Pohar
11.07.07,17:37
Zdravim všetkých, práve sme sa vrátili z dovolenky z Tatier. Neviem či to tu mozem uviest ale boli sme v Liptovskej Tepličke - bolo tam supeeeer. Bývali sme v super penzione (nazov rovnaky ako obec), a bolo nam este lepšie ako pri mori. Vrelo Odporúčam. Je to obec v Nízkych Tatrách, ake pohľadom sme mali na "dosah" k Vysokým.:)
satanjel
12.07.07,07:19
ceny-ceny-ceny /ubytko, strava.. iné poplatky?/
Pohar
12.07.07,15:04
pozri na webe www.penzionteplicka.sk
alebo webovu stranku obce Liptovská Teplička.
Ceny celkom ok. V zime tam musí byť super lyžovanie - sú tam dva vleky a super prostredie.
adi11
14.07.07,05:17
Ja som bola tiež na slovenskej dovolenle s rodinou konkr. v Slov.raji pri Cingove minulý týžden. Možem len suhlasiť s Tebou. Slovensko je krásne. Ubytovanie som našla na internete .Jedna noc stala 1.800,-, ale vobec nebanujem.Je fantastické po 20 rokoch znovu vidieť Spišský hrad,dobš.ladovú jaskynu..... Bolo tiež super. Odporúčam tiež..i ked počasie moc nevyšlo ale bolo aj tak aj tak. S pozdravom
Pohar
14.07.07,15:38
aj nam polku dovolenky pršalo - ale dali sme si nepremokavé bundy a kapuce a išli sme. vobec to nevadili - dcera mala este aj zábavu a ten vzduch!!! super! ešte sa tam vrátime na konci júla - už sme si rezervovali pobyt. Za morom mi tento rok vobec nie je smutno. Tatry sú nádherné!
jana007
17.07.07,07:34
I ja som sa vrátila v sobotu z dovolenky z Liptova. Bývali sme v dreveničke v Liptovských Vlachoch. Odporúčam, krásne ubytovanie - cena 1500,- Sk na noc. Max. 7 osôb. Majiteľ super. Prešli sme Demänovskú dolinu, jaskyne, lanovkou na Chopok, Prosiecka a Kvačianska dolina. Po túre sme išli do Bešeňovej sa okúpať. Bolo krásne a príjemne.
JAJA11
17.07.07,07:39
Aj my plánujeme tento rok dovolenku v Tatrách. Ak má niekto dobré skúsenosti s dobrým ubytovaním, nech urobí reklamu. Mala by som skôr záujem o Vysoké Tatry, ale môžu byť aj Roháče alebo Nízke. ;)
196500
17.07.07,07:49
Ahojte, odporúčam pobyt na Donovaloch, super dovolenka
ubytovanie v apartmáne pre cca 6 osôb, jedna noc 1500 Sk,
super oddych, vrelo odporúčam .........
:) ahojte Vierka
jana007
17.07.07,07:52
Helaaa
24.07.07,15:37
Slovensko je krasne, suhlasim. Ja som bola pri mori, ale urcite si najdem nejaky cas, aby som sa zatulala niekde do hor.
Na jar sme boli ubytovani pri Liptovskom Hradku a robili vylety do Vysokych
a Nizkych Tatier. Navstivili sme aj golfove ihrisko na Taloch. Sice sme nehrali,
ale bolo tam pekne.
ilona
25.07.07,03:19
Doporučujem JAJE 11 ubytovanie v Liptovskom Jáne v hoteli Sorea Máj,pred týždňom sme sa z tadial vrátili.Krásny hotel,super strava,ak nie je dobré počasie bazén 25 m vo vnútri,takmer rovnaká vzdialenosť do Vysokých,Nízskych tatier,Roháčov,Bešeňovej,Tatralandie.Skrátka super dovolenka či už je dobré,alebo zlé počasie.Ozaj,niekto tu spomenul Prosiecku dolinu,ktorá je tiež nie ďaleko od Lipt.Jána,údajne že bola v nejakej ankete vyhlásená za najkrajšiu dolinu Slovenska.
Pohar
25.07.07,04:28
Doporučujem JAJE 11 ubytovanie v Liptovskom Jáne v hoteli Sorea Máj,pred týždňom sme sa z tadial vrátili.Krásny hotel,super strava,ak nie je dobré počasie bazén 25 m vo vnútri,takmer rovnaká vzdialenosť do Vysokých,Nízskych tatier,Roháčov,Bešeňovej,Tatralandie.Skrátka super dovolenka či už je dobré,alebo zlé počasie.Ozaj,niekto tu spomenul Prosiecku dolinu,ktorá je tiež nie ďaleko od Lipt.Jána,údajne že bola v nejakej ankete vyhlásená za najkrajšiu dolinu Slovenska.
Aké sú tam ceny? Kolko vas vysla dovolenka?
111aida
25.07.07,05:39
Taktiež doporučujem chalupu Sonja v kupelnej dedinke Lúčky, v chočských vrchoch. Mnoho možnosti výletov do okolia, turistika, cykloturistika, plávanie ako v ThermalPark Bešeňová, Tatralandia, Kalameny, Liptovská Mara, relaxačné kúry v kúpeľoch, blízko stravovanie, jaskyne, skanzemy.. Cena 1600,- Sk/noc pre 6 osôb. Majiteľka ochotná a k dispozícii 24 hodin.. Videli sme z Liptova toho dosta urcite nie všetko. Radi sa sem vrátime.
aida
ilona
25.07.07,07:14
Pohár- pozri si stránku sorea.sk,je to medzi hotelmi v Nízskych tatrách.Týždenný pobyt pre 2 osoby -15 000,-sk,ale je v tom celodenné vstupné na termálne kúpalisko v Lipt.Jáne,hotelový bazén,fitnes,stolný tenis,internet,sú tam aj nejaké zľavy,napr.10% zo Všeob.zdravotnej poisťovni ako relafačný pobyt,pobyt pre seniorov a pod.A ak sa rozhodnete v 9-10/07,tak tie ceny sú oveľa menšie ako cez prázdninové mesiace.
cestovatelka_po_SR
12.03.15,14:23
cavte, dovolenku na liptove sme absolvovali už niekoľkokrát a boli sme nadmieru spokojní. Naozaj sa nám veľmi páčilo. Boli sme tam aj v lete aj v zime. Sme aktívni cyklisti a milujeme vodu a tiež snowboardovanie. Keď som išla prvykrat na liptov tak som sa celkom obávala, nevedela som ako to tam funguje... išli sme na blink a vyskúšali sme ubytovanie v demänovskej doline. Dedinka pod lyžiarskym strediskom, plna krásnych miest a reštaurácii s chutnym jedlom. Dokonca mali super výhodu - premával po Liptove skibuss, ktorý sme mali zadarmo. Mali sme zľavovú kartičku Liptov Region Card. Okrem skibussu zadara tam boli aj zľavy do reštiky a na vstup do aquapartku. vrelo odporuučam..:)
ivka70
12.03.15,14:31
v tomto pripade TIP