cloe
19.06.07,17:36
Tak som sa konečne dočkala! Dnes dorobím ešte 2 DPH a 2 RZZP, zajtra nakúpiť a oprať, štvrtok baliť a v piatok vyrážam! Tak sa teším ako dieťa /ináč to ani neviem/. Žiadny telefón, žiadny stres:) , aspoň dúfam, /aj keď môj manžel je "nervák":D /. Tak dúfam, že všetko dobre dopadne a hlavne sa zrelaxujem a trošku ukojím moje cestovateľské chúťky;)
jess
19.06.07,15:55
ticho závidím :mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee:, ale prajem ti krásnu dovolenku:):):):)
cloe
19.06.07,16:24
Ďakujem!:)
Melnick
19.06.07,16:32
A prajem Ti tiež šťastný návrat medzi nás . :)

Ten šťastný návrat želáme /+všetci súhlasiaci / všetkým,ktorí niekam cestujú :) :) :)
mgm
19.06.07,16:45
Ja už tiež pomaly balím, dnes sme boli na nákup, v štvrtok by som chcela pobaliť celú rodinu a v piatok večer vyrážame do Chorvátska - Istria - Rovinj. Tiež sa už teším, hoci mi treba ešte dokončiť RZZP /3ks/. Keby sme sa nepočuli, cez to písané slovo - majte sa krásne, dokončite, čo musíte dokončiť a dorobiť a po 5. júli sa tu určite ukážem.

Pa
cloe
19.06.07,17:26
My ideme na juh Talianska, teším sa, že tam bude krásna príroda a čisté more, nejaké pamiatky a tak. Keď ma nezožerie voľajaký žralok:D , tak sa podelím s dojmami. A dúfam, že všetci postupne vypnete a nebudete len pracovať:)
kačenka
20.06.07,04:14
Aj ja idem do Talianska-na Sardíniu a tiež už to mám za pár. Cestovná horúčka vrcholí. Zajtra ráno idem.Pá majte sa tu.
michelle84
20.06.07,04:20
No ja som už skoro dva týždne doma z Egypta. Bolo fantasticky, ešte by som išla hoci aj teraz si tam povegetiť. Bola som prvýkrát si takto oddýchnuť a urobí to veľa, prvé dni som vôbec ale vôbec nemyslela na prácu :-) Všetkým krásnu dovolenku prajem.
drobeceva
20.06.07,04:35
Ahojte, aj ja sa už balím, letíme na KORFU. Viete ako sa teším??????:confused: :confused: :confused: Hlavne, že vypnem firemný mobil, "vypnem" zo všetkých starostí a problémov, ktoré sú v robote. Dúfam, že oddýchnem. Všetkým, čo sa chystáte na dovolenku prajem pekné počasie, peknú dovolenku , načerpanie nových síl a šťastný návrat domov. Potom sa znova stretneme na PORADE. AHOJTE..................:) :) :)
tuta
20.06.07,20:41
V pondelok sme po nete pobehali, v utorok sme vyplatili, dnes sa balíme a zajtra letíme. I ja sa teším, že vypnem hlavne od pracovných starostí. Ale Poradu po 2. júli navštívim ako prvú. Tak sa majte krásne.
Chobot
21.06.07,09:30
Všetci dovolenku chystajúci poraďáci, peknú dovolenku a hlavne aby ste nedopadli ako náš chudák poraďák:

http://www.porada.sk/t50341-zaitky-z-dovolenky.html
cloe
06.07.07,19:04
Ahojte! Hlásim príchod:) Bolo fantasticky, všetko nám vyšlo. Poloostrov Gargano môžem všetkým vrele doporučiť! Aj sme sa zrelaxovali, aj sme videli veľa krásneho. Len po príchode som mala menšie šoky. Deti zostali samé doma /teda sú už obaja dospelí/ a tak len čo sme prišli hlásili závady. Počítač pokazený /teraz som na náhradnom/, vysávač - zhorel motor, syn stratil mobil a kvety na balkóne - jedna hrôza:eek: A aby toho nebolo málo, pokazili sa nám sterače a máme praskuté predné sklo na aute.:confused: Ale cezto všetko sa cítim fantasticky. Pohoda, klídek, tabáček...;)
mgm
06.07.07,20:34
Ahojte, tiež hlásim príchod. Na Istrii bolo super, krásne počasie, teplá voda, dobrá zmrzlina ... Doma všetko v poriadku /aspoň som na nič neprišla/.

Prajem ďalším dovolenkujúcim príjemnu dovolenku

Marta
Anja111
07.07.07,06:55
Túto tému som objavila až dva týždne po návrate z dovolenky... Asi preto, že sme boli last minute.
Boli sme v Grécku, ostrov Evia, hotel Olympic star... Bolo fantasticky, naozaj all inclusive! Len tých 11 dní akosi rýchlo ubehlo! :)
drobeceva
08.07.07,10:06
Ahojte všetci, už som síce z dovolenky týždeň doma, ale dnes som kvôli PORADE došla do práce. Z dovolenky som prišla rovno do výplat, tak skôr som sa tu ani nedostala. Bola som v Grécku, ostrov KORFU v MESSONGI,hotel GEMINI. Počasie suuuuuuper, ubytko v pohode,voda teplučká a čistučká, strava dosť jednotvárna, ale žiaľ, pribrala som. Bolo si z čoho vybrať /švédske stoly/. Dovolenka ubehla, krutá realita - som naspäť v práci a leto pred nami. Musím sa "pochváliť", prežili sme aj zemetrasenie.
kačenka
10.07.07,10:41
Po 18-dňovej paukze som zase tu. Bola som na Sardiínií a bolo tam nádherne. Ozaj je to zatiaľ taký panenský ostrov ako ho opisujú v knihách a reklamách.
žiadne veľké hotelové komplexy. Ticho, kľud a nádherné more, pláže piesočnaté, aj kamenisté podľa chuti. Pláž len pre seba, taktiež aj dlhé pláže.
Jednoducho super, odporúčam.
dracica
10.07.07,10:43
Bol niekto na dovolenke v Taliansku ake mate dojmy ??? Ja uz som tak dovolenkovo naladená
mysimis
10.07.07,10:57
Tiež som objavila túto tému až "po dovolenke"....vrátila som sa z Cypru. Dovolenka o akej som roky len snívala. Som oddýchnutá, zrelaxovaná, jednoducho povedané bolo tam supeeeeer. Zo srdca prajem každému príjemnú a ničím nerušenú dovolenku.
Gabi03
10.07.07,11:05
Aj ja sa už balííííím :D
Zajtra večer odchádzam ale dovtedy ešte musím stihnúť 1/4-ročnú DPH :(
tuta
10.07.07,16:53
Určite ju stihneš a potom sladký oddych. Ja som na tom opačne, najprv oddych a teraz poriadna makačka, musím doháňať, to na čo som na pláži vôbec, ale vôbec nemyslela. Dokonca, až dnes sa mi podarilo dostať na PORADU.Ale keď je človek oddychnutý všetko ide s úsmevom. Prajem príjemný relax a nech všetko na dovolenke dopadne aspoň tak fantasticky ako mne. Veď rok zbehne ako voda
a potom ak bude zdravie bude i dovolenka.
Gabi03
11.07.07,05:40
DPH-čka spravená, doma skoro pobalené a už len odísť. :D Hurááááá, ja idem dnes na dovolenku.... :D :D :D
PS: Tie smajlíky preto, lebo sa nesmierne teším. :D
ZuzanaP
11.07.07,05:47
Šťastnú cestu a krásnu dovolenku!!!!
Gabi03
11.07.07,05:48
Šťastnú cestu a krásnu dovolenku!!!!

Ďakujem. :D
ERRI
16.07.07,10:02
Ja tento rok nejdem k moru, ale chcela by som navštíviť Prahu, vie mi niekto poradiť ???
Braňo
16.07.07,10:06
Ja tento rok nejdem k moru, ale chcela by som navštíviť Prahu, vie mi niekto poradiť ???

ano, viem Ti poradit. Praha je krasna cela, takze je zbytocne vymenuvat pamiatky.
ERRI
16.07.07,10:29
myslela som tým ako je najlepšie sa tam dostať,či vlakom, autobusom,letecky,aby to bolo aj cenovo výhodné, počula som, že je dobré ísť aj autom a pred centrom si ho dať na parkovisko a ísť ďalej metrom, chcela som vedieť o ubytovaní v centre na nejaké štyri dni a tak. Inak dík , že si mi povedal , že Praha je krásnal