bui
11.07.07,23:04
Nie som mzdar, chcem sa spytat ak bol zamestnanec v case sviatku na sluzobnej ceste, patri mu nahrada za sviatok?
Andyke
11.07.07,21:37
bui
12.07.07,20:45
dakujem, pozrela som si, no tam nie je rieseny moj problem..tam je problem ze zamestnanec vyslany na zahr. sluz. cestu v jeden den nepracoval, lebo tam mali statny sviatok....moja otazka bola opacna..ci ma narok na nahrady za sviatok, ak je vyslany na zahranicnu prac. cetsu a pocas nej je u nas sviatok...
bui
15.07.07,22:29
vratila som sa k mojmu prispevku, v nadeji ze mi nejaky mzdar poradi, no nenasla som ziadnu odpoved:mee:
007gituska
16.07.07,05:42
podľa mňa má nárok. vyslal ho náš zamestnávateľ, ... vzťahujú sa naňho slovenské predpisy = za prácu vo sviatok mu náhrada patrí
bui
16.07.07,07:48
a co ak som mu niekory minuly mesiac nahradu za sviatok ak bol pocas neho na sluzobke nedala. Ako sa to da opravit?
bui
19.07.07,14:28
ako sa to da opravit?...kedze ide o minule mesiace?
bui
23.07.07,22:21
Ospravedlnujem sa cely cas som sa zle vyjadrovala, nemala somna mysli nahradu za pracu vo sviatok ale mzdove zvyhodnenie vo vyske 50 percent priem zarobku..
Teda ci ma zamestnanec na taketo mzdove zvyhodnenie narok ak v case sviatku je na sluzobnej ceste v zahranici....
A ak ma narok, tak ci sa to da nejako opravit ak som mu v minulosti taketo mzdove zvyhodnenie neposkytla. Mam to uz nechat tak?
Dalej citam v zakoniku prace, ze je mozne sa so zamestnancom dohodnut aj na nahradnom volne. Co k tomu treba? Aky podklad?
Dale mam trosku nejasnosti v clanku zakonika p.
(3) Zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok. U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda. Tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za sviatok nepatrí. V kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve možno dohodnúť, že aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa bude postupovať podľa prvej vety.
Ak mam zamestnanca s mesacnou mzdou 20 tis, a vo sviatok, ktory pripadne na prac. den nepracoval,tak mu nevyclenujem vo vypocte mzdy nahradu za sviatok, ale si sviatok vobec nevsimam a pocitam to ako by bol normalny prac.den..dobre to chapem?
Nahradu by mal potom aky zamestnanec? Odmenovany ukolovo? A co zamestnanec ktory ma mesacnu mzdu a niekedy dostane aj odmenu?
liba2
23.07.07,23:34
Ospravedlnujem sa cely cas som sa zle vyjadrovala, nemala somna mysli nahradu za pracu vo sviatok ale mzdove zvyhodnenie vo vyske 50 percent priem zarobku..
Teda ci ma zamestnanec na taketo mzdove zvyhodnenie narok ak v case sviatku je na sluzobnej ceste v zahranici....
A ak ma narok, tak ci sa to da nejako opravit ak som mu v minulosti taketo mzdove zvyhodnenie neposkytla. Mam to uz nechat tak?
Dalej citam v zakoniku prace, ze je mozne sa so zamestnancom dohodnut aj na nahradnom volne. Co k tomu treba? Aky podklad?
Preukázať, že z-nec má odpracované hodiny za ktoré požaduje náhradné voľno; teda evidencia dochádzky a žiadanka o NV.
Dale mam trosku nejasnosti v clanku zakonika p.
(3) Zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok. U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda. Tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za sviatok nepatrí. V kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve možno dohodnúť, že aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa bude postupovať podľa prvej vety.

Ak mam zamestnanca s mesacnou mzdou 20 tis, a vo sviatok, ktory pripadne na prac. den nepracoval,tak mu nevyclenujem vo vypocte mzdy nahradu za sviatok, ale si sviatok vobec nevsimam a pocitam to ako by bol normalny prac.den..dobre to chapem? ÁNO
Nahradu by mal potom aky zamestnanec? Odmenovany ukolovo?
Náhradu mzdy dostanú všetci tí z-ci, ktorí nemajú mesačnú mzdu - vyplýva to z cit. ustanovenia ZP - viď zvýraznený text.

A co zamestnanec ktory ma mesacnu mzdu a niekedy dostane aj odmenu?
Toto zákon nerieši. Má z-nec mesačnú mzdu? má, tak nemá nárok na náhradu mzdy za sviatok.
. .
bui
25.07.07,11:40
dakujem...