inuš
08.07.07,19:48
Dobrý den, chcela by som Vás poprosiť o názor na nasledovný problém. Zamestnávateľ uznával vyšetrenia Z-ncov bez problémov. Tento týžden však na "udanie" začal skúmať vyšetrenia jednej zamestnankyne. Má prac. dobu od 7,00 do 11,OO hod. Nosí si potvrdenia o vyšetrení / Je invalidná 50%/. Doteraz jej Z-tel bez problémov uznal 4 ošeternia ´= 4 dni si už vyčerpaala. Teraz zasa doniesla za jún 3 x potvrdenie, že bola na ošetrení. Zteľ si obvolal lekárov, od ktorých doniesla potvrdenia a zistil, že vyšetrujú celý den nie len ráno. Týmto mi Zteľ zakázal uznať a zaplatit uvedenej pani tieto vyšetrenia. Moja otázka znie? Môže to Zteľ urobiť, ked jej doteraz preplácal všetky vyšetrenia? Ak áno, mám jej na tie 3 dni dať dovolenku, alebo jej dať nepl. volno a nahlásiť to na sociálku? Aký je váš názor? Budem velmi rada za každú odpoved. Vopred dakujem.Zabudla som dopísať, že sa nejednalo o celodenné vyšetrenie. Na ručne napísanej potvrdenke mala napísané: menovaná bola dňa ... u nás na vyšetrení + pečiatka + podpis lekára. Nie je tam uvedené odkedy dokedy, ani celodenné.
Darina1234
08.07.07,17:56
Len ten pochopí, kto chodí po vyšetreniach a čaká v plných čakárnach.
Denda
08.07.07,17:59