mina311
25.06.07,13:44
Ahojte,
chystáme sa na dovolenku do Anglicka - bývať budeme u kamarátov, ktorí tam pracujú... a chceme ísť pozrieť nejaké zaujímavosti... pamiatky... - a to na aute, ktoré si chceme požičať z požičovni....
A teda, ak máte nejaké skúsenosti - či už s požičovňami... alebo ak viete poradiť čo sa oplatí ísť pozrieť... tak budem vďačná za Vaše príspevky....

Ideme do 2 miest - Brigton (na juhu) a Hertford (severne od Londýna).
Clone1
25.06.07,17:02
nho tak to sa spytaj znamych co tam pracuju, oni budu snad vediet poradit, alebo ich znamí, ale ohladom toho pozicivania, nezabudni ist po opacnej strane :)
Braňo
25.06.07,18:11
Celý Londýn sa mi páčil, je tam veľa pamiatok - odporúčam Britské národné múzeum, Hyde park, Londýnske oko, Tower, Tower Bridge a mestečko Cambridge.
mina311
26.06.07,11:48
Myslela som hlavne tie autopozicovne... ci nemate skusenosti s nimi.... Pozerala som 2 (easy car a avis) a napr. som nikde nenasla, ci sa plati (ak sa vobec plati-ale myslim, ze ano...) nejaka zaloha za auto... :( Chceme chodit len nejakymi bocnymi cestickami - potulat sa po malych dedinkach... nie chodit dialnicami...
A mozno to nakoniec dopadne dobre a kamarat nam pozcia vlastne auto... len neviem, ci nam natolko doveruje :D .... takze sa chceme poinformovat.... aby sme potom neboli odkazani na nejake spoje... kde by sme sa stratili asi skor... kazdopadne si potrebujeme zaobstarat velmi dobru auto-mapu....:cool: