mucina
16.06.07,10:34
dobrý chcem sa spýtať, ak som bola na dohode zamestnaná od júla 2006 do decembra 2006, mám v ročnom zúčtovaní poistného zarátať iba dátum od septembra do decembra + príjem za tieto mesiace alebo tak ako som bola na danej dohode zamestnaná + príjem sa dané obdobie. dakujem
endrju
16.06.07,09:02
dobrý chcem sa spýtať, ak som bola na dohode zamestnaná od júla 2006 do decembra 2006, mám v ročnom zúčtovaní poistného zarátať iba dátum od septembra do decembra + príjem za tieto mesiace alebo tak ako som bola na danej dohode zamestnaná + príjem sa dané obdobie. dakujem

Na takto sformulovanú otázku nie je možné zodpovedať.

Mohla by si vysvetliť:
"príjem za tieto mesiace"
"príjem za dané obdobie"

Ďalej v čase keď si pracovala na dohodu, bola si súčasne:
a) zamestnancom v riadnom pracovnom pomere (plný alebo skrátený úväzok nerozhoduje)
b) dobrovoľne nezamestnaná
c) poberateľ dôchodku (akého?)
d) ???

:cool:
mucina
16.06.07,09:09
keď som bola na dohode, tak som bola dobrovoľne nezamestnaná osoba, tým obdobím myslím, že na dohode som robila od júla do decembra 2006 a mala som nejaký príjem. no a neviem, ci mám v RZP uviesť ide, že som bola na dohode od obdobia semptember do decembra 2006 a odmeny za tieto mesiace. vypisujem to totiž v tlačive, kde mi ukazuje, že mám uviesť kedy som bola na dohode v období od septembra do decembra 2006.
veronikasad
16.06.07,09:41
robíš pravdepodobne so starým sw na starom tlačive. Obdobie 9-12 sa posudzovalo pri vyplňovaní RZZP za r.2005

------------
Veronika