Olice
28.06.07,10:13
Kúpil som si nové multifunkčné zariadenie Canon Pixma MP510 a nechce mi to brať papier ani pri tlači ani pri kopírovaní. Stále mi ukazuje na displeji, že došiel papier. Pritom papier je v podávači papiera a postupoval som podľa návodu. Vie mi niekto poradiť ako postupovať, aby to fungovalo tak ako má ? Doteraz som nemal s touto značkou skúsenosti.
Pohar
28.06.07,08:33
mne to hlasilo to iste a potom som zistila že som omylom zapla podávanie papiera zo spodu - tam kde ich nemam. davam si ich obyčajne z boku.
Olice
28.06.07,08:49
mne to hlasilo to iste a potom som zistila že som omylom zapla podávanie papiera zo spodu - tam kde ich nemam. davam si ich obyčajne z boku.
Ale na tomto zariadení je podávač papiera (zásobník na papier vpredu a z vrchu by mal vychádzať. Z boku nie je žiadny otvor.
Pohar
28.06.07,10:21
Ale na tomto zariadení je podávač papiera (zásobník na papier vpredu a z vrchu by mal vychádzať. Z boku nie je žiadny otvor.
a vnutri nie je? My tam mame tako tlacidlo - papier z boku a zo spodu...skuste ten papier nejak posunut, popripade zapnite a vypnite pristroj. alebo zavolajte doo predjane. musia tam mat servisaka.
Olice
29.06.07,04:01
a vnutri nie je? My tam mame tako tlacidlo - papier z boku a zo spodu...skuste ten papier nejak posunut, popripade zapnite a vypnite pristroj. alebo zavolajte doo predjane. musia tam mat servisaka.
No už som prišiel na ten spôsob ako treba vkladať papier. Takže nie ako bolo napísané a nakreslené v návode zo spodu, ale zvrchu a zospodu vychádza. Odkopíroval som na skúšku dve tlačivá a zase mi na displeji ukazuje chyba pri kopirovaní. Už som vypol zariadenie aj PC a znovu zapol,
ale stále mi to hlási tú istú chybu. Tak dúfam, že som to nejako nespackal.
Ale aj tak ďakujem za snahu pomôcť.