sonička
25.06.07,13:39
Potrebovala by som poradiť , pred chvíľou som prihlásila cez internet človeka na dohodu /nástup od 26.06.2007/a šéf mi povedal práve teraz že nebude u nás pracovať že to mám zrušiť, čo s tým poradíte ako mám postupovať?
sonička
25.06.07,11:44
Viete mi niekto poradiť?
M&G
25.06.07,11:46
pošleš papier zrušenie prihlásenia. čiže normálny Registračný list FO, ktorý nájdeš na www.socpoist.sk. Hore zaškrtneš zrušenie prihlásenia a vyplníš polia 2., 7. 10. 12.
mkatka
25.06.07,11:46
Pošli do SP RLFO a zaškrtni políčko zrušenie prihlásenia.
VERONIKA6
25.06.07,11:46
Viete mi niekto poradiť?
Mala som tiež takýto prípad a pracovníčka v soc. poisťovni mi kázala napísať žiadosť o stornovanie RL FO. Tak to skús urobiť tak aj Ty.
blondy
25.06.07,11:47
Treba emailom na praca@socpoist zrušiť prihlásenie zamestnanca. Robí sa to na tlačivku, ktoré je v prílohe, teda ak si posielala cez email prihlášku zamestnanca a nevypisovala si ešte RLFO.
M&G
25.06.07,11:50
Treba emailom na praca@socpoist zrušiť prihlásenie zamestnanca. Robí sa to na tlačivku, ktoré je v prílohe, teda ak si posielala cez email prihlášku zamestnanca a nevypisovala si ešte RLFO.

??? podľa mňa stčí napísať ten RL FO a škrtnúť tam zrušenie poistného, nie ? Nikdy som takéto tlačivo nevypisovala ...

(až teraz som si dočítala ten tvoj príspevok do konca)
blondy
25.06.07,11:54
keď rýchlejšie píšem, ako rozmýšľam, a nečítam za sebou ... doplnila som to aby som niekoho nezmiatla.
Toto tlačivo mi bolo doporučené soc.poisťovňou v prípade, keď sa zamestnanec prihlasoval emailom - deň vopred a do hodiny si to zamestnanec rozmyslel a zavolal že nepríde. Vtedy som ešte nemala ani vypísané ani podané RLFO. len som na email poslala toto zrušenie prihlásenia.
M&G
25.06.07,11:56
AHA, ja vždy posielam až RL FO ... ani som netušila, že sa to dá robiť aj takto...
blondy
25.06.07,12:03
doplnila som to preto, lebo som si všimla neskôr v zadaní otázky že to posielala cez internet - asi cez podateľňu? a moja odpoveď patrila k zrušeniu prihlásenia cez email.