willma
10.07.07,07:12
tak prikladám zábery z troch dní ako sa nám odmeňuje cykas. Hovorí sa, že vyženie maximálne tri nové listy za rok. Ale nech počítam ako počítam tak na tom väčšom ich je 13 a nevyzerá, že by skončil s nasadzovaním a na tom menšom tiež veru nie sú len tri :D
Kuzelnicka
10.07.07,06:09
peknucke;) aj ja by som take chcela, len moj cykas to nie a nie pochopit:D
willma
10.07.07,06:45
no tie naše nejako blbli tak boli ostrihané, vypustené na balkón južná strana- aj keď som čítala, že nemusia priame slnko, ale veď aj v prírode rastú tam kde padnú a nerozmýšľajú či sú na slnku alebo v tieni
Marta V
02.02.08,14:59
Prosím Vás, nevie mi niekto poradiť? V lete som dostala krásny cykas. Doteraz sa mu darilo dobre, ale teraz mu začínajú žltnúť listy. Nepolievam ho vela, len raz do týždna.
pumicka27
22.09.10,16:23
ahoj,krásne máte tie cykasy,aj ja by som chcela také velké-krásne.To ste už také velké kúpili alebo vám také vyrástli,aj ja mám jeden taký menší.pekné sú:o
peknucke;) aj ja by som take chcela, len moj cykas to nie a nie pochopit:D
pumicka27
24.09.10,15:36
prosím vás neviete mi poradit kde by som kúpila a zohnala semiacka cykas ?dakujem velmi pekne-nemožem ich nikde zohnat-dakujem
ahoj,krásne máte tie cykasy,aj ja by som chcela také velké-krásne.To ste už také velké kúpili alebo vám také vyrástli,aj ja mám jeden taký menší.pekné sú:o
arizona
24.09.10,16:07
prosím vás neviete mi poradit kde by som kúpila a zohnala semiacka cykas ?dakujem velmi pekne-nemožem ich nikde zohnat-dakujem
napr. http://www.kpr.eu/sk/cycads/ ;)

alebo :
http://www.google.sk/search?q=%22cykas%2C+semienka%2C+predaj%22&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:sk:official&client=firefox-a
emma01
05.03.14,12:49
Ahojte, tak aj ja som sa dočkala a cykas vyhnal päť nových listo. Ale neviem prečo ich má stráááášne dlhé oproti tým, ktoré už má. Neviete mi poradiť čím to je? Či má niečoho veľa resp. málo? Je umiestnený pri okne, ale nie na priamom slnku.
willma
05.03.14,13:59
no akurát som ti chcela napísať, že sa ťahá vtedy, keď má málo svetla, ale to asi na okne nehrozí - takže netuším :(