bobo269
11.07.07,23:05
Dobry den vytam vas som tu novy a potrebujem pomoc.
Ak vlozim dvd do mechaniky a otvorim Tento pocitac ukazuje sa mi ze dvd je prazdne ale predsa na tom nieco je pozicial som dvd kamaratom a im to islo a mne nie v com je chyba?? treba mi nejaki program? prosim ozvite sa niekto!!!!!:mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee:
MOJE ICQ JE bobo (428-483-313)
tuxik senior
11.07.07,21:36
ahoj
pokial mas ine dvd a idu ti tak bude pravdepodobne chyba v optike DVD mechaniky, kde ma asi mechanika jemne posunutu stopu a tym padom nemusi citat vsetky dvd, resp. bude citat len dvd ktore boli vypalene na tvojom pc v poslednej dobe.

posunutie mohol sposobit naraz pc, ci "jemny" kopanec pri hrani nejakej zaujimavej hry(prehlad v hrach nemam), v ktorej sa ti nedarilo.

taktiez moze byt dvd vypalene na zlej mechanike , ale to by potom nefungovalo nikde.

riesenie - servisovat mechaniku, zakupit novu mechaniku, pokial pri hrach alebo zamrznutych windowsoch nekopes do pc tak skusit reklamovat(ak je v zaruke).

softwarove riesenie neexistuje.

edit:
este ma tak napada. pokial je tam nejaky zaujimavy obsah nemaju jednotlive subory parameter "skryty"? terba nastavit v suborovom manazeri zobrazovanie skrytych suborov a potom to vyskusat.
duficek
11.07.07,21:59
malo udajov si poskytol.
aku mas dvd mechaniku? co je na tom DVD, video alebo data? zvlada mechanika DVD+R alebo DVD-R, alebo oba formaty? disk je + alebo - ?
ine disky ti v tom idu? atd....
Madam Kurie
22.07.07,14:19
... Alebo skús vymeniť kábel - tzv IDE kábel ( alebo len popritláčať konektor) Ak tá mechanika ide u iných , problém je len v tom ( ak predtým šlapala).