lubica78
26.06.07,13:11
ahojte skuste poradit.........konci mi materska a ja by som chcela zacat podnikat v niecom malom no moc ma toho nenapada.maly stanok-priestor ale co v nom?? dik za napady :rolleyes:
Gabi03
26.06.07,11:12
Najlepšie v tom, čo vieš robiť, prípadne čo ťa baví. ;)
lubica78
26.06.07,11:18
chcela by som nejaky obchodicek ale neviem co predavat.zda sa mi ze uz vsetkeho je vsade......chce to origos napad a ten neprichadza
Gabi03
26.06.07,11:28
:D Nechcem ťa sklamať, ale za NOVÝ nápad sa platí... ;)
lubica78
26.06.07,11:30
moze byt aj stary ale dobry
anklar
26.06.07,11:59
chcela by som nejaky obchodicek ale neviem co predavat.zda sa mi ze uz vsetkeho je vsade......chce to origos napad a ten neprichadza
Musím súhlasiť s Gabi. Za nápady platíme. Ale, chcem sa spýtať: ten malý stánok už máš? Totiž, moja kamoška sa presťahovala do väčších priestorov a predáva svoj pôvodný stánok už dosť dávno a nevie si nájsť kupca. (Joj, len dúfam, že som sa tttýmto vovovoči Porade neprehrešila!?)
veronikasad
26.06.07,12:04
ahojte skuste poradit.........konci mi materska a ja by som chcela zacat podnikat v niecom malom no moc ma toho nenapada.maly stanok-priestor ale co v nom?? dik za napady :rolleyes:

a čo tak predaj tlače, cigariet a všelijakých drobností na nejakom dobrom mieste ? Pri tlači je remitenta, teda žiadne straty.

---------
Veronika