jana007
20.06.07,08:47
Chcela by som sa spýtať, či nemá niekto skúsenosť s piešťanskou cestovnou kanceláriou Piešťany-tour, ktorá ponúka rodinnú dovolenku do Talianska - Lignano Sabbiadoro. Neboli ste tam už ?
SERVIS
20.06.07,07:19
Bola som s nimi minulý rok. Všetko tip-top. Ak chceš, pýtaj sa konkrétne.
Bolo fajn, ale veľmi teplo. To vieš, keď Ti do apartmánu celý deň praží.
ekopo
20.06.07,07:25
Bo som v Lignano - pineta. Podľa môjho názoru je krajšie ako sabbiadoro. Je tam podstatne viac zelene. A netreba chodiť cez cestovku. Ubytovanie sa dá vybaviť aj tam. Je tam dosť cestoviek. (Ale istota je istota)

p.s. pripájam link www.lignano.it/sk (http://www.lignano.it/sk) je tu možnosť objednať si ubytovanie ...
jana007
20.06.07,08:45
Bola som s nimi minulý rok. Všetko tip-top. Ak chceš, pýtaj sa konkrétne.
Bolo fajn, ale veľmi teplo. To vieš, keď Ti do apartmánu celý deň praží.
V ponuke majú i stravovanie. Aké bolo ? Koľko trvala cesta autobusom ?
SERVIS
20.06.07,09:52
Varili Slováci. V jednom apartmáne bola akože kuchyňa, tam si si prišla s hrncami, ktoré sú v apartmáne, naložia ti tvoje porcie a na izbe si to rozdelíš na taniere a jete. Bolo to v celku chutné. Bola som spokojná, hladný sme neboli. Izby boli tiež čisté. Cesta trvala od myslím 19 hod večer a ráno okolo 8 sme tam boli. Na pláž blízko, do obchodu blízko, raj pre deti.
maja
20.06.07,11:15
My sme boli v Liganao Sabiadoro pokiaľ boli deti malé 4x. Prvý krát sme boli cez cestovku a potom len tak na blind. V cestovke nám ukázali zopár apartmánov, čo mali voľné a my sme si vybrali. Je to tam "živé" a pláže riadne preplnené. Ale nám sa tam páčilo.