spikerkoo
26.06.07,15:59
Prosím Vás vedel by mi niekto pomôcť?Zháňam návod na použitie na programy WINPAM a winIBEU.Budem Vám vďačný ďakujem:)
scorp
27.06.07,05:00
Pokial viem, tak su to produkty IVES Kosice. Ak ste registrovanym pouzivatelom ich programoveho vybavenia, tak by ste mali mat pristup aj k technickej podpore a tym padom aj k manualom. Inak nazory na WinIbeu su aj na porade.
ivcac
27.06.07,18:15
Prosím, neviete mi niekto poradiť softvér - aj platený - na preklopenie súvahy a výkazu ziskov a strát do "upravovateľnej" podoby? Mám opraviť výkazy, ale neviem sa ručne dopracovať k výsledku a výstupy z účtovníctva sú nejaké divné. Ďakujem
AntekaK
11.07.08,05:04
Ahojte, začínam sa trochu s WINIBEU, bola som na školení, ale zdá sa, že už som všetko zabudla. Potrebovala by som poradiť s úhradou faktúr. V module banka aj dodávatelia mám zaškrtnuté prepojenie medzi týmito modulmi. Faktúru som zaevidovala, vytvorila krycí list, platobný poukaz. Chcem urobiť príkaz na úhradu, ale nech idem cez ktorýkoľvek modul, či cez banku alebo faktúry-úhrady, nevysvieti mi okienko pridať. Čo treba ešte urobiť, keď potrebujem robiť príkaz na úhradu. Treba najskôr niečo zaúčtovať? Načo som zabudla? Ďakujem pekne.
didiana
19.07.08,18:47
Tiež som teraz prešla na WIPAM a mám z toho riadny guláš.
Jeto úplne niečo iné ako verzia DOS.V tej som robila mzdy 8 rokov, ale z týmto si vôbec neviem rady.Než budem robiť mzdy za júl tak by sa mi zišla nejaká príručka. Nemôžem sa dostať do personalistiky, urobiť tam zmeny, na nič sa tam nedá kliknúť.Zmena platu, úväzku atď.
Prosim Vás ak niekto robíte mzdy v tejto verzii, tak pomôžte.
Veľmi pekne ďalujem.
econia
14.10.08,07:04
Tiež som teraz prešla na WIPAM a mám z toho riadny guláš.
Jeto úplne niečo iné ako verzia DOS.V tej som robila mzdy 8 rokov, ale z týmto si vôbec neviem rady.Než budem robiť mzdy za júl tak by sa mi zišla nejaká príručka. Nemôžem sa dostať do personalistiky, urobiť tam zmeny, na nič sa tam nedá kliknúť.Zmena platu, úväzku atď.
Prosim Vás ak niekto robíte mzdy v tejto verzii, tak pomôžte.
Veľmi pekne ďalujem.


Aj ja prosím niekoho, kto už robí mzdy vo verzii WINPAM. Potrebovala by som pomôcť. Ďakujem.