Nika
25.06.07,12:11
Príbuzní by chceli spraviť posedenie - grilovanie-opekanie. Keďže bývame v paneláku budeme musieť ísť niekam do prírody. Nemám s tým žiadne skúsenosti. Viem že v lesoch okolí sú nejaké ohniská. Neviem ako to funguje. To tam môžeme prísť a rozložiť sa? Ešte by prichádzalo do úvahy ubytovanie s takouto možnosťou - asi tak pre 10 ľudí. Viete mi niečo poradiť?
tinkertrain
25.06.07,10:14
Chodte na Zeleznu. Ked sa trosku prejdete, tak ohnisk tam je dost. Na Partizanskej luke je aj jedno velke "verejne".
Nika
26.06.07,10:45
Chodte na Zeleznu. Ked sa trosku prejdete, tak ohnisk tam je dost. Na Partizanskej luke je aj jedno velke "verejne".


Dakujem za radu...:) A nevieš či sú ohniská aj v okolí Dúbravky?
ALDA
26.06.07,11:10
Dakujem za radu...:) A nevieš či sú ohniská aj v okolí Dúbravky?

Určite v nedeľu tam horel les.
tinkertrain
26.06.07,11:12
To bohuzial neviem, nie som z Dubravky.
Este ma napadlo v Karlovka - Liscie udolie a v tom lesiku v Mlynskej doline za SD Mladost.
ZEvina
26.06.07,11:14
Určite v nedeľu tam horel les.

:D :D :D :D :D to by bolo špekačiek.....
Nika
26.06.07,11:30
:D :D :D :D :D to by bolo špekačiek.....

To teda by bolo......skoro všetci sme bacuľkovia...........:D :D :D :D
Nika
26.06.07,11:31
Určite v nedeľu tam horel les.


To mi ani nehovor :eek: Hneď ich idem odhovoriť od tohoto nápadu.........
ZEvina
26.06.07,11:48
Nika, neviem, ako veľmi obľubujú turistiku. V Záhorskej Bystrici kúsok od konečnej zastávky autobusu č. 37 je v lese (volá sa "Na Plácku") taká chatka - taký bufetík a tam je vybudované aj ohnisko (stačí sa dohodnúť s prevádzkovateľom). Cez hory by ste mohli ísť do Marianky - je tam nádherná kalvária priamo v lese - perfektná prechádzka.
Nika
26.06.07,12:20
Nika, neviem, ako veľmi obľubujú turistiku. V Záhorskej Bystrici kúsok od konečnej zastávky autobusu č. 37 je v lese (volá sa "Na Plácku") taká chatka - taký bufetík a tam je vybudované aj ohnisko (stačí sa dohodnúť s prevádzkovateľom). Cez hory by ste mohli ísť do Marianky - je tam nádherná kalvária priamo v lese - perfektná prechádzka.

Vďaka za tip. Pôjdem sa tam cez víkend pozrieť......
rada
26.06.07,12:39
My chodievame nad Krasňany. Je tam super. Dovezieme sa tam autom :D . Kto chce môže aj šľapať :D . Je tam priestor na odstavenie auta, ďalej je už len cesta - asfaltka so zákazom vjazdu. Tá sa neskôr rozdvojuje. Môže sa ísť rovno (trocha do kopca) alebo pohodlnejšia cesta je doprava. Okolo ciest je veľa upravených ohnísk so sedením, stolmi a niekde pekné besiedky. Okolo je veľa voľného priestoru, kde sa môžu vyšantiť aj detičky či domáci miláčikovia. Stáva sa, že občas cez cestu prebehnú srnky - čo je veľmi pekné.
Odporúčam.
lucia.l
26.07.12,06:29
Nika, prosím Vás, viete mi povedať meno prevádzkovateľa, alebo ako sa spojiť s tou chatkou, lebo nikde na internete to neviem nájsť a rada by som to miesto chcela využiť na firemnú akciu.
Ďakujem
buchač
26.07.12,06:53
Nika, prosím Vás, viete mi povedať meno prevádzkovateľa, alebo ako sa spojiť s tou chatkou, lebo nikde na internete to neviem nájsť a rada by som to miesto chcela využiť na firemnú akciu.
Ďakujem
...kurnik ....košičan poradí blaváčke ...:rolleyes::)

U poľovníka - horáreň
...ale kontakt nie je uvedený , takže len osobne ...


Ako sa tam dostať
Od konečnej autobusu 37 hore ulicou okolo Šrámka rovno až na koniec asfaltky, doprava poza záhradky cca 300m.

http://www.kamnapivo.sk/pivodb/bratislava_ost/18400/
lucia.l
26.07.12,07:53
Ďakujem buchač :) Veľmi ste mi pomohli.
Bai
01.09.15,07:24
Ak si chcete grilovať s priateľmi, rodinou v kultúrnom prostredí, skúste pozrieť XXX-VYMAZENIE REKLAMY , sú tam k dispozícií 3 prenosné grily, 1 prírodné ohnisko, sociálne zariadenie, detský kútik s pieskoviskom a hojdačkami a 2 "živé " kosačky - ovečky :)
willma
01.09.15,07:59
myslím, že po troch rokoch grilovačku aj strávili
kopretinka
01.09.15,09:36
po troch? po ôsmich! šak to je otázka z roku 2007
willma
01.09.15,10:11
posledná odpoveď z 2012, ale v postate je to fuk - strávené tak či tak :D
korela
01.09.15,16:42
skopírovala som, bol to dobrý tip, urobila som niekomu radosť, pre deti ako stvorené - zvieratká, k dispozícii voda, soc. zar., ...
mne staré témy neprekážajú, tie informácie tam predsa ostávajú, pokiaľ nejde o odborné témy prepletené novelami.
stretnem sa tu často aj s tým, že sa argumentuje, treba si vyhľadať tému, že bola rozobratá, a keď niekto doplní info, tak sa hneváte.
keby teraz túto tému niekto založil znovu a prišla by táto konkrétna odpoveď, bolo by to rovnako považované za reklamu? ja totiž stále neviem pochopiť v čom spočíva rozdiel, v zadaní je otázka - Viete mi niečo poradiť? ja túto odpoveď klasifikujem ako najlepšiu od Bai.
buchač dal link http://www.kamnapivo.sk/pivodb/bratislava_ost/18400/ a ten nikto nenapadol. ako je to vlastne?