25
Neviem čo sa komu nepáči na veštení. Kto chce ,tak si dá vyveštiť či sa o tom bude tu hovoriť alebo nie. Ja som bola u kartárky, ktorá ma nikdy nevidela a povedala mi o minulosti také veci, že som si zabudla zatvoriť ústa. Tiež predpoveď budúcnosti sadla do bodky. Viem o nej, že chodí vykladať karty aj do Bratislavy niektorým vyššie postaveným ľuďom. Nikdy si nepýta akú sumu jej máte dať. Ste u nej približne pol hodinu. Návštevu si musíte dohodnúť vopred. Niekedy sa čaká k nej na poradie aj tri mesiace. Zoberie denne maximálne 8 ľudí. Kto by chcel na ňu kontakt, tak môžem dať cez email. Inak má pevnú linku a je normálne v telefónnom zozname. Hoci telefonicky by som si určite nedala veštiť. To je pre mňa veľký luxus.
lorelei
27.06.07,20:54
Tak isto poznam jednu ktora vie predpovedat veci, robi z kariet, velmi mi pomohla, a to som tam isla akoze - ved za pokus to stoji, bude sranda. Ona sama mi povedala, co ma trapi a trafila sa, nechcela odo mna pocut nic,a ani konkretnu sumu nepovedala, odchadzala som ale od nej ako baletky, ktora tam ten balvan nechala. Ak ma niekto zaujem, mailom mozem dat kontakt. Tiez na pevnu.Vrelo odporucam. Je to psychicka opora a podpora.
lorelei
28.06.07,13:11
ahojte wagner a servis, prosim o trpezlivost, som este len 3 dni zaregistrovana, neviem vam hned odpovedat cez SS,az po 5 dňoch to ide, a nechcem tu robit akoze "reklamu"
lorelei
28.06.07,13:31
a dufam, ze sa mi podarilo prednastavit tu, aby dalo moj mail, tak mi piste tam, odpisem cez to:rolleyes:
lorelei
28.06.07,18:19
ok, wagner a mambi, poslala som vam to cez admina, ked to nepojde, tak to strelim hadam uz aj sem, neviem ani, ci sa to moze, aj ked v tom osobne nevidim problem...ahojte
lorelei
28.06.07,18:52
pre wagner: prosim napis mi na mail: gipsy19@azet.sk, rozumiem uz ako to treba, ale zakazdym mi vypise to iste:
Upozornenie
Prepáčte, používanie súkromných správ je povolené len užívateľom s minimálnym počtom 5 príspevkov a minimálnou dobou členstva 5 dní.:( :( :(
ZannaAvalon
12.10.09,08:07
Môj názor je taký:
Niekto je seriózny a niekto nie !!!
Musíte si sami nájsť vešticu, je to určitá cesta poznania pokiaľ sa dostanete k tej čo vám bude najviac vyhovovať – dajte sa viesť svojim vnútorným hlasom
A ceny ? No sú rôzne !!!
Ten kto to robí na živnosť, má prenajatú miestnosť, platí si odvody a dane, poistenia, prípadne vzdelávacie kurzy.....
Musí z niečoho platiť toto štátom schválené výpalné
Chcela by som ešte dodať, že je veľa podvodníkov – naozaj veľa !!!

Len tak na margo tejto témy, ja vykladám karty, mám dar videnia a naďalej sa vzdelávam, ak chcete pozrite si moju stránku hmlaavalonu.wbl.sk
elena.galova
27.07.11,08:09
Je velmi vela podvodnikov, zistila som to na vlastnej kozi. Z 13 vestcov som natrafila len na jedneho fakt schopneho, a to je dost smutne. Mal by sa spravit nejaky register, kde by boli vsetci a boli by tam uvedene aj ich medzinarodne certifikaty. V zahranici to je dost rozsirene a tuto si vesti kazdy samozvanec. Vo vsetkom sme za opicami :(
sibylla
30.07.11,14:57
mna zaujíma, ako riešiš veštenie po telefone, ked ti "odídu" hlasivky