Luna
26.06.07,11:06
Chcem sa spýtať, robím úplne nanovo celé účtovníctvo z roku 2006. 31.3.2007 sa podalo riadne daňové priznanie spolu s prílohami,kde som vyznačila že účtovná závierka bola len zostavená nie schválená. Chcem podať dodatočné DP PO aj prílohami, teraz neviem čo v prílohách vyznačiť či ide o mimoriadnu, riadnu alebo priebežnú závierku. Prílohy musím podať lebo sa zmenili zostatky na účtoch. Za každú odpoveď ďakujem.
Aljok
26.06.07,09:38
Podľa mňa je riadna. Uzavrela si účtovné knihy k poslednému dňu účtovného obdobia.
Orsz
26.06.07,09:42
Chcem sa spýtať, robím úplne nanovo celé účtovníctvo z roku 2006. 31.3.2007 sa podalo riadne daňové priznanie spolu s prílohami,kde som vyznačila že účtovná závierka bola len zostavená nie schválená. Chcem podať dodatočné DP PO aj prílohami, teraz neviem čo v prílohách vyznačiť či ide o mimoriadnu, riadnu alebo priebežnú závierku. Prílohy musím podať lebo sa zmenili zostatky na účtoch. Za každú odpoveď ďakujem.

Je to riadna účtovná závierka, až schválením sa uzatvárajú. A vtedy síce robíš dodatočné DP, ale súvahu, výkaz upravuješ v aktuálnom roku oproti hospod.výsledku.
Luna
26.06.07,15:08
ďakujéééééééééém !
Janinkaaa
13.07.07,12:14
Idem robiť dodatočné DP za rok 2006.
Účtovnú závierku ešte nemáme schválenú, tak môžem otvoriť účtovné knihy a opraviť to čo musím opraviť.
Chcem sa opýtať, čo všetko musím odovzdať na DU :
1. Dodatočné DP
2. Súvahu
3. Výkaz ZaS
4. Poznámky ????
Musím nanovo urobiť poznámky, alebo len jednou vetou napíšem - zdôvodnim, prečo som robila dodatočné DP ?
calawen
13.07.07,12:51
No, podľa môjho treba aj poznámky...