Maňuša
25.06.07,14:19
Musím si sama nafotiť proces môjho kožného problému v priebehu 24 hod. Mám iba mobil Nokiu. Ako mám z toho urobiť foto na PC ? Dá sa to vôbec ? Ďakujem veľmi pekne.
robovi
25.06.07,12:24
Ak máš k tej Nokii nejaký kábel, tak pomocou tohto
http://www.nokia.sk/support/pcsuite/
softu by to malo ísť. Je možnosť pripojiť sa aj cez bluetoth, alebo wifi, ak tá Nokia má tieto zariadenia zabudované. Samozrejme potrebuješ aj protikus zariadenia v PC. Kvalita tých fotiek nebude nič moc. Malé rozlíšenie, atď.
chlap
25.06.07,16:40
Ak máš k tej Kvalita tých fotiek nebude nič moc. Malé rozlíšenie, atď.


Hmmm, záleží od toho, akú Nokiu má ;) - dnes sú v ponuke bežne Nokie s 2 MPix foťákom.

Maňuša - mobilov značky Nokia je niekoľko desiatok druhov a každý má iné možnosti konektivity - skús napísať, aký máš model a niekto ti isto poradí.
wagner
25.06.07,17:13
Maňuša ak nemáš kábel alebo bluetouth, môžeš mi poslať súkromný email a môžeme sa dohodnúť tak, že Ty spravíš fotky, pošleš na môj mobil a ja to stiahnem do počítača a pošlem Ti to následne emailom do Tvojej schránky. A potom si to len napáliš na CD lebo na disketu by sa dali možno dve fotky. Takýmto spôsobom by to mohol spraviť hocikto z Tvojho okolia ak Ti nemá kto požičať fotoaparát.
Maňuša
25.06.07,18:00
Maňuša ak nemáš kábel alebo bluetouth, môžeš mi poslať súkromný email a môžeme sa dohodnúť tak, že Ty spravíš fotky, pošleš na môj mobil a ja to stiahnem do počítača a pošlem Ti to následne emailom do Tvojej schránky. A potom si to len napáliš na CD lebo na disketu by sa dali možno dve fotky. Takýmto spôsobom by to mohol spraviť hocikto z Tvojho okolia ak Ti nemá kto požičať fotoaparát.
Ďakujem veľmi pekne.Zajtra to budem robiť celý deň/ musímsi v priebehu dňa nafotiť výsev po tele / a potom sa budem snažiť Ti to poslať.Môžeš mi prosím Ťa do mojej SS poslať číslo mobilu? Kábel ani bluetouth nemám.Mám Nokiu 3100.
Hlinkovx
25.06.07,18:10
a si si istá, že nokia 3100 má foťák zabudovaný??
ja si myslím, že nemá..jedine ak by si mala ten prídavný
Maňuša
26.06.07,05:28
.
.
.
Polyfonické zvonenie áno - -
Digitálny fotoaparát príslušenstvo - -
Videokamera nie
Interná pamäť 0,5 MB

asi nič moc Silvi, ;) máš pravdu...
Tak asi sa pomýlila v zmluve,lebo v mojej Nokii mám zabudovanú kameru a nahrávač hlasu.Bude sa to dať urobiť ? Zatiaľ si fotim tie škvrny. A môžem zistiť číslo Nokie priamo z mobilu ? Ďakujem.
Maňuša
27.06.07,12:32
Ďakujem za rady a ochotu mi pomôcť,urobila som to tak ako mi poradil Wagner.Prajem príjemné dni.
Zitulda
30.03.09,19:33
Mám fotky v mobile, niektoré mi už syn dal pomocou kábla do PC. Teraz ale mi nemá kto povedať, ako postupovať po pripojení mobilu (SonyEricksom K510i)
na kábel ...atď. Ale potom, už by som nechcela opakovane dať všetky len tie, ktoré som urobila v preibehu soboty a nedele. Prosím poradte, syn nemá teraz čas a sľúbila som zaslať odfotené kvitnúce kvietky. Ďakujem Zita
marko182
30.03.09,19:46
Mám fotky v mobile, niektoré mi už syn dal pomocou kábla do PC. Teraz ale mi nemá kto povedať, ako postupovať po pripojení mobilu (SonyEricksom K510i)
na kábel ...atď. Ale potom, už by som nechcela opakovane dať všetky len tie, ktoré som urobila v preibehu soboty a nedele. Prosím poradte, syn nemá teraz čas a sľúbila som zaslať odfotené kvitnúce kvietky. Ďakujem Zita

Na to potrebujes mat nainstalovany software k telefonu Sony Ericsson PC Suite. Kedze uz syn predtym fotky stahoval, tak predpokladam, ze uz je nainstalovany.
Potom potrebujes pripojit telefon k pocitacu cez kabel. Ked ho pripojis, tak sa ti na displayi telefonu objavia volby Prenos suborov alebo Mod telefon. Neviem, ci je tento preklad presny, lebo ja to mam v anglictine.
Pokial zvolis volbu Prenos suborov, tak sa ti po chvili objavia dve nove jednotky/disky, ako keby si pripojila k pocitacu USB kluc. Jedna z nich je pamat telefonu a druha je pamatova karta v telefone.
Fotky sa vacsinou ukladaju na pamatovu kartu, tak ich pravdepodobne najdes tam.
Nejdem ti pisat uplne podrobnosti, pretoze tu momentalne nemam K530i, ale postup je velmi podobny pre kazdy Sony Ericsson.
Daj vediet, ak budes mat nejaky problem. Skusime vyriesit...