BOND
10.07.07,12:49
Mam s.r.o. + kapitál ,ale povodny podn.plan nevysiel.
Hľadám spoločníka so zaujímavym nápadom na podnikanie.

UŽ TO NIEJE AKTUÁLNE !
Braňo
10.07.07,11:06
Bude ťažké nájsť niekoho na spoločnú spoluprácu, keď Ti to nevyšlo. Analyzoval si príčiny neúspechu? A z akého dôvodu potrebuješ niekoho ďaľšieho? Iba pre nápad?
BOND
10.07.07,14:06
ja som v podstate ani nezacal lebo cena tovaru ktory som chcel vyrabat medzicasom klesla o cca 35% a este aj koruna voci euru vyrazne zhodnotila.
misomiso
12.07.07,19:27
Mozno by bolo dobre spresnit, aky kapital si schopny do toho vlozit, aby bolo jasnejsie, co sa z toho da zacat.
ondrejvla
12.07.07,19:40
Len aby si nenaletel opäť, keď to raz nevyšlo! Ja myslím, že je dôležité vedieť v čom chceš podnikať a taktiež je dôležité, aby sa na vklade kapitálu podieľali obaja za podmienky, že zisk bude delený na polovicu a nie po bratsky.
nent
15.07.07,14:52
Ahoj ja jeden mám ale zas mi chýba to čo máte Vy. Jedna sa o oblasť SLUŽBY . ......som si takmer istý, že to pôjde nad očakavanie ak by sa začalo na väčšej úrovni než som schopný s mojim kapitálom a ak by som nabehol na trh určite by ma zatlačili do zeme tí ktorím to dôjde....Pracujem na podnikateľskom zámere. Problém je v tom , že nové dotácie sa začnu prehodnocovať až v apríli 2008....ak by ste mali záujem šlo by sa na tú tému pozhovárať.
BOND
16.07.07,04:31
Tak ešte jedna otazka- odkial ste?
rrrasta
01.08.07,14:11
mam identicky problem s tvojim. Krachol mi pociatocny plan a teraz rozmyslam nad dalsim. Venovat by som sa chcel vyhradne obchodu ... lacno kupit, drahsie predat, zabehnut stabilny obchodny kanal. Len s cim :)
Richard
01.08.07,17:39
Bude ťažké nájsť niekoho na spoločnú spoluprácu, keď Ti to nevyšlo. Analyzoval si príčiny neúspechu? A z akého dôvodu potrebuješ niekoho ďaľšieho? Iba pre nápad?

Ja by som sa na neúspech nepozeral ako na neschopnosť. Tak to v podnikaní jednoducho funguje - nie všetko (a dokonca ani geniálne) je úspešné.
Niektoré faktory sú jednoducho smola, pri inej konštalácii by to mohlo perfektne vyjsť...

Ďalší dôvod prečo spolupracovať s neúspešným je, že už je možno skúsený :) a vlastná skúsenosť je veľmi dobrá vec :)
norsko5
09.08.07,10:21
mam zaujimavy podnikatelsky plan a hladam spolocnika zahranicna klientela zarucena som s martina no kosice mi problem nerobia staci sa ozvat na 0910503911
stewes
09.08.07,18:55
zdravim Vas biznismani, mam genialny projekt, ktory nepochybne vyjde, len problem je vtom, ze je tam obrovsky pociatocny kapital, ked ho niekdo ma nech nevaha. -stewes@pobox.sk