davidenglish
08.07.07,11:28
Dobry den,

da sa zamestnat studenta ako ucitel na "Dohoda o brigádnickej práci študentov"?
Viem, ze jazykove skoly to robi, ale podla ZP S223, musi byt vysledok praci. Tiez viem, ze bude novy zakon, ale porebujem podpisat kontrakt teraz.

Vopredu dakujem za pomoc.

David
liba2
08.07.07,10:12
Je to možné. Práve táto forma dohody umožňuje každodennú činnosť a nevyžaduje "výsledok práce"; to platí pre dohodu o vykonaní práce , čo vyplýva aj z jej názvu.


http://www.porada.sk/t48333-dohoda-o-brigadnickej-praci.html
davidenglish
08.07.07,10:57
Dakujem za odpoved.

Ak nevyžaduje "výsledok práce", tak podla ZP S223, praca musi byt v pracovnom pomere "pre zamestnávateľa neúčelný alebo nehospodárny".

Kto rozhodne, co je, a co nie je, "neúčelný alebo nehospodárny"?
liba2
08.07.07,11:03
Myslím, že si nerozumieme.
Zákonník práce pozná 2 druhy dohôd:
1. o vykonaní práce - napr. bude dohodnuté vykonať konkrétnu opravu jedného konkrétneho auta = výsledok práce.
2. o brigádnickej práci - napr. bude dohodnuté chodiť denne do práce a vypomáhať pri opravách vozidiel; tu sa nevyžaduje výsledok práce v tom slova zmysle ako v predchádzajúcej dohode.
davidenglish
08.07.07,11:41
Dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru

§ 223 (1)
(1) Zamestnávateľ môže na plnenie svojich úloh alebo na zabezpečenie svojich potrieb výnimočne uzatvárať s fyzickými osobami dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru (dohodu o vykonaní práce a dohodu o brigádnickej práci študentov), ak ide o prácu, ktorá je vymedzená výsledkom a ktorej výkon v pracovnom pomere by bol pre zamestnávateľa neúčelný alebo nehospodárny.



Tak... len "ak ide o prácu, ktorá je vymedzená výsledkom a ktorej výkon v pracovnom pomere by bol pre zamestnávateľa neúčelný alebo nehospodárny."
davidenglish
08.07.07,12:49
"vymedzená výsledkom a ktorej výkon v pracovnom pomere by bol pre zamestnávateľa neúčelný alebo nehospodárny"

Alebo "a" moze byt ako "alebo" v tomto kontexte? t.j.

ak ide o prácu, ktorá je vymedzená výsledkom a (práce) ktorej výkon v pracovnom pomere by bol pre zamestnávateľa neúčelný alebo nehospodárny.
Monika Kováčová
08.07.07,14:17
nerozumiem aký problém máš s vymedzeným výsledkom práce.
Ak uzatvoríš v jazykovej škole DOBPŠ so študentom, tak vymedzený výsledok práce je: napr.: zabezpečenie a vedenie účastníkov jazykového kurzu v dňoch (od-do)
davidenglish
08.07.07,15:10
nerozumiem aký problém máš s vymedzeným výsledkom práce (http://www.porada.sk/autolink.php?id=10&script=showthread&forumid=10).
Ak uzatvoríš v jazykovej škole DOBPŠ so študentom, tak vymedzený výsledok práce (http://www.porada.sk/autolink.php?id=10&script=showthread&forumid=10) je: napr.: zabezpečenie a vedenie účastníkov jazykového kurzu v dňoch (od-do)


No, dobre. Kazda praca musi mat vysledok... Len ze, som pocul, ze musi byt dovod preco nie je obycajny Pracovny Pomer, a ten dovod musi byt podla ZP S223 (vymedzená výsledkom). "Zabezpecie a vedenie ucastnikov jazykoveho kurzu od dnoch (od-do)" je dost konkretny ako vymedzena vysledkom?
Napriklad, da sa zamestnat (DoBPS) studenta ako predavac v obchode? Ak "ano", tak som spokojny ze "vymedzena vysledkom" nemusi byt konkretny.

Nepoznam nikoho, kto zamestna DoBPS, preto nie som isty. Nechcem dostat pokutu. :)


Dakujem za radu.
Monika Kováčová
08.07.07,15:14
nerozumiem aký problém máš s vymedzeným výsledkom práce (http://www.porada.sk/autolink.php?id=10&script=showthread&forumid=10).
Ak uzatvoríš v jazykovej škole DOBPŠ so študentom, tak vymedzený výsledok práce (http://www.porada.sk/autolink.php?id=10&script=showthread&forumid=10) je: napr.: zabezpečenie a vedenie účastníkov jazykového kurzu v dňoch (od-do)


No, dobre. Kazda praca musi mat vysledok... Len ze, som pocul, ze musi byt dovod preco nie je obycajny Pracovny Pomer, a ten dovod musi byt podla ZP S223 (vymedzená výsledkom). "Zabezpecie a vedenie ucastnikov jazykoveho kurzu od dnoch (od-do)" je dost konkretny ako vymedzena vysledkom?
Napriklad, da sa zamestnat (DoBPS) studenta ako predavac v obchode? Ak "ano", tak som spokojny ze "vymedzena vysledkom" nemusi byt konkretny.

Nepoznam nikoho, kto zamestna DoBPS, preto nie som isty. Nechcem dostat pokutu. :)


Dakujem za radu.


predavač v obchode?? DOBPŠ, ktoré uzatváram pre klientov ja sú asi takéto: Pomocné práce pri predávaní tovaru, (inventúre zásob, dokladanie tovaru a značenie cenovkami) v období od-do.

Čo sa týka argumentu hospodárnosti voči Pracovnému pomeru, ten je veľmi jednoduchý: finančná úspora na odvodoch, ďalej práca nemá dlhodobý charakter (je vymedzená od - do) a pod.
davidenglish
09.07.07,05:45
predavač v obchode?? DOBPŠ, ktoré uzatváram pre klientov ja sú asi takéto: Pomocné práce pri predávaní tovaru, (inventúre zásob, dokladanie tovaru a značenie cenovkami) v období od-do.

Čo sa týka argumentu hospodárnosti voči Pracovnému pomeru, ten je veľmi jednoduchý: finančná úspora na odvodoch, ďalej práca nemá dlhodobý charakter (je vymedzená od - do) a pod.



Tak, mozem zatvorit zmluvu, napriklad, na 3 meciace. A musi byt v tom presne kolkov hodin bude pracovat? Alebo moze byt, napriklad, "od 1.9.2007 do 30.12.2007, max. 20 hodin za tyzden"?
Monika Kováčová
09.07.07,05:47
max. 20 hodín za týždeň.
davidenglish
09.07.07,09:50
Ermon, liba2,

Dakujem - odpovedali ste moju otazku.
Jozef Mihál
09.07.07,09:53
Rozsah práce na DoBPŠ nesmie za celý čas, na ktorý bola dohoda uzavretá, prekročiť polovicu štandardného pracovného času. Ak dohoda trvá 3 mesiace, môže to byť pokojne tak, že jeden mesiac bude mať plný pracovný čas a ďalšie dva mesiace štvrtinový.