sybila3
27.06.07,14:26
Ahojte, teraz ma napadlo ako som strihala zaúčtovanie na faktúru a pricvakávala, či by som zaúčtovanie nemohla tlačiť na druhú stranu faktúry?
blondy
27.06.07,12:41
a čo keď sa ti náhodou faktúra "pokrčí" alebo "zničí" kým vyjde z tlačiarne?
Ja osobne by som toto nerobila. Ja tlačím ku každej FA zvlášť účtovanie. Nepripadá ti do úvahy skôr pečiatka na faktúru?
sybila3
27.06.07,12:51
Ja sa len pýtam, ja ich tiež tlačím a pricvakávam, ale ked sa v tom niekto hrabe, tak tam tie papieriky zavadzajú.........
renatan
28.06.07,03:44
Pri našich vyšlých fa som tiež mala problém s dopľňaním predkontácií, jeden rok som ich dopisovala, ďalší rok tlačila dodatočne a priliepala, ale je to hrozná práca, aby som na niečo nezabudla. Tento rok som sa rozhodla tlačiť fa bez zaúčtovaní (lebo pri vystavení fa ešte nemám prebehnuté všetky potrebné sklady) a na konci roka si vytlačím všetky predkontácie zaradom na zvláštny papier a priložím do šanonu. Dúfam, že pri kontrole nebude problém, bude to vlastne krásne zoradené podľa čísla fa a tým pádom ľahko identifikovateľné.
Pri došlých fa požívam pečiatku.
ilona
28.06.07,04:18
Ja som začala učtovať v Pohode a tam vytlačím 1x odber.faktúru so zaučtovaním,je na nej vytlačená predkontácia a tu si zakladám ja a bez zaučtovania posielam odberateľovi.Je to úspora času,nemusím vpisovať.
renatan
28.06.07,04:44
Ja som začala učtovať v Pohode a tam vytlačím 1x odber.faktúru so zaučtovaním,je na nej vytlačená predkontácia a tu si zakladám ja a bez zaučtovania posielam odberateľovi.Je to úspora času,nemusím vpisovať.

Ja tiež používam Pohodu a je to ten najlepší spôsob, ktorý uvádzaš. Len ja mám väčšinu fa robených ručne bez skladov a preto nemôžem tlačiť fa s predkontáciou.
neznama22
28.06.07,09:17
V money je tiez tato moznost. Je mozne tlacit akekolvek doklady so zauctovanim. Je potrebne si to pri tlaci vybrat. Ci chcete len klasicky doklad/fakturu alebo doklad so zauctovanim. V spodnej casti faktury sa vam vytlaci zauctovanie faktury (ako sa to zauctovalo v uctovnom denniku).
sybila3
29.06.07,06:02
Áno, lenže keď mám väčšiu faktúru s položkami, tak zaúčtovanie mi tlačí na druhú stranu. Ale hlavne ma zaujímali prijaté fa...
neznama22
29.06.07,08:13
Pri prijatych fakturach je ten isty postup ako som popisala vyssie. (Tlac faktury so zauctovanim).

Chapem, ze ked je na fakture viac poloziek tak sa to posuva. Je to aj logicke, lebo cim viac udajov na jednej strane, tak z toho dovodu to tlaci zvysne udaje na druhu stranu.
Ja som si to ciastocne vyriesila tym, ze som si upravila formular a na formulari som odstranila Texty za cenami - kedze do tychto textov nic nepisem. bolo to pre mna zbytocne a trochu miesta som usetrila.
sybila3
01.07.07,13:10
Ale prijaté faktúry si netlačím, tam len strihám zaúčtovanie a pricvaknem k originál faktúre....
Nataly
03.07.07,18:25
Ahojte, ja som v cígler software poprosila aby mi upravili formulár faktúra so zaúčtovaním. Tlačí mi to na malé lístky, ktoré si dávam vyrábať - narezať v jednej tlačiarenskej firme. Mám to perfektne úhľadné a všetky rovnakého rozmeru.
sybila3
30.07.07,11:05
Ahojte, prišla mi fa na antivirový program NOD, môžem ju zaúčtovať na 501,343/321, alebo na 518? dík
Dav
30.07.07,11:11
Ahojte, prišla mi fa na antivirový program NOD, môžem ju zaúčtovať na 501,343/321, alebo na 518? dík
služby 518