duficek
14.06.07,08:07
idem robim mzdy za maj a opat mi do mzdy nenatiahne 6 dnovy pracovny tyzden, hodnoty to zobrazi akoby bol 5 dnovy (na karte zamestnanca mam nastavenie dobre, predchadzajuca verzia 10,062 to natahovala v poriadku)
:(
tak bacha na to, keby mal niekto nestandartny tyzden....
ucetni_fantozzi
14.06.07,06:20
neviem sice, ako to robis ty, ale mne to v money najlepsie funguje, ked zamestnancovi dam 0 dni/tyzden a x hod./den - potom zadam pocet odpracovanych dni (smien) a ako-tak sa k vysledku dopracujem (prepocita realne odpracovane hodiny aj nahrady)...
duficek
14.06.07,06:39
no podobne som to urobil, nahodil som pocet hodin a pocet dni na 99% sedi. akurat som este opravoval sviatky a dovolenku...
ucetni_fantozzi
14.06.07,07:16
hej, treba vzdy opravit dopocitavanie dni sviatkov... ja tam mam este aj prace cez sviatok, ktore program pocita podla akejsi bulharskej konstanty (mne to vzdy vychadza inak)...

popravde, vkladal som do money vacsie nadeje, ked som ho kupoval...
duficek
14.06.07,08:04
to aj ja. ale robil som v nom uz 6 rokov v start verzii a potom som prekrocil limit v sklade a mzdach a hlavne v tych mzdach je plno nedostatkov a vsetko treba sledovat a rucne opravovat.
velmi ma stvu aj vytvorene zavazkove doklady pri zauctovani miezd - platby do poistovni, ze nie su rozuctovane na zamestnanca a zamestnavatela, ale cela suma je jedna predkontacia :(
ucetni_fantozzi
14.06.07,08:12
uctovanie som neskusal, to je fakt sila, ved to predsa musi ist na uplne ine ucty!!! money som kupil na JU a mzdy, lebo uz tej agendy bolo strasne vela a potreboval som soft, ktory si "zapamata" vsetky data...

na podvojne pouzivam iny soft...

inak je pravda, ze money som kupil prednedavnom a postupne v nom objavujem nedostatky, ktore som pri testovani start verzie prehliadol... chystam sa podat reklamaciu, som zvedavy, ci ma neposlu do certa... :-)
Atreides
19.06.07,10:03
Duficek pravdepodobne je to sposobene prave starsou verziou programu. Kedze Money uz dlhsi cas vytvara pri zauctovani miezd doklady s rozuctovacimi polozkami.
Ľuba
19.06.07,10:58
Duficek pravdepodobne je to sposobene prave starsou verziou programu. Kedze Money uz dlhsi cas vytvara pri zauctovani miezd doklady s rozuctovacimi polozkami.
Ale nie v JÚ.