sway
07.02.05,16:29
Prosím poradíte mi niekto - neviem pod aký zákon spadajú reklamácie.
Potrebujem si pozisťovať pre veľkoobchod aké sú podmienky, koľko krát môže mať výrobok závadu..., kedy ho treba zákazníkovi vymeniť....jednoducho všetko. Nemám s tým žiadnu skúsenosť - poradíte? dííííík :p
sway
08.02.05,14:36
Prosím poradíte mi niekto - neviem pod aký zákon spadajú reklamácie.
Potrebujem si pozisťovať pre veľkoobchod aké sú podmienky, koľko krát môže mať výrobok závadu..., kedy ho treba zákazníkovi vymeniť....jednoducho všetko. Nemám s tým žiadnu skúsenosť - poradíte? dííííík :p

NIK NEPORADÍ ?- nik nereklamuje? - prosííím, ak niekto niečo vie- dajte aspoň odkazííík. Dííííík. :confused:
petra:-)
08.02.05,14:43
Ja neviem sway, či je to dobre nerobím s tým, ale toto som si vyhľadala cez googla - text zákon o reklamáciách. Našlo mi toho dosť veľa ak máš tú možnosť skús to. Zatiaľ pripájam: reklamačné konanie
... 634/1992 Zb. o ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov (§ 13 a §
19) a zákon č. 455/1991 Zb. ... vedenie evidencie o reklamáciách,. ...
www.soi.sk/rspotreb/zoznam/reklamac.htm - 29k - V*pamäti - Podobné*stránky
[ Viac výsledkov z www.soi.sk ]
sway
08.02.05,14:50
Ja neviem sway, či je to dobre nerobím s tým, ale toto som si vyhľadala cez googla - text zákon o reklamáciách. Našlo mi toho dosť veľa ak máš tú možnosť skús to. Zatiaľ pripájam: reklamačné konanie
... 634/1992 Zb. o ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov (§ 13 a §
19) a zákon č. 455/1991 Zb. ... vedenie evidencie o reklamáciách,. ...
www.soi.sk/rspotreb/zoznam/reklamac.htm - 29k - V*pamäti - Podobné*stránky
[ Viac výsledkov z www.soi.sk ]

moc díík, toto ma nenapadlo, pozriem to, vďaka :)
lubos f
08.02.05,14:53
Ja sa vo svojich Obchodnych podmienkach odvolavam na Obchodny zakonnik a zarucne podmienky dodavatelov. Ale napr. 24 mesacna zaruka pre spotrebitela by mala byt zakotvena v Obcianskom zakonniku, ale nechcelo sa mi prechadzat vsetky novely takze som nevidel na vlastne oci co vsetko tam je...
sway
08.02.05,15:16
Vďaka Petra ešte raz - našla som čo som potrebovala!!!