Hofffka
09.07.07,14:53
Ahoj Poradaci,

opat som tam, kde som nechcela:-).

Viete mi niekto poradit? :

Ja (platca DPH) fakturujem ceskemu klientovi ( platca DPH) za produkciu ( vyrobu tovaru ) reklamnych nalepiek, ktore budu pouzite len na slovensku. Nikdy nebudu vyvezene na uzemie CR, ani nikde inde.

Vystavit fa s DPH, alebo bez? A ked bez DPH, aky § pouzit?

Ja si osobne myslim ze:
a) miesto dodania je tuzemsko(nakolko tu bol tovar vyrobeny a aj tu ostane ), §13 1c)
b) fa vystavit normalne s 19% DPH

Mylim sa?

dakujem pekne vsetkym
JAJA11
09.07.07,15:04
Ahoj Poradaci,

opat som tam, kde som nechcela:-).

Viete mi niekto poradit? :

Ja (platca DPH) fakturujem ceskemu klientovi ( platca DPH) za produkciu ( vyrobu tovaru ) reklamnych nalepiek, ktore budu pouzite len na slovensku. Nikdy nebudu vyvezene na uzemie CR, ani nikde inde.

Vystavit fa s DPH, alebo bez? A ked bez DPH, aky § pouzit?

Ja si osobne myslim ze:
a) miesto dodania je tuzemsko(nakolko tu bol tovar vyrobeny a aj tu ostane ), §13 1c)
b) fa vystavit normalne s 19% DPH

Mylim sa?

dakujem pekne vsetkym

Je to tovar, nebude vyvezený, s DPH. Český odberateľ môže požiadať o vrátenie DPH na Slovensku.
Hofffka
09.07.07,15:07
Som si myslela.

Dakujem velmo pekne