Maria3
09.07.07,12:02
Dobry den,
potrebovala by som radu od skusenych - ZC a ZL ukoncili PP podpisanim dohody podla §60 ZP a v nej sa dohodli aj na 2-mesacnom odstupnom (hoci ZL odpracoval viac ako 5 rokov, ale ide o dohodu). Kedze ide o §60, nie som si ista, ci ide o zakonne odstupne a teda o danovy naklad, alebo nie. A takisto ako mam postupovat pri odvodoch do SP a ZP - neplatia sa ani v tomto pripade? Dakujem za pomoc. M
Chobot
09.07.07,10:37
Dobry den,
potrebovala by som radu od skusenych - ZC a ZL ukoncili PP podpisanim dohody podla §60 ZP a v nej sa dohodli aj na 2-mesacnom odstupnom (hoci ZL odpracoval viac ako 5 rokov, ale ide o dohodu). Kedze ide o §60, nie som si ista, ci ide o zakonne odstupne a teda o danovy naklad, alebo nie. A takisto ako mam postupovat pri odvodoch do SP a ZP - neplatia sa ani v tomto pripade? Dakujem za pomoc. M

Bohužiaľ súčasné znenie ZP striktne vymedzuje nárok na odstupné iba v prípade výpovede zo strany zamestnávateľa z dôvodu uvedeného v § 63 ods. 1 písm. a) až c) - §73 ods. 1:

"(1) Zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi odstupné, ak sa pracovný pomer skončí výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1 písm. a) až c)."

V iných prípadoch je odstupné nedaňový náklad.

Je to trochu divné, lebo potom musia zamestnávateľ a zamestnanec podstúpiť tortúru - dať výpoveď, zamestnanec musí požiadať o skončenie PP pred začiatkom výpovednej doby, s čím zamestnávateľ musí súhlasiť a potom si zamestnávateľ môže zahrnúť odstupné do daňových nákladov.

Načo to všetko pdstupovať, keď by to mohli rovno urobiť v dohode. Na to asi zákon nemyslel.
Tweety
09.07.07,10:40
Pri skončení PP podľa §60 nie je zo zákona nárok na odstupné. To je iba pri § 63- organiz.dôvody.
Maria3
09.07.07,11:48
Cize ak by to islo podla §63, bol by to danovy naklad, ale odstupne by muselo byt 3-mesacne. Ak §60, ide o nedanovy naklad a 2-mesacne odstupne je OK, lebo by vobec nemuselo byt. A co teda s odvodmi pri tomto danovo neuznanom odstupnom? Musia sa zaplatit? Vdaka. M
katkaj
09.07.07,11:50
Cize ak by to islo podla §63, bol by to danovy naklad, ale odstupne by muselo byt 3-mesacne. Ak §60, ide o nedanovy naklad a 2-mesacne odstupne je OK, lebo by vobec nemuselo byt. A co teda s odvodmi pri tomto danovo neuznanom odstupnom? Musia sa zaplatit? Vdaka. M

Riešením je odmena vo výške dvoch platov ;)