judyt
19.06.07,13:09
Ahojte, ja viem, ze mate vela receptov a su aj velmi fantasticke. Ja hladam recept pre deti do skolky. Budu mat ku koncu skolskeho roka mensiu oslavu a hladam recepty pre nich. Ja viem ze vy viete pomoct. DAKUJEM:) ;)
marči
19.06.07,15:28
Ahoj Judyt, aj mňa čaká niečo podobné. V piatok má moja dcérka rozlúčku so škôlkou, tak sa chystám niečo pripraviť. Oni tam budú mať krásnu dobošovú tortu, tak si myslím, že už stačí "doložiť" len nejaké malé chuťovky, niečo nepečené... napr. aj toto, alebo nejaké maličké pagáčiky...ale ak máte nejaké dobré nápady, budem rada ak prispejete :)
Timka1
19.06.07,17:22
Melnick
19.06.07,17:39
judita1971
19.06.07,18:05
skús napr. tzv. lodičky - krúžko banána a okrúhlu piškótku spojíme špáratkom, namočiť v čokoláde.Čo tak narobiť pukance - jednoduché - rýchle - overené niekoľkými oslavami a karnevalmi-:D :D
alebo malé perníkové srdiečka - navrch ako ozdoba písmená - keď už sú to budúci školáci.
janasv
19.06.07,18:09
Z mojich skusenosti viem, ze deti potesi vsetko, co je doma napecene. Keksikov maju vsetky dost a nie kazdy doma pecie... ;) Ja som pre syna piekla ceresnovu bublaninu, ina mamka piekla babovku, niekto kupil melon, banany a pod. Najlepsie je navzajom sa dohodnut s ostatnymi rodicmi a s ucitelkami. Viac hlav, viac kapusty :---:---:---:---.
janaGT
20.06.07,05:11
na dcérinej oslave deťom najviac chutili obyčajné palacinky pokrájané na menšie kúsky do rôznych tvarov, plnené lekvárom, nutelou a ozdobené čok.polevou. Tie sa zjedli ako prvé a bolo ich neúrekom ( robila som ich z 1,5 l mlieka )
judyt
20.06.07,05:31
Velmi pekne dakujem za Vase odpovede. Vedela som za na PORADE su ludia, ktori radi pomozu. Este raz Vam DAKUJEM!!!!!!;) :)
Tweety
19.12.13,17:47
Určite ich už za tých, viac ako šesť rokov, dávno našla.