nikulik
15.06.07,11:57
Ahojte, zle som zaradila temu. Omylom som ju zaradila do podvojneho uctovnictva. Chcela som ju dat do temy PC. Da sa to nejako napravit? Richard by to nepresunul? Je to tema: Ako pridat text cez obrazok?
Vopred ďakujem.;)
Zoltán Kovács
15.06.07,10:49
Ahojte, zle som zaradila temu. Omylom som ju zaradila do podvojneho uctovnictva. Chcela som ju dat do temy PC. Da sa to nejako napravit? Richard by to nepresunul? Je to tema: Ako pridat text cez obrazok?
Vopred ďakujem.;)

Už som to nahlásil moderátorovi témy PÚ.
Ak zle zaradíš otázku do sekcie, tak tlačítko Nahlás slúži práve na opravu takýchto omylov.
lenkak
15.06.07,17:26
už presunutá.
nikulik
18.06.07,09:20
Už som to nahlásil moderátorovi témy PÚ.
Ak zle zaradíš otázku do sekcie, tak tlačítko Nahlás slúži práve na opravu takýchto omylov.

Aha, tak to som nevedela, ale dakujem. Nabuduce uz budem mudrejsia.;)
STRELEC
01.02.08,13:01
Už som to nahlásil moderátorovi témy PÚ.
Ak zle zaradíš otázku do sekcie, tak tlačítko Nahlás slúži práve na opravu takýchto omylov.

Pre Richarda a moderátorov:

Keď nahlásim tému, príspevok (použijem tlačítko vľavo), tak mi vyskočí tabuľka, aby som teda napísal , prečo som tlačítko "nahlás" použil. Vypíšem to.
Rád by som dostal ale odpoveď. Spätnú väzbu. Stačí stručná: OK, alebo návrh na výmaz nebude použitý. Vlastne skoro hocičo.

Reakcia ale nie je žiadna zo strany Richarda alebo moderátora. To sa mi nezdá správne. Načo potom treba vôbec tú tabuľku? Resp. načo tam budem niečo písať, možno sa to ani nikde ako info nedostane.
Za prípadnú odpoveď vď.!
Richard
01.02.08,13:30
Peter, rozumiem čo máš na mysli a súhlasím s tebou že by to bolo fajn.

Nie je však v našich silách robiť takúto vec. Výnimočne som to už urobil, ale na 90% nie.
Napriek tomu že si Vážim nahlásenie ako tvoju pomoc, nemôžem sa venovať aj "spracovaniu" nahlásenia aj vysvetľovaniu.
Stáva sa že "musím" komunikovať s dotyčným ktorému presúvam tému, uzatváram alebo mažem.

Ak by som mal každé nahlásenie vysvetľovať aj nahlasujúcemu je to ďalšia robota na ktorú nemám veľmi času.
Viem je to blbé práve voči tebe, keď ty si nájdeš čas na nahlásenie a stručnému popisu.

Ešte taký postreh, sprievodný text nahlásenia býva často veľmi stručný, ja by som však už tak stručne nevedel odpovedať, musel by som niečo vysvetliť naviac a možno by to otváralo aj dlhšiu diskusiu....

... vravím bolo by to fajn, ale nemáme toľko pracovnej sily na reklamačnom oddelení ako TESCO :D

Žiaľ nemáme na upratovanie Porady ani taký kontrakt ako istá firma na ministerstve obrany :D
STRELEC
01.02.08,13:37
Súhlas vo všetko - teda až na jednú vec, s ktorou vôbec nesúhlasím. Podľa mňa onen bohatý market je taký bohatý a tak nás "osekáva" pri nákupoch, že reklamačné odd hádam ani nemá.
Ale to už je iná kapusta.

Vďaka za odpoveď. Ak teda v budúcnosti tlačítko použijem, tak krátky "príkec" sa niekde vôbec zjavuje?
Richard
01.02.08,13:47
mne a moderátorom príde email, kde je link rovno na príspevok plus text nahlásenia