zuzana29
02.07.07,08:22
dobrý deň,
vedeli by ste mi poradiť kde si môžem stiahnuť formulár E106?
ďakujem
mgo
03.08.07,15:28
Tiež ho bezvýsledne hladám
Marína
04.08.07,06:37
Myslím, že formulár na stiahnutie nenájdete, pretože poistenec ho nevypĺňa ale formulár vydáva zdr. poisťovňa, ktorá v ňom uvedie všetky potrebné údaje.
Pozri http://mihal.blog.sme.sk/c/11862/Ma-obcan-pracujuci-v-CR-a-b
zanetth
04.08.07,19:07
Jedinú verziu formuláru E 106, ktorá sa dá stiahnuť z internetu je verzia v nemeckom jazyku, ktorú vydávajú švajčiarske zdrav. inštitúcie. Inak súhlasím s Marínou, že toto tlačivo vydá len zdravotná poisťovňa, ktorá ho zároveň aj vyplní.
oluskap
13.09.09,15:03
O E 106 si žiadaš u svojho zamestnávateľa a následne ho posielaš do svojej poisťovne, tak mi bolo včera povedané.
Iwett
28.02.11,18:18
Dobrý večer, prosím, poradí mi niekto ohľadom žiadosť o formulár E106? Mám tam kolonky Adresse Inland a Ausland. Do ktorej sa vpíše trvalý pobyt a do ktorej adresa zamestnávateľa?
arizona
28.02.11,18:28
Dobrý večer, prosím, poradí mi niekto ohľadom žiadosť o formulár E106? Mám tam kolonky Adresse Inland a Ausland. Do ktorej sa vpíše trvalý pobyt a do ktorej adresa zamestnávateľa?
Neviem o ktoru krajinu s v tvojom pripade jedna.
V rakuskej sa pise iba adresa na kt. si prihlasena k pobytu /ausland/

Ak niekto potrebuje,mam v PC, mozem poslat
Iwett
28.02.11,18:30
Neviem o ktoru krajinu s v tvojom pripade jedna.
V rakuskej sa pise iba adresa na kt. si prihlasena k pobytu /ausland/

Ak niekto potrebuje,mam v PC, mozem poslat
Ďakujem, jedná sa presne o Rakúsko, takže ausland je adresa v rakúsku a Inland sa nevypisuje?
Iwett
28.02.11,18:34
Neviem o ktoru krajinu s v tvojom pripade jedna.
V rakuskej sa pise iba adresa na kt. si prihlasena k pobytu /ausland/

Ak niekto potrebuje,mam v PC, mozem poslat
Bola By som veeeeeeeľmi rada, keby si mi poslala vzor ako to treba vypísať...;)
arizona
28.02.11,18:41
Bola By som veeeeeeeľmi rada, keby si mi poslala vzor ako to treba vypísať...;)
1.kolonka -priezvisko,meno,VSNR -
2,kolonka -adresa v Rakusku + tel. cislo

potom tam mas dve moznosti "okienka"
1. okienko zaskrtnes ak vyzadujes iba pre seba
2.okienko - ak aj napr.pre deti

eto vsjo.


dolu podpis a datum ;)
Iwett
28.02.11,18:48
1.kolonka -priezvisko,meno,VSNR -
2,kolonka -adresa v Rakusku + tel. cislo

potom tam mas dve moznosti "okienka"
1. okienko zaskrtnes ak vyzadujes iba pre seba
2.okienko - ak aj napr.pre deti

eto vsjo.


dolu podpis a datum ;)
Tak ja mám akési iné tlačivo:
1.kolonka vor-und Zuname...vieme
2.kolonka versicherungsnr....vieme
3 kolonda Adresse Inland:....?????
4. kolonka Adresse Ausland:..?????
5 kolonka: bekanntgaabe des ausländischen Krankenversicherungsträgers /beziechnung und anschrift/: ....myslím že adresa našej poisťovne ???
a či sa jedná o poistenca alebo o rod. príslušníka......vieme
....prosím, nemohla by si mi poslať aké máš tlačivo Ty??? Ďakujem.
arizona
28.02.11,18:57
Dobrý večer, prosím, poradí mi niekto ohľadom žiadosť o formulár E106? Mám tam kolonky Adresse Inland a Ausland. Do ktorej sa vpíše trvalý pobyt a do ktorej adresa zamestnávateľa?
ja som ti napisala ako sa vyplnuje tlacivo E 106 /ak ho mas

teraz pozeram v tomto tvojom prispevku a neviem, ci si rozumieme.:confused:

Ty ides pisat na SVA, aby ti poslali tlacivo, alebo potrebujes vyplnit a odoslat E106 pri zakladani zivnosti? Napis presne...
Iwett
28.02.11,19:03
ja som ti napisala ako sa vyplnuje tlacivo E 106 /ak ho mas

teraz pozeram v tomto tvojom prispevku a neviem, ci si rozumieme.:confused:

Ty ides pisat na SVA, aby ti poslali tlacivo, alebo potrebujes vyplnit a odoslat E106 pri zakladani zivnosti? Napis presne...
Syn pracuje v AT, a potrebuje vybaviť formulár E106. Doniesol z AT tlačivo, ktoré mu dali v poisťovni, som v tom, že e to žiadosť o vystavenie formulára. Či sa mýlim?
arizona
28.02.11,19:07
Dobrý večer, prosím, poradí mi niekto ohľadom žiadosť o formulár E106? Mám tam kolonky Adresse Inland a Ausland. Do ktorej sa vpíše trvalý pobyt a do ktorej adresa zamestnávateľa?

:eek:
Iwett
28.02.11,19:28
:eek:
Ďakujem, len ma mýli, že na žiadosti je sozialversicherung, a E106 je na zdravotnú poisťovňu, či?? Syn bol na zdravotnej a dali mu uplne iné tlačivo
arizona
28.02.11,19:36
Ak si pozries to tlacivo, tak je to original, na hlavickovom papieri SVA...

Neviem, ake tlacivo mas ty. Niektore jednotlive rak. regiony maju aj uradne tlaciva rozdielne, neviem, ci aj toto je ten pripad.
To tlacivo, co som pridala je pre Vieden a NO /overene, funkcne/
black velvet
30.06.11,19:52
arizona-len taky detail - E106 je v Rakusku pre
1.zivnostnikov, k dispozicii na SVA strankach,prip. osobne
a pre
2. zamestnancov u rakuskeho zamestnavatela (rozne firmy) -tam potom jednotne tlacivo neexistuje.Teda pokial som ja zistila. Napr. vo Viedni je zdravotna poistovna GWKK do ktorej odvadza za teba tvoj zamestnavatel zdravotne odvody,ta vydava aj prislusne tlacivo E 106;)
suzisu
24.11.11,20:31
ahoj.Ak je ponuka este aktualna ja by som mala o tu ziadot zaujem.Manzel pracuje v Rakusku a potrebuje si vyziadat formular E 106.dakujem
arizona
25.11.11,06:04
ahoj.Ak je ponuka este aktualna ja by som mala o tu ziadot zaujem.Manzel pracuje v Rakusku a potrebuje si vyziadat formular E 106.dakujem
Ak potrebujes pre zivnostnikov, stiahni si ho z prisp. c. 14,tam je prilozene v prilohe ;)
maja3333
08.10.12,16:15