lastovicka
04.07.07,16:39
Mám na vás otázku.Kupovala som notebook,dala som ho na reklmaciu ,ale neuznali mi,ze je odlomeny pán na notebooku čiže mechanická chyba takže nespadá to do záruky.No problém je že mi vydal pri preberaní výd.list,kde bolo že neuznávajú reklmáciu,a že tým pádom padá záruka na tento výrobok.Výborne ma zahovoril,že som to v rýchlosti podpísala a až po prestudovaní som vlastne pochopila čo je tam napísané.Znamená to pre mňa,že už nemožem notebook reklamovať?Podľa mna ma oklamal,aj ked uznávam že som to nemala podpisovat,prosim dá sa s tým ešte niečo spravit,pretože na tom notebooku prestala fungovat wifikarta a chcela by som ho dať vyreklamovat len teraz neviem ked som podpísala ten papier.Ďakujem za každú vašu radu.
Monika Kováčová
04.07.07,14:49
Ja si myslím, že si podpísala ukončenie záruky na zlomený pánt z dôvodu mechanického poškodenia...
Nezdá sa mi, že by nejakým spôsobom bolo možné obísť záruku na notebook. Ak si udala pri popise reklamácie, že ti spadol, alebo niečo podobné (napr. oprala som ho, sušila v mikrovlnke... atď.) tak určite už záruku nemáš na nič...
Zita5
04.07.07,14:57
Mám na vás otázku.Kupovala som notebook,dala som ho na reklmaciu ,ale neuznali mi,ze je odlomeny pán na notebooku čiže mechanická chyba takže nespadá to do záruky.No problém je že mi vydal pri preberaní výd.list,kde bolo že neuznávajú reklmáciu,a že tým pádom padá záruka na tento výrobok.Výborne ma zahovoril,že som to v rýchlosti podpísala a až po prestudovaní som vlastne pochopila čo je tam napísané.Znamená to pre mňa,že už nemožem notebook reklamovať?Podľa mna ma oklamal,aj ked uznávam že som to nemala podpisovat,prosim dá sa s tým ešte niečo spravit,pretože na tom notebooku prestala fungovat wifikarta a chcela by som ho dať vyreklamovat len teraz neviem ked som podpísala ten papier.Ďakujem za každú vašu radu.

Vždy sa musí nájsť čas , ak niečo podpisujem , tak si to aj prečítam a poprípade pripomienkujem alebo odmietnem podpísať .

Doporučujem Vám zajsť na obchodnú inšpekciu prekonzultovať Váš prípad ....inak sa ťažko posudzuje čo ste podpísali ........;)
lastovicka
04.07.07,15:25
dakujem za radu....skúsim zájst obch.inšpekciu.
rabek
05.07.07,18:14
Je dolezite vediet co si napisala do reklmacie. Predavam IT techniku, ale len tak rychlo sa vzdat reklamacie nie je ferove. Skus mi poslat fotku poskodenia , mozno sa nieco bude dat este spravit.
lubica_02
05.07.07,18:18
Aký typ si kupovala a kde ?
lastovicka
05.07.07,20:18
je to acer,kupovala som ho vo zvolene.do zavady som neudala ziaden pad,nie som si totiz toho vedoma.no notebook ma zatial predajca uz vyse tyzdna sa mu skusam dovolat a neviem sa k notebooku dosta,lebo sme sa dohodli ze mi to opravi.Ale povedal mi ze pand bol odlomeny:( a pritom som s tym nic nerobila.neviem co teda robit.....ale dakujem za vsetky vase rady
lubica_02
06.07.07,04:14
Napíš súkromnou SS sériové číslo - uvidíme?
lastovicka
06.07.07,07:26
ďalší problém je že by mi mala končit o mesiac záruka(ak ju teda vobec mam),a do tej predajne je problém dovolať sa,už vyše týždna sa mu snažim dovolať,ale stále sa tvári že nevie zastihnúť technika,ale mám pocit že on je vlastne ten technik,lebo tam robia len 2 ľudia a ten druhý je len predajca.neviem sa takto vlastne dostať k svojmu notebooku,a to mi hovoril že výmena pánta je bezproblémová,no trvá to už veľmi dlho,určite cez mesiac.a vlastne neviem či je platné to,že som podpísala ten papier kde bolo že mi padá záruka.Vďaka za všetky vaše rady.
lastovicka
07.07.07,10:52
Ahojte,este k tomu mojmu problemu s notebookom.Na tlacive "vydaj reklamacie" mam napisane konkretne toto: "Vzhladom na to ze na notebooku je odlomeny lavy pant na display(mechanicke poskodenie zo strany uzivatela) nemozno tuto reklamaciu uznat ako zarucnu. Tym ze je notebook mechanicky poskodeny tak sa na neho dalej nebude vtahovat zarucna doba."

Myslite ze sa da s tym este nieco spravit?Vdaka za vsetky vase rady.
lubica_02
07.07.07,15:46
Ahojte,este k tomu mojmu problemu s notebookom.Na tlacive "vydaj reklamacie" mam napisane konkretne toto: "Vzhladom na to ze na notebooku je odlomeny lavy pant na display(mechanicke poskodenie zo strany uzivatela) nemozno tuto reklamaciu uznat ako zarucnu. Tym ze je notebook mechanicky poskodeny tak sa na neho dalej nebude vtahovat zarucna doba."

Myslite ze sa da s tym este nieco spravit?Vdaka za vsetky vase rady.
Pošli e- mail adresu -pokúsim sa .
lastovicka
08.07.07,08:24
lastovicka@gmail.com
kvalitar
31.07.07,04:32
ja by som skusil rovno sa skontaktovat s vyrobcom notebooku napr. ja mam asus a ani som neriesil ked sa mi pokazil s predajcom na slovensku ale rovno som zavolal do ciech do asus centra a ony si rovno prisli pon az ku mne domow opravili a poslali naspet domow bez poplatkov...