zuza 74
25.06.07,09:39
Prajem Vám všetkým pekný deň. Ja by som potrebovala poradiť, neviem ako mám vyriešiť nasledovný problém: Sme poľnohosp. spoločnosť a v piatok ideme na dolniaky poslať kombajn na žatevné práce. Problém je v tom, že náš ZC ešte nevie celkom dobre obsluhovať kombajn, chýba mu prax a my mu chceme zabezpečiť skúseného staršieho chlapa ako doprovod. Lenže tento pán je zamestnaný v inom podniku a ja neviem, ako mám vyriešiť jeho zamestnanie u nás. Či mu urobiť DOVP, ale tam budú robiť od rána do večera a ani tú prácu nebude vykonávať na našom podniku, alebo to vyriešiť PZ, ale akým typom. A vôbec,či on môže mať s nami uzatvorenú pracovnú zmluvu, ak je zamestnaný inde.

Prosím poradte mi, ako by ste to vyriešili, hlavne tak, aby som neurobila niečo zle.
Ďakujem.
azuz
25.06.07,08:18
Môže mať u vás uzatvorenú pracovnú zmluvu, aj keď už je zamestnaný inde. Ak ale pôjde len o "zaškolenie" iného zamestnanca, je možná aj DoVP, len u vás nesmie prekročiť 300 odpracovaných hodín ročne.
zuza 74
25.06.07,09:01
Ale nie je problem potom v tom, že pracovať pre našu spoločnosť bude kdesi úplne inde? Ďakujem
VERONIKA6
25.06.07,09:09
Ale nie je problem potom v tom, že pracovať pre našu spoločnosť bude kdesi úplne inde? Ďakujem
Miesto výkonu poráce nerozhoduje. Môže pracovať hoci kde na pracovisku, akurát nesmie prekročiť počet odpracovaných hodín 300.