xardas1977
12.07.07,10:36
Mam takyto problemik zase :).... Mam modem Huawei, orange... a robi mi problemy pri pripojeni do USB, kazdych priblizne 15 sekund sa aktivuje a potom zase na 15 sekund deaktivuje. ostatne zariadenia mi funguju na usb v pohode, modem pracuje na ostatnych kompoch v pohode. nainstaloval som najnovsie modem - drivery. operacny system mam XP. Ako keby ho na chvilku nasiel a zapojil a potom odpojil a stale dokola. konflikty v zariadeniach by nemali byt ziadne. neviem skusal som aj obnovu systemu a nic nepomaha, kde moze byt problem ? diky.....
Pidgey
16.07.07,12:30
len taka mala otazka-k tomu modemu su 2 USB kable, a jedne z nim ma dve koncovky, skus ten pouzit.Nieco podobne bolo u znameho (neviem ci presen to)-ale ked osm to tak zapojil, tak uz neboli ziadne problemy
Ľuboslav
19.07.07,04:46
ta druha koncovka je tam kvoli napajaniu takze by to mohlo vyriesit problem - ak teda modem pada kvoli tomu. btw.prednedavnom som riesil otazku mobilneho pripojenia notebooku k internetu. rozhodoval som sa medzi vami zmienenym zariadenim huawei, express card xu870 a pripojenim cez mobilny telefon a vo vysledku zvitazil prave ten telefon. xu870 bol prilis drahy (z hladiska cena/vykon) a na huawei som vsade (teda az na reklamne clanky) cital len negativne reakcie.
xardas1977
19.07.07,08:31
tak nakoniec "problem" vyrieseny. Blokoval to pravdepodobne Norton Ghost. Postupne som rusil vsetky aplikacie a po jeho odstraneni je nastastie vsetko ok.