zabiatko7282
20.06.07,12:32
Ahojte, mam taky dost velky problem mam fakturu od zahranicného dodavatela - česko, a nie je platcom DPH, vystavil mi fakturu v Slovenkých korunách, a ide o poskytnutie reklamného priestoru pre služby audiotex, mam tuto fakturu zdanit alebo nie??
DAkujem za skoru odpoved
emgeton
20.06.07,12:36
Ahojte, mam taky dost velky problem mam fakturu od zahranicného dodavatela - česko, a nie je platcom DPH, vystavil mi fakturu v Slovenkých korunách, a ide o poskytnutie reklamného priestoru pre služby audiotex, mam tuto fakturu zdanit alebo nie??
DAkujem za skoru odpoved

Reklamné služby - §15/8 - samozdaniť.