Peter_S
25.06.07,09:32
Dobrý den ctená porada. Viem že sem asi moja prosba nepatrí ale chcem poprosiť o radu. Rozviedol som sa a žena neplatila nejakú rýchlu pôžičku. dozvedel som sa to až keď som dostal dopis od exekútora o začatí exekúcie a o spôsobe vykonania exekúcie. Dostal som to pre to lebo mám ešte s bývalou manželkou byt v podiele 1/1. Exekúcia sa týkala samozrejme bytu. Exmanželka si tento list ani nevyzdvihla. Ja som začal konať a dlh som vyplatil u spoločnosti kde si brala pôžičku a potom som vyplatil aj exekučné trovy, na čo mi aj exekútor dal potvrdenie o ukončení začatia exekúcie a spôsobe je vykonania, tento doklad slúžil na odblokovanie bytu na katastri. Po tialto by to bolo všetko v poriadku ale pred dvoma týždňami exmanželka telefonovala exekútorovi že kedy pošle vyúčtovanie. Ten jej povedal že ho má akurát na stole a že jej to posielajú obyčajnou poštou. Do teraz nič neprišlo, tak som tam volal a odpovedali mi že oni to poslali a že niesu povinný to posielať. Takže už mi to nepošlú. Toto potvrdenie som chcel pre to lebo sam mi zdá že si naúčtoval exekútor približne o 9000 Sk viac ako som si laicky zrátal. Musí mi exekútor vystaviť takéto potvrdenie? Kde sa mám obrátiť ak si myslím že si exekútor vypýtal viac peňazí ako mu prináleží. Ak nemáte pre mňa radu tak prosím aspoň ma odkážte na nejakú diskusiu kde sa taketo veci preberajú. Ďakujem Peter
Peter_S
26.06.07,07:06
Nenajde sa nikto? :o(
Muška
26.06.07,07:41
Peter,
skús dať mailom dotaz na Slovenskú komoru exekútorov
http://www.exekutor.sk/zoznamy/zozneu.htm