Anny96
03.07.07,07:45
Ahojte, prosím Vás neviete mi poradiť ako sa dá prírodnými produktmi zriediť krv?
Tweety
03.07.07,05:55
Napr. aj dodržiavaním pitného režimu.
Jara
03.07.07,06:04
Dodržiavaním pitného režimu je skutočne ten najlepší a najjednoduchší a bezliekový spôsob. Ani krok bez fľaše s vodou. Ja som mala tento problém a naučila ma moja dcéra dodržiavanie pitného režimu. Teraz sa už nekontrolujem, pretože je z toho zvyk. Takže piť a piť a piť vodu...:-)
Anny96
03.07.07,06:09
Dodržiavaním pitného režimu je skutočne ten najlepší a najjednoduchší a bezliekový spôsob. Ani krok bez fľaše s vodou. Ja som mala tento problém a naučila ma moja dcéra dodržiavanie pitného režimu. Teraz sa už nekontrolujem, pretože je z toho zvyk. Takže piť a piť a piť vodu...:-)

Pitný režim dodržiavam a prísne lebo by som nevydržala bolesť hlavy, žiaľ zdá sa mi že ani 2,5l denne nie je dosť ...:(
gabriela7755
03.07.07,06:13
Anny, môžeš mi vysvetliť pojem " hustá krv" ? Ja to počujem prvýkrát.
Jara
03.07.07,06:18
Hustá krv je dosť nebezpečná, nakoľko može nastať upchávanie ciev, trombózy, embolie ap. V krajných prípadoch sa to musí upravovať liekmi. Ak nepomáha pitný režim tak je potrebné ísť k lekárovi. Neodkladať tento problém.
Anny96
03.07.07,06:30
Anny, môžeš mi vysvetliť pojem " hustá krv" ? Ja to počujem prvýkrát.

Gabrielka a počula si pojem riedka krv? Riedka krv je keď sa porežeš a krvička tečie bez prestania, nezráža sa ti a tečie.
Hustá krv je presný opak - spôsobené to býva najčastejšie (ako bolo popísané vyzšie) nedostatočným pitným režimom ale ovplyvnené to bude určite aj kadečím iným.
Krvička tažko prúdi telom a spôsobuje rôzne bolesti - hlavy, nôh ... a zaťažuje vnútorné orgány. (to je také moje laické vysvetlenie)
gabriela7755
03.07.07,06:39
Ďakujem za vysvetlenie, pojem riedka krv, mastná krv som už počula, ale toto
ešte nie. Zrejme to nebude nič príjemné. Pitný režim pomáha aj mne, ale
z dôvodu migrény.
uko
03.07.07,06:56
učtovníčka
03.07.07,07:42
Dobrým prírodným produktom je kapsula OMEGA 3 nenasýtené mastné kyseliny od fi NUTRILITE. Je vyrobená z morských rýb a iných potvorok. Je v našich pomeroch ťažko nahraditeľná. Preto obyvatelia prímorských krajín menej trpia srdcovocievnymi ochoreniami. Tie synteticky vyrobené sú nasýtené mastné kyseliny aj keď napíšu OMEGA 6 a problémy neriešia /pridávajú ich do rastlinných masiel/. Je rozdiel medzi nasýtenými a nenasýtenými, fungujú inak.