ludmilla
15.06.07,17:57
Neda mi nespomenut, vcera sa vo viedenskej Stadthalle konal koncert skupiny IL DIVO, este teraz som plna dojmov. Pocuva este niekto z vas tento zaner - klasicky pop?
ludmilla
19.06.07,08:24
Takže Vás IL DIVO vôbec neoslovili? Spievali oficiálnu pieseň na Majstrovstvách sveta vo futbale 2006 s Toni Braxton. Veľmi sa mi páči aj Ave Mária, tak úžasne precítenú som ju snáď ešte nepočula.
Pre tých, čo IL DIVO ešte nepoznajú - je to skupina, ktorá sa skladá zo spevákov zo 4 štátov: Urs Bühler zo Švajčiarska - tenor, Sebastien Izambard z Francúzka - vox populi, Carlos Marin zo Španielska - barytón a David Miller z USA - tenor.
IL DIVO naspievali pieseň so Céline Dion, Pink, Gwen Stefani, Toni Braxton, Annie Lenox atď. Ak by niekto chcel počuť aspoň úryvok ich piesne dávam do pozornosti link.: http://www.ildivo.de/, vľavo dole sú ovládacie prvky pre audio.
marči
01.07.07,19:37
Ahoj, tak trocha ich poznám, aj mne sa veľmi páčia. Ešte dávnejšie som si stiahla nejaké piesne - sú nádherné ! napr. Everytime I look at you, The man you love, All by myself....
ludmilla
03.07.07,16:54
Ahoj, tak trocha ich poznám, aj mne sa veľmi páčia. Ešte dávnejšie som si stiahla nejaké piesne - sú nádherné ! napr. Everytime I look at you, The man you love, All by myself....

Pred tyzdnom som si kupila ich CD - ANCORA, vrele odporucam.
Camila
23.03.09,08:39
ja idem zajtra !!!!!!!!!
lavi
23.03.09,09:06
nepoznam ich vobec
ludmilla
23.03.09,22:15
nepoznam ich vobec


ani netušíš o čo prichádzaš:)
ludmilla
15.04.11,19:51
.. konečne ich privítame aj u nás, už sa nemôžem dočkať.


Koncert IL DIVO 11.08.2011 ich vystúpenie s orchestrom sa bude konať na nádvorí Bratislavského hradu pod holým nebom.
ludmilla
15.04.11,20:16
Valcake
15.04.11,23:26
Sú úžasní. Videla a počula som ich len v TV a interview na M1
samema
22.04.11,21:42
Lístky jsem koupila a teď už aby bylo 11.8. a vyšlo počasí :-)já je znám rok a fakt jsou skvělí a ty hlasy to je fakt nádhera poslouchat a ještě se na ně pěkně kouká :-)
Marína
23.04.11,05:00
Vitaj na porade a cíť sa tu dobre.:)
larossa
26.04.11,10:40
ahoj, tak to ti závidím, lebo len čo som sa dozvedela, že budú na SK zháňala som lístky, no nielenže sú neskutočne drahé, čo by som prežila, ale u nás v KE som ich nezohnala, ticketportal ich cez net ani nepredával, je to teda riadna fraška, strašne som sa tešila :(
ludmilla
26.04.11,18:08
ahoj, tak to ti závidím, lebo len čo som sa dozvedela, že budú na SK zháňala som lístky, no nielenže sú neskutočne drahé, čo by som prežila, ale u nás v KE som ich nezohnala, ticketportal ich cez net ani nepredával, je to teda riadna fraška, strašne som sa tešila :(

Larossa máš absolútnu pravdu vo všetkých bodoch sú naozaj veľmi drahé :(, ticketportál ich predával, ale začal presne na Veľký piatok a aj to bolo už skoro všetko vypredané mne sa podarilo ich v piatok zarezervovať, v sobotu chceli lístky aj 4 kolegyne z Viedne a keď sme ich išli objednať už sa nepredávalo, máš pravdu majú zvláštne spôsoby. Dnes som bola moje lístky zaplatiť a vyzdvihnúť pre nás a našich známych, neskutočne sa na koncert teším :)
buchač
26.04.11,18:24
Ale táto je asi najkrajšia ...teda pre mňa určite ...
Smutná , teda ten klip ...ale inak ???


http://www.youtube.com/watch?v=Utm4T6lT7pE
ludmilla
27.04.11,07:01
Ale táto je asi najkrajšia ...teda pre mňa určite ...
Smutná , teda ten klip ...ale inak ???


Je krásna a smutná ... Pri nej som si uvedomila aká som šťastná, že mamu mám, uvedomujem si to každý deň, čím som staršia viac a viac ...
Sisa777
10.05.11,06:24
ahoj, tak to ti závidím, lebo len čo som sa dozvedela, že budú na SK zháňala som lístky, no nielenže sú neskutočne drahé, čo by som prežila, ale u nás v KE som ich nezohnala, ticketportal ich cez net ani nepredával, je to teda riadna fraška, strašne som sa tešila :(

Rezervácie sa stále uvoľňujú, treba to sledovať.!
ivanes
25.06.11,18:32
Ja som si dnes bola vyzdvihnúť lístok, nebol síce úplne najlacnejší ako tu už bolo spomenuté, ale raz za čas si človek môže spraviť radosť, nie? :D neskutočne sa teším, teším, teším. :)
Vlastak
30.06.11,16:38
:)
Ja som si dnes bola vyzdvihnúť lístok, nebol síce úplne najlacnejší ako tu už bolo spomenuté, ale raz za čas si človek môže spraviť radosť, nie? :D neskutočne sa teším, teším, teším. :)
Tak to Ti teda závidim, ja som si zatiaľ urobila iba takú radosť, že som si kúpila od nich dve DVD a jedno CD.:)
ludmilla
12.08.11,14:26
Včera bol koncert a dnes môžem povedať, že Carlos, Sébastien, Urs a David vôbec nesklamali. Boli aj vtipní :)


http://www.youtube.com/watch?v=FAVvDxXtzRU

http://www.youtube.com/watch?v=6lSTNCfjg4s

http://www.youtube.com/watch?v=4IuW2IubF8U
lujza.j
12.08.11,14:58
počasie Vám vyšlo:)
erzet
12.08.11,17:53
Keď IL tak som myslel, že sú z Ilavy. Nie, vtipkujem, videl som ich v telke, dobré.
Vlastak
14.08.11,10:17
[QUOTE=ludmilla;1822974]Včera bol koncert a dnes môžem povedať, že Carlos, Sébastien, Urs a David vôbec nesklamali. Boli aj vtipní :)
Ľudmila ďakujeme za informácie, my čo sme sa tam nemohli dostať, sme zvedaví, chcem sa spýtať autogramiáda bola ?
ludmilla
15.08.11,05:13
[QUOTE=ludmilla;1822974]Včera bol koncert a dnes môžem povedať, že Carlos, Sébastien, Urs a David vôbec nesklamali. Boli aj vtipní :)
Ľudmila ďakujeme za informácie, my čo sme sa tam nemohli dostať, sme zvedaví, chcem sa spýtať autogramiáda bola ?

Tak na túto otázku ti zodpovedať neviem, o žiadnej som nevedela, ale za to bol nejaký VIP večierok:) samozrejme pre vyvolených :)
barni15
16.08.11,11:41
Poznám to mám od ních doma DVD IL DIVO - Live at the Greek Theatre pekný koncert odporúčam
ludmilla
16.08.11,12:17
.. .. pekny koncert a pekný Carlos Marin :)
Vlastak
16.08.11,18:22
.. .. pekny koncert a pekný Carlos Marin :)
súhlasím máme rovnaký vkus :)
Sisa777
26.08.11,06:57
Koncert bol super!!!
europravnik
27.08.11,10:02
Neviete kedy pridu znova niekam blizko?