Bambi23
20.06.07,13:58
Ahojte,
jednemu zamestnancovi sme vypracovali RZZP typ S, kedze mal okrem nas este jedneho zamestnavatela v priebehu roka 2006.
V RZZP mu vysiel nedoplatok ako zamestnancovi, tak aj predchadzajucemu zamestnavatelovi.
Aky je dalsi postup z nasej strany?

1. Mame poslat oznamenie o nedoplatku jeho predchadzajucemu zamestnavatelovi?
2. Na zdravotnu poistovnu posielame len vykaz typu S za zamestnanca alebo aj nejake oznamenia?
3. Nedoplatok zamestnanec musi odviezt sam za seba alebo mu to mame zrazit z vyplaty a odviezt za neho my?

Mozno su to "blbe" otazky, ale je to jediny a prvy pripad v nasej firme, ostatni zamestnanci su "lahsie pripady" :)

Dakujem za kazdu radu.
katkaj
20.06.07,12:09
Ahojte,
jednemu zamestnancovi sme vypracovali RZZP typ S, kedze mal okrem nas este jedneho zamestnavatela v priebehu roka 2006.
V RZZP mu vysiel nedoplatok ako zamestnancovi, tak aj predchadzajucemu zamestnavatelovi.
Aky je dalsi postup z nasej strany?

1. Mame poslat oznamenie o nedoplatku jeho predchadzajucemu zamestnavatelovi?
2. Na zdravotnu poistovnu posielame len vykaz typu S za zamestnanca alebo aj nejake oznamenia?
3. Nedoplatok zamestnanec musi odviezt sam za seba alebo mu to mame zrazit z vyplaty a odviezt za neho my?

Mozno su to "blbe" otazky, ale je to jediny a prvy pripad v nasej firme, ostatni zamestnanci su "lahsie pripady" :)

Dakujem za kazdu radu.

Do 30.6.2007 odovzdáte na ZP ročné zúčtovanie tohto zamestnanca
Do 31.8.2007 oznámite zamestnancovi aj tomu Ďaľšiemu zamestnávateľovi výšku preplatku alebo nedoplatku
Do 30.9.2007 oznámite ZP výsledok o preplatkoch a nedoplatkoch zo všetkých ročných zúčtovaní ktoré ste robili a ktoré Vám oznámili ďaľší zamestnávateľia
Do 31.10.2007 vyrovnáte všetky nedoplatky a preplatky z RZZP

Zamestnancovi, kedže ste robili zúčtovanie u Vás, stiahnete nedoplatok vy.
Jana Motyčková
20.06.07,12:14
1. Ak bol aspoň 100 sk, tak áno.
2. Aj potvrdenie o podaní - to ZP potvrdí a vráti. Potom v septembri posiela ešte zamestnávateľ oznámenie zamestnávateľa ZP, kde vyčísli preplatky/ nedoplatky zamestnancov a zamestnávateľa - tých, ktorým robil RZZP a preplatky/ nedoplatky zamestnávateľa (100Sk a viac), ktoré mu oznámia iní zamestnávatelia.
3. Keďže RZZP robí zamestnávateľ, zamestnávateľ nedoplatok zrazí zamestnancovi. Do ZP ho odvedie spolu s ostatnými nedoplatkami/preplatkami až na základe toho oznámenia zamestnávateľa (bod 2.) do 31.10.2007
Bambi23
20.06.07,12:19
Dakujem,
a co v pripade, ze dany zamestnanec u nas uz nepracuje? Tym padom my nemozeme vyrovnat jeho nedoplatok.
Mame mu to len oznamit tak, ze mu zasleme oznamenie z RZZP a on nech si to vyrovna sam, alebo nech to da svojmu terajsiemu zamestnavatelovi?
Jana Motyčková
20.06.07,12:20
Aj v takom prípade nedopaltok uhrádza do ZP zamestnávateľ a zamestnanec je povinný tento nedoplatok uhradiť zamestnávateľovi - do pokladne, poštou, na účet - podľa dohody.
Bambi23
20.06.07,12:25
Aj v takom prípade nedopaltok uhrádza do ZP zamestnávateľ a zamestnanec je povinný tento nedoplatok uhradiť zamestnávateľovi - do pokladne, poštou, na účet - podľa dohody.

Pochopila som to spravne? Takze nedoplatok za neho odvedieme my, ako zamestnavatel, ktory vykonal RZZP. Nasledne od neho ten nedoplatok budeme musiet nejako vymahat, aj hoci uz u nas nerobi a netusim ako ho k tomu prinutime?
Nebolo by spravnejsie, aby za neho nedoplatok odviedol jeho terajsi zamestnavatel, hoci mu RZZP nevykonal, ale bude mat od nas oznamenie na zaklade ktoreho to vie odviezt a aj lahsie vymoct /zrazkou z platu alebo pod./?

Akosi sa mi to pletie :)
katkaj
20.06.07,12:41
Pochopila som to spravne? Takze nedoplatok za neho odvedieme my, ako zamestnavatel, ktory vykonal RZZP. Nasledne od neho ten nedoplatok budeme musiet nejako vymahat, aj hoci uz u nas nerobi a netusim ako ho k tomu prinutime?
Nebolo by spravnejsie, aby za neho nedoplatok odviedol jeho terajsi zamestnavatel, hoci mu RZZP nevykonal, ale bude mat od nas oznamenie na zaklade ktoreho to vie odviezt a aj lahsie vymoct /zrazkou z platu alebo pod./?

Akosi sa mi to pletie :)

Budete to musieť bohužial vymôcť od neho vy.
Valika
20.06.07,13:01
Pekný horúci deň prajem, nemám istotu tak prosím o radu. Vyplňam RZZP typ S list SB, dňa 5.3.2006 začala SZČO podnikať, do 3.3.06 bol našim zamestnancom. S listom SA nemám problém.
Pol. B04 píšem od 5.3.06 do 31.12.06.
B05 302
Zaujíma ma pol B21 marec je 27 dní
pol. B22 je 6010 ? alebo 6900 ?
B23 je 27
je to správne?
Jozef Mihál
20.06.07,13:05
B22 = 6900/31 x 27 = 6010
Valika
20.06.07,13:31
Dakujem veľmi pekne a prajem krásny deň.
Natka
21.06.07,06:54
Aj ja vyplňujem tlačivo S a zhrozila som sa pri výpočtoch, tak vás prosím o radu, či je to naozaj tak. Základ dane na B07 mám 2 510 248,- Skl, výdavky na poistné nemal žiadne (začal podnikať v januári 2006 a bol aj zamestnancom). A od 1.7.2007 by mal platiť 7 256,- Sk (na B44 vyšlo 13686) Skrátka vyšiel mi nedoplatok 79 759,- Sk!!!! Je to možné?
Jozef Mihál
21.06.07,06:56
Ak má niekto základ dane vyše dva milióny, čo tak asi môže čakať od ročného zúčtovania...žeby preplatok?
Natka
21.06.07,07:16
Ak má niekto základ dane vyše dva milióny, čo tak asi môže čakať od ročného zúčtovania...žeby preplatok?Mám SZČO z Belgicka a chvalabohu som mu všetko nerozumela, ako sa rozčuloval nad mojou sumou... Asi naozaj rátal s preplatkom ;) (tie moje výpočty sú správne?)
Jozef Mihál
21.06.07,07:22
Natka, tie výpočty sú s vysokou pravdepodobnosťou správne. Na presné posúdenie je potrebné poznať príjem zo zamestnania a preddavky zaplatené v zamestnaní.

A Belgičana sa treba spýtať, či podnikatelia v Belgicku nebodaj neplatia zdravotné poistenie.
Klimak,s.r.o.
21.06.07,07:34
Otázka:
Musím urobiť zamestnancovi ak bol do pol roka študentom RZ.
Je to S-ko, SA a SC/ale čo do SC?/
Nell
Natka
21.06.07,07:34
Mám to s tým Belgičanom trošku ťažšie ako som predpokladala, doposiaľ sa mi nepodarilo získať od neho potvrdenie od zamestnávateľa. Je to zamestnávateľ zo zahraničia, ktorý má pobočku na SR. Odvádza za neho na SR daň zo mzdy a dnes by som mala dostať konečne informáciu, kde vlastne boli odvedené odvody na SP a ZP. Ak na SR bude všetko v poriadku - neplatil preddavky na ZP a na soc.poisť. sa neprihlasoval ako dobrovoľný platca, ale ak nie na SR, tak si myslím, že mal od januára 2006 platiť preddavky na ZP.
katkaj
21.06.07,07:42
Otázka:
Musím urobiť zamestnancovi ak bol do pol roka študentom RZ.
Je to S-ko, SA a SC/ale čo do SC?/
Nell

A mal počas obdobia ked bol študentom príjem ? V zamestnaní mal kolísavý príjem ?
Klimak,s.r.o.
21.06.07,07:53
Ako študent príjem nemal, v zamestnaní nemal kolísavý príjem. Ďakujem
Jozef Mihál
21.06.07,08:08
Klimak: potom netreba robiť zúčtovanie.
Jana Motyčková
21.06.07,11:28
Mám to s tým Belgičanom trošku ťažšie ako som predpokladala, doposiaľ sa mi nepodarilo získať od neho potvrdenie od zamestnávateľa. Je to zamestnávateľ zo zahraničia, ktorý má pobočku na SR. Odvádza za neho na SR daň zo mzdy a dnes by som mala dostať konečne informáciu, kde vlastne boli odvedené odvody na SP a ZP. Ak na SR bude všetko v poriadku - neplatil preddavky na ZP a na soc.poisť. sa neprihlasoval ako dobrovoľný platca, ale ak nie na SR, tak si myslím, že mal od januára 2006 platiť preddavky na ZP.
Ak ako zamestnanec platil ZP v SR, tak ako začínajúca SZČO nemusel platiť preddavky zo SZČO. Navyše ak bol aj zamestnanec, príjem a preddavky zo zamestnania mu tiež do RZZP treba zahrnúť a pravdepodobne ten výsledný nedoplatok SZČO bude nižší.
heja3
28.06.07,11:58
Prosím o radu:
1) zamestnávateľ nerobil žiadnemu zamestnancovi RZZP, lebo zamestnanci mali do 47000,--/mes. a iné príjmy nemali - čo ešte má odovzdať na ZP?
2) ak vyšlo zamestnancovi, ktorý si robil RZZP sám, že zamestnávateľ má preplatok 4 Sk, musí toto oznámiť zamestnávateľovi?
Jana Motyčková
28.06.07,12:45
1. nič
2. nemusí
heja3
29.06.07,10:30
1. nič
2. nemusí

Ďakujem za odpovede.
Takže zamestnávateľ nemusí oznámiť ZP do 1.10.2007 výšku nedoplatku a preplatku? Pýtam sa preto, lebo v druhom prípade vyšiel preplatok, poistenec ho nemusí oznámiť, tak zdravotnej poisťovni nemusí zamestnávateľ nič odovzdať ani oznamovať?
Andyke
29.06.07,10:36
Netreba oznámiť nič do zdrav.poisťovne v tomto prípade.