JanaR7
04.07.07,07:07
Ahojte,

ak uz budete mat vsetkeho dost a zvitazi vo Vas tuzba po oddychu, mam pre Vas tip na stravenie dovolenky na Orave, v blizkosti Zapadnych Tatier - Rohacov (dedinka Habovka).
Blizke okolie ponuka siroke moznosti na:
- kupanie v termalnych kupaliskach (komplex termalnych kupalisk Meander Park Oravice /10 km/, Thermal Park Besenova
- turisticke prechadzky, vysokohorsku turistiku, horolezectvo (turisticke chodniky v Rohacoch, Oraviciach)
- vodne sporty a zabavy (Aquapark Tatralandia, Oravska Priehrada)
- navstevu turistickych atrakcii (Oravsky Hrad, Slanicky Ostrov umenia, Muzeum Oravskej dediny...)
- navstevu blizkych polskych mesteciek a dediniek (Krakow, Zakopane, Osviencim...)

Taktiez by som Vam rada ponukla i tip dobre ubytovanie v novozrekonstruovanom samostatnom domceku:
- ubytovanie – dve štvorposteľové izby /s možnosťou prístelkov/
- v domceku sa nachadza kuchyna s prislusenstvom,chladnicka, mikrovlnna rura, sprchovy kut, WC, TV, radio atd.
- v zahrade sa nachadza gril, zahradne posedenie, hojdacky a pieskovisko.
- moznost parkovania na uzavretom priestranstve. Domcek je k dispozicii bez pritomnosti majitela.

Posielam aj kontaktne adresy, na ktorych Vam poskytnu blizsie informacie: tel.:0905 528 764, mail: rosko@orava.sk

Verim, ze aj toto moze byt idealne miesto, ktore Vam prinesie vytuzeny oddych!
lola87
24.11.09,10:46
samozrejme Oravu vrelo odporúčam...tie hory tam sú nádherné. Na Oravskom hrade som už vola asi X krát ale vždy veľmi rada pôjdem znova a to isté platí aj o Meander parku. Naposledy sme tam boli v zime lyžovať. Majú to vymyslené strašne super, že rovno zo svahu prejdem par metrov a som v aquaparku a mágam sa v tepľučkej vode.