marekm
10.07.07,13:26
Na základe organizačných zmien musím prepustiť dôchodcu zamestaného na hlavný pracovný pomer. Je poberateľom starobného dôchodku. Ak bude súhlasiť s ukončením prac. pomeru bez výpvednej doby patrí mu v tomto prípade odstupné? Ja si myslím, že áno, ale niekto ma upozornil, že keďže je "finančne zabezpečený" a nepôjde sa hlásiť na ÚP, odstupné by nemusel dostať. A ešte podotázka - patrí mu odchodné bez ohľadu na odstupné ak som jeho posledný zamestnávateľ, tj. môže naraz dostať aj odchodné aj odstupné? Ďakujem.
azuz
10.07.07,11:34
V § 76 sú napísané všetky podmienky priznania odstupného a odchodného. Ak sú splnené tu uvedené podmienky pre priznanie odsupného, tak zamestnanec má nárok na odstupné bez ohľadu na to, či poberá dôchodok alebo nie.
Čo sa týka odchodného, platí to isté. Ak je to poberateľ SD, ktorému prvý krát končí pracovný pomer po nadobúdnutí nároku na SD, má nárok na odchodné.
Môže naraz dostať odstupné aj odchodné. Tieto nároky sa navzájom nevylučujú.
vikinka
10.07.07,11:34
Nároku na odstupné u starobného dôchodcu sa posudzuje rovnako, ako ostatních zamestnancov.Nárok má aj na odchodné, ak mu nebolo ešte vyplatené § 76 Zák.práce.
Tweety
10.07.07,11:34
Patrí mu odstupné, patrí. Áno, ak splňa nárok na jedno i druhé, tak áno.
marekm
11.07.07,05:15
Ďakujem pekne.
Maria59
01.09.07,17:06
Chcela by som sa opýtať, ak zamestnávateľ preradí dôchodcu na inú menej platenú prácu a dôchodca ju odmietne, či má v prípade výpovede zo strany zamestnávateľa nárok na odstupné.
Prípadne keby sa tento pracovný pomer skončil dohodou, či aj vtedy by mal dôchodca nárok na odstupné.
Ďakujem pekne za výstižné odpovede v predošlých príspevkoch, ktoré som si so záujmom prečítala.