Tulino
12.07.07,16:27
Zdravim Vas,

super pomocka toto forum.

V nasej srocke nastali zmeny:
- odpredaj obchodneho 1/3 podielu
- vymaz konatela
a nasledne teda aj zmena konania konatelov a samozrejme aj zmena Spolocenskej zmluvy s ohladom na dane zmeny


Na OR treba dolozit nasledovne dokumenty:
1,
Zapis z mimoriadneho VZ (suhlas s odpredajom obch. podielu, vymaz konatela, zeman konania a zmena SZ)
- samozrejme overene podpisy
- OTAZKA: kolko krat na OR ?

2,
Spolocenska zmluva - nove znenie
- OTAZKA: kolko krat na OR ?
- OTAZKA: treba overovat ?


3,
samotny navrh zmien - tlacivo z webu www.orsk.sk


- OTAZKA: ake dalsie dokumenty treba dolozit ?


Dakujem
Peter
Economic
12.07.07,15:00
Ak tam dôjde, čo dôjde aj k zmene splatenia vkladov, treba aj Vyhlásenie konateľa o zmene splatenia vkladov, aby Vám to neodmietli. Zmluvu a zápisnicu do OR 2x, návrh 1x s poplatkom Sk 2000.- . V prípade potreby kontakt : 0915543383. Pekný deň
Tulino
13.07.07,18:24
dakujem za prvu odozvu.
Economic prosim ta nemohol by si prilozit aspon bodovy vzor toho "Vyhlásenia konateľa o zmene splatenia vkladov"?
Dakujem

Myslim si dobre ak si myslim, ze tie "1/3" peniaze v srocke ostali, pretoze sa nikomu z srocky nevracali,
a iba sa vo vyhlaseni o zmene zmenia resp. "presunu" na ineho spolocnika/ov, ktory/i povodneho vkladatela vyplati/ia (Zmluva o prevode obch. podielu)?
Danila
13.07.07,19:53
dakujem za prvu odozvu.
Economic prosim ta nemohol by si prilozit aspon bodovy vzor toho "Vyhlásenia konateľa o zmene splatenia vkladov"?
Dakujem

Myslim si dobre ak si myslim, ze tie "1/3" peniaze v srocke ostali, pretoze sa nikomu z srocky nevracali,
a iba sa vo vyhlaseni o zmene zmenia resp. "presunu" na ineho spolocnika/ov, ktory/i povodneho vkladatela vyplati/ia (Zmluva o prevode obch. podielu)? Tvoj štýl je výnimočný a neopakovateľný. Ale podstata je taká, akú si napísal.
Tulino
13.07.07,20:25
[/b] Tvoj štýl je výnimočný a neopakovateľný. Ale podstata je taká, akú si napísal.

... sa zabijem ked som dobry?
Economic
14.07.07,06:54
Vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia vkladov
Ja, Jožko Mrkvička,xxxxxxxxx ako konateľ spoločnosti vyhlasujem, že na základné imanie spoločnosti xxxxxxx so sídlom xxxxxxxxxxx sú splatené vklady jednotlivými spoločníkmi takto :
Jožko Mrkvička.......100 000.- Sk /slovom Jednostotisíc Sk/
Ferko Tarambuľa...... 100 000.- Sk /slovom Jednostotisíc Sk/


V.........


Jožko Mrkvička
konateľ spoločnosti



Podpis musí byť úradne overený
Pekný deň
Kedykoľvek je možné ma kontaktovať v prípade potreby 0915543383.;)
Economic
14.07.07,06:59
Ešte jedna vec napadá, ak bol vymenovaný nový konateľ, tak aj podpisový vzor konateľa :
Ja Jožko Mrkvička, xxxxx budem za spoločnosť xxxxx so sídlom xxxxxxxxxx ako konateľ spoločnosti podpisovať takto

a urobí svoj podpis.



tiež musí byť úradne overený.

To už bude všetko.
Nezabudnúť na úplné znenie spoločenskej zmluvy. Ak to by to náhodou bolo odmietnuté, nič nie je stratené, spolu to opravíme.
Tulino
17.07.07,09:00
zatial vsetkym velka vdaka
ozvem sa o cca 10 dni, ci to preslo, pripadne to zhrniem