rommy
04.07.07,09:35
Ahoj poraďáci, potrebovala by som od vás radu. 6.6.07 sme zmenili sídlo firmy, oznámenia sme rozposlali a stále nám sem tam chodia faktúry so starým sídlom, čo mám s nimi robiť? Mám ich všetky posielať späť alebo tam môžem dať našu pečiatku so správnymi údajmi alebo to môžem prepísať aj rukou?
sway
04.07.07,07:37
Ja osobne by som isto trvala na oprave faktúr, so správnym sídlom firmy.
Paula
04.07.07,07:40
Treba byť vytrvalý, často sa stáva, že oznámenie o zmene sa nedostane až k fakturantke (tá v tom môže byť nevinne).
ZEvina
04.07.07,08:06
Ja osobne by som isto trvala na oprave faktúr, so správnym sídlom firmy.

A každú si prefoť a zašli so sprievodným listom a doporučene, lebo sa môže stať, že sa Ti faktúra (už uhradená) ani po urgencii nevráti. Snáď po ďalšej urgencii....
rommy
04.07.07,08:53
A každú si prefoť a zašli so sprievodným listom a doporučene, lebo sa môže stať, že sa Ti faktúra (už uhradená) ani po urgencii nevráti. Snáď po ďalšej urgencii....

Toho sa práve bojím, je ich dosť veľa a väčšina je zaplatených, takže si myslím, že sa mi ich moc opravených nevráti a čo ja potom:mee:
Tweety
04.07.07,09:11
Rada do budúcna, fa s nesprávnou adresou, vrátiť späť na prepracovanie, neúčtovať a neplatiť, teraz už ostáva iba požiadať o ich prepracovanie. Tie neúhradené by som vôbec neplatila pokiaľ sa mi nevrátia späť správne.
ZEvina
04.07.07,09:11
Toho sa práve bojím, je ich dosť veľa a väčšina je zaplatených, takže si myslím, že sa mi ich moc opravených nevráti a čo ja potom:mee:

Myslím si, že je vždy ľahšie obhájiť pred DÚ, že som mala snahu dať veci do poriadku, ako ich len tak založiť. Najlepšie je zaslať FA pred uhrademín. To má dodávateľ väčšiu snahu ju opraviť, ako uhradenú.
ZEvina
04.07.07,09:13
mimotemy Tweety - dnes presne :D :D :D