zuzulkalv
07.07.07,11:42
Nevie mi prosím niekto poradiť, kde by som sa dočítala o testoch domácich spotrebičov? Pred pár rokmi som si zakúpila kombinovanú chladničku s mrazničkou. V chladničke sa vo vnútri objavili pukliny a chladí už len v hornej asi 1/4. Zamerala som sa na to, aby mala 2 kompresory a s možnosťou takejto závady, som nerátala. Možno sa takáto závada vyskytne len v malom percente, ale určite si už nezakúpim kombinovaný spotrebič.

Ďakujem zuzulkalv
wagner
07.07.07,19:25
ST vysiela každý utorok Test magazín a odvysielané relácie má aj na webe. Skús pozrieť či niečo nenájdeš. Tiež kedysi vychádzal aj časopis o testovaných výrobkoch, ale neviem či ešte vychádza. Skús sa informovať v novinovom stánku. Tiež si pozri internetové predajne, v niektorých býva aj porovnanie s inými výrobkami rovnakého druhu a aj názory kupujúcich na dané výrobky.
najag
09.07.07,15:39
Problem nie je v dvoch kompresoroch, ale vo vnutornom obale chladnicky, alebo mraznicky, ktory je vlastne vyparnikom.A tu nepomoze nic, iba kupa novej chladnicky, pretoze oprava by bola velmi draha. A pritom staci iba po kupe sledovat, ci sa niekde netvoria na vnutornom obale kusky ladu, s ktorymi je robota. Tie kusky namrazy v nejakom mieste svedcia o tom, ze nie je v poriadku vzdialenost vnutorneho obalu a treba ju reklamovat a zrusit kupnu zmluvu, aj na zaklade znaleckeho posudku.Preto je dane miesto v chladnicke chladnejsie.