mirka801
06.07.07,13:04
Ahoj všetky múdre hlavičky, tak som sa prišla poradiť aj ja. Začínam podnikať so šperkami, kúpila som registračnú pokladňu, prihlásila som ju na DÚ, servisný technik mi ju nastavil.
Len neviem, či stačí ak na bločku z pokladne bude napr: zlato-náramok, alebo tam musí byť aj gramáž, či nejaký môj kod označenia?

Poradte prosím. Dakujem pekne
Anja111
06.07.07,11:24
Ahoj všetky múdre hlavičky, tak som sa prišla poradiť aj ja. Začínam podnikať so šperkami, kúpila som registračnú pokladňu, prihlásila som ju na DÚ, servisný technik mi ju nastavil.
Len neviem, či stačí ak na bločku z pokladne bude napr: zlato-náramok, alebo tam musí byť aj gramáž, či nejaký môj kod označenia?

Poradte prosím. Dakujem pekne
Z vlastnej skúsenosti viem, že je najlepšie, keď je na bločku čo najpodrobnejšia informácia... Aj pre Tvoju potrebu, pri prípadnej reklamácii. Ale vo všeobecnosti by malo stačiť aj tak, ako uvádzaš.
mirka801
06.07.07,11:41
ďakujem pekne, ja mám presnú evidenciu, kde viem, ktorý blok je z akého výrobku, len som chcela vedieť, či to stačí daniarom, alebo mi to môžu vytknúť..
vikinka
06.07.07,11:46
Pre účely používania ERP sa názvom tovaru rozumie pomenovanie tovaru, ktoré dostatočne vyjadruje vecný obsah, býva vyjadrené podstatným menom, ku ktorému sa môžu pripojiť ďaľšie slová, ktoré vyjadrujú bližšie vlastnosti tovaru, názvom tovaru je aj jeho skrátený názov, z ktorého je zrejmá identifikácia predávaného tovaru.