Noro6664
18.06.07,22:31
Ahojte návštevníci stránky poradna.sk
Mám záujem o podnikanie zo stánkom v kt. sa budú podávať grilované klobásky, grilované prsia, kofola a pivo, prípadne nejaké to pol deci.
Ide o stánok kt. by sa premiestňoval, teda táto činnosť by sa preváckovala len počas rozličných akcií (počas leta na festivaloch, či prípadne pri vodných nádržiach)

Môžete mi pomôcť, kde a čo najprv rozhýbať?
Napísal som to teraz stručne, spoločnými silami to dúfam potlačíme!
Ďakujem a teším sa na vaše odpovede - rady - nápady..
Noro6664
19.06.07,13:13
Ešte pripomeniem, že som vyučený kuchár, mám maturitu, zdravotný preukaz, takže zo živnosťou by nebol problém, ani čo sa týka potravinárstva, z HCCP by som mal menšie problémy ako bežný smrteľník.

Chcelo by to rozhýbať, som smädný po informáciach, Ďakujem!
ALDA
19.06.07,14:23
Ešte pripomeniem, že som vyučený kuchár, mám maturitu, zdravotný preukaz, takže zo živnosťou by nebol problém, ani čo sa týka potravinárstva, z HCCP by som mal menšie problémy ako bežný smrteľník.

Chcelo by to rozhýbať, som smädný po informáciach, Ďakujem!

mimotemyBóžinku samý cholesterol, ale som smädná, hladná, dala by som si, nerob chute.:D

Sám píšeš, že by to chcelo rozhýbať, tak vstaň a behaj. Ak máš vyhliadnuté miesto, nevidím problém. Hygienik, súhlas mesta /obce/ Držím palce.:)
lenkak
19.06.07,16:48
dôležité je pre Teba HACCP, ale ako kuchár to zvládneš a Potranovinový zákon, Potranoviunový kódex. link prikladám a takisto priložím aj link na vzor čo som prikladala HACCP, pri výrobe treba doplniť presný technologický postup. Ak zvládneš hygienu, ostatné potom už v pohode.
http://www.svssr.sk/sk/legislativa/kodex/kodex.asp
http://www.porada.sk/showpost.php?p=57697&postcount=4
Noro6664
19.06.07,17:16
Chcel by som to mať prenosné,na festivali,alebo priležitosti ako jarmoky a podobne, akú živnosť treba,alebo kam na aký úrad treba zájsť?
keby som len upravoval polotovary,ako piekolk kúpené klobásky a tak.. ale mňamky marinované a následne grilované prsíčka by som nechal na seba.

ako je to z ďaľšími pracovníkmi?lebo určite to nebudem zvládať sám, ako to bude s dokladovaním napríklad priateľky, alebo nejakej výpomoce?

-spýtam sa,možno hovorím zle, ale je treba aj k tomuto zapisovať majetok,alebo stroje, nástroje? ako top býva?

diky za ďalšie rady priatelia
lenkak
19.06.07,17:19
Choď na Živnostenský úrad, tam Ti presne povedia, ale si vyučený kuchár, hádam aj prax máš, tak to problém nebude.
Priateľku a inú výpomoc zamestnať.
Všetko treba zapisovať, viesť komplet účtovníctvo.
maja a palo
22.06.11,16:18
Ahojte,

a co ked v stanku pracuju dvaja zivnostnici?
Jeden so zivnostou na predaj (ale urcite by som si ju musela rozsirit) a druhy s vyucnym listom (tiez zivnost).
Kazdy by si vlastne platil iba svoje veci? Pravdepodobne by sme nespadli ani do DPH.. Je to takto mozne?

vdaka
Dáša_
22.06.11,16:26
Ahojte,

a co ked v stanku pracuju dvaja zivnostnici?
Jeden so zivnostou na predaj (ale urcite by som si ju musela rozsirit) a druhy s vyucnym listom (tiez zivnost).
Kazdy by si vlastne platil iba svoje veci? Pravdepodobne by sme nespadli ani do DPH.. Je to takto mozne?

vdaka

a budete mať aj dve registračky?
Gina Er
22.06.11,16:35
http://www.porada.sk/t6018-zdruzenie.html
nemusia mať dve pokladne,myslím,že forma združenia FO existuje stále
maja a palo
22.06.11,18:16
FO zdruzenie akoze zdruzenie fyzickych osob..:o?
ak je nieco take, tak to moze byt velmi zaujimave..