nikulik
22.06.07,06:33
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Včera naši šéfovia navštívili notára z dôvodu zmeny supisneho čisla spoločnosti, a zmeny konateľa. Notár im povedal, že vo výpise z OR máme niečo zle. Nepovedal čo, ale vraj nechape, že nám to ešte nikto nevrátil. Vraj za to moze byť aj pokuta. A dodal, že vobec neštudujeme tym padom obchodný zákonník. Vedeli by ste mi povedať, čo sa menilo, alebo kde by som našla niečo o zmene vypisu z OR???
Chobot
22.06.07,06:23
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Včera naši šéfovia navštívili notára z dôvodu zmeny supisneho čisla spoločnosti, a zmeny konateľa. Notár im povedal, že vo výpise z OR máme niečo zle. Nepovedal čo, ale vraj nechape, že nám to ešte nikto nevrátil. Vraj za to moze byť aj pokuta. A dodal, že vobec neštudujeme tym padom obchodný zákonník. Vedeli by ste mi povedať, čo sa menilo, alebo kde by som našla niečo o zmene vypisu z OR???

A ten notár nepovedal, čo konkrétne je tam zlé? Lebo ako máme vedieť my, čo je tam zle, keď ten výpis nevidíme?

Inak zmeny v OR rieši zákon o obchodnom registri.

Ak chceš, pošli mi náhzov firmy do SS, skúsim sa na to pozrieť, či tú "chybu" neobjavím.
josh
22.06.07,06:48
tipujem, ze mate zakladne imanie este 100tisic. ale to je iba moj typ, na to sa zabudalo, stretol som sa nedavno s takou firmou teraz.