hellin
09.07.07,06:52
Pekný deň všetkým poraďákom,

chcem sa spýtať, ako by ste posudzovali reklamný pútač firmy na firemnom podujatí, ktoré je pre nás + položkou? Tiež na pripočítateľnú položku, alebo to brať ako klasickú reklamu, a je jedno, či je to na nejakom firemnom podujatí alebo hocikde inde?
Anja111
09.07.07,07:36
Pekný deň všetkým poraďákom,

chcem sa spýtať, ako by ste posudzovali reklamný pútač firmy na firemnom podujatí, ktoré je pre nás + položkou? Tiež na pripočítateľnú položku, alebo to brať ako klasickú reklamu, a je jedno, či je to na nejakom firemnom podujatí alebo hocikde inde?
Nemôžete ten pútač niekde umiestniť aj okrem tohoto podujatia? Vtedy by sa dal považovať za klasickú reklamu, ktorá by nebola pripočítateľnou položkou...
emgeton
09.07.07,08:15
Pekný deň všetkým poraďákom,

chcem sa spýtať, ako by ste posudzovali reklamný pútač firmy na firemnom podujatí, ktoré je pre nás + položkou? Tiež na pripočítateľnú položku, alebo to brať ako klasickú reklamu, a je jedno, či je to na nejakom firemnom podujatí alebo hocikde inde?

Ak bol tento pútač použitý s cieľom prezentácie podnikateľskej činnosti daňovníka, tovaru, služieb, obchodného mena, ..... so zámerom dosiahnutia, zabezpečenia a udržania alebo zvýšenia príjmov daňovnika je v plnom rozsahu daňovým výdavkom. ( § 19/2k zák. 595/2003 Zz. )
Je potrebné posúdiť, či to tento pútač spĺňa.
hellin
09.07.07,09:47
Dakujem pekne za odpovede.