Reprografia
10.07.07,22:44
Zdravím.
Téma Turecko ešte nebola založená, alebo som si nevšimla. Bol niekto v Turecku v Alanyi konkr. v hoteli Arancia Resort resp. Alara Park. Mali by sme tam ísť koncom augusta, avšak už teraz počúvam, že je tam nekonečne veľa Rusov a pokiaľ nebudeme "gavariť", tak si nás ani nevšimnú. Prosím, má niekto nejaké skúsenosti z dovolenky v Turecku.
Vrele díki
elgea
11.07.07,05:52
Dobry den, konkretne v tomto hoteli som nebola, ale stravila som
koncom juna dovolenku v Alanyi. Je tam vela rusov, ale co sa tykalo
personalu v hoteli, nebol s nim problem. Mala som len dobre skusenosti.
Prajem prijemnu dovolenku.
Reprografia
11.07.07,11:56
Ďakujem za odpoveď. Budem musieť oprášiť ruštinu.
DanielaSL
11.07.07,12:06
DanielaSL
11.07.07,12:10
Anja111
11.07.07,12:18
Na dovolenke v Turecku, Alanyi, sme boli vlani. Bývali sme v hoteli Goral. Bola to jedna z najkrajších našich dovoleniek...
Reprografia
11.07.07,18:05
Vďaka za všetky odpovede. Tie recenzie tu na porade sú skoro všetky z minulého roku. Tie tohtoročné, čo som čítala nie sú veľmi pozitívne. Preto som chcela vedieť, či bol už niekto tento rok v Turecku a aké sú jeho dojmy.
kandi
02.05.09,12:21
Dobrý den, chcela by som sa spýtať, že aký bol hotel Arancia Resort?
Chystáme sa tam tento rok v septembri a chcela by som nejaké dobré rady.
Dakujem
crocodeel
11.06.09,10:54
v mc arancia hotel resort som bol minuly tyzden. stacilo. viac by som tam nesiel. problemom bolo hlavne stravovanie, ktore malo daleko k 5*. tak priemerne 3* by som im dal. nehladiac odtoho, ze vsade boli rady!!! bol som turecku aj vlani a predvlani a to sa neda porovnat!!!! dost zly je aj vstup do mora. celkovo hotel neodporucam.
Braňo
11.06.09,11:07
Ja som bol pri letovisku Side, hotel La Vitas. Síce rusky hovoriacich turistov je tam veľa, ale nepovažujem za problém sa dohovoriť angličtinou a nemčinou.
Braňo
11.06.09,11:08
v mc arancia hotel resort som bol minuly tyzden. stacilo. viac by som tam nesiel. problemom bolo hlavne stravovanie, ktore malo daleko k 5*. tak priemerne 3* by som im dal. nehladiac odtoho, ze vsade boli rady!!! bol som turecku aj vlani a predvlani a to sa neda porovnat!!!! dost zly je aj vstup do mora. celkovo hotel neodporucam.


Problémom stravovania boli rady, alebo kvalita jedla?
halúzka
11.06.09,11:11
Prosím Vás a bol niekto v Turecku - Alanya -hotel Beach club Doganay? Aké sú Vaše recenzie?
mariavia
12.06.09,15:56
Bola som v Turecku na dovolenke v hotely Azak Alanya a tento rok idem do vedľajšieho hotela Savk. Chyžné sú väčšinou ženy, veľmi milé, v jedálni a na recepcii muži. Vstup do mora na Kleopatrinej pláži je fakt dobrý a aj keď niekedy bývajú veľké vlny, treba sa naučiť ako pri nich vstupovať respekt. vystupovať do mora, z mora. Strava je tak na 4, ale predsa sa nejdem prepchavať a potom vždy som si našla niečo, čo mi veľmi chutilo, nezabudnuteľné boli čerstvo upečené ešte teplé lístkové malé banketové rožteky, z tých by sa dalo pribrať...:)
Romantické sú nekonečné prechádzky po strašne dlhej Alanyi a neskutočne veľa obchodov a zaujimavostí a keď Vám nevadí, že Vás tak trochu obťažujú predavači, tak je všetko o.k.
Hlavne v prístave je rušný nočný život. Ľudia sú srdeční, ale predavači nemajú radi, keď prejavíte záujem a nakoniec nekúpite. Ale určite sú podstatne horší predavači v Egypte. Doporučujem ničím si nepokaziť dovolenku a vyberať len to pozitívne a určite budú aj spomienky krásne. Peknú dovolenku.
halúzka
13.07.09,12:40
Ja som sa tiež pred pár dňami vrátila z Turecka. Bola som v hotely Alara Park..medzi Side a Alanya! Bolo tam nádherne, služby poskytnuté v celku dobré, mohli by byť aj lepšie na 5* hotel, ale snažili sa .....áno pri stravovaní boli fronty, chýbali koľko krát taniere, šálky, lyžičky.....lebo hotel bol plné obsadený, taktiež sme si museli hľadať miesto kde si sadneme taktiež zháňať príbor, aby sme sa mali s čím najesť, ale čašníci boli veľmi ochotní...nemohli zato, že predstavenstvo šetrí na pracovnej sile...ale ináč, prostredie nádherné a more úžasnééééé!