eviketa
15.06.07,13:51
PLs. kto používaťe SW easysvb môžete mi dať vedieť, ako ste s ním spokojní? Asi by sme ho zakúpili, ale rada by som mala aj nejaké info, ako funguje, či su s niečim problémy a pod.

Dík
MarcelkaT
15.06.07,12:07
Máme poslednú verziu. Funguje bez problémov. O poslednej verzii hovorím preto, lebo na rozdiel od minulých má aj veľmi dobrý interaktívny help.Myslím, že cena a možnosti sú vo veľmi priaznivom vzťahu. Z množstva tlačových výstupov oceňujeme najmä vyúčtovanie, v porovnaní s tým čo dávajú niektoré bytové podniky a družstvá je výúčtovanie z tohoto softu minimálne o kategóriu lepšie a najmä každému zrozumiteľné. Mimochodom vyúčtovanie sme mali už vo februári. V prípade potreby pošlite mail, radi sa podelíme o skúsenosti - nechcem aby to vyzeralo ako reklama.
eviketa
15.06.07,12:35
ok, dakujem. Je nejaky manuál, ale len skusmo sa dá na veci prísť ?
victoria
15.06.07,12:51
Ja mam k programu aj manual, sice iba vytlaceny wordovy dokument ale da sa z neho vyjst. Inak je to dobry program, na mieru usity pre SVB, funguje bez problemov.
Orim
15.06.07,16:58
Ako dlho to môžete používať po zakúpení?
peton
17.06.07,09:06
Orim, licencia programu sa kupuje na rok (ak chces aj na viac rokov a to dokonca aj spätne dozadu napr. za roky 2000-2006) a to na rok z pohladu SVB. Napr. pri zakupeni licencie na rok 2007 pracujes v nom od 01.01.07 az do spracovania vyuctovani a uzavreti roka t.j. napr. do 30.04.08. Ale ubezpecujem Ta, ze ak mas vsetky faktury od dodavatelov uz nahrate a parametrizaciu spravne nastavenu, je to len par sekund a vyuctovania mas hotove aj v januari :-). Ak si s programom spokojny a mas zaujem dalej s nim pracovat dokupis si licenciu na dalsi rok.
victoria
04.07.07,05:25
Prosim, viete mi poradit ako zauctujem v programe Easy SVB vysledky rocnych vyuctovani ? Teda ked mi najomnik uhradi na ucet nedoplatok alebo preplatok z rocneho vyuctovania ?
Dakujem
peton
04.07.07,07:13
Výsledky ročného zúčtovania (nedoplatky aj preplatky) sa Ti pri uzávierke roku premietnu priamo do účtovníctva do záložky "Pohľadávky". Nedoplatky majú plusovú hodnotu a preplatky mínusovú. Ak pracuješ s programom prvý rok, musíš si Pohľadávky z vyúčtovania za minulý rok vytvoriť sama (pozri si manuál - F1 - kapitola Pohľadávka z Vyúčtovania).
Ak chceš pohľadávku zúčtovať (nedoplatok aj preplatok) postupuješ štandardne cez tlačítko "Príjem" kde vyplníš "Dátum" klikneš na tlačítko "Pohľadávka", vyberieš zo zoznamu o ktorý nedoplatok (preplatok) sa jedná - dáš uhradiť a všetko ostatné Ti už natiahne. Potvrdíš OK a hotovo. Preplatky sa Ti zobrazia v príjmovom stĺpci peňažného denníka v mínusovej hodnote a nedoplatky v plusovej. Dúfam, že je to jasné, ak nie alebo to nerieši to čo potrebuješ ozvi sa. Pa.
eviketa
05.07.07,15:30
viete mi niekto napísať cenu za tento SW ?
peton
06.07.07,08:42
Ahoj evi - poslal som Ti SS. :-) Krásny upršaný dníček prajem. Snáď sa už vylepší.