mabu
21.06.07,13:55
Konatel a spolocnik v jednej osobe bez pracovnej zmluvy a odmien v s.r.o si plati ako samoplatitel preddavok na zdrav.poistenie vo vyske 692 Sk-. okrem toho aj ine sukr.veci netykajuce sa spolocnosti hradi z uctu s.r.o. Ako to spravne zauctovat./ naklad na osobnu spotrebu?/dakujem za vysvetlenie-som zufala zaciatovnicka
Tweety
21.06.07,11:57
Ako krátkodobú pôžičku poskytnutú spoločníkovi 355/221.
mabu
21.06.07,12:14
dakujem.Na drzovku si dovolim predlozit este informaciu ktora by mohla ovplyvnit sposob uctovania? Srocka kupila dom v ktorom sidli. Tuto investiciu konatel uhradill zo svojich vlastnych penazi .Uctovala som to 211/365. Srocka este nezarobila na to aby to mohla vratit.mohla by som tie jeho osobne platby pouzit ako postupne vysporiadanie voci spolocnikovi????hm
Zoltán Kovács
21.06.07,12:59
dakujem.Na drzovku si dovolim predlozit este informaciu ktora by mohla ovplyvnit sposob uctovania? Srocka kupila dom v ktorom sidli. Tuto investiciu konatel uhradill zo svojich vlastnych penazi .Uctovala som to 211/365. Srocka este nezarobila na to aby to mohla vratit.mohla by som tie jeho osobne platby pouzit ako postupne vysporiadanie voci spolocnikovi????hm

Na konci roka cez ID spočítaj jeho súkromné výdaje a kompenzuje 365/355