eviketa
08.02.05,19:05
Skúšali ste niekto v JU a Pohode ID ? Ja ked ho zadám, dá mi ho do pen.denníka, ale keď dám zhodnotenie t.j. príjem - výdaj nikde to nemám . Má niekto s týmto skúsenosť ?
Luci
09.02.05,08:39
Čo znamená zhodnotenie t.j. príjem - výdaj ?
eviketa
09.02.05,09:33
peňažný denník - príjmy a výdaje (daňové aj nedaňové)
Luci
09.02.05,11:45
Ak zadáš interný doklad zaradí Ti ho do stĺpca peňažného denníka podľa priradenej predkontácie ako daňový alebo nedaňový príjem/výdaj.
So stĺpcami príjem/výdaj Pokladňa alebo Banka v pen. denníku sa nehýbe, keďže nedošlo k pohybu peňažných prostriedkov.
eviketa
10.02.05,18:01
to je OK, ale ja som mala rozdiel príjem-výdaj napr. 100000. Dala som ID s predkont.prev.réžie (nadspotreba áut) a ten príjem-výdaj mi ostal 100000 naďalej.
aladin
14.02.05,12:10
asi to s tým nesuvisi ale mal som taký problem že vytlačil som si danový výdaj (y penazneho dennika) boal tam suma napr.10.000 a nasledne som si vytlacil knihu majetku a zavazkoch a tam som mal 11.000 a som sa nevedel dopatrat toho rozdielu , po dvoch dnoch som zistil že v danovom vydaji clenenie.... nezapocitava odpisy...
alebo mal som clenenie na strediska a prevadzky ale v pocas roka som to zrusil (zrusila sa prevadzka) a to vzkazu o prijmoch a vydajoch mi tahal prijem le po obdobie po ktore som mal clenenie na prevadzku a strediska..... napriek tomu že som alebo ne vyskrtol som clenenie.. Tým som chcel len povedať .... že ci nahodou nemas aj ty cosi podobne a preto ti taha bludný udaj. či ho mas so spravnym datumom v spravnom uctovnom obdobi a nie v predchodnom ??
eviketa
15.02.05,08:09
zatial som neprišla na to, že by to bolo v niečom takomto. Nemám ani strediská. Už som sa vytešovala že su ID aj v JU. Ešte to budem skušať, ale momentálne sú tieto účtovné kritické chvíle, takže neviem kedy. Len keby mal niekto podobnú skúsenosť...